Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

sevzuz
18. apr 2011

@tina129 no neviem ako je to mozne ale ja uz mam druhy fusak jeden light grey a teraz rifovy a oba su mensie ako ten modry dokupovany! ale zas teraz rozmyslam ze svagrinka ma ten ruzovy a tam booster limetkovy nie je olemovany a ten je asi rovnaky ako ten modry, ale to som neskusala, len nad tym uvazujem kvoli tomu ze nie je olemovany 😠

luciferova
21. apr 2011

kocky ako mam oprat tento fusak?

mamina2010
3. máj 2011

@luciferova ...ja ho periem v pračke na 30°C, rýchly 30min. program ...samozrejme bez aviváže
Tu sú pokyny k údržbe zo stránky "MamaMia":
•Prvýkrát vyperte v studenej vode a samostatne!
•Ďalej je pranie povolené v automatickej práčke na patričnom programe aj na 40°C 
•V žiadnom prípade NEpoužívajte vysoko koncentrované pracie prostriedky ako Vanish!
•Nepoužívajte AVIVAŽ (oba prostiedky vysoko znehodnocujú kvalitu FLIS štruktúry)
•Rýchlo sa vysuší (odporúča sa sušiť vyvesené na vešiaku, podľa možnosti vonku – prevetrá sa)
•Vhodné do sušičky pri nízkej teplote (viac odporúčané ako voľné sušenie - lepšie prevzdušní/nadýcha samotnú štruktúru FLIS tkaniny
•Výrobok sa nežehlí

luciferova
3. máj 2011

@mamina2010 vdaka, uz je davno oprany 😉

mamina2010
3. máj 2011

..aj som si myslela 😉 ...no ked Ti nik neodpovedal

lucia20
8. jún 2011

Ahojte maminky, citala som vas, na zaklade vasi postrehov som dnes vyplatila fusak bunker, tak dufam, ze ozaj budem taka spokojna ako vy...

martuska75
9. jún 2011

Baby vsimli ste si ze ten ruzovy kvetinkovy Lb uz stiahli zo stranky lodger.com a v internetovych obchodoch je uz ako dopredaj? Skoda. Podla mna je pre dievcatko jeden z najchutnejsich, ked som to zbadala hned som si ho kupila, aj ked kupovat fusak v lete trochu divne, ale nebudem riskovat, ved v skrini sa do zimy nepokazi.

martuska75
9. jún 2011

A este sa chcem opytat akej farby vlozku by ste do neho dali do hnedeho kocika?

zajo79
11. jún 2011

@martuska75 ruzovu, tyrkysovu..

och
13. jún 2011

@martuska75 ja mám hnedý kočík a mám ten fialový s ružovým a vyzerá to perfektne, takže do hnedého svetlú jasnú farbu 😉 a gratulujem budeš spokojná 😀 😀 😀

lucula73
21. jún 2011

ahojte
chcem sa poradiť,myslíte že sa mi oplatí kúpiť tento fusak pre dieťa ktoré má 1,5 roka?v januári budeme mať dva....či to ešte využijem,veľmi sa mi páči,chcela som ho skúsiť 😉

och
21. jún 2011

@lucula73 no to zaleží či budete v zime v kočíku ale aj do sánok, či autosedačky (tá vložka) na zimu môže byť fajn, možno by som kukla niaky na bazáre aby to nestálo toľko alebo ho potom môžeš celkom slušne streliť 😉

jessicax
21. jún 2011

@martuska75 ja som kupila pred dvoma tyzdnami modry ultramarine z kolekcie folklore, nikde som ho nevedela zohnat,, v ziadnom obchode ani internetovom ho uz nemali, nakoniec som ho predsa len nasla, posledne dva kusy mali v babymarkete tak som hned jeden vzala. Ten sa mi pre chlapca paci najviac, na druhom mieste bol strieborny fairy silver s konikom ale bala som, sa, ze sa bude velmi spinit lebo je svetlunky. Ten ruzovy s kvietkami a zelenym boostrom som mala pri dcerke, je nadherny, urcite budes spokojna 😵

jessicax
21. jún 2011

@lucula73 podla mna sa oplati, ja som do mojho minule na skusku natesnala moju takmer trojrocnu dcerku, ma 95 cm a este som ju tam natesnala, nemala uz tu akoby kapucku na hlavou ale telicko mala zakryte cele, ja si myslim, ze do tych 2,5-3 rokov vydrzi. Ved ak mas moznost vyskusaj v obchode

laraska
21. jún 2011

Ahojte Lodgerovky!...🙂
Tak,ja som dnes objednala fialovy....chcem sa spytat,v septembri cakame babo,takze fusak budeme pouzivat aj do vanicky.Ako je to s fusakom v zime?Ako obliect take 3mesacne babo,ked su mrazy -10?.....a samozrejme,ked ho chcem dat do Bunkeru...🙂....dakujeeeem!

lucula73
22. jún 2011

@jessicax dík za odpoveď.A nemáš ho poruke,že koľko meria celý na dlžku?aak by sa ti chcelo ,prosím ťa,ale neponáhľa to vobec 😉 .
A na bazári nie je takmer nič,ešte je skoro,snáď na jesen 😉

tanija133
22. jún 2011

@laraska Ahoj, ja som pouzivala Lodger aj vo vanicke samozrejme...a krpca som obliekala tak , ze na spodok dupky, alebo nejake spodne zakladne oblecenie, na to som mu dala hruby zimny overal, mala som taky krasny hunaty z Nextu teplucky a potom takto sup do Lodgeru aj s vlozkou Booster....A na hlboku vanicku som dala este tu vec co sa prikryva, alebo prizipsuje ku kociku....A takto mi spinkal krpec vonku aj 2 hodky aj ked bolo - 10.... 😉

tanija133
22. jún 2011

@lucula73 Este mas skoro na fusaky na bazarik, ja mozno budem predavat ,mam farbu powder, tak neviem ci by sa ti hodil....a teraz by som chcela zasa riflovy.... 😉

laraska
22. jún 2011

@tanija133 ...dakujem krasne za radu!...lebo ja som rozmyslala,ze dokupim este zimnu zavinku od Emitexu,ale,to by uz asi bolo vela,vsak?....kebyze ho v tej zavinke este do Lodgera dam s vlozkou.Lebo,co som citala,tak ta zavinka je naozaj dost hruba,dvojity fleece a este aj vnutro nejakym dutym vlaknom vyplnene.

jessicax
22. jún 2011

@laraska ja mam tu zavinovacku od lodgera, nie cotton ale fleece, vyuzila som ju, maly sa narodil koncom decembra, pouzivali sme ju aj na jar ako deku do kocika

jessicax
22. jún 2011

@laraska a ak myslis tu lodger wrapper fleece, ktoru mam ja, tak az taka hrubanska nie je

jessicax
22. jún 2011

@tanija133 jeej ahoj pamatas si ma este? Kupila si nakoniec to becko plusko ci uplne inu znacku? Nam sa v becku super jazdi aj malemu sa paci, na cesty je na nezaplatenie 🙂

jessicax
22. jún 2011

@lucula73 ked su tie snurky uplne navolno tak je dlzka max cca 110 cm

laraska
22. jún 2011

@jessicax ...nie,ja som myslela zimnu zavinovacku od Emitexu...ale,zvazujem,ze nam bude ozaj stacit asi len nejaka hrubsia deka,alebo teplucky overal,ked uz bude ozaj kosa.....🙂....dufam,ze ten Lodger je ozaj pekne drzi teplotu...lebo ak som investovala zbytocne,tak ma asi porazi! 😝

jessicax
22. jún 2011

@laraska mame aj tu, pouzivala som ju celu zimu v autosedacke. Ale myslim, ze zavinovacka a este aj lodger je vela, staci ked babo teplejsie oblecies, das kombinezu, lodger, pripadne este kocik prekryjes dekou a das nanoznik to je podla mna tak maximum

laraska
22. jún 2011

@jessicax ...no,ja si tiez tak myslim,ze to bude stacit!...a co sa tyka Lodgeru,si spokojna,ci je nieco,co mu mozes vytknut?... 😉

jessicax
22. jún 2011

@laraska ja som bola velmi spokojna u dcerky preto som ho teraz kupila znova, najviac sa mi pacilo, ze ked bola velka zima, tak som malej schovala aj ruky, z ostatnych fusakov ich stale davala von lebo boli siroke a tento sa da na sirku pekne regulovat a tiez sa neklze z kocika. Snad budes spokojna aj ty 😵

lucula73
22. jún 2011

@jessicax dík za zmeranie,no vidím,že je dlhší ako ten čo máme....no budem uvažovať 🙂

@tanija133 hej je skoro,ale chytila ma taká nejaká nostalgia,že malý je už veľký 😀 ,tak ešte vyskúšať čo sa dá,kočík som už vymenila,napadol ma fusak 😅 ,teraz budem čakať,ked vymení mm mňa 😀 ,lebo ho asi porazí so mňa 😝

laraska
22. jún 2011

@jessicax ...dufam,ze ano!....hlavne som zvedava aky bude vo vanicke,ale paci sa mi,ze sa da pekne postahovat a mozes si ho vytvarovat ako ti pasuje!... 🙂

tanija133
22. jún 2011

@laraska Do vanicky aj Lodger aj Zavinovacka , aj hruba kombineza je vela...bez tej zavinovacky je to ok, naozaj to staci aj ked ho etse prikryjes dekou a zazipsujes tu vec zvrchu...Ale ta zavinovacka sa ti zide, mozes ju mat v autosedacke, alebo na hocijake ine prenasnanie...ja som ju pouzivala, tak v oktobri, novemberi do vanicky, ked este nebolo tak velmi zima.... 😉 Uvidis s Lodgerom budes spokojna, je to naj fusak, okrem toho ze je krasny, tak mne sa na nom paci to, ze je taky tvarovatelny prisposobibvy,makucky , nie ako tie mumiove fusaky... 😉