Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

misiatko999
6. sep 2012

ahojte, neviete nahodou ci sa este niekde da kupit lodger bunker ultramarine? Nejak ho neviem zohnat, pripadne ak by si niekto chcel vymenit ten ultramarine s tym tmavozelenym folklorom, novy, fusak nepouzity, pouzivany len booster 4 mesiace. Pripadne aky by ste odporucili na modro hnedy maclaren? a tiez aby sa hodil aj k ruzovemu Crimsonu, ktory ma dcerka, dakujem.

nat28
10. sep 2012

niekde som videla lodger v ruzovej farbe, avsak vsetky eshopy ich maju len v tych 4 zakl. farbach. Ine sa uz nedaju zohnat? Ta passion je klasicka cervena?

sevzuz
13. sep 2012

@nat28 http://www.bambini.sk/sk/1203/32/lodger-fusak-b... toto su nove farby🙂 tu passion som videla vcera v bambini a je to taka nevyrazna cervena taka tmava mrkva a tym ze je to taka latka ako je podla mna to vyzera vselijako, oproti tym krasnym farebnym fusakom🙂

sevzuz
13. sep 2012

@misiatko999 ultramarine som vcera videla v bambini🙂

uz zacinam posobit ako predajca 😀 😀 😀

nat28
13. sep 2012

@sevzuz dakujem, ja teraz zvazujem medzi Framboise a Byzantine a neviem sa rozhodnut 😕 Pred chvilou som pisala do bambini ze ake maju dodacie lehoty, lebo vsade sa na ne caka cca 3t co sa mi zda dlho kedze sa ochladilo.

sevzuz
13. sep 2012

@nat28 no ten frambiose je uz taky bezny vsetky dievcatka sa vnom vozia, inak je pekny, teda podla mna:-/ mne sa paci ten byzantine alebo ten novy ruzovy, teda keby som mala dievcatko tak volim tak, ten fialovy folklor mi pride uz od novoti taky akoby vyprany aj ked na obrazku vyzera nadherne🙂

nat28
13. sep 2012

@sevzuz mne sa ten fialovy folklor tiez prilis nepaci. A rozmyslam ci mi na tom ruzovom nebudu vadit tie kvety 😅 Ten novy ruzovy myslis ktory? Taky bledoruzovy, alebo ten ako folklore ale bez vyraznych kvetov?

sevzuz
13. sep 2012

@nat28 ten s tou hviezdou, to je novinka nazov ma down v tom linku hore ho najdes🙂 bledoruzovy s bielym boostrom

nat28
13. sep 2012

@sevzuz jaj viem ktora, no mne tam prave vadi ta hviezda, inak farba je velmi pekna. Asi zostanem pri tom otrepanom framboise 😀

sevzuz
13. sep 2012

@nat28 😀 😀 😀 vidis mne sa tam ta hviezda paci najviac🙂

nat28
13. sep 2012

@sevzuz teraz si mi dala chorbaka do hlavy 😀 😀 ale dnes sa uz musim rozhodnut, esre cakam co mi odpisu ohladom tych dodacich lehot. Ty mas aku farbu?

sevzuz
13. sep 2012

@nat28 ja mam denim, ale tak pre chlacov je horsi vyber🙂

sevzuz
13. sep 2012

@nat28 mala som este basic ten grey ale ten bol taky nudny:-/

nat28
13. sep 2012

@sevzuz ten je podla mna skvely. Som nanho tiez pokukovala, ale tak mam dceru 😉

nat28
13. sep 2012

@sevzuz myslela som denim 😉

viktoriasz
16. sep 2012

nat28, sevzuz
ahojte baby..myslite si,ze mozem pouzit lodger aj do sportoveho kocika quinny buzz? zmesti sa tam? Ide mi o to ci nie je ten fusak velmi velky?hruby?

orovka
16. sep 2012

Baby prosím vás aký je dlhý lodger bunker? Zmerali by ste niektorá? Nikde som to nenašla. Ďakujem 🙂

tanija133
16. sep 2012

@orovka niekde uvadzaju 110 cm, niekde 118 cm..ale co som merala kedysi moj ma 115 cm... 😉

laurka15
17. sep 2012

@viktoriasz ahoj, ja mám bunker v športovom Quinny Buzz a úplne perfektne mi tam sedí, zmestí sa neboj 🙂 ja som veľmi spokojná 😉

nat28
17. sep 2012

Dokedy sa vam deticky dali schovat do lodgeru az po krk, resp dokedy ste im tam vedeli zakryt aj hrudnik?

milena1104
18. sep 2012

Ahoj. Nemate niektora na predaj lodger bunker artisan folklor? Dakujem

lenuska20
22. sep 2012

baby budete už pomaly vyťahovať lodgery, či ešte je skoro?

michaela80
22. sep 2012

@lenuska20 my sme uz mali vonku..ma sice 2 roky ale potrebovali ju uspat v kociari a vonku bolo 9 stupnov... 🙂

ustrachana
22. sep 2012

@lenuska20 ja uz s nim veselo kocikujem, vlozku som vytiahla a som max spokojna, idem si kupit este jeden - super vec

bibka1308
22. sep 2012

Baby a nejaký kamenný obchodík, kde by som si mohla obzrieť farby naživo mi neviete poradiť. U nás v okolí ich totiž nikde nemajú. Kľudne aj do správy, aby to nebola reklama.

tanija133
22. sep 2012

@bibka1308 no v BA Babymarket ich ma vystavene, aj v Pre deti by mohli nejake mat... 😉

lubi
22. sep 2012

ahojte. my uvazujeme tiez o kupe, len sa chcem spytat ci okrem toho pouzivate este nieco ked je tuha zima. myslim tym nejaku inu deku napriklad este alebo tak.ci sa to da porovnak s fusakom. dakuejm

lienkan
23. sep 2012

@lenuska20 uz je na kociku - zacalo byt chladno ...

lienkan
23. sep 2012

@lubi aj ja som nad tym uvazovala - bude to nasa prva zima ...ale vidim,ze ked ju teplejsie obleciem napr.do (overalu) alebo niecoho teplejsieho a bude v logeri ,tak to bude stacit ... len aby mne nebola vacsia zima ako jej 😀

lubi
23. sep 2012

@lienkan 😀 to hej treba sa aj nam obrnit minimalne aspon rukavicami. velmi uvazujem, lebo co mame kocik tak z tej znacky je pekny fusak a o polovicu lacnejsi, ale zas zima pominie a v jeseny asi bude cudne balit ho do fusaka. proste ten lodger mi pride ze ju maximalne vyuzijem v kazdom pocasi.akurat co sa mi nepaci ze pre chlapcov nie je velky vyber 😝