Golfáč Cybex Callisto. Čo naň hovoríte?

marika6
25. mar 2009

dievčatá čo hovoríte na tento kočár, nemáte ho niektorá?
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-call...

Mne sa celkom páči, ale obrázok a realita môže klamať.

danula.ch
12. feb 2013

@mojinecka predavac v obchode je ten posledny, na koho radu by som dala 😉 . jemu je jedno aky kocik budes tlacit, zalezi mu na tom, aby predal to co potrebuje 😉 . daj na radu tych, co maju ten kocik odskusany a nepotrebuju na tebe zarobit
CC urcite neposobi rozheganym dojmom a ani nie je rozhegany. je pevny, stabilny a ani nevrzne. mozno im aj stal dlhsie na predajni, ale to bude asi tym, ze je to na nasom trhu pomerne nova znacka, velmi sa o nej este nevie, ale napr. v USA velmi oblubena 🙂

mojinecka
12. feb 2013

No práve, aj ja som mala ten pocit, že mi chce niečo nanútiť. Inglesina by nebola zlá, ale vadí mi na nej ten plast po bokoch ako sú lakte a plastové madlo, proste veľa plastu. Ten CC je taký, ani neviem napadlo mi vzdušnejší, voľnejší....a už aj ceny idú dole. Nový som našla aj za 280 €, ale už aj za 253 €.....pre porovnanie foto

ifkael
17. mar 2013

Novy cybex callisto denim...

kiakocikovsvet
17. mar 2013

ak potrebujete technické info. stčíprezvoniť

kuriatko33
24. apr 2013

@prasiatko30 ahooj prosim ta ja som asi rozmaznana mala som bee plus tera som ho predala a kupila skoro 3 rocnemu synovi ma skoro 18kg cybex onyx ale ked mi sadne do kocika,tak fak je dost citit vahu,co sa mi zda ze predtym na bee nebol problem,aku mas ty skusensot?

kuriatko33
24. apr 2013

@danula.ch svata pravda na predavacov netreba davat,oni potrebuju predat to je ich praca 🙂

prasiatko30
24. apr 2013

@kuriatko33 neviem ale ja mam calisto ten je asi trosku masivnejsi ako onyx - teraz v nom este vozievam slecnz co bude mat za chvilku 4r a nejakych 15-16kg a teda on vobe nie je rozhrkany a minule som aj starsiu -6r nejakych 20kg - nalozila a do pohody mozno by ti vedel povedat niekto kto ma onyx mne sa zda ze napr calisto je do nejakych 15kg ale pouzivam ho uz skoro 4 r a bezproblemov ja si fakt nemozem stazovat

kuriatko33
24. apr 2013

@prasiatko30 on nie je rozhrkany,ale fakt mam co robit ked sedi v nom syn,citim dost jeho vahu 😠 ma ruky bolia 😒

prasiatko30
25. apr 2013

@kuriatko33 tak to fakt neviem ako hovorim ja mam calisto a ja viem ze ked som ho chytila prvy krat do ruky - su to uz skoro 4 roky a este stale sa pamatam - som citila ze ide prakticky sam, a to predtym som uz tiez s dcerou 4m pouzivala golfac a ten isiel strasne tazko a tento je aj o nieco tazsi ako normalne golface ale ide tak lahko ze ho fakt odkocikujem kolko krat s jednou rukou, ja som za tie 3 roky ani raz nemusela nejako olejovat tie kolieska alebo nieco - proste ten kocik funguje uz viac nez 3 roky bez problemov 🙂

petka73
30. apr 2013

Ahojt. Už dlhší čas rozmýšľam o nejakom ľahkom športovom kočíku, najprv som pozerala na Maclaren XLR, ale k nemu by som bola veľmi maličká, a tento Callisto sa mi zapáčil. Chcem sa opýtať, z čoho sú kolieska, čo ozaj nehrkotajú. Ako zakryje strieška bábo, ktoré leží? Nemohli by ste dať prosím niektorá foto, keď je dieťa v ľahu a strieška na maxime? Nemám možnosť si kočík vyskúšať naživo. Aké sú rozdiely medzi 2012 a 2013? Ďakujem 🙂
@prasiatko30 A chodila si s ním aj v zime? 🙂

prasiatko30
1. máj 2013

@petka73 tie kolieska su plastove ono este ked som ich ja videla prvy raz tak som nemala k nim privelku doveru ale ako hovorim ideu velmi lahko, nevrzgaju a vydrzali uz viac nez 3r bez nejakych oprav alebo olejovania. Strieska je urcite vacsia ako na klasickych golfacoch - lebo ma tam este pridany kus ktory sa stiahne smerom dole takze to dieta je dost chranene vzdy ma aspon tu tvar chranenu -ak teda ti svieti slnko priamo do kocika. Opierka ide do uplneho lahu a to velmi jednoducho - fakt jednou rukou dokazes sklopit opierku aj s dietatom na nej.

A po snehu - u nas moc nesnezi ale na sk som ho mala jednu zimu ked riadne nagulalo a po normalne udupanom snehu sa dalo prechadzat - nejako do terenu urcite nie ale na bezny zivot po meste sa to dalo.

petka73
1. máj 2013

@prasiatko30 ďakujem krásne, mám o čom premýšľať, vôbec sa neviem rozhodnúť :(

ifkael
2. máj 2013

@petka73 na Tvojom mieste idem do xt. Callisto je dost uzky

matkamarek
4. máj 2013

ahojte musim prispiet aj ja mam callisto rok a vyspal sa mi vnom aj 3 a pol rocny syn 15 kg, vobec nehrkal a aj je dostatocne siroky mala som kopu kocikov ale tento oznacujem za top! super peruje a odvezie aj tazsie deti bez problemov a strieska je tak super ze malemu ani v lahu nesvietilo do oci ja by som ho len odporucila a je aj velmi skladny ked je zlozeny 🙂 ozaj a kolieska su obalene velmi kvalitnou bezeckou gumou takze sa len tak lahko nederu ako pri inych kocikoch su gumy na kolieskach za kratko znicene

matkamarek
4. máj 2013

a este mozem porovnat onyx a callisto onyx som mala tyzden a vymenila som ho za callisto ten je podla mna pevnejsi a da sa na rozdiel od onyxu tlacit aj jednou rukou a kdesi v amerike som nasla ze su kalibrovane az na 25 kg len u nas kvoli EU mozu napisat ze len do 15 kg tak dufam ze som pomohla 🙂

z_schmidt77
8. jún 2013

Ahojte. Aj ja by som chcela prispieť do diskusie o kočíku Cybex Callisto. Mala som vyhliadnuté dva kočíky - CC a PP Sí. CC bol môj favorit. Nakoniec sme včera kúpili PP Sí a to z úplne jednoduchého dôvodu, že finančne vyšiel pre nás lepšie aj s výbavou. Pri CC by som musela naviac kúpiť ešte plášť do dažďa a držiak na fľašu a tým by sa cena ešte navýšila.

sjuzocka
6. júl 2013

ahojte.. mam taku otazocku, ti co mate callisto... napadlo ma take nieco improvizacne, fakt len zriedka 🙂 - ze kebyze sa uuuplne sklopi opierka, opierka noh do najvyssej moznej polohy, madlo prec, a strieska preklopena totalne tak, aby sa dotykala opierky noh, je z toho kocika potom cosi ako kocik v protismere? 🙂) alebo by ta opierka noh sa moc prehybala a opierka chrbta by bola vyssie ako opierka noh.. viete co myslim? diky moc, ja callisto nemam

hradnapani
6. júl 2013

@sjuzocka zial, neslo by to. Lebo opierka noh je kratsia ako chrbat a navyse je flexibilna - makka, neviem ako ti to blizsie vysvetlit, ale nefungovalo by to :(
V protismere mozes mat tento kocik iba vtedy, ked mas nakliknute vajicko - teda vtedy je babatko tvarou smerom k mame.

mimikas
11. júl 2013

Ahojte, tie co mate Cybex callisto, pouzivate ho len ako golfac alebo ako normalny sportovy kocik? Ja by som ho chcela len ako jeden kocik, do terenu velmi nechodime, ale slovenske chodniky su jak polna cesta 😅 . Podla vas sa tam zmesti aj fusak a da si s nim v pohde chodit aj cez zimu?

hradnapani
11. júl 2013

@mimikas ja sportovy kocik nepouzivam, takze ho pouzivam celorocne. Byvame v meste, na sidlisku, kde tu su aj take nevyasfaltovane cesty, aj do blizkych dedin po polnych cestach prejdem (pokial to nie su uplne vymoly). Ale v zime, ked je navalaneho vela snehu, tak je to s nim nanic. Este po par centimentrovom snehu sa to da, ale horsie, ze neprejde cez obrubniky, kde je nakopeny sneh, ked chces prejst cez cestu. Ale tak to zvladaju aj tak len kociky s obrovskymi kolesami.
Fusak sa mi zmestil v pohode.

jane24
11. júl 2013

Ahojte ja mam calisto skoro 2 roky, ale maly v nom sedel maximálne 3x, nieco mu na nom nesadlo a v podstate uz ani kociar nechcel, do terenu je fajn, i v zime, kolieska nehrkaju, ide sam, ale napr. tento rok ideme na dovolenku maly mal poranený členok tak musim brat kociar, tak to sa mi zda calisto dosť nepratný do lietadla a ťažkz. ale inak spokojnosť.

guedaluz
17. júl 2013

Dievcata co mate callisto, prosim vas, otazocka.. Aj vam sa s nim akoby neda cuvat dozadu? Mne pri cuvani akoby brzdia zadne kolesa, robi to aj vam?

hradnapani
17. júl 2013

@guedaluz ano, robi to. je to vraj nejaka bezpecnostna poistka...

guedaluz
17. júl 2013

@hradnapani No to je dost blbe, lebo ked som napriklad niekde v obchode v uzkej ulicke a musim vycuvat, alebo ked cuvam s nim hore po schodoch, tak mam pocit, ze vyvalim zadne kolesa..:( A este sa opytam, odbrzduje sa ti dobre? Lebo mne sa dost casto akoby zasekne alebo co, nejde mi to odbrzdit a musim s nim trosku pohnut dopredu a dozadu aby sa to uvolnilo a potom to uz ide..

hradnapani
18. júl 2013

@guedaluz ja som si na to tazsie cuvanie zvykla, asi preto, ze cuvam velmi malo,ale je pravda, ze to ide tazsie. Aj to odbrzdovanie je tuhsie, co mi ale zase vyhovuje, kedze predchadzajuci kocik, co som mala na skusku, sa zase odbrzdoval extremne lahko, takze na sikmej ploche mi raz skoro utiekol aj s dietatom. Ale uz mam na to taky svoj trik, ako si dat spravne nohu, len sa to tazko vysvetluje 🙂

sylvia2012
17. feb 2014

@ifkael mame ho doma je perfektny

janet24
21. feb 2014

Maminky dnes som kupila tu od jednej golfac cybex topas a ma uolne zdevastovane zadne kolesa su osuchane gumy.neviete poradit kde sa daju kupit nahradne?

prasiatko30
21. feb 2014

@janet24 skus u autorizovaneho predajcu na sk

janet24
21. feb 2014

@prasiatko30 aha ale nenasla som ale vdaka

guedaluz
23. feb 2014

@hradnapani prosim ta nevies mi poradit ci sa daju z callista zlozit dole predne kolesa, a ak ano tak ako? Maturujem tu nad tym, viem, ze ked mi prisiel boli zlozene vsetky kolesa dole..chcem ho dat spat do tej original krabice a nezmesti sa mi tam, pokial nedam dole tie kolesa..zadne viem dat, ale predne ani za pana. 😖 😠 😖 😠