Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

lucka76
18. sep 2011

@maminka76 Ďakujem aj Vám za upozornenie. 🙂

michaela80
18. sep 2011

@maminka76 ty si jej poslala peniazky za lodgera ? celu sumu? ze sa nehambi...

michaela80
18. sep 2011
cherryblossomgirl
18. sep 2011

@michaela80 prosim ta a to kde drazis? cez ebay?

michaela80
18. sep 2011

@cherryblossomgirl ano cez ebay...

mmamca
18. sep 2011

@jankaslamka ja mam ten folklore ruzovy s fialovym vnutrom z novej kolekcie za cenu folklore zo starej kolekcie a dokupila som si aj ruzovy booster, nech sme totalne cukrickovy 😀 ale hlavne som ten booster porovnala - ten co bol original s fusakom nebol taky "chlpaty" ako ten nahradny. Neviem podla coho to vyrabaju...

tehulka2011
19. sep 2011

Baby a do lodgera nemoze ist dieta v topankach? Nieje to nevyhoda pre vacsie dieta ktore viac chodi?

michaela80
19. sep 2011

@tehulka2011 su navleky na topanocky ked tak... 🙂 🙂

tehulka2011
19. sep 2011

@michaela80 aha 🙂 o tych navlekoch som nevedela. Pripadne robite to tak, ze dieta zakazdym vyzuvate a topanky nosite nejako zvlast ci ako? 🙂

michaela80
19. sep 2011

@tehulka2011 este som totoneriesila kedze minulu zimu mala len par mesiacov..urcitre vyzuvat nebudem, radsej tie navleky si kupim..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9845098&tab=0

silviatt
19. sep 2011

@tehulka2011 ja som sice lodger pri malej nemala, mala som bugaboo fusak a nikdy som ju nevyzuvala. topanky som od snehu obuchala a nechalu ju v kociku. Keby boli nejak extra od blata, tak ju samozrejme vyzujem. Ale fusaky su tak dobre robene, ze vecer operies a rano je suchy....

jankaslamka
19. sep 2011

@mmamca tisko zavidim..a ja si tiez kupim 😝

tanija133
19. sep 2011

@tehulka2011
@michaela80 minuly zimu som mala tiez este babo, ale tuto zimu ja mozno navleky kupovat nebudem, vraj stacia aj obyc. mikrotenove alebo nejake sacky s gumickou....Viem ze to vyzera vselijako, ale v tom fusaku to nebude videt, a hlavne ,ked bude spinave ,mozem hned vyhodit, kdez to navleky ked budu spinave, treba zasa cistit.....Je to podla mna praktickejsie....

michaela80
19. sep 2011

@tanija133 ja to zatial neriesim..ked bude chodit po snehu tak to vadit nebude a po cape ju behat nenecham..

anjelicek26
19. sep 2011

Asi tak, v anglicku aj tak bude malinko snehu a ak by bolo nejake blato - tak proste nepojde von s kocika a hotovo. On sa aj tak nenormalne rad vozi..

ellysa
19. sep 2011

ja budem vyzúvať, ja by som tiež nechcela byť zabalená v deke v topánkach, však sa v tom nemôžu prsty hýbať, radšej budem mať v kabele nejaké hrubé ponožky pripravené

maminka76
19. sep 2011

@michaela80 nie, ja som zháňala pre malú mojkáčika, lebo sme ho stratili a ona mi promptne napísala, že ona takého má, ale už som sa nedočkala foto. pýtala len 5 eur, tak som to riskla a popálila som sa. ale na bazoši je viac upozornení na túto osobu, škoda, že ma to nenapadlo oťuknúť si ju skôr.

tanija133
19. sep 2011

Jasne je kopec sposobov ako sa daju riesit nozicky v Lodgeri....To vsetko ukaze prax.... 😉

ewa83
19. sep 2011

baby prosim poradte , kym nebude sneh chcem pouzivat golfac cybex callisto farba coffee a potom prejst na teutonku S3 tiez coffee. zvazujem aky fusak kupit, aby pasoval do obidvoch kociarikov, eisbarchen, kaiser, lodger bunger? nemam moznost ani jeden vidiet nazivo, tu v okoli ich nikde v obchode nemaju. na internete sa mi celkom paci loger bunker rabbit- len asi je to siva s tyrkysovou, to asi k hnedej nepojde? ci? lebo tyrkysovym je presita aj strieska na calliste a mohla by som dokupit nejaku taku farebnu podlozku aj do teutonky. dakujem za rady

kacka27
20. sep 2011

@ewa83 Ja osobne si myslim,ze hneda a tyrkysova kombinacia je krasna.Urcite bude ladit ten sivo-tyrkysovy 😉

domika007
20. sep 2011

baby, mate niektora doma bunker basic? resp. nevideli ste nazivo tie farby? lebo ja som videla len tu farbu light grey a ta sa nam do kocika velmi nehodi ( vid moj album)

tanija133
20. sep 2011

@ewa83 Ja si myslim , kedze mas hnede kociky, co je tepla farba aj fusak s teplou farbou by s ati viac hodil, lebo siva je studena.....a , mne by sa viac pacil tento..... http://www.enikibeniki.sk/shop/components/com_v... ....

silviatt
20. sep 2011

ahojte baby. je rozdiel medzi lodger basic a lodger? ak ano, aky? chcem ho na zimu kupit, len sa nikde neviem dopatrat odpovede 🙂 dakujem

tanija133
20. sep 2011

@silviatt Lodger Basic je ta jednofarebna kolekcia...su lacnejsie o 10 E ,ako tie ostatne.....Lodger Folklore -to su tie vysivane, Knight s konikom....a materialy su tie iste...okrem denimu, ten ma iny povrch.... http://www.lodger.com/products/bunker/collectio... kuk

silviatt
20. sep 2011

@tanija133 Dakujem 🙂 Uz len nad farbou porozmyslat .... Este som sa chcela opytat na tu vlozku vnutri, hned pri kupe fusaku si mozem vybrat farbu vlozky? Alebo je ku kazdemu fusaku urcita farba vlozky? Dakujem 😉

mici111
20. sep 2011

@silviatt ku kazdemu fusaku je booster - vlozka, vymenit sa to neda, je to pevne dane..ale booster sa da dokupit akejkolvek farby 🙂

silviatt
20. sep 2011

@mici111 aha, tak uz som zase o nieco mudrejsia 😉 Dakujem 🙂

michaela80
21. sep 2011
ewa83
22. sep 2011

@tanija133 a nie je to taka vojenska zelena? to by som nerada, celkovo to knight kolekcia ma nejak neoslovila, nie su to podla mna take mile lodgery🙂), ci?

zajo79
22. sep 2011

@michaela80 odkial si tento zohnala? uz nikde nieje...potrebujem bezovy. dufam ze taky bude basic- powder