Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

marion
17. dec 2011

Mate niekto skusenost ze v pohode su ochotni poslat na SK? Plati sa vopred vsak?

anjelicek26
17. dec 2011

@marion - tak ked tam pisu, ze posielaju do EU, tak tam patri aj slovensko. Ale postovne je 17€ tak si to tam zarataj. My mame presne tento zeleny v kociku, je fajn 🙂

mirka285
17. dec 2011

@marion ja by som do tvojho kocika kupila tento http://www.babyrenka.cz/kocarky-prislusenstvi/f... ten fialovy sa tam absolutne nehodi.... 😉

luciferova
17. dec 2011

ani ten tyrkysovy sa tam nehodi....

mirka285
17. dec 2011

@marion ten s tym zltym konikom,nejde mi to skopirovat...
@luciferova jasne ze nie tyrkysovy 😀

marion
17. dec 2011

Kocky mam sa stretnut po vianociach s tou pani a skusim ho dat do kocika co to spravi. Ja urcite nechcem kupovat novy. Nas nomad je krasny zeleny na foto to zle vidno. 🙂

marion
17. dec 2011

@mirka285 aj tento som pozerala ale nepaci sa mi tak ako tie ostatne su nadherne. Ale ked nepasuju tak nepasuju. ☹

luciferova
17. dec 2011

@mirka285 tak to uz je ina rec 🙂

@marion ten fialovy fakt neskusaj, to je jak past na oko...

mirka285
17. dec 2011

@marion hlavne to moc neprekombinuj,ostala by som pri nejakej sedej,mne osobne sa ten so zltym konikom paci a myslim,ze najviac by pasoval do tvojho kocik,lebo nezabudaj,ze aj dcerka bude urcite farebne oblecena,tak nech nie ste jak kolotocari 😀

marion
17. dec 2011

☹ ☹ ☹

mirka285
17. dec 2011

@luciferova vsak hovorim,ze mi to neslo zkopirovat,tak som musela z inej stranky 😝

marion
17. dec 2011

@mirka285 @luciferova dakujem za rady

mirka285
17. dec 2011

@marion nebud smutna,nahodou aj tie sede su nazivo velmi pekne,uvidis,budes milo prekvapena 😉

luciferova
17. dec 2011

@marion suhlasim, tie sede su fajn. aj ja mam jeden sedy a nedam nan dopustit. a malu mozes obliect farebne, viac ti v nom vynikne 🙂 a navyse nie je na nich tak vidno spinu 🙂

evitaa777
17. dec 2011

Maminky,predavam tento uzasny fusak,vymenili sme kocik a teraz sa nam nehodi..musime zohnat inu farbu 🙂 fotky mam v inzeratoch,kto ma zaujem...

petrisia1
17. dec 2011

@marion - mam zeleny kocik casper a fialovy lodger a ide to k sebe.......fusak v skutocnosti nie je az taky vyrazny ako na fotke, ale aj tak je krasny 🙂

marion
17. dec 2011

@petrisia1 dakujem. Inac na kociku sa ta strieska co je zelene tak sa da odzipsovat a otocit, takze cela bude seda, a ked sa vlozi fusak tak zelene nebude nic vidiet. Preto som myslela ze ta fialova ho aspon ozivi. 🙂

marion
17. dec 2011

@petrisia1 prosim mohla by si hodit foto? dakujem vopred 🙂

petrisia1
17. dec 2011

@marion nemam foto kocika spolu s fusakom.... k sedej farbe sa hodi a presne ako hovoris ho ozivi 🙂

marion
17. dec 2011

Dakujem Vam vsetkym za nazory... 🙂 dobru noc

tina129
18. dec 2011

@marion ja mam sivo-fialovo-zeleny kociar a pre mna je to uplne naj farebna kombinacia 😉

tina129
18. dec 2011

@marion a ešte som zabudla, tú celú sedaciu časť budeš mať prekrytú fusakom a tá zelená na strieške, tuším, že sú aj zelené kvietky na lodgeri, takže v pohode, momentálne ho pri sebe nemám ale myslím, že tam sú

marion
18. dec 2011

@tina129 este som pisala ze ta strieska so zelenou castou sa da odopnut a otocit, takze bude cela strecja seda. 🙂 dakujem

tina129
18. dec 2011

@marion ta to bude úplne v pohode pasovať aj so zelenou strieškou aj bez 🙂

zuzkakorienok
20. dec 2011

V kamennom obchode "Babymarket" v BA a aj na ich stranke maju teraz Lodgre s 15% zlavou. My sme kupili Denim novy za 80€ 😀

mici111
22. dec 2011

kocky, zda sa mi, ze ste tu niekde pisali, ze su rozdielne boostre ked to kupite priamo s lodgerom a ked sa booster kupi zvlast? mate nejaku skusenost?

michaela80
22. dec 2011

@mici111 ten booster co mas s lodgerom je uplne tenucky..ked dokupis este jeden tak je fajny hruby...

tanija133
22. dec 2011

@mici111 presne tak, tie origo su tenke a dokupovane su hrube a lepsie... Ma m to tak.... 😉

lodgermaniacka
22. dec 2011

@michaela80
@tanija133 baby a nie je tenší len pri kolekcii basic? ja mam denim a booster je rovnako hruby ako dokupený farebny 😕 😕 😕 mam pocit že @pink31 mi písala, že basic ma ten original booster tenší, aj ked som mala folklore tak bol hruby