Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

barbie.
11. mar 2010

miskinadamko no neviem ci mi ten link prejde, ale su to tie prve dva z lava:
http://www.enikibeniki.sk/shop/components/com_v...

miskinadamko
11. mar 2010

aha to su uz tie nove vsak? mne osobne sa pacia starsie kolekcie bud fie folklor alebo tie rytierske 😅 neviem ako sa volaju 😉 tieto nove sa mi zdaju take fadne nevyrazne, aj ked das farebnu vlozku neviem no zase je to len vec vkusu.co sa komu paci

barbie.
12. mar 2010

miskinadamko no to je kolekcia basic. folklor a rytierske su velmi pekne. ale ja chcem naschval taky nevyrazny, nech mi ide ku kociku. z kvetiniek, bodiek, srdiecok a volanikov, co ma mala na obleceni mi uz oci prechadzaju. je to velmi pekne, ale aspon kocik nech vyzera trosku striedmo. ked tam este zavesim jej oblubene hracky ajtak to bude pojazdny cirkus. 😀

barbie.
12. mar 2010

nenajde sa teda nikto, kto pouziva bunker vo svetlej bezovej alebo sedej? 😨

minitrouble
12. mar 2010

barbie - ja len tak prakticky, ked ti bude malinka papat a mat spinave rucicky tak bezovy alebo sedy budes mat stale ufulany podla mna 😉 ...teda ja po skusenosti volim uz na veci na von tmavsie farby 😎 😝

ninnaricci
13. mar 2010

ja mám doma ten sivý...rytiersky...a je nádherný...iný by som ani nechcela...a je naozaj taký úžasný ako tu čítam...je veeelmi teplučky a mäkkučký 😵
...akurát sa mi velmi nepáči to zvlnenie na hlavičke...ale ja to mám len tak jemne stiahnuté...

ema.nz
13. mar 2010

mne zase na nom vadia tie suche zipsy 🤐 teda nie mne ale mojej malej,vzdy ich rozopina 😒 ale inak je uplne super 😵 😵 a nespini sa vobec,nechapem to 😕

ssyssa
28. mar 2010

ahojte chcem sa poradiť maly bude mať na jesen 1,5roka vo februari 2r Ci sa mi oplatí kupiť lodger na toho pol roka či sa mi tam maly v pohode vlezie.viem že písu že je do 3 rokov ale ci to platí aj v skutočnosti ked je dieta normalneho vzrastu. puživali ste ho niektora u staršieho dieťatka?

barbi kamoska ma ten svetlí lodger možem sa jej opýať čo konkrétne by si chcela vedieť?

janina1977
28. mar 2010

ssyssa moja malá dva roky v januári a už nám bol len "ltt", aj úzky aj krátky, bol len ako nánožník, ale inak je to najlepší fusak, aký som kedy mala, máme ešte elodie details, ten je trošku väčší a náš druhý najobľúbenejší, myslím, že ho ponosíme aj do troch rokov

emanka
28. mar 2010

ja tento fusak milujem, nič lepšie som malej ešte nekúpila 😉 a aj teraz ho používam, keď je takéto počasie, len som vybrala vložku a je to super, lebo keď zájde slnko, ochladí sa a ja ju len prikryjem 😉 za tie prachy sa oplatí

vanesska
15. jún 2010

caute kocky... temicku vytahujem trochu dopredu lebo potrebujem poradit...
aj my zvazujeme lodger bunker len neviem ci kupit uz teraz bunker kedze budeme mat v zime len 4 mesacne babatko a neviem ci by sa nam zmestil do hlbokej vanicky zda sa mi dost velky a ci sa v nom aj samotne babo nestrati 😀
nemohli by ste mi ho niektora odmerat na dlzku?? pripadne pouzivali ste ho niektora uplne od narodenia miminka?

alebo sme potom zvazovali ze by sme kupili ten lodger wrapper fleece miesto bunkera ten sa urcite zmesti do vanicky len zasa neviem ci by bol ako zimny fusak dostatocne teply?? nemate niektora skusenosti s tym wrapperom???

dakujem moc velmi by mi to pomohlo v rozhodovani... 😉

katy1979
16. jún 2010

@vanesska mam aj fusak aj wraper. Urcite wraper nestaci na zimu a musis pocitat ze december ci januar uz budete v sportaku. 5 mesacne dieta vo fusaku a v hlbokej vanicke je dost na fest. Samozrejme zavisi to od kocika. A myslim ze lodger sa zmesti aj do hlbokej vanicky.

limoni
21. jún 2010

@vanesska uz si kupila bunker? zmesti sa Ti do vanicky?
ja tiez uvazujem o jeho kupe, ale uz skoro od novoska, male sa narodi v oktobri a zda sa mi, ze tu niekto spominal, ze je skor sity na sedenie, teda tak tvarovany a pri leziacom babatku trosicka zavadzia
okrem tohto vanicka nasho vyhliadnuteho kocika ma vysku 19 cm a sirku 35 cm a dlzku 78 cm - natrepem tam bunker?
tak neviem 😒 skusene zienky prosim radte

vanesska
21. jún 2010

limoni... pytala som sa jednej kocky tu z konika ktora ho ma tak uvidim co mi napise... potom ti dam vediet... ja sa tiez obavam ze mala sa nam v tom fusaku strati a ze sa nam ani nezmesti do vanicky takze asi tuto zimu poriesime nejaky taky mensi fusacik a potom buduci rok do sportiaku uz dame bunker...
my sme rozmyslali pre novoska aj nad tym lodger wrapperom ale katy1979 pise ze na zimu nie je dostacujuci takze hold to asi vyriesime tento rok bez lodgera...

miskinadamko
21. jún 2010

baby to vobec nie je pravda 😉
lodger sa vam zmesti kraasne do vanicky, dokonca aj do vajicka,pretoze su tam take snurky ktorými sa stahuje, a da sa spravit aj na uplne mini rozmery. a nie je ani ani nijako tvarovany ako sa to spomina ze by to zavadzalo
ja na tento fusak nedam dopustit, je to ozaj najlepsi fusak aky moze byt

andrea999
22. jún 2010

áno..super fusak a do vaničky v pohode,dá sa prispôsobiť,má šnúrky na sťahovanie..mala som ho vo vaničke aj v športovom .
vaneska,neboj ,bábo sa v ňom nestratí,je zbytočné kupovať iný fusak...a deti rastú rýchlo 🙂

luala
22. jún 2010

aj ja potvrdzujem, zmesti sa do vanicky a je aj pre uplne malinke babatko 🙂 prikladam aj fotku.. ten vrch pri hlavicke sa da pekne stiahnut gumickami po bokoch, takze je doslova sity na mieru..

lodgermaniacka
22. jún 2010

baby, tiež nosim fusak vo vaničke, včera bolo chladno tak som ho vytiahla, samozrejme bez tej hrubej vložky, maly ma 2 mesiace, ked bude troška času, pofotím a dam vam sem fotky 😉 a vytiahla som ho preto, lebo mam aprilove dieťa, same letne veci a ked je chladno okrem bodynka, max.tricka s dlh.ruk.nemam nič 😒 v tom fusaku mu bolo prijemne teplo a nespotil sa 🙂

luciferova
22. jún 2010

ahojte,

pre ake velke dieta je vhodny tento fusak? aj tak pre cca rocne? robia nieco take?

vanesska
22. jún 2010

fiha tak super baby ste ma potesili... mam zalusk na ten ruzovo-cyklamenovy bunker 😵

vanesska
22. jún 2010

luciferova... myslim ze pre rocne dieta je uplne idealny .... ja som sa bala skor pre novorodenca... ale zda sa ze ako baby pisu je vhodny fakt od 0 po 2-3 roky...

luala
23. jún 2010

jedine, co mi mozno bude trosku prekazat je, ze jeho spodna cast - tam kde su nozicky- nie je odopinatelna.. ked uz bude chciet mala vonku aj pobehat a vyberiem ju z kocika, tak naspat pojde do fusaku aj s mokrymi a spinavymi topanockami.. ale na druhej strane sa bunker velmi dobre perie a je za chvilocku suchy.. 😉

limoni
23. jún 2010

tak ste ma potesili, urcite si ho kupim, no este pocakm na verdikt pana doktora ci dievca ci chlapcek
inak na jednej sk internetovej stranke maju teraz skvelu akciu, ze ak si kupite nad 100 eur (co je bunker plus nejaka drobnost) tak vlozka do bunkra je za 1 cent 😀 dufam ze akcia este potrva, kym budem objednavat ja

alka221
27. jún 2010

@vanesska ahoj my sa narodime 5 dni po vas..a tiez by som chcela kupit takto ako presne ty..ak by si daco zistila daj vediet, a ty si chces objednat alebo od niekoho kupis lacnejsi?

wwcko
27. jún 2010

Ahoj. Ak nahodou bude predavat Loger bunker tak mi dajte vediet. Ja svoj mam, ale kamoska tiez chce taky 🙂 Dik

vanesska
27. jún 2010

alka221 ... no ja som sa teda rozhodla po tom co tu baby pisali ze asi kupime ten bunker uz teraz od narodenia a budeme mat vystarane aj na dalsiu zimu ked uz bude babo vacsie...
no ja by som aj kupila pouzity ale nikde som na bazarikoch nenasla ten cyklamenovy a vlastne malokedy sa vobec nejaky vyskytne skusala som aj na ebay ale ani tam nic moc a ak sa kupuje novy tak ceny su rovnake ako u nas takze asi budeme musiet zainvestovat ale zasa si hovorim nie je to investicia na par mesiacov ale pocitam ze na tie 2 roky urcite a potom ak by druhe babo bol chlapec vzdy sa bude dat este predat... 😉 takze asi takto to vyriesime...

wwcko
27. jún 2010

@vanesska a nasla si na bazaroch nejaky iny? ja som nenasla vobec nic ☹

vanesska
27. jún 2010

wwcko dlhsi cas koloval tu aj na babybazar.sk zeleny bunker ale asi uz nie je... 😒 aj ked cena bola tusim okolo 75eur pricom mam pocit ze novy sa da zohnat uz medzi 85 - 95 Eur takze to uz nie je az taky velky rozdiel a ked zoberies ze to budes pouzivat aj 2 roky tak sa to oplati...

wwcko
28. jún 2010

@vanesska Zeleny som kupila ja, ale lacnejsie. Asi to bol iny zeleny 🙂 Kamoska caka koncom septembra tak snad sa dovtedy nieco ukaze 🙂

dara29
12. aug 2010

@limoni a aká to je stránka aj ja by som rada pozrela fusak. Dakuje.
Mám zálusk na lodger alebo elodies details neviem sa rozhodnúť. Vie niekto poradiť?