Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

romisami
22. sep 2014

Ahojte maminky, prosím poraďte mi, aký Bunker by sa hodil k nášmu kočíku?

ianitka
22. sep 2014

@romisami dievcatko alebo chlapcek? bud basic svetlobezovy´, ale to bol strrasi model. Neutralny, ale prakticky.Aalebo taky oranzovobiely - - pruhy... alebo aj cistobiely, ak si trufnes 😀
Aj Demin by mozno siel. So zltym boosterom by vyzeral super.

romisami
22. sep 2014

@ianitka Ďakujem, dosť ťažko sa to kombinuje k tejto našej farbe. Máme chlapčeka, nad deninom som už dávnejšie uvažovala,ale vraj je menší ako tie ostatné tak to sa mi nepozdáva. A čo tento?

huginko
22. sep 2014

@romisami
@romisami k vášmu kočíku vojenský zelený s takým zlatým motívom

ianitka
22. sep 2014

@romisami tak tento som este nikde nevidela 😕

maya.h
23. sep 2014

Ahojte, sušili ste niektorá lodger v sušičke na prádlo? ďakujem

ianitka
23. sep 2014

@maya.h ano, dokonca sa to v návode odporúča

maya.h
23. sep 2014

@ianitka ďakujem za odpoveď, tak ho tam idem šupnúť, nech je pekne mäkučký 🙂

babymarket_sk
23. sep 2014

@romisami
V ponuke sú aj jednofarebné, potom vynikne pekne farba kočíka 😉, možno béžový...
https://www.modrykonik.sk/shops/my-shop/kociky/...

skybaby
24. sep 2014

@romisami ja mam v bazariku červený s bezovou vložkou. Podľa mna by bol pekný aj pre chlapca 😉

romisami
3. okt 2014

@skybaby ahoj, dakujem pekne za ponuku 🙂 len cerveny by asi k nasej zlto-hnedej komb nepasoval ☹ nakoniec sme kupili farbu sepia

romisami
3. okt 2014

😉 Dnes sme boli bunkrik testnut a velka spokojnost ako je vidiet na fotke 🙂

skybaby
3. okt 2014

@romisami jasne, mne nejako ušla žltá 😉

jana2223
20. okt 2014

Ahojte, prosim vas je bunker vhodny pre dieta aj na uplnu zimu? Lebo ked tak nan pozeram tak mi to pride len ako dieta v deke a ci to staci ked fuci a je tuha zima.

hermiona368
20. okt 2014

@jana2223 aj mne to tak pripada, ale neskusala som tak neviem. Ja som objednala z ovcieho runa womar, je to dost objemne ale mne sa to tak paci. Prirodny material, ziadnen umely flis. Ved uvidime, co napisu ostatne baby 🙂

godyna
20. okt 2014

@romisami uz si našla? Ja som malm tento - ten by sa ti hodil....

roxy
20. okt 2014

@jana2223 ahoj, my sme ho minuly rok vyzivali celu zimu a to dokonca bez tej hunatej vlozky (rychlo mi nenapadne ako sa vola 😅 ) a bola som nadmieru spokojna.nikdy sa nestalo ze by bol maly studeny. Za mna mozem len odporucat. Vyzera sice ako deka ale je ovela hrubsi a hlavne je prijemny na dotyk. Maly sa donjo zachumlal a spal 😉

ivanka.7
24. okt 2014

@jana2223 Elianka sice nebola extra kocikove dieta ale prezila v nom dve zimy (aj tu minulu jemnu, aj tu predtym, ktora bola na BA dost studena a snehova).

Co sa tyka umeleho materialu - dieta vo fusaku nie je nahe, ale oblecene a flis je minimalne rovnako priedusny ako ten polyester ktory pokryva prakticky kazdy fusak z ovcieho runa 🙂 ale neobhajujem, je mi jedno, co kto ma. Ja mam lodger na odporucanie a mam s nim len dobre skusenosti. U svokrovcov zas mame lacny chicco fusak a na to Eliankino spanie v kociari tiez stacil (v tuhej zime ale s dalsou hrubou dekou) 🙂

maciatko82
26. nov 2014

Kocky, vcera som mala vecer drobca na prechadzke vo fusaku Lodger a pod tym mal hruby overal, taky ten chlpaty a pod tym iba pancusky, body a mikinu. Na kocik som este prehodila nanoznik. Po prechadzke som maleho skontrolovala a mal studene ruky a trochu aj nozky, co ma dost zarazilo... Vonku mohlo byt okolo 0 stupnov. Prosim poradte matke zaciatocnicke, ako obliekat dieta 😀 Este dodam, ze vnutornu teplu vlozku som zatial nepouzila.

mandy20
2. dec 2014

@maciatko82 moja mala ma 10mesiacov teraz ju.obliekam presne ako si napisala ma pancusky ale davam ests aj leginky, bodynko s dl rukavom a sveter alebo mikinu a ten overal ale v lodgeri mam uz aj tu vlozku a mala nebola nikdy studena a to spinka vonku aj 3hodiny ;)
takze lodger len odporucam a skus dat tu vlozku a uvidis ;)

zuzzzzy
2. dec 2014

Ten fusak je super

demic
9. jan 2015

baby zmesti sa fusak lodger bunker do vajicka diiky

jankar.
23. feb 2015

žienky lodger využívate celý rok? teda okrem leta.. ja mám na zimu elodie details ale potrebujem niečo na jar/jeseň...

macko_usko222
4. mar 2015

@jankar. ano ceky rok okrem leta, ale ak aj v lete je chladno, tak aj v lete na niektore dni..

zuzkagu
1. máj 2015

baby obnovujem tému, kedže moje dieťa bude septembrove, musím uvažovať aj o fusaku, bola som na 100% rozhodnutá pre Lodger ale po zhliadnutí ho na živo v obchode a primeraní do hlbokej vaničky mi prišiel mega dlhý. Ja budem mat vaničku navetta Xl od peg perega. Mali ste ho niektorá aj v hlbokej vaničke? Alebo ste ho mali už iba v športiaku?

ianitka
4. máj 2015

@zuzkagu v pohode do hlbokej

mackova11
22. máj 2015

@zuzkagu no aj mna by zaujímala tiež tá istá otázka či e vhodná aj pre septembrové bábo hned do vaničky.

zuzkagu
22. máj 2015

@mackova11 no ja osm sa rozhodla že ho zatial nekúpim, objednala som si fusak kaiser coocoon taky tiež zavinovací a lodger budem riešiť až potom. Mne prišiel strašne dlhy do mojej vaničky a nechcem ho mať tam pri nohach nejako naskladany

zuzka105
18. jún 2015

@hermiona368 ahoj, mozem sa opytat ten womar z ovcieho runa, da sa okolo hlavicky stiahnut ? Ci je len taky vystrety ako na obrazkoch na nete? A ak sa neda stiahnut okolo hlavicky, vadilo ti to, ci ako si riesila teplotny komfort dietatka ohladom jeho hlavicky ? Moc dakujem za poradenie

celasapremenim
4. sep 2015

videli ste tie nove lodgery? :D