Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

2silvia7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moka
22. nov 2011

@anjelicek26 za kolko e sa da zohnat novy, prip. pouzity lodger bunker cez ebay?

anjelicek26
22. nov 2011

@moka - cca 40 libier + 8,5 postovne. Ale na anglickom e-bay je ich zufalo malo inak 😖 Nemecky e-bay ani nekukaj, pod 60€ idu malokedy a postovne je teraz 17€, co je sialene.

Aktualne su len dva co vidim..

http://www.ebay.co.uk/itm/Lodger-Bunker-/170729...

http://www.ebay.co.uk/itm/Lodger-and-Bunker-Foo...

moka
22. nov 2011

@anjelicek26 dik, hladam nieco vhodne do kocika concord fusion - bamboo.

anjelicek26
22. nov 2011

@moka - ten svetlunky lodger by sa tam hadam hodil? Ja mam concord neo - a mam tam fusak z urbanu detour, podla mna sa tam hodi.

moka
22. nov 2011

@anjelicek26 Ano, vyzera celkom fajn. Ale s nakupom cez ebay nemam ziadnu skusenost. Radsej by som novy, bojim sa risknut pouzity, teda aspon cez ten ebay.

anjelicek26
22. nov 2011

@moka - ved kup novy, nikto ti nebrani 😉 Ja som kupila tri lodgeri takto cez e-bay a vsetky v super stave, ja sa toho nebojim, keby to nesedi, paypal mi vrati peniaze, takze to vobec neriesim....

moka
22. nov 2011

@anjelicek26 aha, jasne, tak to je bez rizika. Idem si prestudovat, ako to na ebay chodi.

olimon
28. nov 2011

Ahojte, má niekto Lodger bunker, séria Knights and Fairies, farba Gold. Ako vyzerá v skutočnosti? V predajni mali len silver... Ďakujem 🙂

andrea999
28. nov 2011
olimon
28. nov 2011

@andrea999 dakujem veľmi pekne..... k tomu žltému bugaboo sa veľmi hodí 🙂 krásne....

redangel
29. nov 2011

Ahojte maminky🙂 podarilo sa mi zohnat uplnou nahodou a hlavne dvaka rychlej reakcii fusak loger bunker na minibazare, aj ked starsi druh, hneducky, no je fakt uplne uzasny... teplucky, neprehrieva, maly sa v nom ani nepoti, ani nie je uzimeny... dnes v nom spinkal skoro 3 hodinky vonku a parada🙂 ja som si popri kocikovani precitala skoro celu knizku 🙂 takze odporucam, je fakt tak dobry ako citam, som maximalne spokojna a jedinou skodou je ze som ho nekupila hned ked sa maly narodil(v augiste), mohli sme si ho v pohode uzivat uz minulu zimu 🙂

redangel
29. nov 2011

jaj, zabudla som napisat ze ma vysiel 50 eur a je ako novy, len 2 mesiace pouzivany... 🙂 no je fakt ze som kazdy den aj 5x kukala na vsetky mozne stranky a hladala ci ho niekto nepredava a v akom stave...

mirka285
29. nov 2011

baby musim lodger aj ja vychvalit...napriek tomu,ze niektore mamicky boli skepticke a nazyvali ho dekou,je ten fusak ohromne teply..ja som nahodila uz aj booster lebo som sa bala aby malej nebolo zima,ale kludne som mohla este pockat,lebo male je v nom uplne horuca....jednou vetou-ten fusak za tie prachy fakt stoji!

merculicek
3. dec 2011

Ahojte baby 🙂 Rozmýšľam nad kúpou thto fusaku, teraz mám Emitex, ale šmýka sa nám dole :( Malá už má 16 mesiacov tak neviem či sa nám oplatí ho ešte kupovať, čo myslíte ? A chcem a vás opýtať šte či má dierky na popruhy a do koľkých rokov ste mali najdlhšie dieťatko ?

bambola
3. dec 2011

@merculicek ma normalne diery na 5bodove zapinanie 🙂 a ma taky ako keby L-sed cize do golfacov a sportovych kocikov uplne idealny 🙂 mne sa v golfaci nesmyka dole. moja ma 17mesiacov a zmesti sa (dlha je cca 83cm) ale ako to bude buduci rok netusim 😕 ale to podla mna uz nebude tolko sediet v kociku ako teraz (my von chodime v podstate iba v kociku)

merculicek
3. dec 2011

@bambola
@bambola no diki pekne za info takze mozem v pohode kupit ?

bambola
3. dec 2011

@merculicek ja myslim , ze ano 🙂 dnes v nom napriklad vonku spala dve hodiny a bola v nom krasne zababusena az po nos a uplne teplucka bola ked sa zobudila 🙂

mici111
3. dec 2011

@merculicek ahoj 🙂 moja ma 18 mesiacov a ked sme vonku a spi v nom, tak mi potiahne dlhsie ako v postielke..tiez myslim, ze je to dobra investicia..akurat jedina vec, ked tam dam booster, tak ten uz neobciahne aj spodky noziciek, lebo je kratky, ten booster je myslim pre mensie babatka, aby v nom boli zabalene uplne..ale nie je problem, ked je chladnejsie a mala je vyzuta vo fusaku, tak jej nozky este obalim dekou a je pekne v teplucku a makucku 😵 ja osobne som velmi spokojna s lodgerom..

merculicek
3. dec 2011

Oki dievcata tak cez tyzden ho hned pojdem kupit a ake mate farby ?

mici111
3. dec 2011
merculicek
3. dec 2011

Krasny aj s tou stylovou damou v kociku 😉

bambola
4. dec 2011

@merculicek ja mam v albume ked kuknes 🙂

merculicek
4. dec 2011

Aj tento je krasny a aj to dievcatko s nadhernymi ockami 🙂

noemarta
4. dec 2011

@merculicek veru krasne dievcatko 😉 🙂

minusa
7. dec 2011

Ahojte

pridavam svoju skusenost s lodgerom .... kupila som sedy basic, ja som vo farbach skor konzervativnejsia 😅 , mala sa narodila v septembri, takze od oktobra uz je v lodgeri, super, ze sa da okolo hlavicky stiahnut a je podajny, takze sa zmesti do vanicky bez problemov .... teraz na zimu som trosku na pochybach, ci malej nie je v nom zima, na spodok kocika som teda este dala deku, davam ju do overalu a pouzivame aj booster ... trosku mi vadi, ze ked booster pripevnim do fusaka tymi suchymi zipsami a stiahnem to okolo hlavicky, tak booster je tam dost na houby, nakolko je sity skor na sedenie a tym padom sa tam krci ... takze ho nemam pripevneny, ale malu do neho zabalim a tak supnem do fusaka 🙄 😅 uvidim, ci ho budeme pouzivat aj buducu zimu koli topanockam

mici111
7. dec 2011

@minusa my pouzivame aj ked mame topanky 🙂

lodgermaniacka
7. dec 2011

@mici111 aj my, nechce sa mi vyzuvať, možno až ked bude sneh, aby nebol v mokrom

nikuska2404
7. dec 2011

nemá niekto náhodou tento fusak šedý s koníkom na predaj? 😔