Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

miska1981
16. sep 2011

@michaela80 jeej tohto isteho chcem aj ja, skoda, ze si to uz zaplatila, objednala by si dva a rozdelili by sme si postovne...ja totiz po nem. neviem ani ceknut 😢
neda sa to, ze by si este dolozila do objednavky este jeden, by som ti hned aj peniazky previedla.

michaela80
16. sep 2011

@miska1981 postovne je za vahu cize to by sme neporiesili lebo aj kamoska chcela... 🙂 🙂 🙂 objednala som to cez ebay lebo to vyjde lacnejsie ako cez ich obchod priamo.... tiez neviem nemecky ale poslali mail aj v anglictine...mas PAYPAL?

michaela80
16. sep 2011

@miska1981 ale kamoska drazi teraz na ebay jeden a ked ten nevyjde tak ide objednat aj ona tam..tak mozme skusit co napisu keby boli 2 fusaky...

miska1981
16. sep 2011

@michaela80 ved prave, ze paypal nemam a zo zahranicia ani moc neviem objednavat...
ked je za vahu a boli by tri, tak by sme si to dali na troje, nie...skoda, radsej by som to s tebou ako s niekym koho nepoznam, chapes 🙂

michaela80
16. sep 2011

@miska1981 oki pockaj do buduceho tyzdna... a skusim s amoskou to objednat a ked ona nebude tak ti ho mozem objednat ja a mi poslel peniazky..ok?

tehulka2011
16. sep 2011

Ahojte, maly ma teraz 4 mesiace, a ja, neskusena, som uz objednala fusak Kaiser Jooy, ale nazivo ked mi prisiel, sa mi zda nejaky strasne velky!! Nemala som radsej kupit lodger bunker - ten je tusim taky mensi, lahsi, skladnejsi? Neviem co mam teraz robit, nebude to zbytocnost mat doma 2 fusaky? 😒

michaela80
16. sep 2011

@tehulka2011 lodger je super ze si ho vies prisposobit..ja som mala malu vanicku a lodger mi tam pekne sadol ... a klasicky fuask od jane som tam nenapchala.... nemozes kaiser vratit? 🙂 🙂 do 7 dni mozes bez udania dovodu...

tehulka2011
16. sep 2011

@michaela80 uz je to viac ako 7 dni ... ale asi si kupim aj ten lodger ;) ten sa da nosit fakt celorocne? myslis ze ten kaiser mam rovno predat alebo nechat ho na druhu zimu ked bude maly vacsi?

lucikan
16. sep 2011

@michaela80 posles link odkial si objednala? 🙂

anjelicek26
16. sep 2011

@tehulka2011 - hm tak ja mam tiez objednany lodger a doma dva dalsie fusaky - do dvoch dalsich kocikov 😅 Ale pokial to mas do jedneho kocika, tak je to asi hlupost, ved to nebudes stale menit, ved len to prevliekanie popruhov je otrava...

sandrittta
16. sep 2011

@michaela80 tiez ta poprosim o ten link, rada by som si ho objednala aj ja 😉 Dakujem

tehulka2011
16. sep 2011

@anjelicek26 dik.. a mas skusenosti s tymi "vacsimi" fusakmi?

miska1981
16. sep 2011

@michaela80 oki daj vediet, diky 😅

@tehulka2011 kaiser je super teplucky aj ja som chcela, nemusis predavat, ked bude mrazy urcite vyuzijes 😉

michaela80
16. sep 2011

@tehulka2011 ja som si nechavala jane nest fusak a aj tak som ho mala 1 x vonku ..lodger je lodger..predaj ho kym je nepouzity... 🙂 🙂

anjelicek26
16. sep 2011

@tehulka2011 - my sme mali Odenwälder (velmi podobne) pri dcerke, ten je obrovsky, ako trojrocna sa tam zmestila - ale zmestit väcsie dieta a ten obrovsky fusak do kocika - to uz bol dost problem.

Ja som si tu v anglicku lodger vydrazila za 35 libier, tak sa na neho tesim, snad fakt zajtra dorazi.

tehulka2011
16. sep 2011

vdaka za odpovede ;)

ja som nasla LB tuto http://www.pixmania.de/de/de/7644108/art/lodger... za 57€! Ale poslat sa da iba do Nemecka :(

@anjelicek26 to je super cena, to je cisto novy?

anjelicek26
16. sep 2011

@tehulka2011 - vraj ho pouzivala dva tyzdne a jej maly ho neznasa, je aj s tou vnutornou vlozkou. Tak sa tesim na neho.

tehulka2011
16. sep 2011

@anjelicek26 jaj, ta vnutorna vlozka sa normalne predava zvlast ci ako? 🙂 tak dufam ze bude ok, je to vzdycky risk takto nakupovat 🙂

anjelicek26
16. sep 2011

@tehulka2011 - ja neviem, ked platim paypalom a bol by to podraz, vsak do mesiaca mam peniaze naspät, tak sa nebojim, par krat mi z usa nedorazili veci a vzdy mi paypal vsetko poriesil, inak by som tolko neobjednavala zo zahranicia...takto je skvela porovnatelnost ceny... napr. co som malemu objednavala setik do postielky... 162 liber v anglicku a s postovnym 70€ z usa...ako chapes... "troska" rozdiel

lukaemma
16. sep 2011

čaute baby,michaela80 ten je krásny 😲 presne taky som mala v pláne kúpiť z bazariku tu na MK.ale už bol rezervovaný ☹ ,tak čakam,že sa snad ešte niekto ponúkne...vedia ho predavať po 60 eur 😎 to sa mi zdá prijateľná cena než za nový 😝,ale sú krásne tie fusaky a vraj veľmi teplučké,my čakame bábo teraz na jesen...ešte som našla ma mimibazar tiež schopná cena myslím za 77 eur,ale nemám skúsenosti s tým bazarikom tak neviem,tu na MK som si objednavala a nemala som problém 🙂.

lukaemma
16. sep 2011

anjelicek26 chcem sa opýtať,v anglícku sa dá kúpiť nový lacnejšie ako u nás?mám tam brata keby sa poobzeral po tych detských obchodíkoch... dakujem 🙂

michaela80
16. sep 2011

@lukaemma myslim ze @anjelicek26 si vydrazila skor na ebay taky lacny.... 🙂 🙂

michaela80
16. sep 2011

@lukaemma no to si chcela ten mo v bazariku ...ale uz bol predany... 🙂 🙂 🙂 tento co som akurat kupila je iny nema tu cervenu vlozku ale fialovy....

@lukaemma hre som davala link na ebay tak skus tam tiez nejaky pouzity vydrazit...

michaela80
16. sep 2011

@tehulka2011 co si dala link ztej pixmanie tam je lodger basic..ten kupis aj na Svk lacnejsoe ako 99 Eur... 🙂 🙂 🙂

Ja som predala svoj iba z dovodu ze ten novy sa mi neskutocne paci...jednoducho laska na 1.pohlad...

tehulka2011
16. sep 2011

@michaela80 na sk stoji 85€, rozdiel skoro 30€, takze by som ho stale brala za tych 57€ 🙂 no co uz

anjelicek26
16. sep 2011

@lukaemma - jj ja ho mam z druhej ruky z ebay 🙂 Tam sa da dobre vydrazit, aj ked 90% co predavaju, su dievcenske, som bola rada, ze som tento vobec nasla.

michaela80
16. sep 2011

@anjelicek26
@tehulka2011 ja drazim teraz kamoske...
@tehulka2011 no lenze tam mas este aj postovne vyssie cize tych 30 nebude rozdiel az...

anjelicek26
16. sep 2011

@michaela80 - tak hej, ja to mam lahsie, v anglicku zijeme, tam si to davam posielat domov a v nemecku mame dom, tak to mi susedka preberie a drahy ked je tam mi to donesie, je to fajn.

tehulka2011
16. sep 2011

@michaela80 ok takze rozdiel je 85-67=18€ 🙂