Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

tanija133
20. feb 2012

@anjelicek26 ani ja krpca nepriputavam, tiez nam staci madlo, ale fusak mam pretiahnuty cez tie popruhy, koli tomu aby mi tam aspon kusok drzal ten fusak, a aby som vedela v akej polohe ma byt 😉 ......ale jasne u Vas to bolo aj kocikom 😉

tamichloe
20. feb 2012

babenky dakujem za Vaše info ,ako sa Vam detičky mestia do lodgerov,aj peknučke fotky,ale mam obavy dat tolko za fusak,no už som po nom poškulovala začiatkom zimy 😀 ,neviem čo spravim,chcem ho do elite červeneho,no tam asi jedin e šedyy

veve39
20. feb 2012

@tanija133 @katy1979 tak dnes som aj ja pretiahla popruhy a mame novy XXL fusak 😀 iba hlava trci 🙂
dobre ze som to este na tych par zimnych dni /ci tyzdnov stihla...takze vdaka za tip 🙂

anjelicek26
20. feb 2012

@katy1979 - ano len ma stve, ze si e-bay berie 15% z ceny, za ktoru sa to preda ako proviziu, to odkedy? Ja som nepredavala nic dobre dva roky, tak ma to trochu soklo,, ze budem platit 24€ na poplatkoch suma sumarum 😕

moka
21. feb 2012

@tanija133 krásny fusak a maly je fesacisko 🙂 Kedy si stihla predat bezovy? Budes aj tento predavat?

tanija133
21. feb 2012

@moka dakujem 😉 mam aj bezovy aj modry....asi predam buduci rok, ak uz nebudeme potrebovat... 😉

moka
23. feb 2012

@tanija133 ja som kupila iny fusak, ale lodger ma stale laka.. 🙂 Hlavne, ze by som ho vyuzila aj na jar, jesen a mozno aj v lete, ak by sa ochladilo alebo sme boli napr. v Tatrach na dovolenke.

sevzuz
16. mar 2012

ahojte , tak toto som este nevidela, ziju len zo socialnych davok ale v kociku lodger a plienky pampers 😠 ale tipujem ze touto foto riadne znizim predaj uvedeneho modelu 🤐

gabika3105
19. mar 2012

mamicky ak by este niekto nahodou potreboval fusak lodger uz je velmi malo kusov cyklomenovy so zelenym vnutrom a fialovy s cyklamonovym vnutrom, ponukam za cenu ako sa predavaju pouzite su nove s vysackou,mam aj vlozky do fusakov,bublery osusky,wrappery,sheltery,hoppery a deky lodger, nie vsetky farby pytajte sa na ceny aj farby,budete milo prekvapene.... 😉

anjelicek26
19. mar 2012

@sevzuz - tak sleep & play je hruza a ten kocik zas ziadne terno, fusak ma mozno z druhej ruky, zasa nebudme zly 😉 Vies kolko ludi - aj bielych - zije na kraji biedy a detom oblieka nike, adidas, next, len aby ukazali, ze na to maju? A potom pokrikuju na ihrisku, nezaspin si tu mikinu, je to nike!

miska1981
20. mar 2012

zienky ak by ste niektora chcela pre svoju dceru lodger ruzovy mam na predaj, vlozka je uplne nova, tu som vo fusaku este nemala a fusak je 2x prany a asi 6x pouzity, cize ako novy 😉

moka
20. mar 2012

@gabika3105 nemate to niekde na nete?

tanija133
20. mar 2012

@moka gabiku odporucam, seriozna predavajuca, aj ja som od nej kupila novucicky fusak za super cenu..... 😉

gabika3105
21. mar 2012

@moka nieco mam nahodene ale vela veci nemam lebo nestiham ale postupne sa budem snazit nahodit,na niektorych cenach sa este vieme dohodnut.... 😉
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&albu...

moka
21. mar 2012

@gabika3105 dakujem, popozeram 🙂

monlu
21. mar 2012

@gabika3105 dobry vecer, osuska vo fialovej farbe je este k dispo? dakujem

gabika3105
22. mar 2012

@monlu uz som si myslela ze nie,ale som vcera objavila este par kusov... 🙂

soporova
1. apr 2012

@gabika3105 už som Vás kontaktovala aj cez mmb, ale pre istotu píšem ešte takto, máte k dispozícii dva rovnaké fusaky pre dievčatá?

soporova
3. apr 2012

@gabika3105 ahoj fusaky si prosíme, poslala som mail🙂

nikaq
28. máj 2012

@gabika3105 ahoj. chcela by som sa spytat na cenu fusakov lodger?diky.

milena1104
29. máj 2012

Ahoj. Nemate niektora na predaj lodger bunker jade? Dakujem

zuziatko
12. jún 2012

Baby pasuje fusak Lodger Bunker aj do vajíčka ??

michaela80
12. jún 2012

@zuziatko ja som ho mala bez vlozky v jane matrixe ale ten je vacsi a polohuje sa aj do lahu cize je ako vanicka

zuziatko
12. jún 2012

@michaela80 ďakujem za foto 😉 Matrix poznám. Vyzerá to tam super. Ešte matrix používate ??

michaela80
12. jún 2012

@zuziatko matrix sme pouzivali do 7.mesiaca a velka spokojnost bola..radsej som ho naklikavala ako transporter vanicku.... no s vlozkou sa mi tam uz nezmestila cize v ked bolo pod5 stupnov tak som ho uz nedavala - teraz mame 23 mesiacov skoro...

ianitka
12. jún 2012

@zuziatko My sme ho pouzivali aj v normalnom klasickom vajicku - Casualplay Zero

michaela80
12. jún 2012

@zuziatko mimo temy.. mala v 9 mesiacov v matrixe fakt je velky priestranny...

zuziatko
12. jún 2012

@ianitka ďakujem 😉 😉

@michaela80 už ste ho predali ??

michaela80
12. jún 2012

@zuziatko matrix ano... 🙂 🙂

zuziatko
12. jún 2012

@michaela80 škoda .... ale aspoň mám predstavu o tom čo hľadať. ďakujem 😉 😉