Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

laraska
22. jún 2011

@tanija133 ...aj som si to tak myslela,ze s tou zavinkou to uz bude vela....uvidime,teda ako nakoniec pospekulujeme!...a ano,na Lodger som pocula ozaj len chvaly,tak som ho objednala....uz by nam mal prist,tak som nan zvedava!... 😉

tanija133
22. jún 2011

@jessicax Jej, to si ty..... 😉 Ano kupila som nove Plusko zasa s modrou strieskou.... 😉 vidim ze si kupila ten Lodger aquamarine, je nadherny, tiez som ho vynurala nedavno, ani som nevedela ze taky existuje...K modrej strieske sa hodi dokonale...JA rozmyslam na zimu nad riflovym, ten sa mi tiez hrozne paci.... 😉

tanija133
22. jún 2011

@lucula73 Ale jasne treba vyskusat co sa da, ale s mierou 😉 no tvoj maly este tuto zimu bude maly, ale potom uz asi bude velky, asi ani v kociku nebude chciet byt.... 😀 Ved uvidis , do zimy je daleko.....ci ho budes este chciet... 😉

tanija133
22. jún 2011

@laraska Citam ze si si objednala fialovy, nerozmyslala si nad tym ruzovym folklor? Ten je pre dievcatko asi najkrajsi, ale jasne je to vec vkusu... 😉

laraska
22. jún 2011

@tanija133 ...no,mne sa viac pacil ten fialovy...aj skrz toho,ze mame fialovy kocik a paradne sa nam tam bude hodit!...🙂...ten ruzovy je pre mna uz dost taky vyrazny...🙂

mici111
22. jún 2011

kocky, vidim, ze sa tu rozbehla debata..moja mala mala teraz prveho juna rok, vozime sa este, nie vzdy chce byt v kociku, ale vacsinou sa da ukecat 🙂 mam tiez bee plus s ruzovou strechou 😵 no a chcela by som na zimu tiez ruzovy lodger folklor..len otazka je, ci uz nebude moc velka..to bude mat tak rok a pol v decembri..myslite, ze ho este aspon tuto zimu vyuzijem? tiez sa mi na nom mooc paci to, ze ked sa da von booster, tak je to na miernejsiu zimu..co myslite? mam ist donho? 😀

tanija133
22. jún 2011

@mici111 Urcite si ho kup, podla mna ho tuto zimu este vyuzijes, aj ked nie na zimu , tak ked bude chladnejsie tak na nom mala moze sedkat....Dobry kocik... 😉 Keby som mala dievcatko tiez jedine ruzovu striesku s ruzovym Lodgerom... 😉

tanija133
22. jún 2011

@laraska jasne, ja som tiez na take jednoduchsie farby zatazena...mala som bezovy hlboky kocik a aj bezovy Powder Lodger....Obidva aj ruzovy aj fialovy su krasne.... 😉

laraska
22. jún 2011

@tanija133 ...presne tak,vsetky farby maju nieco do seba!Hlavne,nech je drobcom v nich krasne teplucko! 😉

mici111
22. jún 2011

@tanija133 asi veru pojdem donho 🙂 mala som ho od kamosky pozicany v tatrach na velku noc, mala som vtedy este peg perego si a lodger bez boostra a krasne to tam sedelo a mala bola velmi spokojna 😵 teraz som sice kupila fusak elodie details ten cerveny, som myslela, ze dokupim bud cervenu alebo ciernu strechu na bee a pojdeme..ale neviem..ten elodie je sice krasny, ale lodger je taky viacucelovy..

mici111
22. jún 2011

@laraska aj ten fialovy je krasny 🙂 a ten modry pre chlapca naadhera 😵

tanija133
22. jún 2011

@mici111 fusaky elodie su prekrasne ale ako pises, tiez si myslim Lodger je viacucelovy a taky tvarovatelny....AJ cierny bee s Elodie cerveny urcite bude vypadat super a aj ruzova strieska s ruzovym Lodgerom super...len asi vsetky mamicky co maju ruzovu striesku maju aj ruzovy Lodger....Mozno s tym cervenym budes originalnejsia .....Ale aj cerveny Lodger existuje, toho je vidiet malo....Ja zas mam modru striesku a chcela by som ten riflovy, lebo sa bojim ze ten aquamarine bude moc kriklavy na moj vkus....a ten sedy s konom je tiez super, ale to nie je modra....Ale do zimy este daleko, na zimu mam aj iny kocik takm sa mi hodi bezovy Lodger..., tak uvidim ci budem do bee vobec kupovat fusak....Do zimy si to ets esto krat premyslime... 😉

laraska
22. jún 2011

@mici111 ...modry myslis ten riflovy? 🙂

tanija133
22. jún 2011

@laraska No modrym nazyvam aj riflovy a aj ten aquamarine.... 😉 No proste chcem nieco do modra, ale uvidim co do zimy este bude... 😉

jessicax
22. jún 2011

@tanija133 ja by som sla do aquamarine. Poslem ti foto co som nasla na nete ako vyzera v plusku

ellysa
22. jún 2011

@tanija133 ja som tiež chcela riflový, ale mne sa tá vrchná látka nepáči, nie je taká mäkkučká ako pri ostatných lodgeroch. Nakoniec mám ružový a som takaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa spokojná a určite ho znova využijeme už od septembra

laraska
22. jún 2011

@tanija133 ...aqamarine je ten do tyrkysova??...🙂hmmm,tak z tychto dvoch by som asi tiez tazko vyberala!

mici111
22. jún 2011

@laraska nie ten riflovy som videla a brrrrrr, mne sa vobec nepacil..ale tiez vec vkusu..ten aquamarine som myslela, ten som sice nevidela nazivo, ale podla obrazkov je krasny..neviem, ci ho nahodou nemaju v babymarkete..dnes som tam bola a zabudla som sa nan pozriet..

jessicax
22. jún 2011

@tanija133 len mi posli mailovu adresu lebo cez IP neviem poslat foto a tuto to davat nechcem

laraska
22. jún 2011

@mici111 ...no,ja som riflovy videla len na obrazku,tam bol celkom pekny,nazivo neviem...

laraska
22. jún 2011

@tanija133 ..aaaaa,este sa spytam,je vhodny aj pre novorodeniatko,nebude tam moc stratene?

tanija133
22. jún 2011

@mici111 Neviem ,nevidela som ho nazivo ten riflovy, ale uricte je to ina latka ako tie ostatne.....ale podla obrazku mne sa celkom paci..... 😉Ano vraj v babymarkete maju aj ten aquamarine.... 😉
@ellysa

tanija133
22. jún 2011

@laraska mne sa maly narodil v oktobri a a v zime, ano bol tam trosku strateny, ale fusak sa mi v pohode zmestil do vanicky....a neriesila som to , nechcela som kupovat dalsi fusak mensi na chvilocku.....je to podla mna v pohode..... 😉

luciferova
22. jún 2011

@laraska s malym dietatom sa do -10 nema chodit aspon do roka, max -5 😉

jessicax
22. jún 2011

@mici111 ja som v babymarkete kupila ten aguamarine pred vyse dvoma tyzdnami, mali posledne dva kusy takze jeden tam este ostal, inde ho nemali a to som obvolala snad vsetky obchody. Mozno ho tam este maju lebo predsa len je leto a vela ludi teraz fusaky nekupuje 😅

jessicax
22. jún 2011

@tanija133 poslane, potom daj vediet pre ktory sa rozhodnes, pripadne aj foto v kociku, celkom ma to zaujima 😵

laraska
22. jún 2011

@tanija133 ...v podstate,nasa bude mat 2-3 mesiace,ked ho zrejme zacneme aktivne vyuzivat,takze si myslim,ze by to malo byt v pohode! 🙂 a aj ked bude vacsi,nevadi,aspon bude mat v nom dost miesta a nebude stiesnena! 😉

laraska
22. jún 2011

@luciferova ...no,ano,ale niekedy nemas na vyber!.... 🙂 ale tak,budeme v tepluckom Lodgeri predsa,nie? 😉 😀

luciferova
22. jún 2011

jasne, moj je novembrovy, tak to poznam 😉 ja som myslela len take dlhe prechadzky, ved to by aj maminam bola zima (big lodger nepredavaju 😅)

jessicax
22. jún 2011

@laraska veru, vam sa opati, vyuzijete ho dobre 3 zimy 😉