Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

luciferova
16. nov 2010

Dnes mi prisiel powder, je krasny 🙂 len neviem jednu vec - ako sa to stahuje okolo hlavky?

juvimail
17. nov 2010

@och Dakujem velmi pekne🙂Ja Chcem kupit Booster ako vlozku do kocika, aby malym nebolo zima zospodu. Mam dvojcata a zatial (z ekonomickych dovodov)neplanujem kupovat cely fusak. Mam hrube deky: 😀 Aj keby, ja by som si farbu nevedela vybrat, lebo mam oranzovy kocik a chlapceka a dievcatko, takze tak, aby to vyzeralo dobre by bol problem to skombinovat...
V jednom obchode som pozerala vlozku do Cocoonu do emitexu ale to je tak tenke, ze tomu neverim...Chcem nieco hrubsie, preto sa pytam🙂 Ale ked je to tak hrube, tak nemam co riesit:D

divoska
17. nov 2010

@luciferova vnutri po obvode by mali byt nejake snurky schovane, tusim suchym zipsom sa to zapina. ja som to este neobjavila, lebo doteraz pouzivam deku a chcem vyuzit overal co sme dostali 2m-6m, ale chlap to tam niekde objavil predtym nez som ten fusak capla do skrine. my mame ten fairy silver a zatial sa teda tesim len tej vyberatelnej casti ktoru sme hodili do vajicka.kazdopadne cely je paradny.

inak holky ktore ho mate uz viac ako jednu sezonu. dokedy na jar ste ho pouzivali? cca aspon pre orientaciu ze ked vynosime ten overal a potom vytiahnem fusak, ci si v nom dieta neuvarim.

och
17. nov 2010

@luciferova presne tak ako vravi divoska, z vonkajsej strany fusaku si najdi stvorcek s logom Lodger a hned pod nim je presity obdlznik, to je schovany suchy zipst a vnutry je snurka so zatahovacou gulickou, inak ked bude prechadzat rukou po okraji fusaku ucitis ju 😉
@juvimail to je dobre riesenie co si vymyslela, mi to nedalo a odmerala som vlozku tak je 1 cm aj kustik hruba 😀 😀 ale treba ratat ze na tom budu detvaky len sediet, nezakryjes ich s tym 😉
@divoska no ja ho pouzivam sice len tri tyzdne ale porovnatelne je vonku tych 13-18 stupnov a mam ho bez vlozky, malu obliekam menej, bud len hrubsi sveter alebo len bundu a tenucke panucuchace, este nechodime 😉 nech ju neprehrejem 😀

juvimail
17. nov 2010

@och Dakujem za namahu, ja s tym ratam, ze ich tym nezakryjem, len sa bojim, ze bez teplej vlozky, by im bolo chladno na chrbatik 😖 Uz som to objednala, tak som zvedava 😉 dokonca som vyuzila mesiac na MK s Eniki Beniki, tak som zvedava na ten uzasny darcek 😝

luciferova
20. nov 2010

Uz som to nasla, vdaka 😀

Mne sa ta hrubka 1cm aj kustik nezda, mozno tak na boku, kde je ukoncenie a tym padom zasitie robi objem 😉

Na uzasny darcek sa @juvimail az tak tesit nemusis 😉 ale potesi - aspon nieco 😉

tilly
20. nov 2010

@luciferova co je ten darcek?

s tou 10% zlavou sa bunker oplati, je to super

luciferova
20. nov 2010

@tilly len taka drobnost, ale nechcem kazit enikibeniki radost tym, ze to vytrubim 😉

sjuzi
22. nov 2010

Baby, vy ste ma tu tak navnadili tou diskusiou, že tiež som začala milovať všetko od Lodgera... Síce ceny sú aké sú, ale verím, že ten bunker fakt využijeme celý rok a nielen v zime... ako hrubé fusaky, ktoré sa používajú fakt len v tuhých mrazoch... Taký síce mám po 1. krpcovi, ale zmestil sa mi asi len do športiaka a využili sme ho, kým bol ešte "nechodiaci"... lebo potom v kobminéze ho trepať do hrubého fusačiska, ktorý samotný zvonka vyzerá ako jedna veľká kombinéza je veľmi nepraktické... 😝
A btw. ja som na špinavé topánočky do fusaku dávala obyčajné igelitové sáčky na nožky... 😉

sjuzi
22. nov 2010

@mamina2010 čítam, že máte šedý basic bunker... Ja ho tiež chcem objednať + zelenožltý lemon booster. Chcem sa len spýtať, ako vyzerá v skutočnosti a či sa ten basic niečím líši od tých ostatných "vyšívaných"... je to asi len v tom, že nemá žiaden vzor, kvalita je tá istá, chápem to dobre? 😉

katinka69
22. nov 2010

ahojte, zacala som uvazovat nad kupou fusaka a ked sa mi nepodaril uskutocnit obchodik s fusakom tu na MK - chcela som kupit presne fusak na Jane Slalom v modro tyrkysovej farbe tak som zacala patrat a natrafila som na Bunker. Ako tak citam, je to super vec 🙂 poradite mi prosim, kde by som si ho mohla pozriet a vyhodne v BA kupit? Dakujem 🙂

mamina2010
22. nov 2010

@sjuzi ...prikladám fotku ako vyzerá v kočíku 🙂 ...líši sa iba tým, že je bez vzoru. Kebyže mám čierny kočík, či nejakej inej málo výraznej farby, tak by som zvažovala nad tými z modelov "folklore", no mám kočík tehlovej farby a s touto kombináciou to vyzerá veľmi fajn. Verím, že budeš spokojná.

katinka69
22. nov 2010

maminky a ako je riesene zapinanie? citam ze na suchy zips, do akej miery sa da zvolit sirka zapnutia? neviem ci mi drobec bude chciet sediet s rucickami vnutri 🙂

luciferova
23. nov 2010

@katinka69 jo suchy zips, aj ja som mala obavy, ale je to v pohode, obcas dokonca ruky ani nevystrci 😀

sjuzi
23. nov 2010

@mamina2010 ďakujem, vyzerá to fajne. Ja síce budem mať tentoraz čierny kočík, ale vnútro je sivé, lesklé. No a chcem ho kombinovať potom s plikom, ktoré máme vo farbe sivo-čierno-zelenkavej... 😉

sjuzi
23. nov 2010

@katinka69 veď ani z "klasických" fusakov typu Emitex netrčia ručičky, pokiaľ dieťatko neposadíš vyššie vo fusaku... a keď už nosí zimnú bundičku, tak bude už v podstate po pupok sedieť vonku a ručičky môže mať vonku v rukavičkách... 😉

juvimail
25. nov 2010

@och Tak uz mi prisiel ten Booster, farba sa v reale lisi od obrazkov, ale nevadi aj tak je to super. Mame to akurat, ze sedime na teplucku a spinave nozicky uz mame mimo toho 😀 Som strasne spokojna az tak, ze by som uvazovala aj nad bunkrom samotnym, ale my sme uz chodiaci a tak neviem ci to vyuzijeme...Stale verim, ze nam booster tepla deka a nanoznik budu stacit 😝
@tilly Je to drobnost, ale potesi :D Nam sa to teraz napr. velmi hodi...
@luciferova Nie je to extra hrube (je to urcite menej ako 1 cm), ale je to dost teple a napr s vlozkou do Emitex Cocoon sa to neda porovnat. Je to podstatne teplejsie a hrubsie.
A vdaka tym suchym zipsom som si to dokonca upevnila na kocik, takze sa to ani nesmyka ako ine podlozky a zbytocne sa nenatahuju tie otvory na pasy...
Skutocne maximalna spokojnost!!!

sjuzi
2. feb 2011

Ahojte bunker-maniačky.
Tak ja ten svoj dnes akurát periem a chystám veci pre naše druhé drobátko.
Kočky, chcem sa spýtať, myslíte, že budú stačiť malému, keď pôjde z pôrodnice do bunkra+boostra len dupačky, na to taký zateplený (ale nie úplne hrubý) látkový overal, čiapočka... Neviem síce ako bude koncom feb/zač.marca... 😅 😉

tanija133
3. feb 2011

@sjuzi Ahoj, asi urcite pojdete autom, taky si myslim ze to staci, na ten prenos z nemocnice do auta....Mozno keby si dala nejaky hruby zimny overal, tam na prenos do auta nepotrebujes ani bunker. Ja mojho krpca balim vzdy tak ze tenke dupacky, potom nejaky hruhy zimny overal a potom do bunkra, alebo moze byt aj to niekolko tenkych vrstiev na seba. Urcite to nejako zvladnes. drzim palce 😉

michaela80
3. feb 2011

Chcem sa opytat mam lodgera bk 507 - fialovy s kvietkami a bolo pisane ze je aj na 5 bodove pasy ale mne to nepasuje?

sevzuz
3. feb 2011

@michaela80 akoze ti to nepasuje ved tam mas 4 otvory na ramenne pasy a jeden na medzinozkovy pas,nie?

michaela80
3. feb 2011

@sevzuz lenze ja ma tie ramenne pasy spoje z tym s boku a to sa zapina do medzinozkoveho pasu...
do tohoto mi to nepasuje http://janecz.cz/autosedacka-jane-matrix-light-...

podla mna lodger je iba na trojbodoyvy pas nie pre 5 bodovy

och
3. feb 2011

@michaela80 ja mam tiez tento fialovy, ono to je tak, ze do autosedacky ho na 5 bodovy pas nedas ale do kocika ano, pretoze v kociku si vies ramenne a bokove pasy odopnut samostatne 😉 takze do autosedacky 5 bodovej ho nedas
len nerozumiem naco bunker do autosedacky 😵 ved sa ti v nom dieta upecie v aute 😅

och
3. feb 2011

@sjuzi tiez si myslim, ze do autosedacky bunker nepotrebujes, urcite mas niaky teplejsi overal doma, strasne tazko sa ti bude autosedacka s bunkrom zapinat a bude to moc objemne 😀 ja som isla z porodnice 2 januara a to bola riadna kosa teda a mala mala latkove bodycko a nohavice, na tom teplejsi latkovy overal a overal z umelej kozusinky a mala som problem ju tam narvat a potom som na nu dala este deku pred dverami a v aute dole a samozrejme ciapocku vonku bolo minus 15 a fukalo ako sproste

sjuzi
3. feb 2011

@och máš pravdu, ale neviem, či sa auto dostatočne rozkúri, my bývame tak 7 min. jazdy od nemocnice... 😅
Ale tiež uvažujem, že by som ho zakutrala len do boostru...
Overalík bude teplý, taký plyšový/látkový... takže možno, keď ho pod to navrstvím, tak to postačí bohate... 😉 A bohvie, možno zač.marca bude aj +10° (dúfam)... 😉

sjuzi
3. feb 2011

@tanija133 tiež ďakujem za odpoveď. Ja totiž mám prvorodeného nar. koncom júna, takže som trocha zmätená, ako naobliekať novorodenca v zimnom období... 😕 😅 😉

och
3. feb 2011

este ma napadlo, ze do 5 bodvej autosedacky by sa bunker dal dat v tom pripade ak by sa rozobrali pasy autosedacky, ako ked idete prat z nej potah tak musite dat dole pasy, len to by fusak tam ostaval vzdy co asi nie je riesenie

@sjuzi tak nech manzel rozkuri auto pokial pride pre vas ono tak rychlo nevychladne 😀 a ked bude plus vonku staci ti teplejsia deka cez maleho prehodit, autosedacka zas nie je uplne chladna, je robena z plastu a polistyrenu a na tom je latka, zo spodu ho neprefukne a zhora bude mat deku na sebe 😉 a ked bude prsat ci fukat, tak mm pojde pre auto a pristavi ho co najblizsie k vychodu 😀

michaela80
3. feb 2011

@och ja nemam vajco sedacku ale matrix polohovatelne a sme chceli teraz ked sme boli 60 km na 3 vysetrenia ze v aute ju odkryjem pocas cesty a potom len nasadim na kociar a zakryjem...no bunker neni sanca zapnut do matrixu

och
3. feb 2011

@michaela80 a matrix sa neda prat? to by ti zjednodusilo zivot potom, ja mam sice romerku vajco ale ked som chcela prat potah, som musela odstranit pasy, tak vtedy by si to tam mohla navliect a nechat bunker, neviem ci som sa spravne vyjadrila, vzadu hore nad hlavou by mali byt pasy pripnute na plochej kovovej skobe, ktora sa da v urcitom uhle prevliect cez plast a ostanu ti volne v ruke, a ked ich budes davat spat tak proste navlecies najpv bunker a potom spat cez plast, neviem len hadam, ze by to takto niak mohlo sa dat vymysliet, ale pozeram, ze mala je uz starsia, cize to riesis mozno na dva tri mesiace a potom bude ina aj autosedacka 😉

michaela80
3. feb 2011

@och matrix je v podsate aj vanicka cize polohovatelna autosedacka a tam sa k pasom nedostanem... 😒 ja len tak ze vsade pisu na 5 bododve pasy a pritom to nepasuje...