Golfáč Cybex Callisto. Čo naň hovoríte?

marika6
25. mar 2009

dievčatá čo hovoríte na tento kočár, nemáte ho niektorá?
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-call...

Mne sa celkom páči, ale obrázok a realita môže klamať.

janulka04
30. mar 2011

@hranolka22 kukla som tvoj bazar, kedze nemas albumy..a Mama and papas luna mix bol tiez v uzsom vybere a aj Silver Cross Halo 😉

hranolka22
30. mar 2011

@janulka04
skúsila som toho dosť a ešte sa chystám na pár 🙂
mala som aj quinny buzz,bugaboo cameleon,jane slalom,implast bolder,ešte jeden "poľský", bambini...
z tých menších golfáčov som mala ako sú teraz zappky-ale bol 4 kolesový,ten bol super,ďalej first class-to je ako I coo Pluto,ďalej casual play skyline-hrôza.
Silver cross halo som predala lebo som na neho mala hneď záujemcu tak som bola len 1 prechádzka,ale bol super.Tiež Mamas papas Urbo-ten je skvelý,luna mix je tiež výborná,spokojnosť.Callisto nám nesadol
teraz čakám na žltú Nunu-v piatok ju budem mať 🙂
ešte nejaké isto skúsim,ja na kočíkoch fičím 😀 ale sme v dvojizbáku takže max. 2 môžem mať vždy doma

janulka04
30. mar 2011

@hranolka22 😀 😀
vidis, ty si presne opak..lebo mne zase nesadla nuna 😀
ale ty by si mala byt spokojna, mas vetsiu kocku, ako ja 😉
Ja som Silver potom zrusila, lebo boli zaciatkom roka zle recenzie nan, na nete vela detickam odtrhlo nechtiky 😔
akoze, nemuselo by sa nam stat, ale na co riskovat, ze?

inac paci sa mi ta veta, ze: Este sa chystam na par 😀 😀

hranolka22
30. mar 2011

@janulka04
S tým silverom to je škoda,lebo ja som ho prezrela tam si dieťatko za bežných okolností nemá kde tie nechtíky nechať a myslím,že bolo medzi tými "zlými recenziami" aj dosť nepravdivých.ale ten kočík je ozaj vymakaný
nunu som ešte neskúšala takže neviem či nám sadne 😀
ja zväčša objednávam keď sa mi niečo zapáči a keď nesadne tak ide ďalej
recenziami sa až tak neriadim lebo ako vidno aj tu,každému niečo iné pasuje a sedí 😉
pridávam aj foto cybexu s Emkou,vidno,že nožičky jej dosť pretŕčajú a pri sklopenej opierke nožičiek ešte nedočiahla na opierku a cela sa zošmykovala,to vôbec tak nechcela sedieť. keby mala o pol roka menej bolo by to ešte ok si myslím 🙂

janulka04
30. mar 2011

@hranolka22 ahaaa...ale ty mas 2009, nie 2010..no uvidim, ako bude u nas nabuduci rok, lebo moja mala je stupel. Ma 10 mesiacov a 68cm a vyse 8 kil 😅
ad Silver, bolo to varovanie priamo od vyrobcu na anglickych strankach 😉
na niektorych anglickych forach je aj link, takze myslim, ze na tom nieco je, navyse ich zacali vtedy hromadne stahovat z predaja.. bolo to upozornenie pre maminky aj s vyrobnymi cislami,,,ale co ak by sa dostal aj kus prave ku mne? na co riskovat taky "zazitok" 🙄

inac, mne sa tento Cybex2009 tiez pacil, mali ho tu za 120€. No potom som nasla v akcii 2010 fialovy
i ked na 2011 nema, ale zase nemusim mat vsetko..ten je vymakanejsi

hranolka22
30. mar 2011

@janulka04
no veď 2009 som mala,ale teraz pozerám,že som napísala 2010 😅
silver určite niečo mal,ja netvrdím,že nie,boli 3 chybné série,ktoré sa dali podľa čísla nájsť a tie sa selektovali.ale s nimi sa stiahli aj tie bezchybné,preto vravím,že škoda lebo kočík to bol fajn 😉
určite je nový cybex lepší,ale ten sed je stále taký krátky takže ja už neskúšam 😎
uvidím čo ukáže nuna,to hrkanie ma štve,lebo doteraz som nemala žiadnu hrkálku 😉 ale ja po dlažbe nechodím tak hádam to bude oki
Do 1,5 roka budete mať callisto podľa mňa v pohode

zuzana710
30. mar 2011

@hranolka22 Fuuuha, to sa aj da vystriedat tolko kocikov?? Ty musis mat aspon 10 deti 😀 Ty si teda potom taka trosku narocna mamicka 😀 Ja by som to zhrnula asi tak ze ziadny kocik nie je idealny, na kazdom su nejake plusy aj minusy....ale drzim palce aby si nasla ten pravy pri ktorom uz ostanes!

@janulka04 Krasny je ten fialkovy, dobre si vybrala....len ma rozdielnu tusim aj striesku, teda tu clonu oproti Topazu, aj tie pasy su trosku ine...tak prijemne kocikovanie p rajem aj vam!!

janulka04
30. mar 2011

@hranolka22 no dufam, ze aj do troch rokov..lebo to by ma mm zaplestil, kebyze mu oznamim na jesen, ze uz Callisto nechcem 😀
a nuna tusim hrkoce, kocky spominali.. 😕
ja by som sa jej nebala, mne vadilo, ze neboli nozky polohovacie, ze je cela konstrukcia tak nizko - uplne zle na schodiky a obrubniky 🙄 ze nema madlo...sa mi to nezdalo kompletne 😀
strieska je kratka a nizka...no je toho viac, lebo na zaciatku som do nej bola zalubena a nahuckala na nu par kamosiek a ked som ju videla, uz ju nechcem 😀 ..som potvora, co? 😀
a presne to, co tu opisujem zase baby vychvaluju 😀
je to tak..jednemu sa nieco nepaci a druhy hlada prave to 😵 😉
@zuzana710 dakujem za kocik, Callisto ma tu striesku pretahovaciu..da sa dat cez cele babatko a vzdau je odnimatelna kapsa pre lepsiu cirkulaciu vzduchu 😉
tiez ma 4 polohy opierky chrbta a aretovacie predne kolieska a vzadu brzdu..ale to neviem, ci aj Topaz nema
jaaaj rukovat sa da dat do vyssej polohy a ma tu slnecnu clonu 😉

hranolka22
30. mar 2011

@zuzana710
zatiaľ máme 2 drobcov 😉 ja nehľadám ideálny kočík,taký nie je 🙂
pre mňa zatiaľ NAJ z tých čo som mala bol Bugaboo 😎
ja ale kočíky nestriedam kvôli tomu,že nie som s nimi spokojná,ale od detstva ma kočíky fascinujú a iba teraz kým máme malé deti ich môžem poskúšať čo najviac 😀 takže preto.troška možno praštené,ale tak každý máme dáku úchylku 😀
@janulka04
Je to možné,že vydrží,ten noší model je ozaj viac vymakaný ako starší. mňa nudí mať dlho jeden kočík,aj keď som s ním spokojná takže u mňa by ani naj kočík nevydržal tak dlho 🙂
syn sa prestal voziť v 2 rokoch keď sa narodila mladšia,ale tak Emka dúfam,že ešte vydrží sem tam sa odviezť,nech mám radosť 😅 😵

janulka04
30. mar 2011

@hranolka22 😀 😀
si to bombovo opisala..ja som to tak tiez napisala v teme Callisto na ceskom koniku, ze tusim ten kocik som nekupila malej, ale sebe 😀
ja ta chapem...ja som sa taak tesila, ked niesla dorucovatelka tu krabicu a zazivat to stale, musi byt bomba...ale ja take nemozem, ako pisem, mm by ma zavrazdil 😀

ale ja zase o dusu shoppingujem, takze tiez mam uchylku, ale tie detske vecicky su taaak nadherneee 😵 😵 😵

zuzana710
30. mar 2011

baby presne ten pocit aj ja milujem....ked nieco chcem kupit nove, idem hlava-nehlava, aj sa mi o tom sniva a potom ten pocit, vyskusat to, ajajaj...normalne tu tvoju uchylku chapem - hranolka22 - len presne ako hovoris ty janulka04, manzel by ma asi zabil, uz teraz mal problem naco dalsi golfac ked uz mame gesslein swift, ale tak ja som si to nejak obhajila, nastastie ideme v lete na dovolenku a tam potrebuju obe deti este kocik, aj ten starsi...takze mala som nastastie argument 😀

danula.ch
31. mar 2011

@hranolka22 ty si cislo, tolko kocikov, co ti na to hovori manzo? 😀 😀 mna by ten moj vyhodil z okna, uz teraz sa cuduje naco zhanam dalsi kocik ked mame ten jeden, ale teutonky sa nechcem vzdat, posluzi este na zimu 🙂
ja som hladala nieco lacnejsie ale aspon trochu tak dobre ako Callisto, ale som nenasla, vacsinou mi vadilo ze sa nedaju nozky polohovat, tak som to vzdala. a moja podmienka bola spojena rukovat. chcem 2011 univerzalnu farbu, myslite ze ten lipstick je v pohode pre chlapca? alebo potom zeleny?
http://www.ketke.sk/detail.php?zbozi=2907786
chcela by som sa este opytat ci sa moze davat mensia taska na rukovat

ichbinich
31. mar 2011

@danula.ch:
Ja mam ten bordovy zo starej kolekcie, este neboli povysivane tie vzory, tiez pre chlapca. Ja mu kupujem aj cervene pulovre, podla mna cervena je pre vsetkych 😀 (Jasne, ze prasiatkovu ruzovucku mu nekupujem).

Ci sa da dat taska na rukovat neviem, ale v navode to vyslovene zakazuju, ze kocik strati stabilitu. Pokial bude dieta sediet by sa dalo, ake inak by sa mohol prevazit. Ja som zvyknuta na to, ze mam prebalovaciu tasku na sportaku, tak neviem, ako to budem riesit na dovolenke. Asi budem musiet mat prebalovacie veci v ruksaku a vlacit to na chrbte...

Spojenu rukovat ma este aj Brio Spin, ale ten sa neda zlozit na "dazdnik", ten sa sklopi ako Brio Go. Ale my sme potrebovali vyslovene skladny, tak sme sa rozhodli pre Callisto. Hlavne nekopeme do koliesok a osi... Bohuzial pri golfkach tiez plati, ze ktore su ake-take funkciami a kvalitou, tie su drahe.

janulka04
31. mar 2011

@danula.ch Ja by som brala skor cerveny, ako zeleny, podla mna uplne super univerzal farba a vraj ten zeleny je nazivo skor sedy 😝
teda, co babule pisali na ceskom fore a aj som tam obkukla fotky

a tasku davaju babule tu uplne obycajnu z DM presitu, aby drzala na kociku, ak najdem fotku, hodim sem
ale ako pise
@ichbinich , tak ja by som tam nejaku vacsiu tasku, prave kvli stabilte nedavala..je to aj v v navode, ako uz bolo spomenute

danula.ch
31. mar 2011

@ichbinich
@janulka04 vdaka baby za rady, aj mne sa viac paci cervena, uvidime co na to povie mm. sportak mam tmavy olivovo zeleny, tiez taka smudlava farba, ale mne sa paci 😀 . celkove nemam rada kanarikovske farby, skor take decentacke 😉
aj ja som zvyknuta na tasku na kociku, kam si budem davat serepeticky? do kosika alebo tasku sup na chrbat? mam na kocik tasku z DM, ale to nie je asi ta co spominas. zase nechcem nejaky priesvitny organizer

eimiky
31. mar 2011

Necitala som celu temu,ale mala som cybex onyx a kedze možem porovnat s inymi golfačmi,tak cybex je ma nekvalitne poťahy aj celkove prevedenie posobi dosť lacno.tuto znacku neodporucam

janulka04
1. apr 2011

@danula.ch je to taka tenka, akoby nakupna taska, baby mali nejaku motylikovu

my sme vcera pojazdili, co to dalo, aj cez kolajnice, aj cez travnik sme museli kus prejst, lebo cistili chodniky..a uplne krasne presiel, tak paradne sa s nim jazdi...zatial som stale unesena...no, amm ho kratko, tak dufam, ze ma nesklame 😵

janulka04
1. apr 2011

baby, tak som hladala a brusila na ceskych forach a nasla toto:

No ono totiž Onyx a Callisto je tak strašně velký rozdíl, že bych si snad i myslela, že je to úplně jiný výrobce, nevědět to
Ty kočárky se vůbec nedají srovnávat, Onyx je plastový řachták s nepraktickou stříškou a nedá se ovládat jednou rukou....Callisto má oproti němu pěnová kolečka která jedou neuvěřitelně tiš....nejtišeji, co jsem které golfky měla, a konstrukci má celou matně hliníkovou, elegantní a pevnou!

janulka04
1. apr 2011

ak by ste si to chceli precitat cele 😉
http://www.mojetehotenstvi.cz/prehled-nami-vyzk...

livia333
1. apr 2011

@janulka04 a aky je rozdiel medzi 2010 a 2011 pripadne nejake vacsie rozdiely medzi callistom a topazom? tiez zvazujem kupu tohto golfaca ale skor by som chcela potom uz celorocne pouzivat...a nas gesslein future predat, nakolko Alex nie je kocikove ditko.. :(

janulka04
1. apr 2011

@livia333 tu su popisane niektore rozdiely 😉

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/miriska/albu...

ja vie, ze rozdiel je hlavne v strieske, 2010 je so slnecnou clonou, 2011 ma zips vzadu a ma o jeden diel striesky naviac, takze po roztiahnuti zakryje cele dieta a aj kapsa vzadu je ina

ale neviem, ako by si zvladla zimu a sneh 😕
sice kolieska su vacsie aj sa daju zaaretovat..no ja by som si netrufla...ale podaktore kocky tusim jazdili..no nie v zavejoch, to je jasne 😉
mne sa do kocika zmestia aj sestrocne dcerky, aha 😅

janulka04
1. apr 2011

a @livia333 este ma napadlo 2011 ma 5 poloh, 2010 len 4...ale oboje idu do lahu 😉

danula.ch
1. apr 2011

@eimiky na mna callisto posobi pevne uz len pri pohlade na obrazok. ked si ho porovnas s Onyxom, tak ten je o cca 100eur lacnejsi a o 1,5kg lahsi. a to na mna osobne posobi menej kvalitne, aj ked su urcite este ine parametre, ktore hovoria v porspech Callista, neskumala som dalej. Netvrdim ze vsetko co je drahsie je kvalitnejsie, ale v pripade toho isteho vyrobcu to asi tak bude. aj dva kociky od jedneho vyrobcu sa mozu velmi odlisovat na kvalite.
@janulka04 takze odporucas radsej 2011? 😉

janulka04
1. apr 2011

@danula.ch no, odporucam...tak by som to nepovedala...ja mam 2010 a som spokojna, zatial...ale ak si mozes vybrat, tak radsej 2011. Vraj uz tam sa nestava, ze by aj ta strieska padala, ako to niektorym kockam robilo a jasne, ze je premyslenejsi 😵
zalezi, ake mas naroky 😉

hranolka22
1. apr 2011

@danula.ch
v tomto mám dobrého mužíčka 🙂
on má vždy jedinú podmienku,aby sa kočík ľahko skladal a rozkladal. Ostatné ho až tak netrápi.kočíkuje aj on,ale menej ako ja tak to necháva na mne.Ja som zase vždy menila kočíky tak,že som "neprerábala" a nedoplácala takže to tiež zavážilo
a na kočíkovú úchylku som ho upozornila ešte v čase nášho chodenia 😎 ako decko som chodila po susedoch nech mi dajú voziť bábo v kočíku a keď nechceli bábo tak iba kočík,aby mi dali 😀 tak tam niekde to začalo,že na kočíky letím
dnes mi prišla žltá nuna,je fajn,dcérka ani nechcela vyliezť z nej 🙂 uvidím ako dopadne vonku na prechádzke

danula.ch
1. apr 2011

@janulka04 vysokeeeeee 😀 😀

danula.ch
1. apr 2011

@hranolka22 nunu som aj ja zvazovala, ale to mi pride ako cisto mestsky kocik a hlavne nema madlo. neviem ci sa tam daju nozky polohovat. tiez som pokukovala po zltej 🙂
tak to si ta s tou uchylkou uz bral, to mas dobre 😀

janulka04
1. apr 2011

@hranolka22 no, pocuj, ty ma neprovokuj, lebo nad tym som tiez premyslala, ze predat vzdy ten jeden a kupit novy..ale neviem ktory by som predala..som spokojna aj s Buzzom aj s CC 😕
drzim palce, nech si spokojna aj ty aj malinka 😉
@danula.ch tak ber 2011 😉 jednoznacne

danula.ch
1. apr 2011

@janulka04 ja som aj 2011 nasla s dobrou cenou, ale len 3 farby maju 😉
http://www.brendon.sk/Products/List?storetype=s...

janulka04
1. apr 2011

@danula.ch hej, hej..viem, ze v Brandone je akcia..neviem, ci som to pisala sem, ci na cesku temu 😉