Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

ellysa
12. apr 2011

@tanija133 ja mám striešku červenúm, ružovú-ako ten folklore to je asi, a limitku svetlú staroružovú, k červenej fusak mám-elodie details, takže k tým ružovým, k obom sa hodí fialový,alebo ten sivý,alebo denim ale ešte pôjdem pozrieť ten tmavoružový,ak by sa mi páčil najviac zoberiem aj ten a svetlo ružovú strechu budem mať len na leto, no neviem sa rozhodnúť

standa82
12. apr 2011

Ja som s Lodgerom veľmiiiiiiiii spokojná. Aj teraz je malá v ňom a spinká v kočíku na balkóne. Je super. 🙂 🙂 Na zimu si kúpime inú vložku, lebo máme žlto-zelenú. 😒

ellysa
12. apr 2011

no tak oddnes mám lodger aj ja, nakoniec predsalen zvíťazil ten ružový folklor 😀

sevzuz
12. apr 2011

@ellysa skoda ze sa aj tu neda kliknut na "paci sa mi to" 😀 😀 😀 😀
a co je lepsi ako tie vcerajsie?

ellysa
12. apr 2011

@sevzuz fakt je pekný, jemnunký, farba žiarivá, nevypadá ako vypraná deka 😀 😀 😀 , keď bude chlapec kúpim denim asi

sevzuz
12. apr 2011

@ellysa sranda sme pisali skoro naraz 😉

sevzuz
12. apr 2011

ha nekako to tu blbne prehodilo mi to pripevky 😅 😅 😅

dida81
12. apr 2011

Ahojte, aj ja mám lodger / rytiersky s konikom žltým/ od jesene a bola to fakt super kúpa. Ak niekto váha, nie je dovod. Je skvelý, dobre vyzera, hreje, prisposobi sa kociku...
Na zimu som mala krásnu tyrkysovu vlozku, teraz cez vikend sme boli už bez. Mala som ho v sportovom kociku Bumbleride a teraz som ho dala do nuny a tiež fajne.

tanija133
12. apr 2011

@ellysa Blahozelam k Lodgeru ,uricte budes spokojna, ja keby som mala dievca tak jedine ten ruzovy folklor vysivany by som kupila...Ja najkrajsi.... 😉 no alebo cerveny, keby sa hodil ku kocaru... 😉 Akde si ho kupilanakoniec?

tanija133
12. apr 2011

@dida81 Tiez krasny Lodger, ja mam Powder, ale zatial som ho mala v zime iba v hlbokom,tak uz sa tesim do sportiaku,aby som ho lepsie videla....

ellysa
13. apr 2011

juuuuuuuu je úžasnýýý , ešte aj tá moja dlhaňa tam má miesto s prehľadom aj okolo hlavičky ešte stiahneme

standa82
13. apr 2011

@ellysa ... áno, úžasný. Máme aj my presne tento 🙂

barbora87
13. apr 2011

@ellysa parada!!!!a mala je taaaaak zlata!!!!

ellysa
13. apr 2011

@standa82
@barbora87 ďakujeeeeeem vy ste ale rýchle 😀 😀 😀

barbora87
13. apr 2011

@ellysa hihi ved tu stale frcim

mici111
13. apr 2011

@ellysa kraaaaaaaasnyyyyyy 😵 😵 😵 😵 a k tej streche uuplne ideal..

miska1981
13. apr 2011

@ellysa tak predsa zvitazil ruzovy, je krasny, ja sa stale na neho chodim pozerat 😀
a tvoja dcerka...uzasna, tolko vlaskov fiiiha, mala bambulka 😵

michaela80
13. apr 2011

@ellysa ten ruzovy je nadherny..ja rozmyslam svoj fialovy predat a kupit ten... ale laka ma aj riflovy s ruzovou vlozkou kedze kociar je tmavo modry jane stylon... 😝

ellysa
13. apr 2011

@michaela80 však aj fialový je pekný a ak máš tmavo modrý kočík, tak aj super pasuje 😉

michaela80
13. apr 2011

@ellysa ruzovy ma laka viac..ten fialovy je od zaciatku taky vyblednuty...

ellysa
13. apr 2011

@michaela80 no je ten ružový žiarivejší,to je pravda, ja som tiež nevedela ktorý...

dida81
13. apr 2011

Podla mna obidva - ci ruzový , či fialový su krásne! Kebyze mam dievca tiež jeden z týchto by vyhral. 😀
Ja som rozmýslala na tým strieborným rytierskym a nas riflovým,ale predavacka ma ukecala, že tento co mám je teplejsi ako riflový .... Inak su krásne vsetky. A som spokojna, mám už treti kocik /odkedy mam podger/ a do kazdeho sa mi farebne hofil, lebo je taký neutrálny . A tá tyrkysová vlozka na zimu to oživila 😉

michaela80
13. apr 2011

@ellysa ten druhy ruzovy s fialovom vlozkou si nevidela? ze ako to vyzera http://cgi.ebay.co.uk/Lodger-4-Jahreszeiten-Fus...

mici111
13. apr 2011

@michaela80 tento mali v enikibeniki..on nie je ani fialovy ale skor do cervena..a mne osobne sa moc nelubil..ako vsetky ostatne..len ten ruzovy vyzera dobre..ale to je asi vec vkusu 🙂

michaela80
13. apr 2011

@mici111 prave ten som na zivo nevidela..trosku mi vadi na ruzovom to zlte vo vnutri tak ako na fialom zase to cervene vnutro 😒

michaela80
13. apr 2011

@mici111 myslela som ze ta vlozka vo vnutri je taka fialova..

mici111
13. apr 2011

@michaela80 jasne, ale ked mi mam pravdu povedat, tu vlozku si moc nepamatam..fusak bol do cervena, ale taka ina cervena a ta vlozka?? no zabi ma, neviem 😀 😀 😀

ellysa
13. apr 2011

@michaela80 hej videli, ale nebola to taká ružová ako ten folklore, ja by som skôr povedala, že šmrncnutá do marhuľkova viac, a tá vložka bola taká čudne fialová, nepáčila sa mi a nebola ani ako tie staršie booster, bola tenšia

ale mne sa páčil, mici111 nie

tina129
18. apr 2011

@sevzuz no ja mam boostre dva aj original aj dokupeny a su uplne rovnake aj velkostou aj kvalitou aj hrubkou

tina129
18. apr 2011

@michaela80 no mne sa prave na fialovom paci to, ze nie je taky ziarivy, nemam rada vyrazne farby ale tiez pokukujem este po modrom folklore, len neviem ci by som ho este zohnala, nemate ho niekto nafoteny aky je v skutocnosti?