Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

mirka285
1. okt 2011

noo ako baby tak ja uz mam tiez nejake tie fusaky vyskusane a lodger som kupila prave preto ze ma ten l sed 🙂 a hlavne je oproti ostatnym fusakom poddajny,lebo ako sorry ale aby som pri skladani kocika pokazde davala dole fusak tak nato som leniva 😝 a teraz zlozim fusak aj s lodgerom 🙂 niekedy mam z vasich prispevkoch pocit,źe byvate na severnom pole,no mne urcite lodger na bratislavsku zimu vyhovovat bude a nenecham sa znechutit,aj tak kazdemu vyhovuje nieco ine 😕

ivv
1. okt 2011

ja som napisala nazor podla svojich vlastnych skusenosti, myslim, ze sa mu pripisuje viac zazracnych vlastnosti ako realne ma 😝 v zime, i tej bratislavskej (btw som z ba), ked vonku snezi, fuka, mrzne, je surovo alebo sychravo, tak si ja osobne obleciem vetrovku a nie flisovu bundu, co ako hruba by mohla byt 😉

jay_jay
1. okt 2011

@ivv a nechces ho teda predat, ked banujes ze si ho kupila...?

ivv
1. okt 2011

@jay_jay ja som ho aj chcela predat, ale kazdy by ho chcel za pomaly polovicnu cenu len preto ze je z druhej ruky, i ked minimalne pouzivany .. 😅 necham si ho pre druhe babo, ved vyuzit sa da, ja som netvrdila, ze nie je pouzitelny, len ze je pouzitelny v mensej miere ako je nan robena reklama.. 😝

mirka285
1. okt 2011

@ivv tak opytam sa takto..o co je lepsi nejaky iny fusak???pre mna osobne je prave to,ze lodger je z ineho materialu ako vsetky tie tvrde nepoddajne fusaky velke plus 🙂 takze je to presne o tom,ze kazdemu vyhovuje nieco ine...a urcite nie su ostatne fusaky teplejsie,ved si pamatam,ze sestra v zime ani tu vlozku nepouzivala lebo maly bol v momente spoteny 😕 lodger nie je ziadny zazrak,ale za tie peniaze ocakavam aj nejaku kvalitu,ktoru podla mna ma...a nikdy som nemala pocit,ze je nejak vychvalovany do neba,skor boli baby skepticke ked ho videli....a ked s nim nie si spokojna,ho predaj...ze ho predas za polovicu,tak bohuzial,s tym treba ratat 😉

veve39
1. okt 2011

@mirka285 mne taktiez vyhovuje na lodgeri ta makkost a poddajnost...a ked je k tomu aj teply, je to pre mna NAJ volba
poddajnost je pre mna okrem pohodlia dietata plusom hlavne koli kociku, ktory musim denne aspon 1x nakladat do auta a to ze ho zlozim aj s lodgerom

mirka285
1. okt 2011

@veve39 presne tak,kazdemu vyhovuje nieco ine...napr. mne ked nieco nevyhovuje,predam a kupim ine a nebudem lamentovat aka je dana vec na prd 😝

lodgermaniacka
1. okt 2011

tak za nas, mala som minuly rok teutonia fusak, ten čo sa prevlieka cez madlo, maly mal total ladove ruky, bugaboo fusak-davala som do neho ešte deku, lebo bol tenší ako teraz tie najnovšie, a v lodgeri bol v tej najväčšej zime a ručičky mal stare horuce, za mna je lodger uplne naj a za tie peniaze stoji, na rozdiel od inych značiek 😝

karmelka77
1. okt 2011

Akoze baby preco si tu zas presadzujete svoj nazor a napadate niekoho kto povedal len svoju skusenost?? Neda mi nereagovat na to, ale ked ste take maniacky do veci ktore su podla Vas "in" tak neberte nazor niekomu komu sa dana vec nepaci...ja som strasne zvedava kolke z vas naozaj tento fusak vyuzijete v zime a ako budete nadavat ked donho budete deti v mokrych botach a veciach donho narvavat...
@ivv ma pravdu vo vsetkom co pisala podla mna, a ked to ma odskusane je to jej postrech...ci premoka alebo nie zistite a som zvedava kolkym Vam budu chciet deti sediet pod plastenkou ked zistite ze premoka...takze reci typu ked nie si spokojna predaj ho, to je jak v skolke fakt...taketo nieco sa da vyuzit len naozaj pri detoch kym nechodia...

ivv
1. okt 2011

@mirka285 kde si si precitala ze by som napisala, ze je ten fusak na prd?? 🙄 o co lepsi sa MNE osobne javi som uz napisala, nebudem sa opakovat. asi si citala povrchne.. 😝 pravdepodobne si vsak iny fusak v ruke nemala ked pises ze ostatne su nepoddajne, ano emitex je tvrdy ale su aj ine fusaky 😉 pises o inej matke, co dietatu nedavala ani tu vlozku.. vies, kazde dieta je ine, ma inu termoregulaciu, niektore je potrebne aj pod fusak lepsie obliect, ine nie .. ja nepotrebujem predavat ten fusak, ako som pisala, viem ho vyuzit na suche chladne dni.. kupovala som ho za plnu cenu a radsej ako cudziemu so zlavou ho neskor dam niekomu v rodine alebo niekomu, kto si podobny fusak nemoze dovolit a posluzi 🙂
ja kocik s fusakom chvalabohu nemusim skladat, nepotrebujem mat fusak len na presun dietata z domu do auta, z auta do nakupneho centra a naspat 😝

je mi luto ze ste moj prispevok chapali ako snahu rozbit vas lodger fanklub 😀 😀 😀 ja som nikde nenapisala ze som a priori proti tomu fusaku 😕 ak sa vam nepacia ine nazory ako su vase, co tak zalozit sukromnu temu, kde si mozete donekonecna odovzdavat vase fantasticke skusenosti ? hm? dobry napad, nie? 😉 😝

lodgermaniacka
1. okt 2011

rozhodla som sa rozpredať moje doplnky, ak mate zaujem mam lodger bunker denim, raz použitý

noemarta
1. okt 2011

sorry ze som vam sem vliezla, ale poviem vam aj moje pocity z logeru .... ja ho mam od zaciatku co sa mi mala narodila, vlastne minuly rok v nom bola prvu zimu a poviem vam, ze som dlho nedavala tu vnutornu vlozku, lebo jej bolo super teplo a to sme s nou boli aj na lyzovacke a v pohode loger s vlozkou stacil, ani deku som nedavala, ja si ho velmi chvalim, je skladny, teply, prosto nam vyhovuje maximalne. Takze nebojte sa nie je len na bratislavske zimy, je dobry aj na -15C. len tolko som chcela.

mirka285
1. okt 2011

@karmelka77
@ivv baby tak ako sorry mne veci ktore nevyhovuju predavam ...ja som jasne napisala,ze kazdemu vyhovuje nieco ine,same pisete,ze kazdy ma pravo vyjadrit svoj nazor a ja som vyjadrila ten svoj 😝 a ja mam kocikov a fusakov vyskusanych iac nez dost,ak by to ta nebolo,tak drzim hubu,ale zase som sa poucila ze mala som ju drzat aj tak!!!

mirka285
1. okt 2011

@ivv mimochodom ja necitam povrchne,s fusakom spokojna nie si,tvoj problem je,ze ho nechces predat z cenu za aku idu,..tak bud sa s nim zmier,alebo neodradzaj druhe baby aky je na prd 🙂

karmelka77
1. okt 2011

@mirka285 a nebola si to prave ty ktora si sa "pustila" do @ivv ??? Je to smiesne fakt ako straaaasne nedate dopustit na tento uzasny fusak...a hlavne je to uplne jedno, dolezite je aby deticky boli v teple a je jedno aka je to znacka, len mne sa zda zbytocne dat tolko penazi za nieco take a hlavne stale nieco menit, kupovat, predavat...toto uz je cista zavislost a snaha vyrovnat sa inym🙂)) tot moj nazor...

mirka285
1. okt 2011

@karmelka77 jasne,mas uplnu pravdu 🙂

karmelka77
1. okt 2011

@mirka285 🙂))

veve39
1. okt 2011

@karmelka77 avsak aj ty pises, ze fusak nie je pre chodiace deti, ze premokne - ja mam okolo seba min.3 maminy, ktore ho pouzivaju uz aj pri chodiacich detoch v tuhej zime, su max.spokojne, ziadna z nich nenadava, nemenili by ani za svet za iny fusak, ktory tiez predtym mali...a na zaklade tejto skusenosti som ho kupila aj ja...nie preto, ze by bol "in"...takze tu myslim nejde o ziadny fanklub, len kazda moze mat na fusak iny nazor a pohlad....zatial som pouzivala wallaboo, teraz mam kaiser a lodger a aspon na prvy dojem vyrazne vedie lodger - mne napr. vobec nesedia tie "mumiovite" fusaky, aj ked som akymsi nedopatrenim predsa kupila aj kaiser

karmelka77
1. okt 2011

@veve39 ja nepisem ze premokne, ale ze keby premokol...lodger nemam lebo sa mi ani vzhladom nepaci..mam Kaiser, mala som ho minulu zimu a ked bude treba pouzijem aj tuto. Moja skusenost je ze som si nedovolila ani pri Kaisery ist bez nanoznika pokial bolo mokro, maly mi vtedy este pekne lezal v kociku...teraz uz urcite nebude a nebude v nom asi ani dlho sediet, lebo nevydrzi...Kaiser ma tu vyhodu ze sa tam da odzipsovat ten spodok a naozaj ked budu krpci pobehovat v nejakych oteplovackacha cizmickach je lepsie ked ten spodok je variabilny a da sa dat aj prec ked treba...neviem ako u Vas, ale my pouzivame kocik uz iba na prenos, u nas nehrozia nejake dlhe prechadzky s kocarom a uz si vobec neviem predstavit supnut maleho do uzatvoreneho fusaku a ze sed a pozeraj...a k tomu nazoru, jasne kazda mate iny nazor, a nikto vam ho neberie, len mi nedalo proste nereagovat ked som videla tuto debatu ktora viedla k tomu ze niekto sa vyjadril proti lodgeru a uz bolo zle...Baby fakt majte si lodgere, alebo akekolvek ine fusaky, drzim palce aby ste ich vyuzili a boli spokojne...🙂)

ivv
1. okt 2011

@mirka285 klidek 😀 odloz emocie a prestan mi vkladat do ust slova, co som nikdy nenapisala 🙄 nechapem, preco mi stale vypisujes aby som predala nieco co nechcem predat a pritom som ti uz dva krat napisala, ze ho vyuzijem .. je to tym, ze citas povrchne, ako som napisala, treba sa skludnit.. 😀
a ty si vlastne kto, ze mi hovoris, aby som neodradzala ine baby od kupy lodgera?? vyhradna dovozkyna tejto znacky co jej zalezi na predaji? 😎 smiesne.. ved od toho su diskusie, aby si baby napisali co im vyhovuje a co zas nie a tie rozumne si z toho vyberu a podla toho sa zariadia 🙂 toto je slobodne forum a kazda si tu moze pisat co chce, ak je to k teme, takze .. dobre rano 🙄

@veve39 gratulujem maminam.. 🙂 skus sa spytat tych mamin chodiacich deti, ako sa im fusak pozdava, ak je v zime odmak, blato a clapkanica.. ci vtedy von s detmi nechodia? 😝

mirka285
1. okt 2011

@ivv a tebe o co ide?????mi nieco uniklo???asi ty citas povrchne.....

veve39
1. okt 2011

@karmelka77 ten variabilny spodok na kaiseri je fajn, pre toto som trochu vahala s lodgerom, ale maminy co ho maju v tom nevidia problem - niekto vyzuje cizmickxy, niekto da navleky...
na lodgeri mi este oproti klasickym fusakom imponuje to, ze bez vlozky sa da pouzivat uz o par dni, taktiez aj na jar...tak prajem tiez prijemne fusakovanie 😉

ivv
1. okt 2011

@mirka285 ved hovorim dobre rano .. niekto sa teraz prebral 😀 😀 😀
nechajme to tak, lodger nelodger, ten fusak vobec nie je podstatny 😉

veve39
1. okt 2011

@ivv dakujem za gratulaciu, odovzdam
nie, tie maminy ked je clapkanica a blato von nechodia...oni chodia len do nakupnych centier, vies...to su take maminy z "fanklubu" 😉 na rozdiel od inych, uvedomelych mamin

ivv
1. okt 2011

@veve39 som si myslela 😀

miska1981
1. okt 2011

baby fakt uz prestante...ja mam lodger, ale prvu zimu, na jar bol super bez vlozky, tak napisem potom svoje skusenosti, aj ked musim priznat, ze v mojom pripade zvitazila krasa nad prakticnostou...tiez rozmyslam ako tam dieta stale budem vkladat , ale chcela som doladit kocik a paci sa mi velmi 🙂

a toto je FORUM, takze sa tu mozu pisat zle aj dobre skusenosti o danej veci....inak musim dat za pravdu @ivv napisala svoj nazor a basta! ostatne ste zbytocne reagovali, vy mate iny nazor a tak to ma byt, vsak je to diskusia 😉

mirka285
1. okt 2011

@ivv
@veve39 jaaaj tak sorry baby,ja som neni uvedomela mamina,zato fusakov som vyskusala viac nez dost,lenze moc nazor asi neni dostatocne uvedomely 😉

lodgermaniacka
1. okt 2011

ja som hlavne nepochopila prečo rieši lodger niekto, kto ho ani nema-nemal 😕 😕 😕 a rieši že niekto si meni fusaky, to je každeho vec, ludska hluposť a zavisť nema hraníc! 😒 😒 😒

lodgermaniacka
1. okt 2011

a "maminy z funklubu" 😀 😀 😀 zavisť, niet čo dodať, nie my von nechodime, my sa premavame len po NC! 😉 s našimi lodger fusakmi a kočíkmi 😎

veve39
1. okt 2011

@mirka285 to bolo myslene ironicky 😉 , kedze @ivv pise ze nepotrebuje fusak na presun dietata do nakupneho centra...asi mamina, ktora denne sklada kocik do auta a potrebuje aby to islo co najlahsie, teda aj s fusakom, chodi iba do shoppingov...
uz tiez koncim, lodger mam este nevyuzity, okolo seba vsak dost jeho spokojnych uzivateliek, tak nech si kazdy pouziva to, co mu je po chuti 🙂