Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

lienkan
23. sep 2012

@lubi mam peg perego - pozerala som tie emitex ,ale tento lodger som kupila uplne novy za 65eur a pacilo sa mi na nom,ze ho môzem vyuzit ci v hlbokom alebo sportaku - je nadherny a fakt teplucky - mam ho zatial bez tej vnutornej vlozky tam ,ale super je ze su aj univ.otvory na pasy -no nic mu nechyba .... myslim,ze neolutujes ... no je pravda,ze lacny nieje ... este si to nechaj ulezat a uvidis ... ps. ja uz som si aj rukavniky na kociar zohnala 😀 😀

lubi
23. sep 2012

@lienkan idem kuknut hned. viem je to dost drahe ale preto sa mi zda viac vyuzitelne ako fusak. nemam to este tak prestudovane, takze vravis ze su to dve vrstvy oddelitelne? hmmm to som ani nevedela. 😅 inak k nasmu kociaru predavaju super "fusak" na cely kociar aj s rukavicami. je uuuuuzasny, ale ako vravim da sa vyuzit iba kratko ☹ .http://www.silvercross.co.uk/accessories/surf-a...

lubi
23. sep 2012

@lienkan prosim ta neposlala by si mi nejake linky? nemozem to najst. dakujem.

lienkan
23. sep 2012

@lubi ale ten co som kupovala ja bol kupeny priamo v baby shope v komarne v centre ...nie cez net ... len toto som ti tu nasla ... ok ja musim utekat mala je hore - pa pekny dník

chirabell
23. sep 2012

@lubi ja som tento tyzden objednavala odtialto http://www.bambini.sk/sk/1203/32/lodger-fusak-b... vsetky farby a ked by si chcela neozdobeny, len take 4 zakladne farby tak v menu vo fusakoch hladaj lodger bunker basic

lubi
23. sep 2012

@chirabell dakujem.manzel uz nasiel. som si neskoro uvedomila ze musime objednat zo zahranicia. nie sme totiz na sk tak aby nam ho sem poslali rovno. dakujem babenky za pomoc. 🙂

iukapiuka
10. okt 2012

@lienkan ahoj citala som tvoj prispevok, aj my mame PegPerego, GT3..aky model mate vy? vravis teda ze ti tam v pohode sedi? 🙂

katren
10. okt 2012

Kocky, mne dnes dosiel a som nim uuuuuuplne nadsena 😉 kupila som "na blink", takze som trpla, ale velice som spokojna.... 😉
Mam kocik BabyJogger City Select 🙂

lienkan
10. okt 2012

@iukapiuka mame pliko a sedí super - GT je tiez super - len vela cestujeme a tak bolo pliko lepsie na skladanie a miesto pre nas 🙂

iukapiuka
10. okt 2012

@lienkan tak to hej, GT3 je vsetko len nie skladna hehe :D a inak je ten lodger fakt nepremokavy? ja sa bojim ze by v zime navlhol 😒

lienkan
10. okt 2012

@iukapiuka ak navlhne - tak ho reklamujem! 🙂

tinka323
16. okt 2012

maminy, mate niektore ten tmavoružovy tusim folkore so zelenou vložkou? ako sa vam kombinuju veci k tomu fusaku? este bude pri tom jedna vložka ruzova, myslite že sa hodi k tomu?? TIna

macko_usko222
20. okt 2012

baby akej farby lodger mam vybrat pre tento kocik?

veve39
20. okt 2012

@tinka323 ja mam ruzovy folklor, veci sa do neho kombinuju pre dievcatko super - vsetko oblecenie tak-ci tak kupujem v ruzovych, fialovych ci bielych tonoch, vlani mala nosila aj tmavohnedy uveral, tiez to vyzeralo vdobre, napasovalo by napr. dobre oblecenie ladene do oranzova/tehlova....vlani sme ho mali v tmavohnedom sportiaku, teraz bude v ciernych golfkach - v oboch vyzera fusak vyborne

macko_usko222
20. okt 2012

z tychto farieb,ale ktory? 😝 😀 😕 je to pre chlapceka..ozaj 😎

veve39
20. okt 2012

@macko_usko222 druhy a treti su super ku kociku podla mna...

chichinka
20. okt 2012

@macko_usko222 tiez hlasujem za druhy a treti - teda tie nove farby 🙂

tinka323
20. okt 2012

@veve39 jej, tak sa tesim, a dokonca si myslim, že sa nam hodi aj ku kociaru, chvalabohu,že sme kupili pre synceka neonovo zeleny, a nie nejaky modry. Teraz v nom pekne vynikne ten fusak, ta vlozka je asi podobna. Dakujem za odpoved 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka323
20. okt 2012

@macko_usko222 ja by som brala ten svetlo sedy s bielou vložkou hviezdickovy, je nádherny. a hodi sa ku vasu kociariku.

tina129
20. okt 2012

@macko_usko222 a mne sa naopak paci ten prvy s konikom, mne pasuje najviac k tomu kociariku ale asi by som sa rozhodovala podla hrubky, lebo lodgery su rozdielne, nie su vsetky z rovnakeho materialu, aspon myslim, ale ten s konikom je urcite teply ten som videla nazivo 😉

tina129
20. okt 2012

@macko_usko222 opravujem, ten druhy pasuje najviac ale ten s konikom sa mi paci viac 😀

skeptik
20. okt 2012

Skusali ste niektora Lodger Bunker s Bee plus?

martinano
20. okt 2012

@skeptik ja a som maximalne spokojna, mala som pri synovi teraz mam pri malej

tanija133
20. okt 2012

@skeptik ano, skusala a mala...ako sadnut sadne, ale pri sede, to hrozne pada, zosuchuje sa...kedze bee ma taky dost kolmy sed...nie je to zvrchu o co uchytit....ale zasa v tych ostatnych 2 polohach pohoda, ale tie ja som nikdy nevyuzivala....

macko_usko222
22. okt 2012

@tina129 a ten s konikom aj objename nakoniec 🙂 ten tmavy z novej kolekcie,je podla mna az moc cierny pre babetko a o ten svetlo sivy sa zas bojim,ze bude stale spinavy 😕 😖 🙂

chirabell
22. okt 2012

@macko_usko222 ja som tiez nevedela aky pre chlapca do hnedeho kocika a nakoniec som sa rozhodla pre basic farbu, ziadne ozdobky a mam farbu powder, je to take ako biela kava a je suepr 🙂 myslim ze v zakladnej farbe je aj sedy, co by sa hodil...alebo z tych co si dala obrazok tak mne sa najviac pozdava ten Greige farba, ja nejak tie konikove nemusim, aj ked teraz je (Alebo este par t dozadu bola) akcia a su cenovo lacnejsie

chirabell
22. okt 2012

@macko_usko222 ja by som sa nebala spinenia...prachom sa ti nezaspini lebo jednoducho babo je v kociku a nema ako...a pokial ti ho ogrcka alebo tym ako ho niekde budes klast, tak to sa zaspini kazdy akurat to nebude vidiet, ale oprat to bude treba tak ci tak...ja mam svetly dost a maly ma novorodenecky reflux, su dni kedy nic a su take kedy prezliekame kazdu chvilu ze si grcne aj 2h od jedenia...pod hlavicku mu do fusaku davam plienocku aj okolo krku alebo podbradnik a fusak samotny veru nerozmyslam kam polozim ked nie je v kociku a dako nemam pocit, ze by sa velmi spinil 🙂

strihalka
22. okt 2012

Poridili sme pro malou tento fusacik na nasi prvni zimu a super🙂Mame denim

strihalka
22. okt 2012

@macko_usko222 ja by jsme vybrala ten posledni obrazek🙂