Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

sevzuz
18. okt 2010

aj ja som si kupila lodger aj s tym rizikom,, ze len na jednu zimu a je super oplatil sa 😉
maly uz bezka ale myslim ze kazdy ma ine poziadavky kedze byvame na sidlisku v meste a ked chcem niekam ist, maly musi ist v kociku, ale ked som u nasich na dedine tak kocik nepouzivam, tam bezkame po ulici peskom, ale tu si to neviem predstavit a mozno aj buduci rok ked bude v zime treba tak ho vyuzijem, maly urcite este nebude vediet prejst tak dlhu trasu, teda aj by vedel ale trvalo by to aj rok🙂 kedze on ide zasadne opacnym smerom ako ja.
A neviem ci je to tym fusakom ale maly mi uz v kociku bezne nespava ale v piatok som bola v case jeho spanku v meste vybavovat nejake veci a pekne v kociku zababuseny spinkal 2,5 hodinky a to zvycajne v kociku vydrzi spat tak hodinu 😅 😅 😅

och
19. okt 2010

ahojte 😀
tak aj my sme sa dnes stali hrdymi majitelmi bunkeru 😀 😀 😀 kupila som fialovy folkor 😉 mame aj Shelter ale v tom ako mala byt nechcela, tak skusam teraz ci sa necha nosit tak naboku, zatial sme v tom nemotorne 😉 aj bubbler som rovno kupila tak dufam, ze ma osuska nesklame 😉
chcem sa opytat ci ma niekto Dreamer alebo Hopper a ci ste s tym spokojne?

mamacita
20. okt 2010

najlepsia kupa vobec!! Fusak lodger som kupila este vlani - zeleny folklor "stvorlistok". Teraz uz mam aj druhy - taaaak velmi ma ocaril POWDER z basic kolekcie, ze som neodolala. Dostali sme ho vlastne darom (OKAMZITE bolo rozhodnute kde pojdu peniaze) od babici a deda k 1. narodeninam nasho Matusa. Tento genialny fusak Vam vlezie vsade!! Ako sa pise a bolo mi este pred rokom pri kupe odprezentovane, veru ze je nielen celorocny ale aj multifunkcny. Nasmu drobcovi sa v nom este stale paci a tvari sa viac nez spokojne. Poradim vam ale z nasledovnym: perte na patricnom programe pri 30-40ke. Uprednosnite tekute pracie prostriedky, nepouzivajte VANISH a tak zabezpecite aby sa flis NIKDY nezmolkal a nestratil funkciu "nepremokavy". Vode odolny urcite nie je - ved ako by ste ho potom vyprali.. 😀 a taktiez nieje z neoprenu, ze ano! Aj ked drobec uz svoje pohopkava, topanocky mu don zbytocne neobuvam. Pri kupe noveho som sa ako spokojny klient pytala len na jedno - ako to riesit s obuvou aby sa nezaspinil. Pani ktora ich dovaza (neskutocne spravna fanaticka) poradila inak zaujimavo: "Na obuv zabudnite! Si predstavte nas dospelich, co nam kde tu v zime byva veru riadna zima na prsty na nohach.. Co robime? POHYBUJEME nimi, vsak?! Male deti ale udajne nie su schopne vynalozit dostatocnu energiu na to, aby v stiesnenej pevnej obuvy rozhibanim prstekov zabezpecili optimalne prekrvovanie svojich koncatin - rec bola o nohach v topanockach nie o rukach v makkych rukavickach!!" Dobre nie?! Ked som sa tak nad tym zamyslela, okamzite ma osvietilo a veru mala pravdu - ze ma to vobec samu nenapadlo!!! 😉 Topanocky tak uz par tyzdnov nosime v taske ku kociku a nohy ma drobec nielen volne ale i evidentne dostatocne prekrvene kedze takmer horia a to mavame kde tu este i ponozky a nie to hrube pancuchace. Inak vsetky podrobne informacie som opat obdrzala na "letaku" k fusaku a ten az ste niektora medzicasom vyhodila, na kompletku k prestudovaniu i na stranke dovozcu mama-mia.sk (sama mama-fanaticka).

marlborka444
22. okt 2010

zienky neviete mi napisat kde by som ten fusak zohnala za co najlepsiu cenu, vopred dakujem....

tilly
22. okt 2010

vsade je za rovnaku cenu...

deina
22. okt 2010

Este aj ta pani, co ho dovaza, ho nema o nic lacnejsi. Takze je to asi uplne jedno, kde ho kupit.

zrzuska
26. okt 2010

@deina kupila si ho nakoniec? 😅
ja si tak pomalicky potajomky rozmyslam co budem dokupovat pre druheho drobca. a sice bude narodene v juni ale tak na jesen isto daco budem potrebovat. najprv som chcela spanielsky vak ale potom som nasla toto a pride mi to super ze ked sa vyberie to vnutro tak je to len flisove a mozem v tom babo nosit uz na jesen pekne zabalene. este to nase uzasne pocasie u nas 😝

a tento fusak je aj s tou vyberatelnou vlozkou? ci to sa dokupuje este k tomu? ci je to spolu ale moze sa kupit este plus zvlast ta vnutorna vlozka?

tina129
26. okt 2010

@zrzuska ten fusak je aj s tou vlozkou a da sa dokupit este aj zvlast

zrzuska
27. okt 2010

@tina129 dakujem. takze kebyze chcem este plus inu farbu vlozky mozem si dokupit. no to je super. lebo uz som sa zlakla ci je taky drahy iba zvlast a plus este ta vlozka 😝 😅

tina129
27. okt 2010

@zrzuska presne tak, ta vlozka je spolu s fusakom, je takej farby ako je na obrazku s fusakom + si mozes doobjednat este inu farbu vlozky

deina
27. okt 2010

@zrzuska, akurat dnes som si ho kupila. 😅 Ten sivy, rytiersky.

zrzuska
28. okt 2010

@tina129 dakujem. tak uz mam v tom jasno 😅

@deina a spokojna si? ked vyberies tu vnutornu vlozku je to hruby flis alebo aky?

deina
28. okt 2010

Este som s nim nebola vonku, len vcera som ho kupila. Vnutro som vybrala, teraz by to malo byt ako deka, u nas este velka zima nie je.

monini72
28. okt 2010

Ahojte, aj my uvazujeme nad kupou Lodger Bunker, asi vo verzii Basic - sedy, kedze mame jasno cerveny PP Pliko so sedou konstrukciou a ziadny z verzie folklor sa mi farebne k nemu moc nepozdava. Mate, prosim vas, niektora tento basic? Nie je prilis obycajny? Pripadne, ak by vedel niekto poradit, ci sa da pozriet niekde v Ba v kamennom obchode, ja som ho zatial nasla len na i - net strankach.
Najprv sme uvazovali nad Emitexom, ale tento Bunker sa mi zda taky prijemnejsi poddajny. Este vsak vaham kvoli par veciam - jednak sa mi trosku nepozdava podla fotiek to nariasenie okolo hlavicky, jednak ked bude mala vacsia a bude chciet stale zliezat s kocika - to jej mam pokazde vyzuvat topanky? Ten Emitex ma na topanky umyvatelnu vrstvu. A jednak sa fakt obavam ci sa take dva a pol rocne dieta este bude moct vo fusaku zababusit az po prsia. Obavam sa, ze to prikrytie vystaci "ltt" na nohy (uvadzaju sice dlzku 110, ale ktosi tu na koniku pisal, ze vacsiemu babu to uz nestacilo.

deina
28. okt 2010

Vobec nie je obycajny, pekny je a ked mas vyrazny kocik, tam by tie farebne ani nesedeli. Moja spoluziacka ma cerveny kocik Nurse a tmavosedy Bunker, krasne to ladi.

sevzuz
28. okt 2010

@monini72 ahoj ja mam presne PP vo farbe corallo a tiez som kupila ten basic sedy a je krasny, chvilu som vahala aj nad tym bezovym ale ten je taky zvlastny taky ako stara deka, a tak som veeeelmi rada tomuto sedemu a este rozmyslam ci si do neho nekupim na vymenu aj tu druhu vlozku v nejakej chlapcenskej farbe, len ktoru farbu do tohoto kocika? hmm

a mala som emitex, ale predala som ho a kupila tento lodger a to preto ze ten emitex je taky dost pevny a malemu by vadilo to obmedzovanie v pohybe. a ja teda neviem asi budem nosit nejaku handru a topanky utriem predtym ako ho dam do fusaku, alebo jednoducho vyzujem a dam hrubu ponozku, a dlhy je dost, ale ja mam zatial 15 mesacneho drobca a buduci rok ho asi uz nevyuzijem 😠

mamina2010
1. nov 2010

@monini72 ...ja mám tiež Bunker basic šedý a som s ním nad mieru spokojná 🙂, vložku Booster mám šedú a aj oranžovú, takže budeme meniť podľa nálady 😀. Topánočky nemusíš vyzúvať...myslelo sa aj na to, na trhu sú dostupné návleky na topánočky:
http://www.e-broucek.cz/odevy-a-obuv/boticky-a-... alebo http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s... alebo
Moja malá už v zime bude chodiť a tak to poriešim týmto spôsobom.

luciferova
4. nov 2010

@deina v akej farbe mas lodger? a aky sportak si nakoniec kupila?

deina
4. nov 2010

@luciferova, kocik mam Hartan R1 (hnedy s bledomodrou kombinaciou) a fusak ten sivy, rytiersky.

luciferova
4. nov 2010

@deina tento? http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?sl=sk&s... vyzera dobre, ale aj tazko 😅

deina
4. nov 2010

Presne ten. Dvihat ho nepotrebujem, takze nevadi, na zimu bude super a potom na jar kupim uz len nieco lahke, skladne.

luciferova
4. nov 2010

@deina aha. ja zas hladam nieco lahke, len do auta, na caste cesty 🙂 vyzera to na zapp alebo mark q. tak nech sa dobre jazdi

deina
4. nov 2010

@luciferova, aha, ty si myslela na iny sportak (uz viem, pisali sme si v inej teme) - ten este len planujem kupit, na jar, tento Hartan mam uz dhsie a po zime by som chcela Britax B-Mobile alebo Lunu.

luciferova
4. nov 2010

@deina jaj tak 🙂 ano, to som myslela 🙂 cize si este neni rozhodnuta 🙂

deina
4. nov 2010

Nie som, ja si ich najprv musim ohmatat. 😉 A chcem cierny, aspon to viem, takze mi tam bude aj tento Lodger pasovat (vlastne hocijaky do cierneho kocika).

luciferova
4. nov 2010

jo, tiez chcem cierny kocik 🙂 presne pre to ladenie so vsetkym 🙂

duplicka
4. nov 2010

baby mate niekto ten bielo zeleny pasikovy? aky je realne , spini s avelmi

slniecko77
13. nov 2010

ahojte 🙂
precitala som si zbezne vase nazory na Lodger Bunker a rozhodli sme sa ho kupit, chcem sa len spytat ci ma niekto Bunker Powder zo zakladnej serie, ci je s nim spokojny a moc sa nespini..
..velmi sa mi paci aj Bunker Grass (pasikavy zeleny), len sa tiez obavam, ze sa bude prilis spinit a nehodi sa mi az tak ku kocar...ma ho niektora z vas?
..dakujem za odporucania a nazory 🙂

juvimail
16. nov 2010

Ahojte, ja sa chcem opytat, ci ma niekto k tomuto fusaku Booster a ake je to hrube? Lebo vlozka do emitexoveho Cocoonu je dost tenka a hladam nieco hrubsie...Dakujem za odpovede 🙂

och
16. nov 2010

@juvimail ahoj
booster jeden mas v cene fusaku a je teda poriadne hruby, prirovnala by som to k umelej ovcej kozusine 😵

ja mam fialovy folklor a teda vam mozem povedat, ze mi ho kazdy zavidi nie len tym, ako je krasny ale aky je fantasticky, mala mi zababusena dokaze v nom spat aj dve hodiny 😀 dokonca som ju uz par krat pristihla ako kuka von a potom rychlo zatvorila oci akoze este sipi 😀 😀 😀
a mam tmavohnedy kocik 😉 😉
inak s tym ze by sa v zime mohol premocit od napadaneho snehu sa nebojim, pouzijem nanoznik a je to 😉