Golfáč Cybex Callisto. Čo naň hovoríte?

marika6
25. mar 2009

dievčatá čo hovoríte na tento kočár, nemáte ho niektorá?
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-call...

Mne sa celkom páči, ale obrázok a realita môže klamať.

marianka3
15. jún 2014

@karolinasc
@silvika46 Baby akú farbu kočíka máte? Chceli sme modrú,ale už ju nemali, teraz rozmýšľam medzi hnedou a červenou.Nemáte nahodou niektorú zo spomínaných farieb?

sendym
4. júl 2014

Viete mi prosim poradit,ci callisto nam bude stacit ako jediny kocik?nechcem aj sportovy aj golfac,kto to bude skladovat ;). Maly ma 1,5r ,takze kocik bude este potrebovat urcite ,len neviem aky je callisto schopny kocik,ci tam dam nejake veci ked pojdeme von a neviem ci sa tam da zavesit aj prebal.taska.Neznicia sa rychlo kolieska?

hradnapani
4. júl 2014

@sendym my sme sportak nemali. pouzivali sme ho od 6 mesiacov do 2,5 roka a to bol nas jediny kocik za ten cas. (okrem naozaj kratkodobeho skusania inych kocikov). Pokial nebyvas niekde na dedine, kde nie su chodniky, tak ti vydrzi. Kolieska na nasom su stale ok.

sendym
4. júl 2014

@hradnapani dakujem...bavame v ba ;) a da sa nim chodit aj v zime?a zapichuju sa kamienky do koliesok?

hradnapani
4. júl 2014

@sendym cez beznu clapkanicu prejde, ale cez nejaky sneh nie. Je to predsa len golfac. Ale v BA som za tie tri roky bola mozno len dvakrat v bezradnej situacii, kedy som musela kocik nadvihnut a preniest cez kopu snehu.
kamienky sa zapichli mozno tak tri kusy, asi boli uz velmi ostre. Ale ja mam model z roku 2010 alebo 11, teraz neviem, a teda neviem porovnat, ake su dnesne modely. Predpokladam, ze este lepsie.

sendym
4. júl 2014

@hradnapani dakujem pekne za odpovede 😉 ,tak ja necham este aj sportak a poskusame callisto.

hradnapani
4. júl 2014

@sendym ano, to je rozumne riesenie. Sportak na zimu isto vyuzijes a callisto je super na ostatny cas 🙂

sendym
4. júl 2014

@hradnapani mne len uz leze na nervy cely sportak ,lebo ma jednu nevyhodu je neskladny a strasne ma bolia krize a tie golface su skladnejsie a lahsie.A hlavne callisto sa mi zda najkvalitnejsi zo vsetkych golfacov,ani mcklaren podla neni dobry.

hradnapani
4. júl 2014

@sendym ta spojena rucka je uplne super, clovek ani nema pocit, ze je to golfac ale zaroven si to uvedomuje, lebo je lahky a skladny. My sme boli velmi spokojni. Taky golfac-negolfac.

sendym
4. júl 2014

@hradnapani no ved prave preto,vsetky ostatne su strasne hrkotace a tie strasne rohy ako rucka ;))

marianka3
5. júl 2014

My ho máme cca mesiac a som s ním veľmi spokojná, mame ho v červenej farbe, kuk môj fotoblog.

lavyrle
8. júl 2014

@janulka04 nepredas svoj cybex golfacik? 😀 kupim 😉

aandyu
14. júl 2014

Ahoj, neviete mi, prosím, poradiť či je tento kočík vhodný aj pre postavu výšky 160 cm? Nechcela by som mať ruky položené nad úrovňou pása. Ďakujem vopred za odpoveď.

katren
14. júl 2014

@aandyu ja mam 164 a je mi dobry 🙂

aandyu
17. júl 2014

ahoj, ďakujem za odpoveď. Pravdu povediac, ak má rúčka naozaj výšku 104 cm, tak sa mi to zdá veľmi vysoko (do takej výšky som nastavila náš terajší kočiar a bolo to dosť nepohodlné kočíkovanie). Skúsim ešte poobzerať niečo iné... ☹

lenulice
21. júl 2014

Maminky, neprodavate nahodou nektera Callisto v barve pro chlapecka? Dekuji ;)

nany28
23. júl 2014

Maminky, potrebujem radu. Mam callisto asi tri mesiace, som s nim max spokojna, ale zacali mi vrzgat kolesa. Muz mi to chcel naolejovat ale nevieme odmontovat kolesa a nasilu sme nechceli. Neviete ako na to?

Este jedna otazka. Kedze maly je uz dost velky, je to nas jediny kocik a chceme s nim prezit i zimu. Da sa tam dat klasicky fusak? Dakujem za vase rady

hradnapani
23. júl 2014

@nany28 nemusite to vobec odmontovat. Staci dobre prestriekat sprejom WD 40, ma to taku tenucku trubicku, dostane sa to ,kam treba. Klasicky fusak sa tam zmesti, ja som tam dala Kaiser. Ako, tieto vacsie fusaky asi sedia dokonalejsie v klasickom sportaku, ale da sa to prezit.

lenulice
27. júl 2014

Holky, poridila jsem si tento kocarek z druhe ruky od pani, co s nim jezdila minimalne, mela vic kocarku, takze v 100%nim stavu, do 01/2015 v zaruce, kdybyste mela nektera zajem 🙂 My s nim ani nestihli vyjet... Mam ho v bazaru.

sendym
7. aug 2014

Ahojte,mame doma novy callisto a som z neho sklamana,po 1. P
prechadzke sa zadne koliesko vyhlo do strany je uplne sikmo / ...aj vam sa take nieco stalo?dakujem

sendym
8. aug 2014

@hradnapani Ahoj ,prosim ta nevedela by si mi poradit ako sa dava podlozka do kocika cez bezpecnostne pasy?spekulujem nad tym,ale nechapem ako ju dat cez pasy ;( prosim ta a este sa nam stala taka vec,ze zadne koliesko sa rozcapilo tak do sikma,stalo sa to aj vam?dakujeem 😀

prasiatko30
8. aug 2014

@sendym kolieska sa nam nerozcapili a to sme vozili ak 20kg+ dieta - isla by somto reklamovat

Tie pasy sa daju odpojit hrabnes rukou dozadu popod ten potah a mala by si najst to miesto kde su spojene a da sa to odpojit

hradnapani
8. aug 2014

@sendym tak, ako pise prasiatko. na chrbtovej opierke z vonkajsej strany je taka tenka latka. Strc tam ruku a nasmatraj taku kovovu sponu a vytiahni si ju von. Ja som to hladala asi pol roka 😀 kym som na to dosla, nenapadlo ma opytat sa.
Kolieska mame stale rovne,tak neviem co sa s tymi vasimi stalo. Su spravne nasadene? fakt neviem 😒

sendym
8. aug 2014

@hradnapani ja odpadnem,som si myslela,ze sa to ma tak,ale sa mi to zdalo ako blbost,ked som sa tam ledva dostala 😅 ,dakujem.No dnes nam dosiel kocik z reklamacie,kocik nebol namazy od vyroby a preto isiel tak tazko aj koleso je rovno,tak dufam bude vsetko OK.Kokos kocar za 260eciek,ale uz je to ok 😀 a ide ako po masle.

hradnapani
8. aug 2014

@sendym :D no hlavne, ze je to uz vsetko v poriadku.
fiha, ale zdrazel! to uz za taky peniaz by mal aj sam jazdit, nieze mat vykrivene kolecko 😝

sendym
8. aug 2014

@hradnapani no ved toto,taka som bola nastvana,ale tak teraz ide lahunko,tak dufam sa nerozcapi zase,lebo ma uz porazi z tych kocikov,nerada by som kupovala zase sportovy kocik 😅

sendym
12. aug 2014

Baby nekupili ste niektora callisto 2014?

nany28
12. sep 2014

Baby mam otazku..mali ste niektora problem s prednymi kolieskami? Mne sa dost trasu, neviem ako to mam opisat ale lave predne ako by nedoliehalo na zem a trasie sa. Minule ked prsalo tak som s kocikom utekala a tie predne kolieska tak triaslo. Mate s tym niekto skusenost? Co robit?

sendym
14. sep 2014

@nany28 no presne toto mi robi okrem ineho 🙂 ,je na reklamacii tak ti dam vediet.Prosim ta a ty mas 2014?

nany28
14. sep 2014

@sendym takze si ho dala reklamovat? Ja som ho kupila z cr cez net :( tak neviem co teraz robit. Kedy budes mat vyjadrenie k reklamacii? Ja mam model 2013.