Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

eda28
7. dec 2011

Chcem sa Vas maminy spytat, ci nepremokne tento fusak, ked bude na neho husto snezit, alebo prsat. Dakujem

anjelicek26
7. dec 2011

@eda28 - no premokne, ked bude fakt husto snezit ci prsat, - ale normalne si clovek da vtedy na kocik plastenku alebo do takeho psieho pocasia nejde 😉

merculicek
9. dec 2011

No tak dievčatá ja som ho kúpila v utorok... Ale nejako sa mi zdá jej byť akurátny ☹ Som čakala, že bude väčší 😒 Mám ten fialový ako bambola 🙂 Je krásny, no mohla osm ho kúpiť hneď keď sa narodila 😒 Ale inak je super, malej v ňom nieje zima, tak som spokojná 🙂 A keb jej bol nbudúcu zimu malý, čo predpokladám, že aj bude tak ho predám 🙂

sisac
9. dec 2011

aj my ho máme.je fakt velmi dobrý, teplý a pochodujeme aj 2 -3 hodky vonku skoro za kazdého pocasia. velmi dobra investicia.

tanija133
9. dec 2011

@merculicek Ja som ho kupila minuly rok ako babatku a tento rok sa mi zda nam byt tiez akuratny na sirku, ledva zapneme ked sme v bundicke..ale zatial ok..da sa este...no buduci rok teda nehrozi, urcite, neboj predame ich rychlostou blesku.... 😉 A vraj najvacsie fusaky su Emitex Exclusiv..... 😉

merculicek
9. dec 2011

A an iti nehovorim, ze ja mam emitex exclusiv 😀 ale smyka sa v kociku aj ked cez neho prevleciem popruhy...keby bol fleecovy tak parada 🙂 no nam je na syrko dobry len na dlzku akosi natesno ale zajtra odfotim a kuknes 😀

mirka285
9. dec 2011

baby mne sa nezda lodger maly...moja mala v nom ma este dost miesta a segra v nom vozi v pohode dvojrocneho chlapceka...a hlavne sa nesmyka,ten L sed je fakt super,ja som velmi spokojna 🙂

karinnka
9. dec 2011

@mirka285 A po kade ho ma ked je zapnuty?Lebo mne sa zda ze je kratky nsej je pos pazuchami ta predna cast 😕 alebo ho len blbo davam?

luciferova
9. dec 2011

@merculicek
@tanija133 kocky ale necakajte, ze vam este o rok budu chciet byt deticky v kocikoch 😀 tie fusaky su akurat 🙂 a predate ich iste vyhodne 🙂

merculicek
9. dec 2011

no moja ho mala tie pod pazuchy ale teraz os mto vyspekulovala tak, ze osm jej popruhy prevliekla cez tie dierky ktore su akokeby pre mensie babtko a potom som to krasne hore vytiahla a tak je teraz pekne zababusena skoro az po krk ..len to, ze moja uz nechce mat vlemi dnu vo fusaku rucky

karinnka
9. dec 2011

@merculicek Tak to vyskusam 😵

merculicek
9. dec 2011

@karinnka Vyskusaj, vyskusaj 😉 a mozno ja preto lebo ma topanky...a to mam 23 nozky uz

tanija133
9. dec 2011

@luciferova Jasne, ze buduci rok uz nebudeme potrebovat fusak, mna uz aj terza len po chvilkach obesedi v kociku.....
@merculicek @mirka285 ano , vraj tie Emitexy sa smykaju...ja ho mam tiez pod pazuchy zapnuty, ale moj maly je maco a a ma aj taku puf paperovu bundicku, takze toto vsetko ubera miesto..ale aj tak Lodger milujem, a nechcem ziadny iny fusak....skusim to aj ja tak prevliect a vyvysit.... 😉 A tiez rucky vnutri nehrozia... 😉

merculicek
9. dec 2011

No moja teda vobecn echce z kocika von, tak rpeto som ho kupila, keby v nom bola minimalne tkauz necham ten emitex, lenze stale je len vk ociku akonahle ju vyberiem nech sa trosku prejde tka neskutocny rev a pyta sa na ruky alebo do kocika 😒

mirka285
10. dec 2011

@karinnka mne sa zda,ze ho ma dost vysoko,a to meria Linda 82 cm,ze nie je nizka,vsak na tejto foto ju mam..

bambola
10. dec 2011

@karinnka karin ja ked malu napasujem a pozapinam tak este lodger z vrchu aj spopod nej povytiahnem a v pohode ho ma tak vysoko ako mirkina linda. to, ze ho mala nechce mat zapnuty a rozopina ho je druha vec 😠 😠 takze ja jej ho v podstate zapnem az ked zachrni 😔 ale ona aj tu spodnu cast cez ktoru ide spodny pas, ma skoro az pod prsa tak je pekne zakryta 🙂

eda28
11. dec 2011

kocky, nechcete niekto predat cerveny booster. Budem rada ak mi date vediet.

ewa83
12. dec 2011

ahojte baby , riesite ci je dost pre 2 ročne babatko, ja mam 18.mesačneho chlapceka a ma 86 cm. myslite, ze mu bude dost? ja to chcem najma na sánky

ellysa
13. dec 2011

@ewa83 určite moja má rovnaký vek aj výšku 🙂

ewa83
15. dec 2011

ak definitivne sme sa rozhodli, ze lodger ano, ale manzelovi sa max. páči BK510 teda aquamarine, neporadite, kde sa da este zohnat. obraovská vdaka

tanija133
16. dec 2011

@ewa83 Ja som sa ho pokusala zohnat tu na SK, asi pred mesiacom novy a nic..uz sa nedalo...nikde ho nemali.....este v septembri sa dalo na MMB ale v novembri uz nic, vypredane...Je to kolekcia spred 2 rokov....skoda ze ho uz nevyrabaju, pre chlapcekov bol idealny.....Jedine mozno pouzity ale treba striehnut... 😒

michaela80
16. dec 2011

@ewa83 na ebay skus hlavne nemeckom..idu okolo 60 eur pouzite http://www.ebay.de/itm/Lodger-Bunker-/180775948...
ten mozes rovno kupit za 55 no doprava je minimum 12

lucikan
16. dec 2011

ahojte, dnes som otestovala lodger v dazdi, prsiplast som samozrejme zase raz nemala a pekne skoro hodku som si to odkrutila na dazdi a fakt musim pochvalit - vobec ale vobec nepremohol. Ani len naznak, takze super kvalitka 🙂

zuzkakorienok
17. dec 2011

@ewa83 skus http://www.babymarket.sk/sk/3349/1822/lodger-bu.... Terwz tam je Lodgre aj akcia. My sme boli v kamennom obchode a kupili sme si Lodger v prevedeni Denim. Je naaaaaadherny. Podla mna krajsi este ako ten modry a ku chlapcekom sa neskutocne hodi 🙂

marion
17. dec 2011

Ahojte maminky...lodgerky...chcem kupit tento fialovo ruzovy, myslite ze mi bude pasovat do nasho Jane? Ked vymenim vnutornu vlozku za zelenu, ci netreba ani vlozku menit?

Dakujem za radu...

luciferova
17. dec 2011

@marion co ja viem, ani nie... no mozno ked vymenis tu vlozku, ale taj tak... mas moc farebny kocik a aj tento lodger je dost vyrazny...

marion
17. dec 2011

@luciferova dakujem, ja viem, ale ked lodger nema ziadny co by nam pasoval, len sedy a ten je fadny, ☹

luciferova
17. dec 2011

tak zmen kocik 😵

anjelicek26
17. dec 2011

@marion - sedy alebo este zeleny ten kvietkovany, ten ma aj taku zltu vlozku...

marion
17. dec 2011

http://www.ebay.de/itm/Lodger-Bunker-Grasgrun-H...

tento je super...ale neviem nemecky tak neviem ako si ho mam vyhrat ☹ ☹