Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

laraska
23. jún 2011

...inak,zienky,na babylande maju teraz celu kolekciu Lodger v akcii!!!!!....samozrejme aj bunkre!... 🙂 skuste tam kuknut!...ozaj sa oplati,ja som odtial objednavala! 😉

mici111
23. jún 2011

@laraska pozerala som to a nenasla som ani ze maju lodgeri v ponuke..??? nehodis link?

laraska
23. jún 2011

@mici111 ...oprava!!!!! babymania! 😅

mici111
23. jún 2011

@laraska 😀 😀 😀 idem rychlo googlit 😀

mici111
23. jún 2011

@laraska no asi rovno objednam 🙂 este pokukam, co maju ine 😀 diky za tip 😉

laraska
23. jún 2011

@mici111 ...poslem ti ten link....http://www.kociky-babymania.sk/produkty/?action...[producer][]=96

laraska
23. jún 2011

@mici111 ...za malicko!...ja som nikde lacnejsie nenasla!...a tiez som musela hned objednat! 😀

mici111
23. jún 2011

kocky, nechcete niekto objednat z tej stranky lodger, co maju v akcii? kocky z BA? lebo chcu za kuriera 7 evri 😠 😠 😠 😠 ze by to vyslo aspon o nieco lacnejsie..

tanija133
23. jún 2011

@mici111 Ja zatial uricte nechcem objednavat, nechcem zatial kupovat druhy Lodger.... 😉 Al efakt dobre ceny na tej babymanii...o 20 evri lacnejsie..!!!!!!

mici111
23. jún 2011

@tanija133 no ved to, ked pripocitas postovne, tak to vyjde 83 evri a to je len o nejakych 12 evri lacnejsie..a zasa az tak sa po nom netrham 🙂 tych 12 evri ma nezabije, aj ked ho kupim na jesen..lebo nie som stale rozhodnuta.. ci elodie s ciernou strechou alebo ruzovy lodger s ruzovou strechou.. 😀 😀 😀 😀

tanija133
23. jún 2011

@mici111 Jasne, dobre si to premysli, az do jesene mas cas, nemusis teraz kupovat za kazdu cenu, a tych 12 E hore dole, to je uz fakt jedno.... 😉

laraska
24. jún 2011

@mici111 ...no,ale,ked si aj tych 7 evri zaplatis,stale to vychadza lacnejsie?...ci?

laraska
24. jún 2011

@mici111 ...navyse si myslim,ze k zime urcite nebudu nan akcie,to skorej teraz na leto,ked im to stoji.....aaaale,ja som ho objednala a mam pokoj!...aspon si nebudem trieskat hlavu o mur,ze som to prepasla!... 😉

mici111
24. jún 2011

@laraska ale hej 🙂 ale ja mam doma este dva fusaky 😀 takze lodger je len moj rozmar 😀 😀 😀 uvidim..

lucula73
24. jún 2011

@laraska ahoj kukala som tú stránku,...inak možte my nietko vysvetliť,ako to vlastne je..ja kúpim fusak za 8O euro napr...a k nemu si musím dokúpiť tú vložku,či?lebo som videla že tam ponúkajú tú vložku že do fusaaku... 😕
Dík za vysvetlenie 🙂 ,ale ceny majú fakt super,asi ho kúpim aj pre mojho dlháňaa,však o rok predám 😀

laraska
24. jún 2011

@mici111 ..ahaaa!...my sme ho kupovali ako hlavny chod! 😀

laraska
24. jún 2011

@lucula73 ...ahoj,ono,ked si kupis fusak,tak ho mas aj s vlozkou...plus potom si mozes dokupovat,ked ho chces farebne obmenit! 😉

lucula73
24. jún 2011

@laraska aha,čiže keď kúpim fusak,tak jedna vložka tam je. 🙂 ....no super,jedna by nám snáď stačila,ešte jeden fusak máme 🙂 .
Dík za vysvetlenie.

mici111
24. jún 2011

@tanija133 myslis, ze by sa hodila ruzova strecha na bee a fialovy lodger? 😕 😕 😕 ci moc divoka kombinacia by to bola?

tanija133
24. jún 2011

@mici111 Ta kombinacia sa mi velmi nezda...ale nemusi to byt zle....ale dokonale tiez asi nie..... 😉 ta ruzova je k ruzovej asi naj.... 😉 Myslis asi tu pink ze?

dara29
8. júl 2011

Predávam Lodger fusak Fairy silver ak má dakto záujem napíšte IP.

lucula73
8. júl 2011

@laraska a už ti prišiel ten fusak?
koľko to trvá kým príde?furt som sa nerozhodla,zachvílu aj akciu zrušia 😠 🙂

monulienkamt
9. júl 2011

@lucula73 ahojte. ja sa Vam sem tiez "vtrepem". Ja som objednavala fusak z tej stranky ako uviedla @laraska (inak dik za tip, o tej akcii som nevedela 😀), kupila som aj fusak aj nahradnu vlozku a doma som to mala za par dni. Hned ako im prisla platba, tak poslali fusak, cize fakt rychlovka 🙂

laraska
9. júl 2011

@lucula73 ...ano, mame ho a prisiel tak do tyzdna!...a je uuuzasny!...vobec nelutujem,ze sme investovali....navyse,uz nam ho teraz obdivuju... 🙂 takze,urcite odporucam! 😉

laraska
9. júl 2011

@monulienkamt ...za malinko!...tesim sa,ze som mohla pomoct! 🙂

lovacska
28. júl 2011

ahojte!Dievčatá,podla mna ten fusak pre dieťa,ktoré už chodí neni.Ja mám doma lodger,ale neviem si predstaviť dať do toho dieťa so špinavými topánkami ,s mokrými už vobec.Teraz rozmýšlam o kupe nového fusaku,ktorý má otvor dole na nožičky.Aký je váš názor?

luciferova
28. júl 2011

@lovacska co ja viem, aj do toho druheho fusaku ho musis prepchat vrchom a fusak sa zaspini... Existuju take obaly na topanocky, alebo to niektore mamky riesia aj obyc sackami 😅 ja mam ten bledy a urcite sa ho chystam pouzivat aj tuto zimu, perie sa v pohode a vyschne za chvilku, kedze to je flis...🙂

ellysa
28. júl 2011

@lovacska a potom mu necháš spodok rozopnutý a nohy von? však tak by bábu fúkalo pod fusak a to nemá moc veľký výzam, ja to budem riešiť buď návlekmi alebo vyzujem topánky, aj tak sa to odporúča, lebo dieťa nevie hýbať v topánke prstami a potom mu je na ne zima

lovacska
28. júl 2011

@luciferova,@ellysa baby,no neviem,myslela som na ten kaiser iglu alebo jooy,čo sa otvorý predu po celom dlžke a pri nohách sa daju aj otvoriť aj zavrieť,aj sa to dá poumývať,ked sa to zašpiní.

luciferova
28. júl 2011

@lovacska ved skus a potom nam das vediet 🙂