Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

michaela80
22. sep 2011

@anjelicek26 40 no to asi tazko, tak do 50 by sa dalo..

anjelicek26
22. sep 2011

@michaela80 - daj mi sekundu, jej napisem, mozno si to rozmysli, ta cena je ok 🙂

anjelicek26
22. sep 2011

@michaela80 - vraj hej, ale potrebuje fotku vidiet, poslem ti do IP jej mailik, ok?

stanushqa85
23. sep 2011

Maminky, mame kocik nuna fialový a rozmyslam nad fusakom lodger bunker folklor fialovy, myslite ze sa tam zmestí 😅 alebo ešte kaiser? vdaka

laurka15
24. sep 2011

Ahojte, tiež by som chcela poradiť, mám Quinny BuZZ hnedý (viď nižšie) a máme chlapčeka, mohli by ste mi poradiť farbu Lodger Bunker??? ďakujem Vám 🙂)) akosi sa neviem rozhodnúť...

manila421
24. sep 2011

@anjelicek26 ten uz je aky zlaty v tom :D ked to zmokne, co sa s tym spraví?

anjelicek26
24. sep 2011

@manila421 - no to neviem, my v anglicku bez plastenky nikam nejdeme ;)

tanija133
24. sep 2011

@laurka15 JA by som do tohoto brala ten cerveny basic passion http://www.miminkovo.sk/index.php?main_page=pop... ....chce to nejaky kontrast....

luciferova
24. sep 2011

@laurka15 urcite by som brala tyrkysovy, s hnedou je to super kombi 😉

manila421
25. sep 2011

Ahojte a to ma dve vrstvy? a este do toho kupujete aj tu vlozku Booster? Ja idem mat babo vo februar, tak rozmyslam aby mu zima nebola.

anjelicek26
25. sep 2011

@manila421 - tak booster je k tomu vzdy + da sa dokupit aj extra - ak chces teda inu farebnu kombinaciu si urobit, ako je ta zakladna. Viem, ze niektore maminy si kupuju len ten booster ako liner do kocika.

manila421
25. sep 2011

@anjelicek26 Dakujem, uz je mi to jasne...Uz len ho najst niekde v akcii, sa mi zda drahy, ale mam cas do Feb. tak snad ho najdem niekde za dobru cenu

anjelicek26
25. sep 2011

@manila421 - veru je drahy, dokonca aj z druhej ruky, mozno na jar uz budu nejake akcie. Aj ked minuly rok neboli, pozerala som 😝

laurka15
25. sep 2011

@luciferova a čo povieš na tento ????

miska1981
25. sep 2011

@laurka15 tento je krasny pre chlapca, pojde ti ku konstrukcii kocika, mne sa paci este aquamarine, len neviem ci ho este dostat, ta modra je uuuzasna 😉

luciferova
25. sep 2011

@laurka15 moooze byt 😉

martuska75
25. sep 2011

Prosím prosím baby, čo ho máte dlhšie, treba mi na zimu ešte deku??????? Alebo stačí len ten fusak?

anjelicek26
25. sep 2011

@martuska75 - no ja som kupila este elodie fusak na taku fest zimu, ze by malo snezit, myslim ze lodger do chumelice ehm, to by nebol dobry napad, cele by to zvlhlo 😖 Sice v anglicku nam to asi nehrozi, ale tri tyzdne v nemecku v decembri 😅 Okolo domu tam mame snehu vzdy az az...

martuska75
25. sep 2011

@anjelicek26 vďaka, práveže teraz nad tým uvažujem ,či mi postačí alebo nie. Resp. čo ešte dokúpiť. Mám ku kočíku ešte nánožník. Je len taký tenký (nezateplený) ale zase nepremokavý. preto uvažujem či nedokúpiť ešte deku, teplejší nánožník ( napr. emitex) alebo či ešte iný fusak - no veru neviem. Preto sa tu pýtam o rady, ako to maminy riešili.

anjelicek26
25. sep 2011

@martuska75 - hm zavisi, co malej oblecies, ak bude mat normalne overal, lodger, tak bude uuuplne stacit aj lahky nanoznik proti vetru a vlhkosti.

martuska75
25. sep 2011

@anjelicek26 jasné, overal už mám. podaril sa mi kúpiť presne rovnakej malinovej farby ako fusak 😉 tak budeme doladené.

lovacska
26. sep 2011

Ahojte,ja mám teraz lodger,ale dokupila som na zimu kaiser jooy. 🙂 Ak budete mať na zimu len lodger,deku určite budete potrebovať. 😉

mici111
26. sep 2011

@lovacska fakt? lebo ja som pocula, ze lodger je pekne teplucky..ja mam tiez este elodie, ale my uz vonku nespavame, takze nam lodger bude stacit..

veve39
26. sep 2011

@lovacska kaiser jooy je teda teplejsi ? prave ho predavam, este nepouzity, kupila som lodger, este s nim skusenost nemam, myslela som ze bez deky bude uplne v pohode, prip. s nanoznikom.... Ale maminy co ho maju, myslim uvadzaju, ze je rovnako teply ako napr. kaiser....

lucikan
26. sep 2011

@lovacska Teda, ja som ocakavala, ze s fusakom vystacim samotnym a 😕 O akej zime sa bavime, ked k nemu treba este deku? Mas pocit, ze ten fusak prefukuje, ci?
A vlaste ma este zaujima, ked snezi, davate este nieco na fusak? Ci uz deku alebo nanoznik? Je to nevyhnutne? Ja som svoje predosle fusaky predala, ze vsak lodger bude celorocny 😅

sevzuz
26. sep 2011

@lovacska no neviem lodger je perfektne teply, ja som ho kupovala pred rokom, to uz mal syn 15mesiacov a boli sme v nom celu zimu a vzdy bol krasne teplucky a to sme v kociku aj spavali. Inak @martuska75 tiez mam brio a mala som k nemu nanoznik emitex a lodger a bola to super kombinacia🙂
a to som mu davala topanocky dolu ani nie tak preto aby ho nezaspinil, ale predsalen nozicky sa lepsie prehreju bez topanociek, ked s nimi moze dietatko hybat🙂

@mici111 urcite ti bude lodger stacit🙂

sevzuz
26. sep 2011

@veve39
@lucikan
baby nepanikarte, ten fusak je fakt super teply!!!! a to si myslim ze minulorocna zima bola celkom "studena" a ked snezi nie je na neho treba nic, ale pri dazdi by som bez plastenky nechodila.

luciferova
26. sep 2011

Ja som davala aj nanoznik 🙂 ale deku netreba 😉

katuska26
26. sep 2011

@sevzuz jej pridávam sa aj my sme si kúúpili lodger fusak takže nám to bude stačiť??? to sa teším lebo kupovať ďaľší fusak tak to by teda nebola naj kúpa keď je nepostačujúúúci 😕 a vy ho využijete ešte aj túto zimu??? a minulý rok si ho ako píšeš super využila??? lebo veľa mamičiek mi písalo že je naj len pre nechodiace deti, čo my ešte túto zimu budeme...

lucikan
26. sep 2011

@sevzuz Tak toto sa mi paci, takto presne som si to predstavovala 🙂