Golf s predĺženou opierkou na chrbát. Máte niečo podobné?

monka88
6. júl 2009

Ahojte.Neviem ci som spravne napisala nazov temy. Aby ste rozumeli hladam golfovy kocik,ktory ma dlhsiu oprieku chrbta ako ostatne golface.Chcela by som taky golfac,v ktorm sa da aj lahnut.A kedze nas drobec je dost dlhy,uz sa nam pomaly ked si lahne do klasickeho sportaku nezmesti.
Je vobec nieco take? Mate niektora nieco podobne?
Dakujem moc za nejaka typy.

dosa
6. júl 2009

ahoj, my mame doma chicco lite way, a nedavno som ho musela vytiahnut z komory pre moju trojrocnu dceru, lebo si rozbila koleno a nechcela ist peskom. zmestila sa tam v pohode, este si aj striesku preklopila pred seba, aby jej nesvietilo slnko, vobec jej nebola nad hlavou na tesno. mala ma 97 cm. opierka chrbta ide az do lezata a nozicky sa daju tiez polohovat. v zime mi v nom ako dva a pol rocna zaspala a v pohode sa vyspala, este aj vo fusaku 😉

janina1977
6. júl 2009

ahoj monka88, aj chicco multiway má dosť dlhú opierku chrbta, povedala by som, že jeden z najväčších golfáčov a ide až celkom do ľahu 🙂

deina
6. júl 2009

My mame Multiway a zatial nebol problem, zeby sa maly nezmestil (a maly nie je). Kolko cm ma Simonko?

monka88
autor
6. júl 2009

Chicco multiway som pozerala aj ja.Len sa mi zdal trosku tazky.Napriklad do autobusu ho vyniest aj s 11kg drobcom. Ci nie,je vpohode?
No nas drobec ma pomaly 82cm a to ma len 11mesiacov 🙂 je po oteckovi taky vysoky.Tak pre istotu uz teraz pozeram po takom vacsom,aby som o polroka nemusela rozmyslat nad inym 🙂

tyli
7. júl 2009

ahoj,
my sme pred dvoma týž. kúpili inglesina trip. váži cca.6,8 kg, len oproti multiway je užší.
môj syn má 12kg, 88cm a zvládame to vňom v pohode. je pravda, že sme ho kúpili ako kočík na rýchle presuny, no večera si v ňom dokonca v pohode hodinku pospal 😀
tiež som dlho hľadala (záležalo mi aby bol do 7kg), no nikdy nenájdeš golfky ktoré majú všetko.
ak by som nepozerala na váhu, určite volím Multiway.
veľa šťastia pri výbere.

monka88
autor
7. júl 2009

tyli, diky moc za typ.
Ta inglesia vyzera celkom dobre.Musim sa po nej popozerat a hlavne drobca do nej posadit.Ked hovoris,ze je uzsi.Ale zase presne ako pises,tiez ho potrebujeme,ako na rychle presuny.Inak na "tury" mate potom sportak 🙂

adulik23
7. júl 2009

my mame na rychle presuny tento hauck a sme spokojni. 🙂
http://www.semwa.sk/product_info.php?info=p576_...