Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

matken
29. júl 2011

@och dakujem

och
29. júl 2011

@matken Nie je začo 😉

fliperka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellysa
11. aug 2011

čaute, nechcete niekto fialový lodger? 🙂

peliroja
12. aug 2011

ahojte, nemate niektora na predaj lodger shelter fleece ruzovy?

http://www.kociky-babymania.sk/lodger-shelter-f...

mame ten cotton a na doma je super, len na von nam v nom bude za chvilku zima,

Vdaka 🙂

mmamca
13. aug 2011

dievcata, tak ste ma namotali, ze som si prave objednala lodger bunker 😀

ellysa
17. aug 2011

čaute, nechcete niekto objednávať z babymanie, hlavne baby z BA, žeby sme si rozdelili poštovné 🙂 , lebo 7 EUR je teda dosť, to už tá zľava nič moc potom

lodgermaniacka
17. aug 2011

@ellysa dobre čítam že 89 eur? 😕 ved to nie je vyhodna cena..tam kde sme kupovali s mici nie su už?

ellysa
17. aug 2011

@lodgermaniacka však to je to, normálne všade stojí 99 Eur ten denim, tak aspoň pár eur dole

lodgermaniacka
17. aug 2011

@ellysa denim je drahší ako ostatne? 😨

ellysa
17. aug 2011

@lodgermaniacka jj 😠

blondi2
17. aug 2011

Baby myslite, že ten obyčajný bunker basic v tej červenej farbe BK515, je vhodny aj pre chlapca? rozhodujem sa ešte medzi tmavo-šedym BK514, ale ten červeny sa mi asi viac páči.

luciferova
17. aug 2011

@blondi2 kamoska ho ma pre chlapca 🙂 a uplne v pohode 🙂

ellysa
18. aug 2011

@blondi2 určite je v pohode 🙂

ellysa
18. aug 2011

ešte otázka, nemáte niekto červený booster na predaj, resp. vymením za ružový

blondi2
18. aug 2011

dokelu baby dnes skoncila akcia na babymanii... porazi ma!! dnes som ho prave chcela objednat.

ellysa
18. aug 2011

@blondi2 ale tak to nebola zasa nejaká úúúúúúúúúúúúžasná akcia

blondi2
18. aug 2011

@ellysa tak ale aspon 12 eur by sa usetrilo, ale sice ten kurier 7 eur....

michaela80
31. aug 2011

@ellysa tak ten fialovy ma dostal...zeby som svoj predala ? 🙂 🙂 🙂 🙂

martuska75
31. aug 2011

@michaela80 podľa mna tie starsie boli krajšie 😉

michaela80
31. aug 2011

@martuska75 ja mam fialovy ale vadi mi ta cervena vo vnutri...

och
31. aug 2011

@ellysa no do kelu, potrebujem ďalšie dieťa 😀

lucikan
3. sep 2011

baby, pre inspiraciu, tie co mate chalanov, ake bunkriky mate? ja som bola dlho rozhodnuta pre ten s tym zltym konikom z kolekcie fairy, ale teraz mam pocit, ze mi tam zacina vadit ten napis lodger. Ziadne ine to nemaju, len tato kolekcia, no mohli si to odpustit. Hm?
Chcem v septembri kupit, rozmyslam ze zbehnem do enikibeniki, mate skusenost, ci ich maju na predajni. Nemaju ich len na objednavku. Neviete niekto? Pripadne iny obchod v BA, kde su k dostaniu, okrem babymarketu, tam sa mi nechce, mam to totalne od ruky.

radkax
3. sep 2011

@lucikan mám chlapca a kúpila som Lodger Bunker Silver, milujem ho, krajší fusak som pre chlapca nevidela. Ja som kupovala cez internet www.Bambini.sk

tanija133
3. sep 2011

@lucikan jedine v enikibeniki mozu mat zopar vystavenych...inde nie....(a v tom babymarkete, v pre deti maju iba na objednavku ) zavolaj si tam ake maju na predajni, cislo maju na stranke...... v pre deti maju iba na objednavku tiz.....Ja mam pre chlapca bezovy, ten powder, lebo sa mi hodi k cierno bezovemu kociku...Takze aj zalezi aky mas kocik...Ja keby som si kupila druhy tak denim, alebo ten s konikom....aj ten strieborny s konikom je krasny.....no zalezi aky mas kocik...Ja by som vyberala podla toho co sa mi hodi viac.... 😉

ellysa
4. sep 2011

@lucikan ja sa do eniki chystám v pondelok, ak vydržíš napíšem, čo tam majú 🙂

lucikan
4. sep 2011

@ellysa super, daj prosim ta vediet 🙂
@ tanija133 sportovy kocik mam oranzovy, takze ten so zlatym konikom by sa aj dost hodil.
Este rozmyslam nad tym denimom. Ale najradsej by som ich vsetky videla nazivo a az potom si vybrala. 🙂

jessicax
4. sep 2011

@lucikan ja som mala kupeny ten modry aquamarine z kolekcie folklore ale nedal mi spavat ani ten strieborny s konikom. Tak som kupila aj ten a kedze mam este original fusak do stokkaca a velmi chcem skusit aj ten denimovy elodie details tak som ten modry lodger nakoniec predala lebo tolko fusakov by sme nevyuzili

jessicax
4. sep 2011

@ellysa ahoj nemala si prosim nahodou fusak elodie details? Viem, ze ho tu nedavno nejaka kocka predavala v cervenej farbe, neviem ci nie ty ale ak sa mylim tak prepac.