Golfáč Cybex Callisto. Čo naň hovoríte?

marika6
25. mar 2009

dievčatá čo hovoríte na tento kočár, nemáte ho niektorá?
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-call...

Mne sa celkom páči, ale obrázok a realita môže klamať.

emi1602
20. máj 2011

@zuzana710 😀 aj my to mame stale zaspinene od tych detskych keksikov, neviem co do nich davaju, ale vobec to nejde dole!!! 😀 a ked si slecna vytrci rucku, ze si este prosi, tak vzdy si ju otrie este o striesku 😀 presne v tom klbe pri konstrukcii, takze ked ju potom rozprestriem, tak je skvrna aj dvojmo 😀 😀 😀 a kukurine chrumky jej uz radsej do kocika nedavam!!! to by bolo polepene vsade!!! Najistejsie su cerealne bb keksy...... 😀

silvusa1
21. máj 2011

baby ak by mal niekto záujem predávam cybex callisto 2010 - čokoládový aj s vaničkou
vanička je nepoužívaná my sme ho mali iba raz minulý rok na dovolenke je ako nový
musím fakt povedať že tento kočík ide sám tie kolesá su fakt dobre s tým systemom non sock 🙂 🙂 🙂 🙂
ID 18424

bipka
3. jún 2011

Ahojte, nemate nahodou niektora vnutorne rozmery kocika (sirka sedadla, opierky a dlzka)? Dakujem 🙂

renatka9
8. jún 2011

ahojte, chcem sa spýtať, či Callisto nie je príliš vysoký? namala som možnosť vidieť ho na živo a na obrázkoch a videách sa mi zdá byť dosť vysoký. meriam len 165cm, tak sa bojím, aby mi nebol taký "nepohodlný"...

emi1602
8. jún 2011

@renatka9 ahoj🙂 pre mna teda osobne vysoky nie je 😀 ale ja meriam 173 cm a mne callisto "neskutocne sadol do ruky" 😀 a hoci tolko meriam aj ja som sa z videi a obrazkov obavala, ci ozaj nebude vysoky, ale pre mna je uplne perfektny. Na ceskej stranke e-mimino je o tomto kociku rozsiahla diskusia a viem, ze tam pisali baby, ktore mali menej ako170 a boli spokojne. Najlepsie je vsak vyskusat 🙂 ale to niekedy nejde ☹ Ale ja callisto chvalim kade chodim 🙂

sunnysummer
8. jún 2011

@bipka ahoj, sirka sedadla 33cm, dlzka 35cm, sirka opierky cca 30 a dlzka 41cm

@renatka9 ja mam 164 a je mi uplne super, kupila si ho aj kamoska, ona je vysoka a jej manzel este vyssi a tiez su spokojni.

baby, prosim vas ako sa dava dole strieska? ten potah? vnutrajsok mam v pohode, kupila som tam podlozku ale na striesku sa mi podarilo vyliat kofolu a na tej latke zospodu mam flaky. a este ako sa to perie? skusal to uz niekto?

diky

nata_
17. jún 2011

ahojte, prosim vas baby, sedi do tohto kociarika podlozka pinkie? s bocnicami alebo bez? vdaka za info

emi1602
18. jún 2011

@sunnysummer ahoj 🙂 tak vcera som CC oprala 😉 teda potah a vsetko co sa mi dalo dat dolu. Je vsak pravda, ze striesku som neskusala, tu umyvam, len tak ako je pripevnena. Ale ostatne - potah+madlo a podhlavnik s vyberat. podlozkami na pasoch. Myslela som, ze bude problem to vsetko odmontovat a poskladat, ale islo to bez problemov 🙂 A kocik je znovu ako novy. Striesku som teda neskusala ale asi by som to ani neprala, aby som neporusila tu vodeodolnu vrstvu. Pretoze ked prsi, kvapky vody nam po potahu stekaju a latka nepremokne. Teda aspon kym sme dobehli domov ak zacalo prsat.... 🙂 pa..

zuzana710
26. jún 2011

@emi1602 prosim ta ako si dala dolu ten potah z kocika?? Ja mam cybex topaz a teda maturujem nad tym doteraz...tiez to chcem oprat a v spodnej casti sa mi zda ze je to napevno a nejde to dat dolu...madlo prajem pravidelne ale s tym p otahom som zufala ... diky za radu 🙂

zuzana710
26. jún 2011

@emi1602 skusala som ten nestastny potah zasa rozobrat, aj sa mi zdalo ze mi to ide, ale skoncila som pri tych pasoch, tie neviem ako mam dostat odtial ... ☹

emi1602
27. jún 2011

Pekny vecer Zuzka, prepac, nebola som tu, tak reagujem az dnes. Tak pasy isli najhorsie, ale isli 😉 Naspodu, medzi nozickami, mi to islo zospodu, ta plastova pracka isla tazko, ale nakoniec som ju prestrcila odspodu smerom nahor a teda som to vyprala aj s tym kuskom plastu, do ktoreho sa naklikavaju pasy. No a vzadu na chrbatiku - kde je opierka, tam som znovu odspodu vytiahla rukou bezp. pasy, ktore su zahaknute do takej kovovej pracky, tie som len vysunula a bolo to hned. Nevim, ci ti to spravne popisujem, asi by to bolo najednoduchsie odfotit, ked to budem davat dole. Potah mame znovu spinavy, mala sa v kociku laduje kadecim, tak su omrvinky vsade a este tam vyliala aj cajik, takze znovu budem prat. Ak stihnem zajtra, tak nieco skusim odfotit, mozno ti to pomoze 😉
pekny vecer
PS: a ostatne bolo jednoduche, len cvocky a vysunutie z platovych hacikov navrchu z konstrukcie a naspodu zas z tych platovych tyciek...

petruci6
25. aug 2011

caute baby,chcem sa vas opytat mate niektora original fusak cybex ?? mne to pride iba ako nejaky nanoznik,nazivo som to este nevidela,tak neviem ci je to podobne ako klasika fusak s otvormi na popruhy,odzipsovanie noziciek a pod
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

katkatt
26. jan 2012

ahojte, mam uz dlhsie vyhliadnuty tento kocik. Idete ho niektora teraz kupovat? Kde vychadza najlepsie? Aj cez net...

luculiatko
7. feb 2012

Prosim poradte chcela by som si kupit Cybex Callisto 2012 ... co nan poviete a celkovo ake su to kociky, my teras mame Inglesinu Avio,myslite ze sa bude malej v nom pacit? bojim sa aby som kupu neolutovala

ichbinich
7. feb 2012

@luculiatko:
Ja mam Callisto vyslovene ako cestovny kocik. Neda sa zlozit na tak maly rozmer ako ine golfky. Trcia kolesa, ale daju sa odobrat. Zato ma spojenu rucku, teda da sa ovladat jednou rukou. Da sa sklopit opierka, ale potom sa neda nic dat do kosika ☹
Napriek tomu som spokojna, chcela som polohovatelnu opierku, velku budicku a spojenu rucku. A hlavne, dost priestoru na nohy, aby som nekopala do koliesok alebo osi a a ni manzel, co ma 186cm. To ma malo golfiek, tie so zdvojenymi kolesami vzadu su kakastrofa...
Navyse sme odchytili vypredaj starej kolekcie, stal aj s vanickou 150€ niekde v Nemecku cez internet.
Ale moj "hlavny" kociar - Brio GO - pouzivam stale. Cybex je vyslovene na dovolenky, kde ide o spratnost. A to mi potom v centrach miest chyba moje Brio, lebo tym byvaju zamocke dlazby 😝
Ak chces tvoj terajsi kocik Callistom nahradit, tak si dobre rozmysli, do akeho terenu chodis. Ak chces vediet, ci sa tam malej bude pacit, chod si ho odskusat do obchodu. A aj ty budes vediet, ci ti vyhovuje alebo nie.

luculiatko
7. feb 2012

@ichbinich j ho chcem na bezne použivanie ...a problem je ten ze ho nempzem nikde napredajni zohnat aby som si to mohla vyskusat.

ichbinich
7. feb 2012

@luculiatko:
To je blbe, ze ho nemozes vyskusat. Lebo iba pri sobnej skuske si vies povedat, co ti vyhovuje a co nie... Mozes si spravit "vylet" do Trencina alebo Blavy a tam popozerat? Ale teda si popredu obvolaj obchody, aby ho aj naozaj mali...
Ked na bezne pouzivanie, tak mysli na to, ze cez tie snehy momentalne na Slovensku sa ti pojde tazsie. Ma sice relativne vacsie kolieska v porovnani s ostatnymi golfkami, ale predsa. Ale su aretovatelne, to je vyhoda v "terene". Ako som uz pisala, ked je sklopena opierka chrbta, nie je pouzitelny kosik. Ale ten je celkom velky. Madlo sa da zlozit, ale nemusi sa zlozit pred skladanim kociara. Vela golfiek je tak, ze ak mas madlo, musis ho extra zlozit a az potom mozes zlozit kociar. Callisto to ma premyslene a madlo sa zlozi automaticky s kociarom.
Musis si aj premysliet, ako casto a ako dlho ho budes pouzivat. Ked teraz beriem kociar, tak ho tlaci bud syn alebo ja tlacim prazdny kociar a dohliadam este aj na syna... 😉

luculiatko
7. feb 2012

@ichbinich ja to kazdu chvilu menim u nas je to podobne aj mala viacej poehuje ako sedi. Kocik planujem kupit tak na 3-4 mesiace a pak zasa nieco nove

kvata
7. feb 2012

tiez chcem kupit tento kocik, lebo sa mi velmi paci, ale ešte ho pojdeme vyskusat do Trnavy do Bambini

ichbinich
7. feb 2012

@luculiatko:
Jaaj, ty si kocikova maniacka, vsak hned povedz 😀

kvata
7. feb 2012

@ichbinich chcem sa ta opýtat, ci je dost miesta v kociku,, lebo mala ma 11 kg, tak aby jej aspon rok vydrzal

ichbinich
7. feb 2012

Moj ma 26 mesiacov, 12 kil (ked mal rok, tak mal 10kg), nejakych 88cm (on neobstoji ani sekundu, tak to bolo ten tak naoko 😉) V pohode sa tam zmesti, moze si opriet hlavu. Naposledy sme ho mali v decembri, ked mal dva roky, na vylete. V pohode. Dokonca sa minule pytal, ze kde je ten cerveny kociar 😉 Asi by sa chcel odviezt na nom 🙂 Ale mne sa nechce prehadzovat fusak 😝 a teraz nam tu dokonca zacalo snezit, takze nepojdem s golfkami...

kvata
7. feb 2012

@ichbinich dakujem, tiez dúfam, ze ked bude mala chodit, tak uz nebude tolko priberat

solnicka_nr
12. júl 2012

@ichbinich Ahoj aj ja mam Brio GO a som maximalne spokojna!! 🙂 Tiez hladame nieco skladne na dovolenku ale asi som moc narocna.....kupili sme Icoo Pluto vela penazi - malo muziky...strasne hrkotali kolieska a ani sa neskladal nejak lahko proste som ho musela predat a chvalabohu sa podarilo.....zapacil sa mi Cybex len som citala hore ze sa ti nepaci v centre? Hrkoce? Lebo mne sa paci aj kvoli tomu ze ma odpruzene kolieska trosku....kde sa da vidiet nazivo?

ichbinich
12. júl 2012

@solnicka_nr:
Ja som to s centrami miest myslela tak, ze proste s velkymi kolesami prejdes aj horsi teren ovela lahsie ako s malymi. Niekedy sa mi stalo, ze pri vychadzani na obrubnik som ostala zadnymi kolesami presne medzi dvoma dlazbami a potom sa mi horsie vychadzalo hore. V porovnani s Briom, teda velkymi kolesami. Hrkotat nehrkoce. Ale Brio ide v principe same, Cybex treba tlacit. Ked sa ti rozbehne kociar, po chvili sam zastane 😉 Nemusis daleko za nim bezat 😀
Plusy a minusy z mojho pohladu som uz popisala, ale ak mas este otazky, kludne sa spytaj.
Bohuzial neviem, kde sa da vidiet nazivo, ja som v Rakusku.

katkatt
12. júl 2012

@solnicka_nr ahoj, v okoli NR neviem, ale v BA som videla v Brendone, aj som skusala, ale 10 mesacny maly mi bol cez cely kocik (mame velke dieta 😀 )

solnicka_nr
13. júl 2012

@ichbinich neviem sa rozhodnut rozmyslam este nad britaxom B-agile a neviem sa rozhodnut.... 🙂 na nom su vacsie kolieska....a aky material su kolieska tu? Nie su umele? Asi pojdem teda omrknut nazivo lebo takto aj tak nic neporiesim...... Ale Brio je Brio, ze 🙂 Ja sa ho neviem vynachvalit.....

ichbinich
13. júl 2012

@solnicka_nr:
Britax nepoznam, neviem porovnat.
Kolieska su z hlinika, ako cela konstrukcia. "Pneumatiky" su z nejakeho specialneho plastu, podobne ako Brio, ale nie take makke ako Brio (ostava v nich menej kamienkov zo zimneho posypu 😉).
Nazivo je urcite ine ako na fotkach, radsej chod 😉

martuska75
19. júl 2012

@solnicka_nr no čo, niekde si ten cybex v NR objavila? aj ja by som si ho potrebovala mrknúť 🙂

solnicka_nr
19. júl 2012

@martuska75 Nie mali sme cestu do BA tak sme ho tam videli......ale vobec sa nam nepacil nazivo...vybrali sme britax B-agile zajtra akurat ideme pren!!! 🙂