Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

zajo79
4. sep 2011

@jessicax ja mam elodie.mala som od ellysy bodkovy,ale prisiel mi babsky,tak som ho predala.teraz mam retro

jessicax
4. sep 2011

@zajo79 mne sa paci retro a denimovy ale ten denimovy troska viac 🙂 Na richkods maju ten denimovy vypredany ale jedna kocka ho tu myslim este predava. Si s nim spokojna? Je vacsi ako lodger? A teply je dost? Nevidela som ho nikde na zivo, myslis, ze by ho mohli mat v babymarkete alebo brendone?

martuska75
4. sep 2011

@michaela80 podľa mňa je tá vložka veľmi pekná, čo sa ti nehodí ku kočíku? Ved máte dievčatko tak ružová nevadí, nie?

martuska75
4. sep 2011

@lucikan ja som kupovala na nete asi pred mesiacom na www.kociky-babymania.sk a mali ho vtedy za 75 € +7€ doprava . Doniesol mi ho kurier až domov.

michaela80
4. sep 2011

@martuska75 ked ona nie je ruzova ale bordova..a ja taku velmi nemusim...

martuska75
4. sep 2011

@michaela80 vážne na fotkách sa zdá taká skôr do ružovej alobo možno cyklámenová, ale teda na živo som ho nevidela. Aj ten môj som kupovala podľa netu. Tiež som bola najprv vygúlaná nad tou žltou vložkou, ale nakoniec to v tom hnedom kočíku celkom pekne ukáže.

michaela80
4. sep 2011

@martuska75 ta vlozka a vnutro je total bordo... preto stale pokukujem po inom... 🙂 🙂

tanija133
4. sep 2011

@lucikan tiez si mylsim ze by sa ti najviac chodil ten so zltym konikom alebo denim....Ved pokukaj a rozhodnes sa....v tom enikibeniki aj ked nebudu ma teraz obidva, na zimu neskor ich uricte budu mat vsetky vystavene( minuly rok to tak bolo), a ked aj nie, tam si ho objednas, a nemusis ho zobrat ked sa ti nebude pacit, oni ho bez problemov predaju dalej... 😉

marashy
4. sep 2011

Ahojte baby pridávam sa sem do témy,lebo mám v pláne si kúpiť Lodger bunker a aj zavinovačku z kolekcie denim zaľúbila som sa, bola som v predajni, čo má dovozca v Nových Zámkoch, tam majú všetko vystavené no krása, bábo sa nám narodí v zime, tak ho budeme mať v hlbokej vaničke a do toho chcem aj ten bunker a aj tá deka je veľmi krásna...

ellysa
4. sep 2011

@jessicax ahoj, ja som mala ten bodkovaný čierno-červený elodie

@lucikan ja mám červený kočík, tak tiež asi ten denim vezmem

zajo79
4. sep 2011

@jessicax teply sa zda dost, teraz budeme skusat prvy krat v zime..

mamia25
5. sep 2011

ahojte, nepredavate niekto lodger? idealne tu bledu farbu bez napisov...

ev1cka11
5. sep 2011

@mici111 ahoj, píšeš, že si mala PP sí. chcem sa opýtať ako si bola s ním spokojná. veľmi nad ním uvažujem 🙂

lucikan
10. sep 2011

tema znovu otvorena, super 🙂

tanija133
10. sep 2011

@lucikan Tak, tak super, nechapem preco ju uzamlki... 😠

lucka76
10. sep 2011

@lucia20 Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či ste fotku s fusakom odfotila vy, alebo je stiahnutá z internetu. Viete, jedna pani menom Beáta Raynová mi ponúka tento fusak a poslala mi presne túto istú fotku. Nerada by som naletela nejakej podvodníčke. Vopred ďakujem za odpoveď a ospravedlňujem sa za obťažovanie. Lucia

lucia20
10. sep 2011

@lucka76 nic sa nedeje vsekto je v poriadku. jasne treba byt opatrna. ja som jednej pani reagovala na inzerat, kde mala ilustracne foto, ona mi poslala na mail realne fotky a toto je jedna z nich. idem pozriet ci mam na mmb od nej este spravy. ci je to jej meno.

lucia20
10. sep 2011

@lucka76 nenasla som meno, ale mam od nej hodnotenie. takze aspon takto. meno neviem, ale vola sa ivana a je z piestan. tu je jej link. http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=13332

lukaemma
11. sep 2011

ahojte,nepredáva niekto LODGER?veľmi sa mi páči,ale nový je dosť drahý 😠 tak by som radšej už použitý... najlepší by bol pre chlapčeka...ten svetlo modrý alebo sivý 🙂.....dakujem 😉

michaela80
12. sep 2011

@lukaemma skus si vydrazit mozno sa ti podari.. http://www.ebay.de/sch/i.html?rt=nc&LH_ItemCond...

lukaemma
12. sep 2011

Hned sa na to kuknem...dakujéééém 🙂

kacka27
12. sep 2011

Ahojte, do kolko rokov, sa da tento fusak vyuzit? Ci sa mi oplati este ho kupovat pre nasu bambulu? Ona ma uz teraz 81 cm.

michaela80
12. sep 2011

@kacka27 do 3 rokov.. este 🙂 aj buducu zimu vyuzijes..

miska1981
12. sep 2011

baby mam doma lodger pouzity asi len tri krat, original blok, kupovany v marci, je vlastne ako novy.
je ruzovy s kvetinkami a menim kocik a viac by sa mi hodil fialovy. nemate niekto novy lodger doma, ze by sme vymenili?
je to jednoduchsie ako ho predat a objednat novy. 😉

iwiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jay_jay
14. sep 2011

baby, ma niektora z vas na predaj lodger? pre chalana...

lucka76
14. sep 2011

@iwiz Ďakujem pekne, že ste ma upozornili. Ponúkla mi totiž Lodger Bunker fusak, no ešte som nezaplatila a teraz už ani nezaplatím.

iwiz
15. sep 2011

Ahoj Admin, ak Ti príde ako nevhodný príspevok to, že varujem pred podvodníkom, tak je to dosť poľutovaniahodné. Napriek tomu úfam, že skor než ste ho stihli odstrániť, prečítalo si ho čo najviac ľudí a neskončia podvedení ako ja.

michaela80
15. sep 2011

@iwiz prosim IP o koho ide... lebo akurat chcem objednat lodgera... 😒

michaela80
16. sep 2011

@lukaemma ja som akurat zaplatila noveho lodgera , ktory na SVK este nie je a v Cechach by vysiel s postovnym cez 110 Eur..Mma ho za 89 Eur z Nemecka...