Golfáč Cybex Callisto. Čo naň hovoríte?

marika6
25. mar 2009

dievčatá čo hovoríte na tento kočár, nemáte ho niektorá?
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-call...

Mne sa celkom páči, ale obrázok a realita môže klamať.

martuska75
19. júl 2012

@solnicka_nr no tak presne s tým mám problém, už som ho chcela objednať ale asi by som ho chcela najprv vidieť "naživo" lebo mám pocit že tie farby sú na každej foto iné.

solnicka_nr
19. júl 2012

@martuska75 Aj farby ale nazivo nie je az taky pekny....a dost uzky sa mi zda....

martuska75
20. júl 2012

@solnicka_nr myslím že toho že je uzky sa až tak nebojím. Pri staršej babe som mala Jane Energy - čo je teraz Nanuq a myslím že sú široké rovnako. Vlastne váham medzi týmito dvoma. Musím si ich niekde pozrieť.

viera77
22. júl 2012

Ahojte babule, velmi pekne by som poprosila radu, surne potrebujeme kupit sportovy kocik len so spojenou rukovatou, a rozhodujem sa medzi Cybex Callisto a Britax - B agile, oba kociky som mala aj moznost vidiet a trosku vyskusat, zatial je to 60:40 pre Cybex, aj ked je uzsi ale moja mala je chuducka....chcela by som ho pouzivat kym nebude taky ozajstny sneh - odporucate ho aj na zimu do clapkanice a zmesti sa don aj klasicky fusak? Mate to niektora aj odskusane? A odporucate don kupit nanoznik alebo ten "akoze" fusak, ktory vyzera skor ako ten nanoznik? dakujem krasne za rady 🙂 🙂 🙂

renatka9
29. júl 2012

Ahojte, predávam Cybex Callisto eclipse, ak by niektorá mala záujem. Ešte je v záruke. A samozrejme poradím, čo chcete. Môj názor na tento kočík je len ten najlepší, Boli sme neskutočne spokojní, iný by sme nechceli, len náš drobec je taký malý šinter a už na jeseň sme ho odložili, lebo chcel všade chodiť len pešo. Ale mali sme ho aj na zimnej dovolenke v Ružomberku a zvládli sme to s ním aj v snehu, aj keď nie je to ono, ako s veľkými kolesami, nafukovacím a podobne, ale dalo sa. Fusak som do neho kúpila univerzálny a bol fajn, Ja som oceňovala najviac tú obrovskú striešku, na leto bola super, malý mohol byť celý v chládku a má tiež UV filter, takže paráda 😉 Ak budete chcieť, niekde vyhrabem snáď aj foto s tým univerzálnym fusakom 😉 Papa
inak @viera77 tiež som chcela Britax, ale tuším to bol B-mobile, či ako sa volá, len ten nemal polohovateľné nôžky... a tento Cybex sa veľmi páčil môjmu manželovi, takže bolo rozhodnuté 😀

viera77
30. júl 2012

@renatka9 este len ponuka na predaj kocika a hned je uz aj predany? Ved este vcera vecer som ho pozerala v tvojom bazariku a uz dnes je fuc 🙂 . Ale ani sa necudujem, krasny je alebo bol? 😀. Minuly tyzden sme sa definitivne rozhodli pre Cybex a hned sme ho aj objednali, kazdu chvilu nam na prist, jaaaj, tesim sa nan ako male dieta 😀 . Sneh zvladne, klasicky fusak do neho pasuje, takze sme objednali len nanoznik, nozicky sa daju polohovat, obrovskaaaaa strieska.....myslim, ze sme dobre vybrali lebo na Britaxe ma zacalo odradzat dost vela veci 😒 .

renatka9
30. júl 2012

@viera77 nie je ešte predaný, admin mi ho pozastavil 😀 😀 😀 ups, dala som tam pre ilustráciu foto, ako vyzeral čisto nový, tak ma pozastavili, ale už som odstránila, tak čakám znova na schválenie 😝
...a určite budete spokojní, mm mi ho ani nechcel dovoliť predať, čo si ho tak zamiloval 😀

lucia80
14. aug 2012

ahojte dievčatá. Chcem sa spýtať, používali ste niektorá Cybex už cez zimu? Fusak typu Kaiser doň bude pasovať? Nemáte niektorá odskúšané? Ďakujem

hradnapani
14. aug 2012

@lucia80 ja mam odskusany Kaiser a je to v pohode, myslim, ze mierne pretrcal, ale to mi nejako nevadilo.

lucia80
14. aug 2012

@hradnapani ďakujem 🙂 . Práve na to som myslela, že či nebude nejaký moc dlhý, a nebude to tam dolu nejak visieť. Ale keď sa zmestil na šírku, tak tú dĺžku prežijeme.

hradnapani
14. aug 2012

@lucia80 ak ti to velmi nehori a vydrzis do stvrtka, tak to mozem este presne pomerat, ze kolko toho trci von a vyskusam tam posadit aj syna, pozeram ze mame chalanov v rovnakom veku 🙂
lebo v zime som ho tam mala, ale to bol este drobcek, tak som aj sama zvedava, ze ako to bude vyzerat teraz 🙂

lucia80
14. aug 2012

@hradnapani Ozaj, rovnako starí sú naši drobci. Ja som toho môjho mala v zime ešte v šporťáku a tam som mala iný fusak. Kaiser sa mi ale pozdáva viac a sa mi zdá aj praktickejší. Bola by som strááášne rada, keby si ho tam skúsila dať a pomerať to, alebo ak by sa ti dalo, tak hodiť foto ako si tam mladý pán hovie 🙂 . Ja mám trošku obavu že do kočíka nevôjdeme keď budeme naobliekaný a vo fusaku, už teraz v letných veciach ho je plný kočík. A čo som natrafila doteraz na dievčence čo mali tento kočík, tak všetky tam mali ten fusak Lodger, ten viem že bol v pohode. Takže počkám vďaka za ochotu 🙂

hradnapani
16. aug 2012

@lucia80 ahoj, tak som tam nahodila ten kaiser fusak. Na sirku je v pohode a zda sa, ze sa tam zmesti aj v teplejsom obleceni, ale tak ja mam zase take mensie dieta. Na dlzku to vyzera takto: spodok fusaku je oprety o tu gumenu opierku na nozicky, resp. trosku to presahuje este nizsie, ale zase sa to nedotyka kolies. Skusim pridat fotky, zial, bez dietata, kedze odmietlo v tejto veci v tomto teple spolupracovat 😀

lucia80
16. aug 2012

@hradnapani super, ďakujeeeeeeeem. Vyzerá to celkom v pohode, hlavne že sa to nešúcha dolu. A hore sa dá upevniť, však? To by sa potom ani nešmýkal. Objednám ho veru aj ja na zimu. A drobcovi sa ani nečudujem že sa nechcel do toho navliecť, v tomto horku sa niet čo diviť 😉 . Náš síce nie je menší, ale tak už behá viac pešo ako v kočíku, tak snáď v tom nejako prezimujeme. Ešte raz ďakujem za pomoc 🙂 .

hradnapani
16. aug 2012

@lucia80 niet za co 🙂 Ano, ma to hore take snurky, ale pridu mi trochu kratke, ak to chcem upevnit o ram kocika, ale da sa to. Rozmyslam, ze to pripevnim o ten plastovy stred na ktorom sa nastavuje opierka. Myslim, ze v zime, v necase sa drobec este rad povozi, Moj syn sa rad vyvaza este aj teraz, nohy setri....pohodlny chlap, no. 😉

jankohrasko
30. aug 2012

babulky, aky je rozdiel medzi Cybex CALLISTO 2011 a Cybex CALLISTO 2012?? nejake vychytavky? Alebo neni moc medzi nimi rozdiel? Dakujem za kazdu info 🙂

zdenkakremenova
30. sep 2012

Ahojte,prosím napíšte mi ak mate niekto tento kočarik na predaj v zachovalom stave alebo mi dajte nick,kde niesu moc drahe,mame dievcatko.Dakujem Vám pekne.
zz.zdenkaaa@gmail.com

mojinecka
1. jan 2013

@martuska75 tiež som mala Jané Energy a dcérka sa tam rada vozila ešte ako 2,5 ročná, ale už tam bola veľmi vtlačená. Môžem sa spýtať, čo ste zistili pri porovnaní s Cybex Calllisto - myslím tú šírku. Ja už teraz zháňam pre synčeka niečo na rýchly presun a malo by to mať spojenú rúčku. Mám Nomad, ale chcem ešte niečo "menšie" Teraz má síce 4 mesiace, ale je väčší, tak sa bojím, aby sa mi tam neskôr vošiel. Ďakujem za názor.

martuska75
3. jan 2013

@mojinecka zistila som že sú cca rovnaké 🙂 Cybex je asi o 1cm užší a o 1cm dlhší. nakonie som ale kúpila ten Nanuq takž viac ti neporadím. Bola som si ich pozrieť a rozhodla som sa pre Jane. Odporúčam najlepšie si ich obidva mrknúť naživo.

mojinecka
4. jan 2013

@martuska75 Energy je teraz Nanuq? Lebo mi pripadá rovnaký. Mám nejakých horúcich kandidátov a dúfam, že sa mi ich podarí pozrieť v obchode. Teraz zbieram infošky. ďakujem

lubica69
10. jan 2013

@mojinecka ahoj Ja mám teraz Jané cross reverse a tiež som hľadala nejaké golfky a vyhral callisto 😀
Ešte som zvažovala PP Sí

mojinecka
10. jan 2013

@lubica69 a ako ho hodnotíte? Ide do ľahu chrbátik? Ja som akurát dnes pozerala na novú kolekciu. Páči sa mi ten čierny, len tá cena...v ČR majú teraz akciu, že dávajú pláštenku zdarma. A hlavne by sa mi vošiel aj do výťahu, čo je tiež dôležité, lebo máme ešte vnútorné dvere 😖

lubica69
11. jan 2013

@mojinecka ešte ho nemám doma A tiež som brala čierny 😀 To ako som ho videla už som viac striebornú konštrukciu nechcela 😅

mojinecka
11. jan 2013

@lubica69 aha, tak potom dajte vedieť, keď sa s ním budete špacírovať, že čo a ako 😉
a cez koho ste objadnávali?

lubica69
11. jan 2013

@mojinecka ok jasné dáme Ja som nekupovala nový 😅 lebo ten v čiernej stál veľa toľko by som zaň nedala Môj rozpočet bol 200 eur A budem mať doma 4 kočíky Muža porazí 😅 Ale tak tie časom predám 😀

mojinecka
11. jan 2013

@lubica69 🙂 čiže nie som sama, kto má doma kočíkareň....ale chlapom nevysvetlíš, že ideálny neexistuje. Tiež ma zaráža tá cena a dala som si limit 200-250€. Ešte mi to nie je také horúce, možno bude nejaká akcia alebo výstava, kde budú alebo bazárik to istí. Ale mám ho za horúceho kandidáta. Tak na nás nezabudnite, ak dôjde. Príjemné kočíkovanie 🙂

lubica69
15. jan 2013

@mojinecka Ahoj Takže náš nový tátošík je doma a je supeeeeeeeeeeeeeeeer
Ja som kupovala pol roka používaná ten s čiernou konštrukciou v kombinácii s ružovou
Inak do 250 už kúpiš aj nový 😉

mojinecka
16. jan 2013

@lubica69 🙂 teším sa, že už je doma. A už ste ho boli vyvetrať? Dá sa aj teraz v zime? A malá ako, zmestí sa tam v pohoďke naobliekaná? A sklopí sa do ľahu? Asi veľa otázok, ale som veeeľmi zvedavá 🙂 ďakujem, ďakujem

lubica69
16. jan 2013

@mojinecka von sme s ním ešte neboli a teda neviem či túto zimu pôjdeme 😅 Mám ešte šporťák Jané reverse tak vozím malú ešte smerom ku mne Sklopí sa super do ľahu aj tak komfortne pôsobí na spanie Na dĺžku po sklopení opierky chrbátika a vystretí opierky nožičiek má toľko čo môj šporťák takže paráda Zmestíme sa tam úplne v pohode A tá strieška je ešte lepšia ako som čakala A oceňujem aj systém priťahovania pásov Nákupný košík je tiež Ok lebo som čítala,že aký malý ale je Ok Tak akurát A skladanie a rozkladanie ma tiež milo prekvapilo V pohode jednou rukou V druhej som mala malú Manévrovanie tiež fajn a aj smerom dozadu to nie je také ako som sa bále,že to brzdí Aj madla som sa trošku obávala keď ho kočky opisovali,že také mäkké ale aj to je Ok A aj keď má 8 kg nepripadá mi to tak Ľahko sa dá preniesť Takže toť môj postreh Zatiaľ 😀

lubica69
16. jan 2013

@mojinecka jaj a neviem či to majú všetky ale super je aj ten vankúšik na hlavičku Podobný mám v Jané kde som dávala malú už od 4 mesiaca No a jasné tá posuvná strecha ešte Teraz ju mám úplne najnižšie