Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

luciferova
26. sep 2011

Teda ked do fusaku dieta normalne obleciete. Tzn.overal alebo zimnu bundu a teple nohavice.

lovacska
26. sep 2011

Baby ,síce lodger aj s vložkou používam len od septembra,chodíme ráno do školky s druhou dcérou,ale ručičky má malá studené,ak bude ešte chladnejšie tak budem dávať aj deku nad lodger,tak preto si myslím že na zimu to nestačí.A musím dodať,je teraz je ešte super počasie!Kaiser som ešte nepoužívala,ale podla mna to je fakt na zimu potrebné. 😉

luciferova
26. sep 2011

@katuska26 ja som ho kupila malemu ked mal rok, vyuzijeme aj tuto zimu urcite 😉 fusak je fakt velky, maly sa mi tam zmesti aj 2rocny 😉

luciferova
26. sep 2011

@lovacska ak ma rucky vystrcene, tak je jasne, ze su studene. Myslis, ze jej je zima? Nozicky ma teple? Skus sa orientovat podla zatylku 😉

veve39
26. sep 2011

@sevzuz no veda ja len reagujem na to, co pisala @lovacska a dufam teda, ze stacit mi bude...ozaj sa mi niekolko fusakov nechce doma skladovat 😉

sevzuz
26. sep 2011

@katuska26 no vyuzijem ked pojdem s malym v kociku, ale kedze sa nam ma narodit druhe baby tak tych prilezitosti nebude tolko, ale inak by som v pohode vyuzila🙂 a my sme chodili od 11mesiacov, takze je aj pre chodiace deti, niekedy som mu nechala aj topanocky do fusaku a jasne ze sa trosku zaspinil ale nebolo to take hrozostrasne.

Inak ja som mala predtym, ked mal 5mesiacov - prvu zimu emitex 3v1 ale napriek tomu ze bol teply nevyhovovalo mi, ze priestor na nozicky je pevny a dost obmedzeny a nevedela som si predstavit ako tam bude mat pohodlne nozky to v lodgeri kt. je poddajny bolo uplne v pohode.
Ja ten fusak uplne milujem 😵

michaela80
26. sep 2011

@lovacska ja som pouzivala lodgera v zime v hlbokom kociku, mala som sice aj vytelenu vanicku jane transporter a mala bola v kombineze a vzdy jej bolo teplucko... kamoska mala emitex fusak a maleho obliekala ako cibulku 🙂 a skusila som raz dat Jane nest plus a mala prisla s ladovymi nohami... a kedze tuto zimu uz mam chodiace dieta tak musi byt oblecena vonku aj tak dobre ked bude chciet chodit cize lodger bude stacitv pohode...

katuska26
26. sep 2011

@sevzuz ďakujem 🙂 presne potom nad emitexom som uvažovala ale ten nieje taký krááásny 😝 lodger je lodger 🙂

katuska26
26. sep 2011

baby tak a ako obliecť dieťatko nechodiace v zime do lodgera??? kombinezku???

katkaajurko
26. sep 2011

ako sa do toho oblieka dieta co uz beha? mne to nejde do hlavy-ze ked uz beha-musi byt v zime riadne obleceny aby ked pobehuje po svojich mu nebola zima-cize to mi pride ze treba mat na sebe nieco ako "lyziarsky overal" - ale ked je v kociku - tak ked tam ma aj takyto fusak - este plus overal-to mu nie je teplo? ja mam v tom nejako spanielsku dedinu

sevzuz
26. sep 2011

@lovacska to myslis vazne ze uz teraz pouzivas lodger aj s vlozkou????? 😲 😲 😲 😲
preboha vad to dieta prehrievas, to co ho tam davas v "opalovackach" ved ked normalne dieta obleciem tak mu staci len posadit ho do samotneho fusaku, dokonca by som ho ani nezapinala. a naozaj by bolo lepsie sa orientovat podla zatylku ako ti pise @luciferova, vsade sa jasne pise ze sa nemas orientovat podla studenych ruciciek 😒

anjelicek26
26. sep 2011

@lovacska - no da sa to s tym teplom pri detoch aj prehanat 😕 Akoze u nas je teraz 10 stupnov rano ked idem s malym odviezt dcerku a do lodgera s vlozkov ho davam z jedineho dovodu - ze je este v pyzame 😅 Inak vazne ako este deku na to?
A veru studene rucicky nie su vobec smerodatne, su deti (rovnako ako dospeli, ze ano), co maju ruky studene non-stop, treba sledovat zatylok. ak je studeny + dieta kycha = priobliect, ak je horuci, spoteny, vyzliect, je mu teplo.

sevzuz
26. sep 2011

lukaskovi som oblikala: teple pancusky, tielko, body, svetrik, bundu, a podsite nohavice /rifle/ a mozno este jedny ponozky a zimne topanky, na krk ten nakrcnik a zimnu ciapku a rukavice, vonku ked behal tak sa samozrejme zahrial tym behanim, ale ked sedi v kociku tak mu je zimsie lebo nevytvara sam teplo a tak treba nejaky fusak.
chdiace dieta obliekam do tolkych vrstiev ako seba, nechodiace obleciem s vrstvou navyse🙂
nechodiace by som davala do kombinezky aj s nozickami, podto pancusky, nohavice, body, svetrik.... a cele do fusaku🙂

sevzuz
26. sep 2011

@anjelicek26 mam uuuuplne rovnaky nazor, tiez si predstavujem to dietatku v pyzamku🙂

a chdiace deta som davala do overalu - kombineza,oteplovacky len ked sme sa isli vyslovene sankovat a to bol v takom obycajnom "tenkom" fusaku, a z toho ked som ho vybrala tak rozhodne nebol tak teply ako z lodgera.

lovacska
26. sep 2011

Nohy má teplé,no tak neviem,a ruky musí mať von,má 16 mesiacov,nechce mať ruky vo vnutri.Ináč fusak som kupila ešte nijak v marci či v apríli,velmi sa mi páčil,ale vtedy sme to už len vyskušali asi 2 krát,.odložila som to ,aj som rozmýšlala o predaji,lebo som myslela tiež,že to je len pre nechodiace deti,aj som to vtedy napísala.Malá dovršila rok v máji,začala chodiť v juli,tak som už bola uplne presvedčená,že to pre nás už viacej neposluži,ale nepredala som to,lebo vás stále čítam aj sa mi velmi páči 🙂
A teraz sme to predsa vytiahli ale dokupili sme aj kaiser.Ináč by som najradšej mala každu farbu,tak sa mi páčia 🙂 Mi máme dark grey,lebo máme kočík peg perego gt3 aj pliko obidva farby corallo,čiže červená,biela a tmavosivá kombinácia,tak k tomu bolo velmi ťažko vyberať farbu,ale vyzerá uplne perfektne 🙂

sevzuz
26. sep 2011

@katuska26 mne emitex vyhovoval do vanicky ale v kociku mi vadil lebo nebol tak poddajny. tie fusaky su strasne nemotorne a pevne aj ked som napriklad potebovala zlozit kocik do auta tak s fusakom emiotex to islo tazko lebo je pevny, kdezto lodger sa ti krasne uhne a nezavadzia 😅

anjelicek26
26. sep 2011

@lovacska - na studene rucky ti neumrie, ako deti nemusia byt non-stop teple od nosa az k palceku na nohe, ved vazne, robime z nich sklenikove kvetinky, co v skolke potom budu non-stop chore, lebo tam uz na to, ci maju salik zaviazany, ci capicu a dopnute topanky nikto dohliadat nebude, ver mi 😉

luciferova
26. sep 2011

@katkaajurko ked sa dieta nehybe v kociku, tak by mu bola zima len tak 😉 aj ja ked nelyzujem ale sedim na svahu tak by som taky lodger zniesla 😉

veve39
26. sep 2011

@lovacska ta uz teraz pouzivas lodger aj s vlozkou ? Ja mam zatial tiez kaiser jooy aj lodger, kaiser som este nepouzila - chcem ho predat a nepripada mi teplejsi, ked ich mam vedla seba a porovnavam...vyskusany v praxi nemam este ani jeden z nich

martuska75
26. sep 2011

@sevzuz díky, to tu asi ja chaosím so zimou a vonku je 25 stupňov 😉 Ale tiež som nevedela či mi bude stačiť na zimu. Mám totiž k briu len ten origo nánožník a to je len taká tenká nepremokavá "šušťákovina" - ten istý materiál čo kočík, ale nezateplený. Som dúfala že ked dám teplú kombinézu, lodger a ten nánožník aby nepremokol fusak tak snáď vystačíme, ale názor mamičiek čo ho už majú vyskúšaný poteší. Max som uvažovala nad nejakou dekou keby moc mrzlo, resp. tiež nad tým emitexom, ale zbytočne vyhadzovať sa mi veru nechce, lebo som nedávno kupovala to Brio aj spláštenkou a taškou- potom ten lodger, kombinézu - už by trochu aj stačilo 😉 .

silviatt
26. sep 2011

@lovacska Ahoj. Aj ja chcem kupit dark grey. Je moc tmavy v skutocnosti? Neviem sa rozhodnut ci bledo sivy alebo tmavo. Kocik mam (budem mat) denim. Dakujem

domika007
26. sep 2011

@silviatt ahoj,ja som si tiez objednala ten dark grey, dufam, ze bude pekne a bude sa hodit, pride mi zajtra, tak ak chces mozem ti ho pofotit potom...ten bledosedy som videla a mne sa do kocika vobec nehodil 😒

lovacska
26. sep 2011

@silviatt Dark grey je dosť tmavý,skoro by som povedala čierny 😉

lovacska
26. sep 2011

baby,ja lodger s vložkou používam len ráno,potom ked ideme von po 10-tej,fusak vyberem,aspon teraz tak praktizujem

lovacska
26. sep 2011

@silviatt mne pasovala tá farba ku kočíku,hoci mám dievčatko,ale je velmi pekný a booster možeš tam meniť 🙂 ja mám k tomu aj ružovu,aj červenu,aj ten originál

lovacska
26. sep 2011

@veve39 ani kaiser nepredaj,ak už to máš,ved uvidíš,prax ti ukáže 🙂

kvetinqa
26. sep 2011

fuuha kocky, nestacim sa cudovat. Ja som ani v najtuhsej zime vlozku do lodgera nedavala, lebo maly bol aj tak spoteny. Vzdy som ho dala do lodgera v bodynku, teplakoch a nejakom svetriku a maly uplne teply, niekedy az spoteny. V januari sme boli v zoo, musela som lodger uplne pootvarat, aby bol spokojny.. Keby som maleho teraz strcila do lodgera, asi ma zozerie. A hlavne, ja som zastancom aspon mierneho otuzovania..

veve39
26. sep 2011

@lovacska no jasne...len nemam na to priestor tolko veci sladovat 🙂 ja som nerozhodna - kupim, potom sa mi zapaci nieco ine - a opat kupim 😉 , tak si aspon pred sebou ospravedlnujem, ze to prve predam 😀

silviatt
26. sep 2011

@domika007 Dakujem. Mozes ho potom odfotit, som zvedava. Pri malej som mala do cierneho kocika taky antracitovy a bol super. Nie som moc "na farby", preto len nieco take neutralne. Tesim sa na foto 🙂 A kde si objednavala?

silviatt
26. sep 2011

@lovacska dakujem 🙂 Ja sa rozhodujem medzi tymi dvomi sivymi.. Budem si ich musiet vyskusat do kocika, ktory sa viac hodi. Dufam,ze mi ich nevypredaju kym sa rozhodnem 🙂 Pri malej som mala antracitovy (bgb) a bola som spokojna. Len ten mi bol do vanicky moc dlhy, tak preto chcem teraz urcite lodger.