Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

limoni
12. aug 2010

@dara29 na enikibeniki.sk akcia este trva 😉 sa tesim

limoni
19. aug 2010

dievcata, ktore ste kupovali modry fusak folklore, akej farby booster ste si k nemu vybrali? na nete su tie farby urcite skreslene, tak sa neviem rozhodnut, ta zlta je asi skor zeleno-zlta? este ta sivasa mi pozdava alebo to nie je siva? 😀

inak co si myslite o emitex cocoon, material sa podla popisu zda byt ten isty ako bunker, no este som ho nemala v ruke a ta cena 😉
ale lodger je predsa len lodger, vsak?

sendynka01
28. sep 2010

Ahojte, chcela by som kupit tento fusak. Nikde som sa nedocitala ohladom neho nic konkretne, myslim k tym novsim modelom. Chcela sa preto spytat, ake mate s nim skusenosti??? Moj syn ma teraz 8mesiacov, takze v pohode, ale neviem ci tam buducu zimu vlezie. Ja mam casuaplay vintage a origos fusak k nemu sa mi nepaci, a tiez sa mi nezda dost teply. Myslite ze Lodger by zvladol v pohode aj -15 stupnov??? Dakujem

sevzuz
28. sep 2010

nemate niekto na predaj tento fusak v sedej farbe, alebo hladky alebo ten s tym konikom, ak ano tak poprosim IP

trdielko149
29. sep 2010

ahojte mamicky ja sa vas chcem spytat moja emmuška ma uz 12 mesiacov a cez zimu bude mat 15-18 zmesti sa tam vsak?a este jedna vec je na ebay alebo preboha niekde lacnejsi??fakt sa mi zda suma 100 euro dost prehnane obrovska aj ekd pisu ze je to do 4 rokov naozaj je taky velky? osobne som ho totizto este nevidela a my vobec nemame este fusak a uz je vonku kosa riadna 😅

tanija133
29. sep 2010

@trdielko149 Pokial viem, tak tie jednofarebne lodger bunker stoja 85 eur a tie vysivane folklore stoja 95 eur cez nase internetove obchody, ja ho tiez chcem kupit, a vraj sa zmesti dieta do 3 rokov urcite, ma 110 cm dlzku.....

trdielko149
30. sep 2010

@tanija133 dakujem ti 🙂 len nasa mala sa tam tym padom zmesti do 2 rokov lebo uz teraz ma 80 cm je velmi vysoka po tatinovi ale premyslam ze ho kupim mne sa paci taky ruzovy folklore je to urcite ....malej krstna ide vsak do Anglicka tak hadam tam bude lacnejsi 😉

bambola
4. okt 2010

ahojte, chcem sa spytat ked bude vonku -10/-15 je dost teply? co este treba malej obliect? lebo ked mate fusak z ovcej vlny tak staci nejaku mikcu, pancuchy a teplaciky a sup do fusaka. staci to aj pri lodgeri? alebo treba aj nejaky zimny overal? bola som sa cez tyzden pozriet na ten fusak, som viac menejj presvedcena ze ho vezmem ale premyslam kedze to nie je zrovna mala polozka 😒

klementina
4. okt 2010

nasa mala ma 20mesiacov a v pohode sa tam zmesti, este tam ma dost miesta aj na rezervu. a ja som s nim velmi spokojna, hlavne je super v tom, ze sa da pouzit aj ked neni -15, lebo tie ostatne sa mi zdaju strasne teple a u nas predsa tie zimy az take studene nie su. my ho pouzivame aj v takomto pocasi. a ked je chladnejsie, dam tam tu vlozku a ten vrch co je ku kociku, to je tiez zateplene trosku.a uplne to staci.

bambola
4. okt 2010

@klementina a v tej najvacsej zime v januari jej co do toho oblecies?

klementina
4. okt 2010

bambola, ja som si lodger kupila az ked mala mala nejakych 10mesiacov, tak sme ho kupovali s tym, ze v tej najvacsej zime uz bude aj tak chodit, takze uz mala normalne teply overal. ked bola taka mala ako tvoja tak som mala iny, taky maly, co bol len pre babatka a v pohode sa zmestil do vanicky, kedze mala je februarova. takze si ani neviem predstavit ako sa lodger dava do vanicky, kedze je podla mna fakt dost velky, ale asi sa da, teda urcite.
no ale ked si tak spominam, ja som jej vzdy v zime aj ked bola babo davala do fusaku overal, taky kozusinkovy, nie nejako super teply, ale aj tak. tie z tej ovcej vlny su asi fakt super hrejive, ze mozno stacia tie pancusky, ale mne sa to zda zbytocne kupovat. ked ju budes potrebavat vytiahnut z kocika, tak je lepsie ak je oblecena do zimy a nevyhrieva ju len fusal.
takze, nech sa nerozpisujem, lodger neni nejako super teply, ale ak mate ten nanoznik, tak si myslim, ze fakt staci. urcite sa vyuzije, mozte pouzivat od jesene do jari. a nemusite investovat do nejakej specialnej deky a tak.

bambola
5. okt 2010

@klementina dakujem 🙂

tina129
8. okt 2010

ahojte, mam na vas prosbu, vymyslela som si kombinaciu fialoveho lodger bunkera s kvietkami http://www.enikibeniki.sk/shop/components/com_v... a do nho modry alebo zeleny booster http://www.enikibeniki.sk/shop/index2.php?page=...
myslite si, ze to bude farebne ladit? a bude to vhodne aj pre chlapceka aj pre dievcatko? ach poradte prosim

tilly
9. okt 2010

podla mna je ten fialovy cisto krasne jemne dievcensky...

sasrnka
9. okt 2010

@tina129 , mam doma spominany fialovy lodger a mne sa zda vhodny skor pre dievca. V hlbokom kociku sa to asi este strati, ale v sportovom je vazne dievcensky s tymi kvietkami....

tina129
9. okt 2010

dakujem vam baby som si to myslela, len som chcela samu seba presvedcit 😉

deina
10. okt 2010

Tento fusak ani nie je velmi vhodny do snehu alebo dazda, ze? Nakolko je nepremokavy?

luala
11. okt 2010

Fusak sa moze pouzit aj ked prsi ci snezi, ma nepremokavu teflonovu vrstvu,takze dietatko bude pekne v suchu... 🙂
my mame folklor cyklamenovy..

deina
11. okt 2010

Pytam sa, lebo mne akurat ta pani, co to sem dovaza povedala, ze ked trosku prsi, mrholi, tak dobre, ale ked uz naozaj prsi alebo snezi, tak uz nie je dobry. 😨

tilly
11. okt 2010
tina129
11. okt 2010

@tilly na ten som tiez pozerala ale ten je u mna az na druhom mieste 😉

lubica76
14. okt 2010

Ahojte ja tiež premyslam či mam synovi ešte kupovat fusak na zimu.Patko bude mat v decembri 2 roky a bojim a či mu ten lodger nebude maly.Inak je ten fusak nadherny 🙂 🙂 tak sa chcem spytat mamin,ktore ho použivali pri staršich detoch ake s nim maju skusenosti dakujem velmi pekne 🙂 🙂 😉

tina129
14. okt 2010

@lubica76 no my sme fusak odkedy maly zacal chodit vobec nepouzivali iba kombinézu, keby ze mi ho netreba do hlbokej vanicky v zime, tak by som ho nekupovala, ale je fakt, ze lodgeru sa neda odolat 🙂

bambola
18. okt 2010

@tina129 cize hovoris, ze ho vyuzijeme len na obdobie kym dieta nebude chodit? u nas by to bola v tom pripade len jedna zima asi. a aj ked maly spal v kociku tak len v kombinezke?
a tiez by ma zaujimalo co sa pytala @deina, ze ked riadne prsi resp, snezi tak ci to vydrzi ten fusak

tina129
18. okt 2010

@bambola no každý používa asi fusak inak, ale ja som pri prvom synovi fusak mala iba v hlbokom (narodil sa v lete) a potom sme už kupovali iba kombinézu, pretože v zime mal rok a pol, a to už chcel po vonku chodiť a nie sedieť, hlavne keď bol sneh, to sme ani kočiar vonku nebrali. V zime sme nechodili na dlhé prechádzky tak ako v lete, takže nám vonku nespal, radšej sme chodili častejšie. Na tom fusaku je dobré, že ho využiješ aj na jar a v jeseni (dá sa oddeliť tá vnútorná vložka), prípadne tú vnútornú časť ako podložku do kočiara. Ja lodgera ešte doma nemám, stále neviem, či to bude dievčatko alebo chlapček 🙂 , ale určite ho budem brať, iný už ani neriešim. Bábätko budeme mať zimné, tak máme ešte chvíľu čas, no a ja budem mať na hlbokom aj športovom nánožník, takže sa toho či premokne alebo nie nebojím, v daždi určite nebudeme behať povonku a sneženie podľa mňa vydrží v pohode. Tak dúfam, že som ti aspoň trošku pomohla.

deina
18. okt 2010

Ja ho chcem praveze pre syna, ktory uz ma rok... ale on mi este nechodi a ktovie, kedy zacne, dufam, ze je vhodny aj pre starsie dieta. Moj starsi napr kombinezy nenavidel, nevedel sa v tom dobre hybat, uz vo vetrovke mal co robit. 😅 Myslim, ze ked sa mi maly rozchodi az teraz na zimu, fusak by som este vyuzila... kombinezu ani nemame.

tina129
18. okt 2010

@deina tak ak ešte nechodí tak jasné, že ho využiješ 🙂

irsina83
18. okt 2010

@jannicka aj my ho mame, zatial v hlbokom ale je superrr teplucky, makkucky 🙂 suseda ho ma v sportaku a uplne v pohode 😉

irsina83
18. okt 2010

@deina fusak je vhodny do troch rokov 🙂

irsina83
18. okt 2010

@bambola ahoj, fusak vyuzijes aj ked dieta chodi, susedina mala ma rok a uz beha o 106 a ked ju da do sporatku tak malicka si tam haca a v pohode. a co sa tyka dazdu a snehu tak je nepremokavy len sa musi prat len v pracom prasku bez avivaze lebo avivaz by tam nieco narusila a stratil by nepremokavost 🙂 😉 mam aj zavinovacku wrapper a je tiez super, som spokojna 🙂