Golfáč Cybex Callisto. Čo naň hovoríte?

marika6
25. mar 2009

dievčatá čo hovoríte na tento kočár, nemáte ho niektorá?
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-call...

Mne sa celkom páči, ale obrázok a realita môže klamať.

prasiatko30
7. júl 2015

@vladkaluckalukas mne sa zda ze sa to neda dat dole ten "arnes" - tie popruhy su vcelku - ono to co prichadza od zadu v pase pokracuje cez tu pracku hore bez toho ze by to bolo nejakym sposobom odpojene alebo "prerezane" ja co som robievala bolo ze som ich mala trochu volnejsie a vlastne dcera si vyvliekala ramena a mala cely trup vonku - ku koncu sme uz nezapinali - lebo sme ho pouzivali skoro do 3r a aj viacej aj 6r starsiu dceru som v tom vliekla obcas ale to uz fakt bez popruhov

prasiatko30
7. júl 2015

detail

dzamela
10. júl 2015

Baby mam cybex callisto 2014 denim. Zohnala som horko tazko ale zohnala. Len chcem povedat ze tahat sa dozadu da uplne v pohode co je pre mna dost podstatne kedze maleho cvrka este niekedy uspavam vozenim na mieste dopredu a dozadu. Kocik je super. Len sa chcem spytat. Mate tam niektora danu podlozku usitu na mieru?? Da sa to potom zlozit aj s podlozkou ? A dalsia otazka. Ked mam veci dole v kosiku ako deka a par nejakych "zbytocnosti" zlozim ho aj s tym alebo vsetko sa musi vybrat?? Vdaka a pridavam foto.

naninka23
10. júl 2015

@dzamela Myslim si, ze podlozka problem nebude, ale tie veci dole niekedy vadia pri skladani. Ja ich vytahujem uz len preto, aby som si neroztrhla košík tým tlakom naň. Minule sa mi tam tak vzpriečila fľaška s vodou, ktoru som tam nechala omylom. Takže ja by som také drobnosti radšej vyberala. 🙂

naninka23
10. júl 2015

A my máme tento a ja som max spokojná a dcérka sa stále rada vozí 😉

naninka23
10. júl 2015

A už sme s ním boli aj v zime, a v pohode sa to dalo zvládnuť 🙂 Nebola síce nejaká extrémna zima, nebolo veľa snehu, ale keby bola, tak by som proste nešla zrovna niekam kočíkom na dlhú cestu a volila by som auto .. kupovala som ho v juli s tým, že kočík na zimu ešte určite potrebovať budem, takže som to riskla a zima bola ústretová 🙂

naninka23
10. júl 2015

A tento teda máme. 😉 🙂 😉

naninka23
10. júl 2015

@marianka3 ahoj. pozri fotky, čo som teraz pridala na konci .. mam tam fusak iny ako originál a zvládli sme to aj s ním 🙂

janikes
10. júl 2015

@dzamela ahoj, mam v nom obojstrannu podlozku, usitu na sashe.sk a v pohode to zlozim aj s tym, dolu v kosiku nesmies mat nic, max. prsiplast a vtedz ide zlozit, inak to tam zavadzia

dzamela
11. júl 2015

Dakujem baby

dzamela
11. júl 2015

@janikes ak mozes prezrad kto ti podlozku sil. Rada by som aj videla ako to vyzera ak by si mala fotku a mohla pridat. Dakujem.

marianka3
11. júl 2015

@naninka23 ahoj, ďakujem, už sme kočík predali, nevyhovoval nám

naninka23
11. júl 2015

@marianka3 v čom konkrétne ?

marianka3
11. júl 2015

Malému sa v ňom nepáčilo. Objednavala som ho naslepo Z netuší. Mne nevyhovovalo skladanie kočíka, to, že sa sním ťažko šlo do zadu, v zime sa mi z nej furt zosmikoval fusak (Kaiser). Inak môže môžem potvrdiť, že Callisto nie je žiadna hrkalka, išiel potich, teda, keď sme išli dopredu 😉 Celkovo, by som ho už nekúpila. Ale, každá z Nás má iné nároky na kočík. 😉

naninka23
11. júl 2015

@marianka3 my mame kaiser tiež a nemala som ho ani upevneny na pasoch a nezosmykoval sa mi vôbec
A skladanie kočíka je také ako pri všetkých golfacoch takže nič výnimočné. Určite ma aj nejaké muchy. Doteraz som predala aj trojkombinaciu aj potom sportak peg perego book ktoré mi vyhovovali ale callisto si necham aj pre ďalšie mimco lebo tu je super strecha, ležanie a zapasanie mi vyhovuje ... mne sa paci ako kocik pre dieťa ale staršie ako 18 mesiacov.

marianka3
11. júl 2015

@naninka23 áno ako píšem, už v predošlom komentári, každá z Nás má iné nároky na kočík. Ja som mala už veľa kočíkov, ale tento nám proste nevyhovoval, čo už 😉

janikes
11. júl 2015

@dzamela objednavala som odtialto, tu su i ukazky, nemam svoje odfotene, ale ak by si chcela tak mozem. Ja som si dala robit este minule leto, lebo sa v kociku potil chrbat krpcovi, tak mam jednu stranu modru s mackami, a druhu stranu cervenu flisovu - na zimu. Dauju sa doobjednat aj obal na madlo, ci chranice. innak teraz ma uchyty podloziek za euro, to si urcite daj, lebo vtedy nemala a dost sa to smyka. Inak co sa tyka prevedenia som max. spokojna, a tiez ma velky vyber latok, tak si to vies doladit ku kociku..
http://www.sashe.sk/konvalinka/moje/ukazka-podl...

dzamela
11. júl 2015

@janikes jasne konvalinku na sashe poznam, dakujem za rady. Tak dam u nej.

petrahankova
13. feb 2016

@dzamela prosím nebudete predávať kočík callisto?

dzamela
13. feb 2016

@petrahankova Peti este nie potrebujeme este na leto.

zuzanacoci
9. mar 2016

Ahojte, táto téma je uz staršia, ale tak hádam mi niekto odpovie. Prosím vás, odmerali by ste mi zložený kočík Callisto? Na nete sú info , že poskladaný bez koliesok je dlhy 102cm tak by ma zaujimalo koľko ma s kolieskami. Či to vôbec zmestí do autá. A tie čo ste mali uz viac golfacov a viete porovnať, je tento Callisto v zloženom stave väčší ako bežný golfac či tak cca rovnako ? Ďakujem moc!!! 🙂 🙂 🙂

zapattera
5. máj 2016

Ahojte, ja by som chcela poprosit maitelky callista, aby mi poradili, ako odpojit pasy. Nejde mi to vytiahnut z toho systemu na utahovanie/uvolnovanie pasov. Dakujem

dzamela
5. máj 2016

@zapattera myslis pasy zozadu?? Je tam pod potahom vzadu na chrbtovej opierke taka zelezna spona a z toho sa to da vyvliect. Len je to komplikovane sa k tomu dopracovat.

slamienka
13. máj 2016

Nepredáva niektorá golfový kočík Callisto? Nie však čierny.
Vďaka

sheila2004
18. júl 2016

Nemáte niekto na predaj callisto? Bratislava a okolie. 😉

vieramax
10. sep 2016

@sheila2004 neviem, ci je to este aktualne, lebu uz sme v septembri... ale ja mam na predaj, keby bol zaujem. Je aj v ponuke modreho konika

sheila2004
11. sep 2016

@vieramax ďakujem krásne. U nás to už nieje aktuálne. už máme doma 😍😍😍

lenka0714
20. jún 2017

@dzamela ten je krasnyyyyyy, uz asi presne taky ☆☆☆ nezozeniem, ze?

dzamela
20. jún 2017

@lenka0714 prave pred tyzdnom som ho predala.

lenka0714
20. jún 2017

@dzamela coze? 😣 ja som ho objavila az dnes 😔 skoda