Golfáč Cybex Callisto. Čo naň hovoríte?

marika6
25. mar 2009

dievčatá čo hovoríte na tento kočár, nemáte ho niektorá?
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-call...

Mne sa celkom páči, ale obrázok a realita môže klamať.

sendym
15. sep 2014

Neviem praveze kedy,je tam vyse tyzdna...to nevadi,ved najprv tam cinkni a opytaj sa na to.Mne to leze teda dost na nervy.Ale dala som ho reklamovat kvoli tomu,ze sa mi vykrivilo zadne koleso a spomenula som aj to lave predne koleso,ze je akoby vo vzduchu.

prasiatko30
15. sep 2014

@nany28 mne sa zda ze mi to robili tie kolesa na zaciatku ked bola dcera velmi lahka - ja somju v nom zacala vozit od 4-5m poatupne ako pribrala tak salepsie distribuovala vaha a kolecka dolahli na zem do pohody

nany28
16. sep 2014

@sendym idem ho poslat na reklamaciu uz som im volala.

@prasiatko30 my ho pouzivame od maja a maly ma 17mes a nerobilo to od zaciatku. Posledny mesiac a mam pocit ze cim dalej viac.
Este mam otazku. S tym cuvanim sa naozaj nic neda robit?

aristokratka
31. okt 2014

Da sa dat dole z golfaca komplet cely potah a oprat? teda sedacka a strieska?

prasiatko30
31. okt 2014

Zo cybexu sa dal dat dole komplet potah zo sedacky ale nie zo striesky

greschnerka
31. okt 2014

ahojte, dá sa vám kočík normálne aj ťahať dozadu? lebo mne nie :( a v obchode mi povedali že je to na golfačoch normalne... keď ho ťahám dozadu tak mi zadné kolieska idú od seba ako keby. No proste niekedy je taká situácia - napr. uzka ulička keď sa mi proste nedá otočiť a musím ho potiahnuť dozadu :((

bubinovci
31. okt 2014

@greschnerka ano je to normalne, aj mne to robi. Ide to tazsie ale ked treba tak sa da potiahnut.

sendym
8. dec 2014

@greschnerka nam to callisto nerobi,2014

vever_ka
10. feb 2015

@zuzana710 chcela by som sa spýtať či nie je problém s hrkajúcimi kolieskami. Ďakujem

cicuska27
10. feb 2015

Uvažujem nak kupou cybex callisto, prosim Vas da sa dat dole madlo?

katren
10. feb 2015

@cicuska27 jasne 😉

nany28
15. feb 2015

Baby nepredavate niekto callisto? Kamoska zhana 🙂

castania
7. mar 2015

@sendym prosim Ta kolieska nehrkaju? mame doma quinny zap a hrozne hrkame von , uz sa chceme toho vyvarovat 🙂 dakujem

naninka23
11. mar 2015

@castania Mame Cybex Callisto a nehrkaju kolieska .. som maximalne spokojna.

naninka23
11. mar 2015

@cicuska27 Dá sa dať dole madlo.

naninka23
11. mar 2015

@greschnerka Robi to len tento kočík. Je tak robený .. je to kvoli bezpečnosti. Aj podla mna je to trošku nepraktické, používam ho a nejak mi to neprekáža. Niekedy ma to zarazí, ale vždy tú situáciu vyriešim inak.

naninka23
11. mar 2015

@sendym Ľavé predné koleso mám vo vzduchu aj ja trošku akoby vo vzduchu a vnímam to hlavne, ked je kočík prázdny. Ked v nom dcérka sedí, tak nie. Dajte potom určite vedieť, čo Vám napísali.

katulienkamoja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barby1982
14. jún 2015

Ahojte, rozmýšľame aj my nad kúpou Callista. Neviete, aký je rozdiel medzi kolekciou 2014 a 2015? Okrem teda cenového rozdielu? 🙂

tabitana
30. jún 2015

@barby1982 ja tiez nad nim rozmyslam... a pytala som sa tu jedneho predajcu, a ten mi povedal, že žiaden rozdiel.. a že v podstate 2014 už v obchodoch nedostať... pozerala si uz nejaku cenu? mne hovoril, žeby sa dalo dohodnuť... lebo 289 e sa mi zdá velmi veľa...aj ked je pekný

zm79
30. jún 2015

@tabitana Ja som callisto mala. Bola som spokojna, okrem toho co pisala jedna kocka, ze sa nedal tahat do zadu, ale to maju zevraj vacsina golfacov.... ma ale zas ine vyhody, ktore ine golface nemaju (velka strecha, super skladanie, a hlavne 4 kolesa a 1 rucka) Ale ja by som ti odporucila ho kupit z druhej ruky. Ta cena je mozno normalna, ale mne sa zda, ze za golfac je to vela. vobec, za kocik je to vela.

tabitana
30. jún 2015

@zm79 kukala som aj bazare.. kukala som aj tu na bazar..jeden je zarezervovany a druhy je ruzovy...coz ja pre chlapca nechcem...

barby1982
30. jún 2015

@tabitana ja som nakoniec kúpila valco snap 4

tabitana
30. jún 2015

@barby1982 a ako sa ti páči?

barby1982
30. jún 2015

@tabitana spokojná som, síce sa neskladá ako golfáč do dáždnika, ale inak je priestranný a veľmi ľahký. Aj malému sa v ňom veľmi páči. Má aj veľkú striešku, polohujú sa nožičky, dá sa dať do ľahu, v podstate má všetko, čo som chcela. 🙂

tabitana
30. jún 2015

@barby1982 nehrkocu kolieska? ale v podstate to je jedno, lebo uz mi aj tak babo moje nespi v kočiku a pouzivame zatial sportovu cast z camarella (inac taky isty kociarik ako maš ty len bielo siva farba, ale tiez z tej limited art ), ale maly sa mi tam z toho zospuva..inac celkom pekny aj ten valco...inac to sedenie vo valcu je rovne alebo tak ako keby hore kopcom?

barby1982
30. jún 2015

@tabitana aj my sme doteraz používali len camarelo, ale teda tá športová časť je úplne otrasná. A navyše zaberie celý kufor, tak som chcela niečo menšie. Kolieská nehrkocú, len nie je odpružený a zatiaľ naň nemáme ani nafukovacie kolieska, tak po nerovnom povrchu je taký tvrdí. Ale malý v ňom v pohodičke spí aj 2 hodiny. Sedenie je normálne rovné. Však vyskúšaj niekde v obchode.

tabitana
30. jún 2015

@barby1982 veď toto,že v mojom okolí najbližších 100 km nič nieje.. 😒

vladkaluckalukas
6. júl 2015

Ahojte dievcata. Zvazujem kupu callista, syn ma 18 mesiacov, mam inglesinu trip a concord wanderer. Inglesina priserne rka a concord je nam uz zbytocny, nespava v kociku, nepotrebuje otocnu sedacku, ale zas potrebujem nieco tiche, dobre jaydne vlastnosti, velku odpruzene a lahke a neeeeeee palice 😀. Je toto podla vas dobra voba? Pouzivame len spodne pasy, daju sa tie vrchne ramenne znefunkcnit pripadne dat dolu? Dakujem

naninka23
6. júl 2015

@vladkaluckalukas Ahoj. Ja som pásy neskúšala dávať dole, ale ked jej zavadzajú a nechce ich, tak jednoducho prevlečie ruky cez ne a má len spodné pásy. Ja som s týmto kočíkom spokojná. Máme ho od tých 18-tich mesiacov ako píšete vy teraz a vozíme sa doteraz ked potrebujeme niekam rýchlo vybehnúť alebo ked sme niekde na výlete, tak v nom aj spinká.