Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

zuziatko
13. jún 2012

@michaela80 ešte mám jednu otázku. Ten matrix bol ktorý ročník kolekcia ??

michaela80
13. jún 2012

@zuziatko 2010 ale myslim ze aj 2011 a 2012 su take iste ze tam nie je zmena ziadna..2009 bol iny..

zuziatko
13. jún 2012

@michaela80 dík 😉 😉

michaela80
13. jún 2012

@zuziatko a mas janecko kociar? alebo resp uvazujes o nom?

zuziatko
13. jún 2012

@michaela80 mám concord fusion športový. takže chcem si dokúpiť vaničku a autosedačku. ale zaujal matrix. a pokiaľ viem, tak by mal pasovať aj na concord.

michaela80
13. jún 2012

@zuziatko vraj ano..

gabika3105
20. jún 2012

@nikaq ahoj nika, viaceri mi pisali,uz fusaky cyklamnove nemam iba jeden posledny fialovy s cyklamenovym vnutrom.ak mas zaujem napis...

lovacska
20. jún 2012

@nikaq Ahoj!Ak máš záujem,ja mám na predaj len vyskušaný cyklámenový,pozri v mojom inzeráte. 🙂

nikaq
17. júl 2012

@lovacska dik,ale my budeme mat chlapca cize potrebujem inu farbu.

nikaq
17. júl 2012

@gabika3105 no ten mi farbovo nevyhovuje. Skor ten sedy s modrym .Alebo mozno este basic cerveno sivy? Nema niekto foto aka je ta cervena?

lovacska
17. júl 2012

@nikaq ok,už som fusak predala. 🙂

jorsulova
13. aug 2012

Baby v aladin obchode lodger bunker fairy akcia za 69 euro:

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

lenuska20
14. aug 2012

ahojte maminy, píšu, že lodger je celoročný fusak, ale chcela by som vedieť odkedy ste ho reálne využívali, približne pri akej teplote vonku. dík 😉

tanija133
14. aug 2012

@lenuska20 je naozaj celorocny, ja ho pouzivam od jesene a na jar ked je chladnejsie bez vlozky, boostra, namiesto deky, nemam rada deky, lebo si ju krpec odkope, alebo pada a podobne.....a ked uz prituhne v zime tak aj s vlozkou.. 😉

lenuska20
14. aug 2012

@tanija133 lebo ja mám ešte aj taký fleesový tenší fusak, lepšie povedané je to taká deka 2v , ked sa ochladí, tak ho mám na miesto obyčajnej deky, tak som chcela vedieť, či by malému zas potom v lodgeri nebolo až moc teplo aj bez boostra. ja som kúpila jade a už sa neviem dočkať, kedy ho vyskúšame 😅

tanija133
14. aug 2012

@lenuska20 ved uvidis ako bude malemu, ak by bolo teplo tak ho otvoris, alebo zalezi co ma oblecene.....Ja si mylsim ze pri Lodger uz ziadny iny fleecovy fusak nepotrebujes. He ,he, super jade je krasny...neboj za 2 mesiace ho uz isto vytiahnes..... 😉

chikitacmuk
20. aug 2012

Koceny zlate ak by ste mala niektora zaujem mam na predaj lodger bunker folklor aquamarine aj so zimnou vlozkou,,kupila som malemu ale nehodi sa nam ku kociku, chceme kupit ten strieborny s konikom 🙂 ked tak piste IP 🙂🙂

dzuzu83
27. aug 2012

Ahojte baby, je tu niekto kto chce vymenit červenú vlozku( mám novú) za ružovu?Diky

dzuzu83
27. aug 2012

Alebo aj cely fusak, mám nový finálový za ruzovy....

michaela80
28. aug 2012

@dzuzu83 ja mam ruzovu zvysnu...ale cervenu zase nepotrebujem... 🙂

penelope1
30. aug 2012

Ahojte, chcem sa spýtať, či je tento fusak vhodny aj do autosedacky? Konkrétne typ stokke... Viete mi poradiť ?

moka
30. aug 2012

To by aj mna zaujimalo, ci pasuje aj do autosedacky, ja mam Concord Ion.

tanija133
30. aug 2012

@penelope1
@moka do autosedacky je podla mna prilis velky, teda dlhy...ono podla mna do nej ani netreba do auta...ved staci ked je babo v nejakom overali,pripadne zavinut do nejakej fleecovej zavinovacky, alebo prikryt dekou....A vozit vonku v autosedacke asi nebudete....

penelope1
31. aug 2012

@tanija133 mne sa babo narodí v novembri a to bude už potom aj chladno. My dost cestujeme aj veľké vzdialenosti a ide mi o to že ked ho doma naobliekam, musím ho preniesť do auta v autosedacky, tak aby nenachladlo a v aute aby mu nebolo teplo, tak ten fusak by bol rozopnuty, ale zase ked vystupime, zase ho musím preniesť cez vonkajsok, takže ho opäť zapnem do fusaku...

ianitka
31. aug 2012

@moka
@penelope1
@tanija133
my sme ho pouzivali aj do autosedacky (teda do vajicka) - pasuje asi tak ako do sportoveho kocika, ma tam otvory na pasy, akurat ta cast na nozicky je volna...

moka
31. aug 2012

@tanija133
@ianitka dík za info, ja som myslela využitie tak, ako písala @penelope1, príp. keď mi tam bábo zaspí a niekde pôjdeme a chcela by som nakliknúť autosedačku na kočík.

ianitka
31. aug 2012

@moka presne tak sme to pouzivali

penelope1
1. sep 2012

@ianitka takže vpohode do autosedacky...? Pretože ja ho budem najviac využívať v nej. My máme kocik stokke a tam treba zase nozickovy fusak..

ianitka
3. sep 2012

@penelope1 v pohode... my sme mali aj tu zimnu zavinovacku od emitexu, ale potom sme uz pouzivali len lodger

orovka
4. sep 2012

Nebudete predávať niekto lodger denim???