Golfáč Cybex Callisto. Čo naň hovoríte?

marika6
25. mar 2009

dievčatá čo hovoríte na tento kočár, nemáte ho niektorá?
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-call...

Mne sa celkom páči, ale obrázok a realita môže klamať.

hradnapani
23. feb 2014

@guedaluz ahoj, mrzi ma to, ale neviem ☹ zatial nebol dovod ich dat dole. A teraz tu ani nemam ten kocik, nechali sme ho u svokrovcov, lebo ho uz nepouzivame. Kebyze ho mam tu, tak by muz nad tym pomaturoval a urcite by na to prisiel. Takze ti viem pomoct najskor az o tyzden 😒

hradnapani
23. feb 2014

@guedaluz ale v navode by to malo byt. Mozno aj na internete nejaky videonavod bude...

sendym
2. mar 2014

Ahojte,prosim neviete aky je rozdiel medzi cybex topaz a onyx?viem,ze sa tu rozpravate o callisto,ale zda sa mi zbytocne otvarat novu temu.Dakujem

prasiatko30
2. mar 2014

@sendym jeden podstatny je v tom ze topaz ma trucku vpredu a onyx nie - vcelku by som povedla ze ten onyx je zakladnejsi

sendym
2. mar 2014

Co ma vpredu?a preco zakladnejsi je onyx?dakujem ;)

sendym
2. mar 2014

Aha akoze ten topaz je lepsi? Pochopila som to spravne?

sendym
2. mar 2014

@prasiatko30 a prosim nevies ako je to s nodnostou?topaz by mal byt do 22 a onyx do 15kg, ale udavaju to aj naopak;((

prasiatko30
3. mar 2014

@sendym vies co mozes urobit najdi si stranku youtube - tam si das onyx cybex a cybex topaz a ono ti to vyhlada strasne vela videi ohladom tychto dvoch kocikov - myslim si ze je to najlepsia forma aby si videla ake su tie kociky - napr ked som ja kupovala ten nas tak onyx tu prednu zabranu nemal teraz ju uz ma ale ako hovorim dala som si do vyhladavania na youtube nazvy obidvoch kocikov a nasla som dokonca aj oficialny navod od cybex.

Byw nosnost na oficialnej stranke je pisana u obidvoch do 22,5kg len sa mi vidi ze niekto tu spominal ze v EU nemozu byt taketo kociky do viac ako 15kgale neviem ci je to pravda

sendym
3. mar 2014

@prasiatko30 dakujem,videa som uz pozerala asi som slepa,ale rozdiely nevidim a ked som bola ich pozriet,nikde nemaju onyx aj topaz.No som zvedava ako to je s tou nosnostou,lebo nas maly ma 14mes a 13kg,takze potrebujem nieco schopnejsie a mclaren sa mi vobec nepaci a 400e za golfac je podla mna chore,kedze mame aj normalny sportak.

prasiatko30
3. mar 2014

@sendym ja mam calisto a ja som na nom viezla aj 20kg dieta nie sice denne ale ked bolo treba mne sa zda ze teraz uz tie rozdiely medzi tymi cybex su nebadaltelne hadam zakaznikom najviac badatelna je cena ale inaksie su viac menej rovnake lebo ja som si tiez nevsimla ze by tam bol nejaky velky rozdiel

e_z
5. mar 2014

Ahojte kočky, v našej encyklopédii Wiki Modrý koník máme články aj o kočíkoch Cybex. Ale dobre viete, že info od výrobcov sú fajn, ale skúsenosti mamičiek na nezaplatenie. Snažíme sa zozbierať skúsenosti ku kočíkom práve vo Wiki, pretože budú na jednom mieste a netreba prácne prehľadávať fórum.

Miesto na pridanie skúsenosti je pod článkom. K Cybexom môžte pridať tu alebo si prekliknite na váš konkrétny typ: https://www.modrykonik.sk/kociky-cybex/
@eimiky
@janulka04
@zuzana710
@ive82
@emi1602
@renatka9
@hradnapani
@lubica69
@kuriatko33
@prasiatko30
@matkamarek
@sylvia2012
@janet24
@guedaluz

tinushka13
18. mar 2014

@prasiatko30 Ahoj, čítam, že máš callisto. Akoje to s odpružením? Naozaj je dostatočne odpružený a nei je taký tvrdý ako klascké golfky? Silno zvažujem že predám Nuna Pepp a idem do tohto kočíka. ale naživo som ho ešte nevidela 😠 škoda.. preto skúšam splašiť info aspoň takto 😉 ďakujem

caldera
24. mar 2014

mne sa tiež tieto golfáče páčia, ale teda onyx som už vyškrtla zo zoznamu, keďže som bola v obchode a merala ložnú plochu naživo...dľžka je iba 80cm a šírka asi klasika nejakých 33 cm...takže krátky 😒 pre porovnanie PP plico mini má 84cm dlžku ležania.

ssstanulik
24. mar 2014

Baby a na kocikoch Cybex Callisto je kolko cm na sedenie. Myslim ked je kocik v uplnom sedu po popruch na sedenie ten medzi nozkami, teda alebo kde sa sklapa polohovanie noziciek? Napisane je to sice hlupo ale dufam ze rozumiete. 🙂Chcem si to porovnat s kocikom co mate. Dakujem

lelec
29. mar 2014

@tinushka13 ja som ho videla je vysoky ale uzska a to madlo je akoby len v latke uchytene hrozne labilne kyve sa to cele inak fajn

katren
7. apr 2014

@tinushka13 ja som menila PegPerego Si za Callisto a teda isla som do uzsieho :-/ je ovela uzsi ako Si a oproti Nune bude uplne uzky....radsej ho omrkni pred kupou 😉
ale inak som spokojnaaaaaa 🙂

tinushka13
7. apr 2014

@katren nakoniec som sa dostala (ako slepe kura k zrne ) v I´coo Pluto a teda môžem povedať že maximálna spokojnosť!! 😉

silvika46
23. apr 2014

Odmerate mi niekto, prosim, vysku rukovate v najnizsej polohe? Mam 166cm a bojim sa, ze je pre mna vysoko.

katren
23. apr 2014

@silvika46 neboj sa 😉 ja mam 164 a je mi to akurat 😉

silvika46
24. apr 2014

asi to risknem a kupim aj bez vyskusania. Citam len dobre recenzie. Hladam nieco lahko ovladatelne jednou rukou pre skoro 2r. dieta. V pripade nudze aj pre 3rocne 😀

kathrena
25. apr 2014

@silvika46 a nechces skusit I Coo phoenix? je to sice kocik s golfovymi palicami, ale zmesti sa tam aj vacsie dieta a napriek paliciam je lahko ovladatelny iba jednou rukou

silvika46
30. apr 2014

Dakujem za typ, zvazovala som, ale nakoniec som kupila Cybex.. Vobec nie je uzky ako sa na prvy pohlad zda. Madlo opticky skresluje. Aj 3 r. syn ma dost miesta. Je to fakt kvalitny kocik. A bol za super cenu. Vypredaj modelov 2013 😎

nany28
11. máj 2014

@silvika46 ahoj, prosim ta kde ich vypredavaju? 🙂 dakujem za odpoved.

greeny
11. máj 2014

ja som tiez planovala kupu tohto kocika ale nezmestil sa nam pozdlzne do auta iba na kriz, takze kvoli tomu som nakoniec kupila baby jogger, ale podla mna super kocik

karolinasc
18. máj 2014

Mame calisto 2013. Lepsi golfac som nenasla. Je deklarovany ako mestky kocik, ale v pohode prejde aj po trave a strku. Je odpruzeny, pravdaze nie ako standardny sportovy kocik. Ak si vyssia, bude ti len vyhovovat. Ma kvalitne latky s uv 50 a dobre pevnu chrbtovu opierku. Strieska sa da roztiahnut na cely kocik, a ak je dieta vyssie, tak striesku zdvihnes hore. Uz sa tesim na leto. So slnecnikom som sa vzdy zlostila.. treba nastavovat podla uhlu slnka....vietor..atd. Sportak mame teutonku a nevymenila by som ani jeden. Teutonka je super na kocikovanie, ale nie na nakladanie do auta 😉. (Kvoli vahe a velkosti po zlozeni)

katrenka111
29. máj 2014

@silvika46 prosim ta kolko ma sirku chrbtovej casti a neni opierka kratucka? tiež nad nim rozmyslam

silvika46
30. máj 2014

šírka tak 32-34. Smerom dolu sa trošku zužuje. Opierka cca 45cm. Šírka je v pohode. Čo sa týka dĺžky, tak 2 ročnému dieťaťu pri spaní už pretŕčajú nožičky. Mne to nevadí, nespíme v kočíku. 🙂

kacatko
9. jún 2014

Babule ahojte, nepredáva náhodou niekto cybex callisto, okrem červenej a fialovej farby a v dobrom stave a najlepšie niekde z okolia BA? Ďakujem 😉

silvika46
12. jún 2014

Pouzivate niekto skejt na Cybex Callisto? Nezavadzia?

marianka3
12. jún 2014

Baby do Cybex callisto 2013 pasuje iba originál fusak?