Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

cicushka
20. okt 2008

jannicka) mam, nesmika, lebo cez neho prevlecies pasy

cicushka
20. okt 2008

jannicka) mam, nesmyka, lebo cez neho prevlecies pasy

cicushka
20. okt 2008

to bola oprava...ale neskoro 😅 😅

jannicka
autor
20. okt 2008

v pohode 🙂 a stacia tie pasy, nevisi to potom na nich? my mame totiz mutsy cargo, trochu "smyklavy" povrch kocika (umyvatelny) a inac spokojnost? moze si dieta vybrat von rucky?

cicushka
20. okt 2008

janicka) neviem, co mas namysli tym ci to na tom visi...je tam viac dierok na pasy, podla toho, ktore potrebujes, tie pouzijes na prevlecenie. ANo ruky sa daju dat von. Dam fotku do mojho albumu aby si mala predstavu ako to vyzera.

cicushka
20. okt 2008

jeej, akurat pozeram, ze som si tie fokty uz vymazala z pocitaca, tak bohuzila nemam pre teba na ilustraciu,

tekvica
21. okt 2008

ten fusak je krasny, vlastne som ho objavila vdaka cicushke 😉

len on nema tu taku nepremokavu vrstvu, ze? nezmoci sa , ked na nho prsi, snezi?

ale do sportaka ho kupim, to urcite, taka malickost ma neodradi 🙂

tekvica
21. okt 2008

do vanicky a do autosedacky som kupila wallaboo newborn, tiez je krasne makky a teply, tiez holandsky.

jannicka
autor
21. okt 2008

aj my sme sa uz pren rozhodli. je to speci nepremokava uprava 🙂 do autosedy davame maleho v tricku a pancuchach tak sa tam poti 🙂 adapter nepouzivame tak fusak netreba

jannicka
autor
25. okt 2008

mame ho. je bajecny. makkucky. teplucky. tie deti sa maju 🙂

miskinadamko
10. aug 2009

obnovujem temu 😀 , je to super fusak tiez ho cchem na zimu kupit, tie co ho mate, ozaj nepremokne a neprefuka? predsa len nie je na vrchu sustiak 😕 ,dakujem

dugi
24. aug 2009

Maminky, ktore ho pouzivate, do akeho veku je naozaj pouzitelny? Podla vyrobcu do cca 3 rokov. Moja mala ma 18 mesiacov, tak ci ho este vyuzijeme. Ale je krasnyyy 🙂 . dakujem za radu

miskinadamko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janina1977
9. sep 2009

maminky píšte skúsenosti s týmto fusakom, je vhodný aj pre väčšie detičky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ďakujem vopred za každý názor

miskinadamko
17. sep 2009

janina ja ho idem dnes kupit, tiez ma maly uz 20 mesiacov tak som zvedava aký nam bude, potom napiiisem

janina1977
17. sep 2009

miskinadamko, ja som zohnala od jednej mamičky, ako nový, v perfektnej ružovej a vyšívaný, máme ešte kaiser, ale v tom sa v kočíku sedieť nedá, je taký nepoddajný, tvrdý, tak sa už tešíme na bunker, napíšem ako sme spokojní 🙂

tabibibi
17. sep 2009

ahojte.da sa to využiť aj vo vanicke Jane?????alebo nato je ešte velký 😅 a vojde stým fusakom aj 5mes babo do vaničky??????

miskinadamko
17. sep 2009

ahojte, tak mame bunkrííík doma 😀 .hrozne sa tesím, uz ho mam aj v kociku, dala som dole tu teplu cast a ideme vyskusat von, potom napíísem, ale zda sa mi ze nam bude dobrý.
tabi- urcite pasuje aj do vanicky 😉

miskinadamko
18. sep 2009

janina tak co? odskusaneee?

janina1977
18. sep 2009

ešte ho nemám doma, ale už je na ceste, budeme mať ten ružový vyšívaný 🙂

ema.nz
18. sep 2009

baby preco su tu 2 rovnake temy 😕 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

aj ja ho mam od vcera a presne taky ako ty janina a je naaaaadherny 😵 😵https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
mne sa velmi pacil aj ten fialovy ale ja mam cierny kocik a tento ruzovy je taky zivsi 😉

miskinadamko
21. sep 2009

aj mne sa paci ten ruzovy aj fialový su krasne, len my mame chlapca 🙂

katyl
21. sep 2009

aj ja by som ho chcela, ten modry asi. Ruzovy je nadherny, kebyze mam dievcatko tak ho hned beriem 🙂

adriankomama
21. sep 2009

mame seedy...vyzera velmi fajn, najskor bude v hlbokaci, a potom pojde do sportaku v januari...tesim sa velmi.

tamka84
22. sep 2009

aj ja zvažujem nad týmto fusakom, ale sa bojím či bude dosť teplý, máme golfáč PP Sí, tak neviem či je aj do neho vhodný, je to letný kočiar a chcela by som ho používať na zimu.

miskinadamko
23. sep 2009

tamka ja si nemyslim ze sí je letny kociar, ved ta srieska sa dasklopit a v zime na babo nefuka,no az na tie kolesa, ale takto ma viacero kocikov take. a podla mna je bunker perfektne teplý , dobre je ze sa da schovat aj hlavicka,co u vasiny fusakov chýba, len skor by ma zaujimalo ci nebude moc dlhý na sí, asi bude najlepsie ked vyskusas

tamka84
23. sep 2009

no jasne, chystám sa priamo v obchode ho skúsiť, tak že zoberiem ak kočiar. aj mne sa páči že sa dá schovať hlavička.

miskinadamko
24. sep 2009

ok, tak daj potom vediet, ako tam sedí 🙂

marselitta
9. okt 2009

Kočky nemáte niektorá na predaj tento fusak v ružovej farbe? ďakujem

miskinadamko
16. okt 2009

baby mate vo fusaku uz aj tu teplu cast? ja ked sme ho kupili som ju dala dole,teraz rozmyslam ze by sa uz aj zisla, ale ved uz teraz nosime zimnu bundu,pancuchy, rukavice a capicu a ked mu ju tam dam uz teraz tak co mu tam dam v zime pri minusových teplotach?