Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

karmelka77
1. okt 2011

@lodgermaniacka nepochopila si ale nevadi....🙂)) a prosim ta zameraj sa konecne uz na tie capicky co ste nasli...to je dolezitejsie ako tu riesit taketo somariny...

mirka285
1. okt 2011

@karmelka77 mas pravdu,hlavne je to dolezitejsie ako riesit teba...

tilly
1. okt 2011

hmmm uzasna diskusia... nechapem... 😝

@lodgermaniacka kliiiiideeeek 😉

tie capice su uzasne... tiez by som chcela vediet, kde sa daju zohnat...

sevzuz
1. okt 2011

@lodgermaniacka
@mirka285
@tilly
baby tie ciapky sa daju zatial objednat na ceskom mimibazari🙂

inak lodger je best tiez som vyskusala 4 fusaky a dokonca som v nom prezimovala dieta ktore uz aktivne behalo a teda pride mi stale rovnako super. a najlepsie je kritizovat nieco co nemam a nevyskusam 😝

tilly
1. okt 2011

@andrea999 super, diik 😉

ja mam odskusanych tiez viac fusakov a lodger je jednoznacna jednotka 😵

andrea999
1. okt 2011

@tilly neni zač a pridávam sa k maniačkam 😉
lodger je super,a nielen fusak 🙂

tilly
1. okt 2011

@andrea999 ja myslim, ze od teba som mala prvy lodger 😀 taky zeleny so zlatym konikom

andrea999
1. okt 2011

@tilly nooo jasné,bol super...len som potom menila farby ku kočíkom a strieškam... 😎

tilly
1. okt 2011

@andrea999 ja som tiez doladovala 😀 teraz mam ten druhy z tej rytierskej serie, ten sivy 😉

andrea999
1. okt 2011

@tilly ja už nemám nič od lodgeru,v decembri máme 3 roky,tak už nepotrebujeme...ale teraz tie čiapky som našla 😉
sivý má segra a modrý švagrinka od @lodgermaniacka ... sú spokojnéé,že ma poslúchli... 😀 😀

tilly
1. okt 2011

@andrea999 jasne, uz ste velkaci 😵 od lodgermaniacky sa dobre nakupuje 😀

luciferova
2. okt 2011

Uzasne ciapocky, su k tomu aj rukavicky? Neviete?

lodgermaniacka
2. okt 2011

@tilly @andrea999 no vy ste zlate, dik 😉 podla mna bol uplne najkrajší ten modry folklor, ale ten sivy koníkovy sa mi zase hodil ku kždemu kočíku a teraz u mna vyhral denim, no kedže som sa rozhodla pre stokke, tak by mi asi kvoli tej stredovej tyči nepasoval do kočíka ☹

katy1979
2. okt 2011

@lodgermaniacka niekde v teme stoke hadzal niekto fotky aj s lodgerom. ale predpokladam ze to bolo asi mensie baby

kilian
2. okt 2011
kilian
2. okt 2011

@katy1979 @lodgermaniacka ano,myslim @jessicax ma lodgera do stokke.a inac ja mam teraz na jesen buggysnuggle a v pohode ta tyc..

lodgermaniacka
2. okt 2011

@katy1979 @kilian asi skôr do vaničky by pasoval nie? tam by sa to dalo nejak poukladať..no nič, uvidim ešte, asi si ho necham aspon do maclarena, len tam sa mi farebne nehodí 😎

katy1979
2. okt 2011

@lodgermaniacka nie bol v sportaku len treba pocitat s tym ze ked sa to skrci cez ten stred tak bude kratsi a mensi. nemozes si to niekde vyskusat?

lodgermaniacka
2. okt 2011

@katy1979 asi skočím do pre deti, možno tam bude aj nejaky winter kit, dik 😉

jessicax
2. okt 2011

@lodgermaniacka lodgera v stokke vyuzijes ked budes mat maleho otoceneho k sebe v pozici v lehu, mozno este v polosede ale v sede uz isto nie. Ale ked bude otoceny tak aby videl do sveta lodgera mozes mat v pohode lebo tam mu nezavadzia ta tyc

aksniteb
3. okt 2011

ahoj, tak my čakáme mimi v januári, tiež máme kúpený stokke a uvažujem do vaničky nad logerom, poradíte mi niektorá, ktorý vybrať?
(do športovej myslím využijeme budúcu zimu skôr ten originál fusak od stokke)

och
3. okt 2011

ahojte maniačky 😀 strašne dlho už uvažujem nad kúpou dreamer cotton, len neviem či to nie je blbosť za veľa peňazí, či mi takú istú službu neurobí aj obyčajná deka 😕 😵 ale zase ten vzor 🤐 😀
http://www.mama-mia.sk/?page=dreamer

inak sme sa teraz vrátili z Vysokých Tatier a v teutonke som mala len booster a chrbát spotený mala dcéra 😉

almi81
5. okt 2011

Zdravím maminy 🙂 chcela by som sa spýtať, či máte niektorá skúsenosti s lodgerom - vzor pumpkin. Myslím to, že prevláda na ňom biela /nezožltne? Tak čo? Či to nie je dobrý nápad pumpkin? Máme concord fusion - bamboo. Poraďte prosím. Ďakujem.

tehulka2011
5. okt 2011

@almi81 ahoj, podla mna nie je dovod, preco by to malo zozltnut. A nie je to uplne biela, skor ma nadych bezovej.

almi81
5. okt 2011

Dík, ja som ten fusak nevidela naživo, takže z foto sa mi zdalo, že je biely.

miska1981
6. okt 2011

nemate niekto tie nove lodgery, byzantine alebo crimson?
mne prisiel, je fakt uzasny, ale ta vlozka nie je taky ten klasicky booster ako maju ine lodgery, ja tensia a nie taka "hunata"...tak teraz neviem ci bude rovnako tepla, alebo mam radsej kupit este aj klasicky booster, co myslite?

michaela80
6. okt 2011

@miska1981 mam byzantine a tiez mam taky pocit ,no ja som vydrazila novy rozovy boster na ebay za 10 eciek vratane dopravy, tak budem menit podla potreby..a je velky rozdiel medzi origos boostrom a tym dokupenym..

miska1981
6. okt 2011

@michaela80 tak to budem musiet dokupit aj ja 😖 s tym som neratala, teraz mam na ceste buggysnnugle...skoda, lebo predtym co som mala lodger ruzovy tam bol normalny booster hruby, inak mohli by to uvadzat pri tych lodgeroch, ze ina vlozka tam je 😠