Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

tanija133
29. okt 2011

@zajo79 ale to jasne ze je pekny, ale mne sa k mojmu kociku farebne podla mna nehodi....teda hodi, ale nie je to to co by som si predstavovala...Napriklad podla mna by sa dokonale hodil k nejakemu cervenemu kociku....alebo k Bgb s modrou strieskou...to by mi nevadilo ani ze nie je fleecovy.... 😉

tanija133
29. okt 2011

@anjelicek26 A naozaj dobre si ich prilozila? to je sila...odmeraj ich aj na dlzku....

anjelicek26
29. okt 2011

@tanija133 - zeleny 115 cm a ruzovy 126 cm 😕

tanija133
29. okt 2011

@anjelicek26 to je sila...ale realne dlzku Lodgeru uvadzaju 115 cm....takze mozno ze ruzovy, je nejaka chyba ze je taky dlhy....ale to je super... 😉 prave som odmerala moj a ma 115 cm 😨

anjelicek26
29. okt 2011

@tanija133 - ako ja sa tesim, ze sa tam aj ta moja opica velika v pohode dostane, ale je to skutocne rozdiel v nich 😕 Tak ma to prekvapilo, ked som ich porovnala, ci ma niekto tiez taky xxl model 😀

tanija133
29. okt 2011

@anjelicek26 bud rada....ze je taky dlhy....bohvie ci sa niekto este ozve, ci ma taky dlhy... 😉

myounghee
30. okt 2011

@aurra my mame tiez PHILa doma.. Sport verziu a v pohode sa tam tie pasy zmestia.... odporucam. Mame Lodger aj Emitex. A aj Emitex je supeeeeeer, ten urcite neprefuka vietor 😉 - V Lodgery mam zatial schovane babo pod sedakom. A na pridavnom Emitex 😉

lodgermaniacka
30. okt 2011

@anjelicek26 krasne su tie dva fusaky spolu 😵 a ružovy si kupovala novy, alebo používany? či ho niekto nenatiahol 😀 a mala sa chce voziť ešte v kočíku?

noemarta
30. okt 2011

@anjelicek26 veru pekna kombinacia, a tiez som sa chcela spytat, ci sa ti taka velka slecna chce vozit este v kociku??? 😕 😕

anjelicek26
30. okt 2011

@noemarta - praveze chce, skuvina mi tu uz rok, ze chce aj ona byt v kociku, no tak prosim, vydrazila som za par libier dvojickovy kocik a dufam, ze jej tam bude riadna nuda a pochopi, ze je na to velka...

@lodgermaniacka - mam ho z druhej ruky, ale je ako novy, tak fakt neviem, ale ako chces natiahnut fusak do dlzky 😕 😅 😅

Prihodim foto z dnesnej prechadzky 🙂 Fajne neostra fotka, ale drahy nevie fotit 😝

noemarta
30. okt 2011

@anjelicek26 odpadnem jak ti tam sedi 🙂 🙂 🙂

martina05
31. okt 2011

jeej vidím že tu práve riešite veľkosť fusakov..ja sa stále neviem dokopať ku kúpe, na Ebayi sa mi v dražbách nedarí, tu na MK sa dostanem na net až keď sú už fusaky predané. V kamennom obchode majú len farby, ktoré mi nesedia. Teraz som mala vyhliadnutý jeden a kuk včera tam ešte bol, dnes už nie... Kamoška ma od Lodgeru stále odhovára, vraj sa mi tam Vanda už nevmestí a mám si radšej kúpiť Emitex Cocon.... Skúšali ste niektorá aj tento fusak ?? Ešte by som sa chcela spýtať na radu Basic a Strips... čo sa týka hrúbky sú rovnaké. Mne sa zdal byť Basic tenší ale asi to bol len môj pocit 😕 😕

martina05
31. okt 2011

Baby a ešte by som sa potrebovala poradiť, ktorá farba Lodgeru by sa mi najviac hodila ku kočíku...Máme Gesslein - tento

http://www.gesslein.de/farben-loop3.htm 034 701

Chcela som Basic Powder ale teraz som už fakt v pomykove, lebo ten sa mi zdal byť tenší....

snurka
1. nov 2011

@martina05 ja som poslala manzela do prievidze do obchodu 🙂 mali na nete napísané, že majú všetky farby skladom (čomu som ja osobne neverila). Ale opak bol pravdou 🙂 mali ich tam všetky. Zatiaľ som s fusakom veľmi spokojná 🙂 uvidíme keď príde tuhá zima 😉

snurka
1. nov 2011

@lodgermaniacka ja som kupila aquamarin pred dvoma tyzdnami 🙂

mathildica168
1. nov 2011

@snurka ahoj, v ktorom obchode v prievidzi???

snurka
1. nov 2011

vola sa to že Kočíky Barbora

mareli
3. nov 2011

@martina05 je to naozaj pravda, ze tie stripes su hrubsie. ja ich mam doma oba, tak viem porovnat. inak nechcela by si lodger pumpkin s tymi oranzovymi pasikmi? ja ho predavam tu na MK, novy...podla mna by sa ti hodil k tvojej farbe.

mareli
3. nov 2011

@anjelicek26 tak ty mas takuto babiznu v kociku? no ja sa vobec necudujem, ze ti tam sedi, som si ista, ze moja agatka keby jej dam tu moznost, hned sa necha aj ona kocikovat. hned ako vidi "volnu" karicku, obsadi ju! 😉

mareli
3. nov 2011

takze baby, mam doma ten ultramarin, dnes mi prisiel a konecne na 3.pokus som spokojna 🙂))

anjelicek26
3. nov 2011

@mareli - juuu tento kocik bol kupeny na jediny - vychovny ucel - ze je na kocik prilis velka ;) A myslim, ze to postupne zacina chapat, lebo jej nedovolim vystupit a musi tam sediet ako 5 penazi 😅

Len je otazka, ako sa JA teraz tej rarohy zbavim? Asi nalepim cedulu - darujem za odvoz 😅

martina05
3. nov 2011

@mareli 😕 😕 😕 ja som inzerát nenašla....

mareli
3. nov 2011

@martina05 poslala som ti IP s odkazom na bazar. ale nechapem, sa ti nezobrazil tu na MK?

mirka285
3. nov 2011

@mareli ale zobrazuje sa,ja ho vidim 🙂

mareli
3. nov 2011

@mirka285 no ved preto 😀

baruskah
4. nov 2011

@mareli chcem sa spýtať akej farby je fusak vnutri, ked vytiahneš tu vnutornú vložku- booster? dakujem za odpoved

lodgermaniacka
4. nov 2011

@baruskah booster je na tom modrom fusaku hnedy, aj fusak zvnutra je hnedy 😉 mala som ho, tak viem

baruskah
4. nov 2011

@lodgermaniacka ja som si myslela. že je taký tmavozeleny, podla fotiek na nete. mam kočík hauck malibu ten je hnedo-tyrkysový https://www.modrykonik.sk/fotoblog/baruskah/alb...
nemáš nejaké foto, kde by bola dobre vidieť ta vnutorná farba? chcem si kupiť tyrkysový booster, ae chcem ho využívat aj na jar, tak aby ladil s kočíkom...dik

lodgermaniacka
4. nov 2011

@baruskah fotky žial nemam 😒 ale k tvojmu kočíku by ladil krasne a určite bez tyrkysoveho boostra

e.l.i.e.n.k.a
5. nov 2011

@baruskah skus pozriet, lepsie to neislo nafotit 🙂 ale tento fusak urcite bez tyrkysoveho boostra 😉