Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

anjelicek26
29. sep 2011

@veve39 - ja neviem, nesla by som v dazdi s nim von a u nas prsi fakt hodne a chodime aj za takeho pocasia von 😅 Preto mam aj elodie, urcite ho tiez vyuzijem.

veve39
29. sep 2011

@anjelicek26 jasne, ja som len reagovala na to, ked si uviedla ze je na jesen ci jar....ja ho beriem ze je aj do zimy, urcite nie pri silnom dazdi /snezeni ...ale ako som pisala, vtedy ani ja vonku nebudem

mirka285
29. sep 2011

baby jasne ze je lodger do zimy,ved je to fusak...mimichodom ktora z vas ide von ked silno prsi alebo je snehova metelica??myslim,ze ziadna a v silnom dazdi premokne kazdy fusak,aj elodie,proste kazdy....

dosa
29. sep 2011

@mirka285 ak mas starsie dieta v skolke a treba pren ist, tak co to mladsie nechas doma same? alebo starsie nechas v skolke kym dochumeli? ja napriklad musim ist von ci prsi alebo neprsi aj s malym, ale na to mam plastenku 🙂

mirka285
29. sep 2011

@dosa ved to je jasne,ja som len chcela povedat,ze v silnom dazdi premokne kazdy fusak a je to jedno akej je znacky... a presne,ja tiez budem pouzivat v pripade nudze plastenku 😉

domika007
29. sep 2011

@anjelicek26 jasne, ako my mame nanoznik, kt. je aj pekne teply, takze podla mna s lodgerom vystacime a mame aj plastenku v najhorsom pripade...ale tak posledne zimy neboli zase bohvieake, ale tak podla toho sa neda riadit...

chovancova27
29. sep 2011

@anjelicek26 no prave ze vyrobca uvadza, ze lodger je nepremovaky, ale moc sa mi to nezda... no kupila som ho malemu hlavne na zimu, tak hlupost som spravila?

anjelicek26
29. sep 2011

@chovancova27 - no my sme ho mali tri dni dozadu vonku, maly rozlial flasu vody na seba ehm a bolo to mokre, tak co ja viem, ci nepremokave.

jankaslamka
29. sep 2011

@chovancova27 pokial ho nechas v lejaku tak jasne, ze premokne ako kazdy iny..ale inak je nepremokavy..a ja teda na kocik davam aj tak plastenku pokial by malo prsat..ale to asi kazda si myslim 🙂

tanija133
29. sep 2011

Baby , ja zasa zacinam tuzit po tom cervenom Passion..mate ho niektora? je cerveny? nie je ruzovy alebo tehlovy? Lebo asi nikde ho nebudu mat.... 😉

ellysa
30. sep 2011

@anjelicek26 možno ho tá pani prala s avivážou, to sa nesmie, zničí sa tým impregnácia 😕

anjelicek26
30. sep 2011

@ellysa - to neviem, vravela, ze ho pouzivala tri mesiace a nikdy ho neprala az ked mi ho posielala - a teda po avivazi nevonal, teda nevonal vobec... a ja som avivaz na neho tiez nedala... a prala len skrateny 20 minutovy cyklus v studenej vode...

ellysa
30. sep 2011

@anjelicek26 hmmm tak fľašu vody nezvládol 😀

domika007
1. okt 2011

baby a toho kaisera mate niektora vyskusaneho? ja premyslam, ze by som ho kupila pre istotu radsej 😅

veve39
1. okt 2011

@domika007 ja mam kupeny aj kaiser, vyzera byt teplucky, nepouzivala som ho este...ale mne osobne sa ani zdaleka nepaci tak ako lodger a aspon odhadom mi ani nepripada teplejsi ako lodger s vlozkou....

domika007
1. okt 2011

@veve39 fakticky nie je teplejsi ako lodger? 😲 tak to ma sokuje normalne, pritom podla obrazka vyzera riadne teply 😒

veve39
1. okt 2011

@domika007 on je teply iste dost, je obrovsky, ten kaiser jooy co mam ja je aj taky prijemny a hebky zvnutra (na rozdiel od kaiser iglu, ktory nema take jemne vnutro)...avsak mne aj lodger s boostrom pripada poriadne teply...nemam ich odskusane v zime, takze len takto odhadom ked ich mam vedla seba mi pripadaju rovnake co sa ochrany pred chladom tyka...avsak lodger mi napr. pri skladani kocika pripada byt znacne poddajnejsi....

mici111
1. okt 2011

baby, nepanikarte..uplne vam postaci na zimu lodger s boosterom..je dostatocne teply..

katy1979
1. okt 2011

baby my sme ho pouzivali minulu zimu a uplne v pohode v hlbokej vanicke sme mali aj tu ich zavinovacku a isli aj v dazdi a nic nepremoklo. ten vrch to mozno vsaje ale dalej nepusti

domika007
1. okt 2011

@veve39
@mici111 diiky ste ma upokojili 😉 sak ked tak obchody su k dispozicii stale, lahko sa daky dokupi 😀

ellysa
1. okt 2011

baby určite stačí, ktroá pôjdete von, ak náhodou bude -10 a viac? a ak aj budete musieť tak len na potrebný čas, isto sa nebudete prechádzať 4 hodiny 😀 😀 😀

lovacska
1. okt 2011

Ja suhlasím s anjelicek26,do dažda a pri mínusoch lodger určite neni,ved je to len flís,aj ja som si kupila kaiser jooy na zimu.Lodger budem používať len na jesen a na jar,aj mi musíme ísť von v akomkolvek počasí.

mici111
1. okt 2011

@lovacska lodger je urcite aj na zimu..neviem preco tu vznikla taka panika..do dazda ked ides, tak nedavas plastenku??? ja fakt neviem co tu riesite 😀 😀 😀 😀

domika007
1. okt 2011

sme sa nechali strhnut davom zjavne 😀 😀 😀

ivv
1. okt 2011

caute baby
klikla som si sem, ze co zaujimave pisete.. 🙂
ja som sa min. rok dala "strhnut davom" a kupila lodger 😀 nie je to zly fusak (hm, ja by som ho vlastne ani fusakom nenazvala 😅 ), ale osobne si myslim, ze nie je do zimy. pre dieta, co uz chodi, tak na cas kym este vydrzi sediet v kociku, tak ano, ale ak sa uz pyta chodit, tak ho isto zaspinite (ledaze pouzijete navleky 😝 ) tento fusak nema otvaracie spodne dno, aby mohli cizmicky von trcat.. taktiez nie je vetruodolny, jednoducho ho prefuka, nie je vodeodolny, cize nepremokavy nech si vyrobca pise co chce, iba ak na chvilu.. bola som s nim von s malou ked mrholilo a sice zo zaciatku bol na nom taky jemny film z vody, nieco stieklo dole ale neskor aj dnu 😖 ved je to predsa latka, co ma "pory" a do nich ta voda stecie 😝 a nie, nedala som avivaz, vlastne som ho este ani neprala 😉
takze ja ho beriem ok ako fusak na suche pocasie, pre dieta co este nema potrebu behat a sediace.. preco sediace? lebo ten fusak je sity tak, ze ak chcete don dat spat dietatko na rovno, tak bude mat akurat pod chrbtom skrcenu latku, fusak nie je rovny, je uzasity akoby do sedu..
podla mojho nazoru sa nechyta na klasicke fusaky, ako ma v ponuke napr emitex, kaiser, my mame napr eckert https://www.modrykonik.sk/fotoblog/ivv/album/pr... a ten je uplne super, teplucky, vnutri hebky, nepremokavy.. ale je zas fakt, ze v pripade dazda alebo husteho snezenia som davala plastenku 🙂

lovacska
1. okt 2011

Ináč daju tomuto fusaku velku reklamu a neviem prečo taku vysoku cenu,ved je to len obyčajný dvojvrstvový flís,čo je najlacnejšia látka.

ivv
1. okt 2011

@lovacska mas uplnu pravdu, mna chytili na krasny dizajn.. 😝 ale nic extra ten "fusak" nie je.. banujem, ze som ho kupila 😖 teda.. ze som ho kupila za plnu cenu v obchode a nie niekde v bazari za 30€ 😝

lovacska
1. okt 2011

@ivv Aj mne sa velmi velmi páčilo aj sa páči,dala som za to skoro 100 Eur ale pravdupovediac hodnotu tolko určite nemá 😒

veve39
1. okt 2011

@ivv ono je to iste vec nazoru...ja poznam maminy, ktore s lodgerom "odkrutili" niekolko zim, mali aj ine fusaky a na lodger nedaju dopustit...dietatko aj v silnejsich zimach malo teple nozicky...
prave ten L-sed je pre dietatko na sedenie komfortny, inym fusakom chyba...
ako sa uz pisalo, uz pri mrholeni iste pouzijem plastenku...co sa tyka noziciek a zaspinenia - tak navleky, alebo ako vela mamin praktizuje vyzut cizmicky, aby dieta mohlo hybat palcekmi....

ellysa
1. okt 2011

ja som mala zatiaľ 4 fusaky(emitex, wallaboo,elodie) a lodger je najlepší, teraz mám síce na ceste origo maclaren, ale uvidím ktorý si nakoniec nechám 🙂