Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

mareli
5. nov 2011

@baruskah myslis tento ultramarin? vnutro je presne takej istej farby ako vlozka, teda taka hnedozelena.

mareli
5. nov 2011

a aky booster by mohol este ist, ten cerveny by mohol byt dobry nie? jooj a musim sa pochvalit, dnes som mojmu chrobacikovi kupila aj ciapocku lodger tu tmavohnedu s modrym srdieckom, je na spapanie 🙂

redangel
5. nov 2011

Ahojte kocky, nemate nejaky tip kde sa da zohnat lacnejsie ako 100 eur? 🙂

monlu
5. nov 2011

@redangel ja som ho kupovala v Babymarkete uz aj s Boosterom za cca 94 Eur

lodgermaniacka
5. nov 2011

@mareli najkrajší booster k tomu modremu je ten žlto-zeleny či aka farba to je, presne v rovnakej farbe su tie vyšite kvetinky na nom 😵 😵 😵 😵 ja som to mala s tym boostrom 🙂

mareli
5. nov 2011

@lodgermaniacka nooo, aj na ten som myslela.nemas foto, ako to bolo spolu?nahodou...

lodgermaniacka
5. nov 2011

@mareli nie, nefotila som ho, ale ladí krasne 😉

tintinka1
5. nov 2011

Ahojte baby , dlho som čítala diskusie ohľadom fusaku Lodger a vďaka Vám ho už máme doma. Ja som s ním zatiaľ max.spokojná a páči sa mi , že nemusím do neho malého nejak extra obliekať a aj tak je teplučký. 🙂

tanija133
5. nov 2011

@mareli super, je tuzim tiez po tej cipaocke, ale pre vacsie deticky... Len bez vyskusania by som ciapku nekupila, tak si pockam, kym ju snad niekde budu mat.....daj foto malinkeho s ciapkou.... 😉

tintinka1
5. nov 2011

@redangel ja som tiež kupovala v Babymarkete v NR a stál asi 94 € ale minule som našla inzerát ( keď som už svoj mala kúpený ) na tento http://deti.bazar.sk/4111393-fusak-lodger . Myslím , že veľmi dobrá cena .

tanija133
5. nov 2011

@mareli a este, kde sa Ti podaril kupit ten aquamarine lodger?

mareli
5. nov 2011

@tintinka1 velmi sa vam ten fusak hodi. to je rabbit vsak. to nie ako nam, ja som ho kupila cez net aj vratila, vobec nam neladil s kocikom...ale je krasny!
@tanija133 no jasne, bolo ju treba skusit, dobre na nej je, ze vzadu je taka gumicka, takze sa prisposobi. ale tieto su len vo velk 0-3 a 3-6. vacsie sa uz nerobia. potom uz ine typy. a som zvedava, ci sa naozaj nebude potit hlavicka, zajtra snad odfotim...

tanija133
5. nov 2011

@tintinka1 je to dost stara kolekica a vyzera by aj dost pouzivany, ale fajn cena.... 😉

mareli
5. nov 2011

@tanija133 predajna detickovo v LM. majitelka inzeruje na MMB takze tam som nasla...

tanija133
5. nov 2011

@mareli Jo, jo...ja som myslela ine typy pre vacsie detikcy, bud s tym brmbolcom niektoru, alebo taka ta usianka...a som zvedava na fotos... 😉

tanija133
5. nov 2011

@mareli dik, lebo ho uz velmi nedostat kupit hocikde....

yuyka28
10. nov 2011

@laurka15 povedz ze je pekny nazivo...moja mama ho kupila drobcovi ako darcek ked sa narodi, ja som vybrala tuto farbu a akurat volala ze prisiel ale nie je z neho nadsena... teda z jeho farby
😖

laurka15
10. nov 2011

@yuyka28 no tá šedá je taká ako šedá......... neviem či sa ti taká farba páči, ale to vnútro je krásne 🙂)) mojej mame sa tiež nepáčil keď mi prišiel, ale ja som spokojná, mám tu fotky pár strán dozadu, tak taký je.........
no a pre chlapcov toho nie je moc na výber, tento sa mi najviac páčil 🙂)) možno naše mamy majú iné predstavy 🙂))

yuyka28
10. nov 2011

@laurka15 na internete v eshope vyzeral uzasne...no uvidime... hneva ma, ze pe chlapcov je takzy maly vyber, pre dievcata je vsade v obchodoch plno krasnych veci v krasnych farbach a pre chlapcekov stale len par veci v modrej, tmavozelenej, hnedej...mne sa pacia svetlozelene, tyrkysove, bezove, jasne farby...a to malokedy maju... ☹

laurka15
10. nov 2011

@yuyka28 no veď to, ale ten bunker by mohli mať aspoň jednu fatbu takú pre chlapcov, peknú tyrkysovú, nie moc krikľavú......... alebo jednoduchú modrú....... iba také sivé........ ale na tomto sivom, je pekné to vnútro aj ten booster 🙂))) ja som spokojná, aj keď ta sivá na internete vyzerá taká jasnejšia, v skutočnosti je taká smutnejšia 🙂)

manila421
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manila421
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daikas
14. nov 2011

vie mi niekto poradit, ci ta kolekcia artisan je novinka alebo teraz vybehne este nieco nove?

tanija133
14. nov 2011

@daikas ahooj, pozeram ze predavas denim... 😉 Aj ja som uz predala moj, uz mam konikovy silver....Artisan Folklore je tohtorocna novinka od septembra, tuto zimu uz urcite nic nove nebude...

daikas
14. nov 2011

@tanija133 akurat som ti pisala na FB, ci nevies, diiiiik!:D takze nakoniec nie cerveny ale silver? asi do modreho bria, coooooo?;)

manila421
16. nov 2011

@tintinka1 Ahoj ta farba sivej, svetlosiva ci tmavo siva? Ja som objednala tu tmavsiu sivu a sa teraz obavam ci nebude prilis tmava. sa balika neviem dockat.

tintinka1
16. nov 2011

@manila421 tá farba je bledo šedá . 🙂

lara75
16. nov 2011

Ahoj baby, poraďte mi prosím, hľadám fusak do Quinny zapp a páči sa mi Lodger bunker + booster, nemá z vás niekto skúsenosť, či sa nešmýka a či pre 2 ročné dieťa je ešte vhodné? ďakujem za radu.

mirka285
16. nov 2011

@lara75 sestra ma rovnako stare dieta ako ty a maly sa jej do neho este v pohode zmesti,nesmyka sa ,nakolko ma tem L sed a plus prevlecies pasy cez neho...

zebricka23
17. nov 2011

tak odo dneska som aj ja majitelkou fusaku lodger denim.....zajtra ho vyskusame....tesim 🙂