Golfáč Cybex Callisto. Čo naň hovoríte?

marika6
25. mar 2009

dievčatá čo hovoríte na tento kočár, nemáte ho niektorá?
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-call...

Mne sa celkom páči, ale obrázok a realita môže klamať.

mojinecka
16. jan 2013

@lubica69 Ja ho chcem tiež tak používať ako ty, že do zimy Janečko a ten Cybex do škôlky, do obchodu.... Keďže mi malý zaspáva len v kočíku, tak sa bojím, čo bude ďalej. S dcérkou som tak fungovala, že tiež zaspala vonku a hneď som s ňou letela domov a prekladala do postele. Na nervy, ale inak nevedela a od 2 rokov nespala ani v kočíku. čiže predpokladám, že aj s ním to tak bude. A keďže máme také super dvierka vo výťahu, tak Nomad musím vždy zložiť - aj s dieťaťom a tak vojdem a zatvorím za sebou dvere a rozložím ho späť. Nechcem si ho úplne zničiť. a keďže spať treba, tak často vybiehavam von. preto hľadám niečo malé, ale dobré. A cybex dávam teraz na 1. miesto. Ešte keby som ho videla naživo a poskúšala...ale viac menej som preňho rozhodnutá 🙂

lubica69
16. jan 2013

@mojinecka tak dnes sa uskutočnila testovacia jazda Išli sme segru kuk do pôrodnice takže od parkoviska cez neodpratané chodníky a po nemocnici Potom nákupné centrum No teba asi skôr zaujíma von Takže aj na snehu a otrasnom teréne neupravených chodníkoch myslím,že v pohode Jasné nešla by som s ním nejak do náročného terénu ale neupravený chodník stane sa a teda zvládol to U nás keď je veľa snehu aj tak chodíme sánkami a po meste väčšinou nejaká tá úprava chodníkov býva Takže ja určite ostanem len pri ňom a tú moju kočíkáreň doma popredávam Inak vôbec mi ani neprišlo,že nemám malú smerom k sebe 😅 😀 Dokonca som mala zavesenú na rúčke tašku dosť ťažkú a super sa manévroval A dcéra mala hrubánsky overal a fusak a v pohode A to má skoro 10kg 😀 Takže u mňa zatiaľ na výbornú 😉

mojinecka
17. jan 2013

@lubica69 sa tešííím, že si spokojná. Ďakujem za čerstvé správy, som rada, že ide aj v takom teréne. Lebo sem tam sa ani tomu nevyhneš. A potom čo? Dieťa do jednej ruky a kočík do druhej....Nech sa vám v novom kočiariku pekne spinká a vozí. Už nech ten môj podrastie a idem ho kupovať 🙂 Inak ešte pláštenku k nemu máš?

lubica69
17. jan 2013

@mojinecka ďakujeme Nie pláštenku nemám len držiak na poháre a ten nánožník

mojinecka
21. jan 2013

@lubica69 aha a ten nánožník je teplý? oplatí sa mi ho kúpiť? myslím, či je do zimy alebo skôr na prechod jeseň zima alebo zima jar....s pláštenkou počkám, mám po Jané Energy golfkách, tak skúsim, či nebude pasovať.

lubica69
21. jan 2013

@mojinecka vieš čo no ten nánožník je dosť malý 😒 a je skôr prechodný A nový aj dosť drahý Ja keby nieje ku kočíku tak ho nekupujem zvlášť Neoplatí sa veľmi 😅

mojinecka
22. jan 2013

@lubica69 ďakujem, ďakujem, toto som potrebovala počuť 🙂

prasiatko30
22. jan 2013

@mojinecka ani nemusis cakat kym podrastie - ja som strcila mladsie do callisto od nejakeho 4,5 - 5m a az dodnes - 3,5r. inaksie ta bublina ide v zakladnej vybave kocika - ten nanoznik nie ja sompouzivala jeden co som kupila normalne sice hej pozerala som aby bol uzsi lebo ten calisto je dost uzky.

lubica69
22. jan 2013

@prasiatko30 aká bublina?

prasiatko30
22. jan 2013

Ten igelit na kocik nepreklada sa to aj do sk tak?

danula.ch
22. jan 2013

@mojinecka ahoj, mame callisto uz 2 roky a je superovy, aj nasu kamenistu prijazdovu cestu zvladne v pohode. maleho hrkalo, to je jasne, ale ze vobec presiel 😉 . je to podla mna perfektny kocik na cestovanie, do mesta, na rychle presuny, ale v pohode sa tam krpec aj vyspal. dokonca som v nom uz vozila aj malu, to mala len 4 mesiace. dala som do roviny, dnu som strcila malu vo fusaku a sli sme 😉. dokonca tak, ze po tej nasej spominanej prijazdovej ceste som viedla kocik jednou rukou, lebo druhou som musela drzat starsieho, inak by sa nepohol 😀 . jediny problem bol, ze tie pasy su tam urobene tak, ze sa nedaju prevliect cez otvory vo fusaku. v lete je perfektna ta sklapatelna strieska proti slnku, maleho celkom zatienila, aj ked fuka vietor pomoze. v snehu som ho este neskusala, na to mame iny kocik
nemusis sa ani bat, ze sa ti tam drobec nezmesti, moj ma teraz 93 cm a stale sa zmesti. sirku hodnotit nebudem, lebo je ako palicka 😅

danula.ch
22. jan 2013

@mojinecka inak nebala by som sa ist ani do uz pouzivaneho, za ten cas co ho mame, nebola potrebna ani malinkata oprava, dokonca sa musim priznat, ze sme ani kolieska necistili 😅 .stale je v perfektnom stave a nad inym ani nerozmyslam 🙂

mojinecka
22. jan 2013

@danula.ch
@prasiatko30
@lubica69 baby ďakujem, ja ho chceeeeem

lubica69
22. jan 2013

@prasiatko30 myslíš pláštenku,pršiplášť?

lubica69
22. jan 2013

@danula.ch pásy sa dajú prevliecť zozadu ich odopneš a prevlečieš Ale teda v tom prípade je najlepšie tam fusak nechávať
Ja som zatiaľ mala malú len v overaly hrubom dala som deku a ten nánožník

lubica69
22. jan 2013

@mojinecka tak šup šup 😀 😀

mojinecka
22. jan 2013

@lubica69 potom podám hlásenie 🙂

lubica69
22. jan 2013

@mojinecka okiiii 😀

prasiatko30
22. jan 2013

@lubica69 - hej to co sa prehadzuje cez kocik ked prsi

lubica69
22. jan 2013

@prasiatko30 nie tak pršiplášť nemám veru

prasiatko30
22. jan 2013

@lubica69 ja som to mala v zakladnej vybave kocika

lubica69
22. jan 2013

@prasiatko30 aha 😕

mojinecka
24. jan 2013

@lubica69 včera som pozerala české stránky a našla som pekné doplnky k CC. Tá pani má kolekciu fashion - tyrkysový a doplnky od pinkie. Ale písali aj o jednej pani z MMB, čo šije podložky, nánožníky a keď som kukla link, tak boli namakané 🙂

lubica69
24. jan 2013

@mojinecka Ahoj NO ja s tými pinkie doplnkami nemám veľmi dobré skúsenosti 😢 Ako nánožník neviem ale podložka je taká tenšia nie veľmi kvalitná(teda oproti originál značkovým podložkám) a padá 😅 Ale nánožník vyzerá dobre 😀

mojinecka
25. jan 2013

@lubica69 fíííha, toto som nevedela. Diky za info 😉

lovesista
6. feb 2013

ahojte, nevie niekto ake rozdiely su v kolekcii 2012 a 2013? 🙂

mojinecka
12. feb 2013

@prasiatko30 @lubica69 @danula.ch ahojte dievčence, bola som sa mknúť v obchode u nás v nádeji, že tam nájdem CC a vyskúšam ho. Ale nebol a predávajúci ma dosť zmiatol....nahováral ma na Inglesinu Espresso, že za tie peniaze je to lepšia voľba a že CC im dlho stál na predajni a nikto ho nechcel a že pôsobí takým " rozheganým " dojmom 😢 Je to pravda? Ja som bola preňho rozhodnutá, no namotával ma na ten druhý, čo mám ako náhradníka. Podozrievam ho, že sa chcel tej Inglesiny zbaviť, lebo teraz sú akcie na starú kolekciu 2012....čo poviete?

prasiatko30
12. feb 2013

@mojinecka neviem akym rozheganym dojmom moze posibit novy CC ja ho mam uz 3 a pol roka vozim v nom dieta od 4m teraz uz bude mat nejakych 16-17kg a teda ani nezaskripal ten kocik. Ani raz sa mu nezasekli tie kolieska, chrbqt ide do lahu ako v prvy den ked som ho roztvorila takze neviem o com hovori ten pan lebo ja som mala pred tym quinnyho a potom taku 50€ herku - obycajny golfac a to sa neda porovnat ked som presla z obycajneho golfaca na CC tak som normalne citila ze mam odlahcene ruky - alebo ako to napisat ten kocik ide sam aj ked na vahu je jednym z tych tazsich golfacov - inaksie ja som ho tiez kupovala len podla referencii na nete a neodskusala som ho pred kupou ale ako hovorim nikdy som neolutovala moju kupu

mojinecka
12. feb 2013

@prasiatko30 Aj mne to prišlo divné, preto sa hneď pýtam vás, čo ho máte odskúšaný v teréne. Ja som na neho namotaná a trochu ma sklamala jeho odpoveď. Ďakujem za názor

hradnapani
12. feb 2013

@mojinecka ak mozem, odpoviem aj ja 🙂 Pouzivam ho 1,5 roka, ale o rozheganosti nemoze byt ani reci 😉 chcel sa asi zbavit tej inglesiny...