Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

jessicax
9. okt 2011

@pallacinka aha tak ako citam nevymenila 🙂

pallacinka
9. okt 2011

@jessicax Ked uz som ta tu odchytila, bunker je vhodny aj na jesen, ze? Potrebujem nieco iba na toto prechodne obdobie, v zime potom bude mat ten stokkacovy.

misiatko999
9. okt 2011

@pallacinka ano, vnutorna strana tej vlozky je taka fialkova, bleda a vonkajsia strana je fialova, myslim, ze sa ti bude hodit🙂

misiatko999
9. okt 2011
pallacinka
9. okt 2011

@misiatko999 Super, dakujem za fotky, si velmi zlata! Je naozaj ruzovy, tesim sa, uz aj idem objednavat 🙂

pallacinka
9. okt 2011

A tymto sa asi oficialne mozem pridat medzi lodger maniacky aj ja, mame doma shelter, wrapper, a bude aj bunker (a este mame tu malu handricku na dudlik, ta neviem ako sa vola 🙂)

jessicax
9. okt 2011

@pallacinka ano ja uz bunker bez tej vlozky vyuzivam teraz a na zimu budem mat tiez origos nozickovy. Cize ho bez vlozky pouzijes na jesen aj na jar 🙂

jessicax
9. okt 2011

@misiatko999 jeej krasne to v tom maclerene vyzera 😵 😵 😵 . Aj ja chcem znova maclaren 😅

e.l.i.e.n.k.a
10. okt 2011

..baby, takze zimnu vlozku este nedavate?

zajo79
10. okt 2011

@e.l.i.e.n.k.a este nie

anjelicek26
10. okt 2011

@e.l.i.e.n.k.a - ako kedy, u nas je rano raz 7, druhy den 17 stupnov, blaznive pocasie...

Ja idem dnes lodger prelozit do concordu, som zvedava,ako sa tam zmesti.

tanija133
10. okt 2011

@zajo79 Kupila si nakoniec ten Powder Lodger? Ci? 😉

zajo79
10. okt 2011

@tanija133 kupila som denimovy 😉

michaela80
10. okt 2011

@zajo79 ake je vnutro v denimovom? myslim farba? je to take hnede? s boosterom ruzovym by sa mi to este hodilo no bez boostra s modrym kocikom..asi tazko...

zajo79
11. okt 2011

@michaela80 Vlozka je hneda. Mne sa luubi aj s cervenym booster-om, on je presivany cervenou.
Aa este mozno kupim powder- k mojej farbe kociku mi pride powder lepsejsi. K denimovemu musim kupit cervenu strechu- alebo to vidim este na jeden kocik 😀

myounghee
12. okt 2011

ahojte... kuk dobra ponuka.. ak by ste niektora mali zaujem 😉 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12497708&tab=0

maruskatt
12. okt 2011

Ahojte, tiež som sa rozhodla pre Lodger, ale mám problém, neviem ktorú farbu mám kupit k tomuto kočíku pre chlapca? Rozmýšlam nad Denim alebo Powder?
Poradte prosím 😉 , dakujem......

zajo79
12. okt 2011

@maruskatt to je hneda? tak potom asi len powder...

karinnka
12. okt 2011

Dievcata uplne ste ma nakazili fusakom🙂))Ak by ste nahodou predavali ruzovy ci fialovy,beriem ho 🙂
Nekupovali ste niektora fusak z ciech,ake je tam postovne?Dakujem 🙂

maruskatt
12. okt 2011

@zajo79 Dakujem, tiež som na neho myslela najskor, išla som ho pozriet naživo, a nemali ho..... mali ten Denim, a ten je tiež pekný..... No skusim počkat, kým ho dostanú, a uvidím.... Len sa mi podla fotiek zdá ten powder bledučko šedý, nevidela si ho? Ano, je to taká hnedo-medená farba kočíka.

mailinka
12. okt 2011

@karinnka ja som nasla na jednej stranke novy za 85,dost si drzia cenu aj pouzite,videla som pouzite za 80.to si uz clovek moze kupit novy,no nie?

zajo79
12. okt 2011

@maruskatt powder je taky ako piesok.

maruskatt
12. okt 2011

@zajo79 dakujem, vybehnem tam koncom týždna, majú dostat tovar, a uvidím....

karinnka
12. okt 2011

@mailinka Vsak to ze ja som videla na nete predavat nove za 84eur tak ze to sa neoplati kupit🙂

veve39
12. okt 2011

@karinnka kocky lenze ceny jednotlivych kolekcii su rozdielne, preto aj na nete mozu byt velke rozdiely....
najlacnejsia je kolekcia basic lodgerov - jednofarebne, tie su nieco nad 80€, drahsie su potom folklore (vysivane), stripes (pasikave), konikove - tie su nad 90€....a najdrahsi je tusim denim - takmer 100€

mailinka
12. okt 2011

@veve39 ja som mala zaujem konkretne o vysivany a bol za 85,inde bol za 99,lebo na inych strankach boli okolo 80 len tie basic ako pises a ostatne boli 99.

karinnka
12. okt 2011
veve39
12. okt 2011

@mailinka tak to je fakt super cena za novy folklor, taku som este nevidela a tiez som dlho preverovala, kedze som mala na neho zalusk a chcela som usetrit, co sa nepodarilo 😎 ...oni sa drzia cenovo vysoko a nie su na ne nejake vyhodne akcie....

karinnka
12. okt 2011

No len akurat pozeram,ze ten co sa mi paci na tej stranke stoji 99eur 😨 😕 😕

maruskatt
12. okt 2011

a máte niektorá Denim? je pravda, že má vonkajšiu teflonovú vrstvu-nepremokavú?