Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

michaela80
16. sep 2011

@anjelicek26 to ano...cez amazon som este v tehu kupila angel care a vybielili mi kreditku..sice mi to vratili ale bola tam pokuta a ta ma stala 50 eciek... od vtedy len paypal pouzivam...

lukaemma
16. sep 2011

@michaela80 aha tak to je fajn,vidno,že s v tom už zbehlá 😉

michaela80
16. sep 2011

@lukaemma inac drazby to je dost navykove... 🙂 🙂 🙂 a uz to zistil aj manzel..nam by mali ebay zakazat... 🤐

lukaemma
16. sep 2011

@michaela80 a aká cena a farba?

lukaemma
16. sep 2011

@michaela80 uf je to dosť ☹ ,skor keby sa podarilo niečo vydražiť,keby niečo do tých 70 eur tak by som brala 😉,zdá sa mi to dosť za fusak...

michaela80
16. sep 2011

@lukaemma oki skusim bud ten modry alebo fialovy co som mala ja.. 🙂

lukaemma
16. sep 2011

@michaela80 oki,bola by som šťastná ako blcha keby sa to podarilo 😀

lukaemma
16. sep 2011

@miska1981 ten ružový je tiež krásny...škoda,že mám už slečnu veľkú 🙂

anjelicek26
17. sep 2011

Babule tak predstavujem noveho clena rodiny 😅 Maxovi sa tam nenormalne pacilo, boli sme tak hned na nakup, u nas je v tescu strasidelna zima, bol tam zachumlany ani nos nevystrcil a nakoniec zaspal 😅 To sa nam nestalo uz cele mesiace 😅 Takze velka spokojnost 🙂

michaela80
17. sep 2011

@anjelicek26 jej a ako super sedi v zapikovy... 🙂 🙂

anjelicek26
17. sep 2011

@michaela80 - jj uplne paradne, ako keby bol do zappu robeny 🙂 Ja ho mam xtra sedanku tuto natural mavis a v ciernej, tak hadam bude sediet do oboch, ale zelena hadam hej 🙂

michaela80
17. sep 2011

@anjelicek26 urcite ano... ja by som chcela na jar zappika... teraz mam slalom reverse 🙂 🙂 🙂

michaela80
17. sep 2011

Akurat som si vydrazila ruzovy novy booster za 2 eura... 😀 😀 😀 😀

anjelicek26
17. sep 2011

@michaela80 - parada, no e-bay je tazka zavislacina, ja som si vcera este aj elodie fusak do ory objednala, v concorde fusak mam... uz budeme komplet vybaveny.

lucikan
17. sep 2011

@anjelicek26 teda, fakt ako usity presne pre tvoj kocik 🙂

lukaemma
17. sep 2011

@anjelicek26 kráása padlo ako ušité,a ako si tam sedi, tak utulne nečudo,že zaspal 😔 😀

michaela80
17. sep 2011

@lukaemma tak pre kamosku som akurat vydrazila za 49 eur sivy s kvietkami a kremovou vlozkou.... 🙂 🙂 🙂 tak a teraz skusim tebe ...zajtra jeden fialovy konci tak uvidime zatial je cena velmi dobra.... 🙂 🙂

lukaemma
17. sep 2011

@michaela80 waaau tak za takúto cenu 😲 😲.....veľmi pekne dakujem za ochotu,aj keby sa nič nepodarilo,klobúk dole,ved sa ani nepoznáme 😲 😲 😲 🙂 🙂 🙂

michaela80
17. sep 2011

@lukaemma zatial je necelych 17 eur..dufam ze do tych 50 by mohlo sa to zmestit...a ked nie tak potom zajtra konci aj ten modry co sa ti paci..

lukaemma
17. sep 2011

@michaela80 ten modrý je fakt super 😵,aj ten fialový proste sú perfektné 🙂,bola by som rada keby sa to zmestilo do tych 60-70 eur 😉

michaela80
17. sep 2011

@lukaemma uviime zajtra... tak bud vecer on line....

lukaemma
17. sep 2011
ewa83
17. sep 2011

ahojte baby, je tu tolko stranok o fusakoch až stracam prehlad. Mam 14 mes. syna a potrabujem nieco vacsie na zimu, len neviem ako porovnat zvazujem eisbarchen, lodger bunker, Kaiser? poradite niekto? velka vdaka

sicilia
18. sep 2011

@michaela80 prepac, som sa skor nedostala k netu.. no kupila som ho z eniki beniki za 99, co je najnizsia cena na sk a predavam ho za 85€.. je naozaj nerozbaleny v krabici s etiketami..

@jankaslamka noooo, tak ruzovo fialovy by sa mi pre chlapca asi nehodil.. 😀 no skoda, ja si myslim, ale ze ten novy predavam za fair price, nie? Jani, dostala som este jeden od svokry, tak mam dvojmo.. ak by si o niekom vedela, co potrebuje, tak mozes posunut..

anjelicek26
18. sep 2011

@ewa83 - no lodger je velky velmi, pre 14 mesacne dieta urcite, inak najvätsi fusak, co poznam je odenwälder... aj najteplejsi. Len to mne tentoraz do anglickej zimy urcite netreba 😅

jankaslamka
18. sep 2011

@sicilia no sak to, skoda 🙂 lebo ja si ho planujem urcite kupit..len teda babsky 🙂 jasne ak sa niekto ozve tak poviem.. a nechces mi pozicat svokru? aj mne moze darovat :D A myslim, si ze cena je uplne super

michaela80
18. sep 2011

@lukaemma tak mam pre teba fialovy vydrazeny..viac info v IP vecer...

maminka76
18. sep 2011

@lucka76 chcem upozorniť, že tejto podvodníčke som naletela aj ja (aj keď dnes som už našla upozornenie na bazoši, že je to obyčajná ZLODEJKA) a poslala som jej peniaze a potom sa pani prepadla pod zem!!!!!!!!!!!!!! 😠