Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

lodgermaniacka
26. okt 2011

@mareli mne by sa prave najviac k tvojim farbam hodil denim 😉 a ma hnede vnutro, nekupovala by som iny farebny booster, tento modry folklore je prekrasny, tiež ma vnutro hnede, ale podla mna moc vyrazna farba, k tvojej vyraznej guličkovej strieške, ja moc nemam rada cirkus humberto..ale tebe sa to musí pačiť, nie mne 😉

tanija133
26. okt 2011

@lodgermaniacka Je pekny ale az prilis kriklavy na moj vkus, na bazariku ho tu jedna terza predava, celkom novy aj so stitkami....denim je pekny, ale nie je fleecovy zvonku.....ja by som si predstavovala nejaky nezny bledomodry fleecovy... 😉
@mareli tiez si mylsim ze s tou tvojou strieskou by to bolo velmi kriklave...vyrazna streiska, vyrazny fusak, a vobec to k sebe neladi.

lodgermaniacka
26. okt 2011

@tanija133 no, škoda že si my nenavrhujeme farby a motívy 😎 😀

mareli
26. okt 2011

som to skusila akoze napasovat...

mareli
26. okt 2011

ja by som urcite aj nejaky oranzovy a cokoladovohnedy dala!!! ved ku hnedo oranzovemu kociku ako mam ja je problem nieco napasovat ☹ alebo pekna modry ako uz spominate s hnedym boostrom

tanija133
26. okt 2011

@mareli no a zasa, ten powder sa ti nepaci? tak,tak aj cokoladovy hnedy by mohli uz konecne vymysliet...a nie 4 sede!!!!!!!!

lodgermaniacka
26. okt 2011

@mareli 😀 😀 😀 šikula 😉 nie je to zle, ked nechceš denim, kup si tento 🙂 môj nazor som už napisala

lodgermaniacka
26. okt 2011

@tanija133 ty nehaj už tie šede na pokoji 😀 😀 😀 😀

tanija133
26. okt 2011

@lodgermaniacka No ale sak su normalni 😀 😀 😀 precO nemaju 4 odtiene modrej 😀 😀 😀 😀

mareli
26. okt 2011

@tanija133 powder je taka nuda ☹ no ja uz koncim. baby, dik za !trpezlivost! dam urcite vediet, ako som to nakoniec vymyslela...
dobru noc.

lodgermaniacka
26. okt 2011

@tanija133 lebooooo 😀 zvykaj si že pre chlapcov maš vždy horší vyber aj v obchodoch 😉 diskriminacia

lodgermaniacka
26. okt 2011

@mareli ale ved strieška nudna nie je, nemôžeš mať všetko kriklave 😉 ja by som mala bud vyrazny kočík, alebo fusak, nie všetko..aj dieťa ma na sebe farby..

mareli
26. okt 2011

@lodgermaniacka ja viem...ja viem...

moka
27. okt 2011

Ahojte, mamicky, tie, ktore ste uz minulu zimu pouzivali Lodger Bunker, je naozaj taky teplucky a nepremokavy? Rozmyslam nad jeho kupou, ale nechcem sa "popalit", kedze nie je najlacnejsi... Chcem maleho davat spat von aj ked bude vonku minus, bude stacit do takejto zimy?? Spominali ste tu, ze tie z minulorocnej kolekcie boli hrubsie? Len neviem, ci by som taky zohnala, vsade uz budu mat asi nove...

bambola
27. okt 2011

@moka ja som spokojna, mala v nom spavala aj v zime vonku v kociku aj tro hodiny a super 🙂 akurat som jej navrch dala este deku aby si dychala teple a nie studeny vzduch 😉 a to mala tolko co tvoj maly . co sa hrubosti tyka tak netusim ake su tie tohtorocne

moka
27. okt 2011

@bambola Dakujem za info. Ja by som tiez dala este deku a aj nanoznik, to by v najvacsej zime malo stacit, nie?

bambola
27. okt 2011

@moka to urcite ano 🙂 ale vravim, ja som dala tu deku len kvoli tomu aby jej tam nefukalo a nebola taka "otvorena", jaaaaj a este ma napadlo, ze ked som ju nechavala v tom januari na terase tak som jej do spodku lodgera davala termofor 😉

aurra
27. okt 2011

ahojte neviete mi poradit? tiez rozmyslam nad tymto fusakom, strasne sa mi paci, len neviem ci mi bude pasovat, totiz potrebujem ho do pridavne sedatka na phil and teds kocik? a tam su tie pasy dost pri sebe, nemate s tym nahodou skusenosti? dakujem
aj by som ho vyskusala, len v nasom meste ho nikde nepredavaju

mareli
27. okt 2011

@aurra ty myslis ten kocik surodenecky co je to jedno sedatko tak akoby naspodu dole?
lebo moja svagrina to tak ma. ona ma dvojicky v tom kociku a obaja maju lodgery aj ten na vrchu aj ten na spodku. v pohode sa tam zmesti.

aurra
27. okt 2011

@mareli ano presne ten myslim, tak to je super, ze sa to zmesti, dakujem

sisaklenkova
28. okt 2011

@mareli zlatinko, inak si tiez myslim, ze kociarik mas pestry a fusacik by pasoval denim, vsak malicky bude isto pekne obleceny!!!

moka
28. okt 2011

A co by ste mne poradili do kocika Concord Fusion Bamboo? Mam chlapceka, ale chcem univerzalnu farbu, keby nahodou druhe bolo dievcatko 🙂

tanija133
29. okt 2011

@moka Ahoj, ja mam ten isty kocik co ty, a mala som powder ten bezovy do neho , ale uz som chcela zmenu a teraz idem kupit ten cerveny passion....aby to bolo take zivsie...a tiez mam chlapca.... 😉 Zelene a sede moc nemusim, konikovy zlaty by tiez nebol ziadny kontrast, tak vyhral cerveny.....

zajo79
29. okt 2011

@moka tmavosedy alebo powder...

zajo79
29. okt 2011

@tanija133 ved to je pekne na denimovom ze nieje taky fleecovy z vonku 😉

moka
29. okt 2011

@tanija133 A nejdes ten powder nahodou predavat?
Dakujem vam za rady 🙂

laurka15
29. okt 2011

@moka ona ho už predáva, kukni na bazar 😉

anjelicek26
29. okt 2011

Babulky je toto normalne - ten zeleny lodger je hodne mensi ako ten ruzovy 😕

anjelicek26
29. okt 2011

Uplne som na to kukala ako puk 😕 Zajtra to este odfotim za denneho svetla.

moka
29. okt 2011

@laurka15 Ze mi nenapadlo pozriet sa tam 🙂