Golfáč Cybex Callisto. Čo naň hovoríte?

marika6
25. mar 2009

dievčatá čo hovoríte na tento kočár, nemáte ho niektorá?
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-call...

Mne sa celkom páči, ale obrázok a realita môže klamať.

hranolka22
1. apr 2011

@danula.ch
žltá je pekná farba,madlo sme mali len na pár kočíkoch a malej skôr vadí ako chýba
Uvidím ako dlho ostane,vyzerá byť šikovná,ale mne dlho nič nevydrží 😅
@janulka04 dcérka má nejako okolo roka,že? to sa vám na zimu ešte šporťák zíde.ja som mala na zimu ten first class a slalom.Do 2 rokov na zimu sa väčší kočík ešte zíde a callisto máte pekné a ak vám sedí škoda predávať,to máte tiež ešte aspoň na 1-1,5 roka

janulka04
1. apr 2011

@hranolka22 mala je junovka 😉
ja inac zvazujem Nurse dakar na zimu- to bol moj vysnivany kocik, je to vlastne lacnejsie jane, ale svokra mi kupila buzz 😀 , tak uz som nevymyslala
vidis, nasa mala sa madla zase musi drzat stale
tak som zvedava, ako budes spokojna 😉

hranolka22
1. apr 2011

@janulka04
tak to je hlavne o zvyku-keď je dieťa zvyknuté na madlo tak mu môže chýbať a keď nemá tak mu skôr vadí
Emke sa páči nuna aj v tom,že si vylezie a zlezie kedy chce
tiež prajem spokojnosť s callistom,ten fialový je veľmi pekný 😵

hranolka22
1. apr 2011

@janulka04
ešte k tomu dakaru-ja by som ho nebrala.So slalom sa nemôže rovnať. Mala som aj nurse look-ale bez zdvojených koliesok a bol super,ale až keď mala Emka rok,dovtedy jej bol veľký. Dakar je oproti nemu labilnejší.ale zase ten nový som neskúšala tak neviem 🤐 🙂

eimiky
1. apr 2011

@danula.ch ja ti nevnucujem môj nazor mala som tuto značku,callisto som videla na živo a tiež ma celkom nepresvedčil o opaku.viem,ze je drahši ma madlo,vysuvaciu rucku sa mi zda,lepšiu strechu,ine kolieska ale poťah rovnaky,teda neviem ten najnovši ale tie predtym ano.

janulka04
1. apr 2011

@hranolka22 myslis, ze ako "terenak" 😀 teda skor slalom? No asi to este zvazim, dik moc 😉

hranolka22
1. apr 2011

za mňa určite slalom 🙂
je veľký a pritom ľahký,manévrovateľnosť je suprová,ja som v ňom túto zimu niekoľko krát vozila aj 3,5 ročného syna a zaspal mi tam viackrát 😉 a to od 2 rokov absolútne nespáva na obed
trocha je strieška "odkrytá" mohla byť nižšie,ale to sa dá poriešiť fusakom
inak mu nemám čo vytknúť,prešla som s ním aj záveje a s odblokovaným predným kolesom

livia333
1. apr 2011

@janulka04 dakujem za odporucania 🙂 No ja do zimy kocik len v nudzi...nakolko Alex nie je kocikove dieta...takze sa skor satkujeme a nosime v manduce...hladala som nieco, co by bolo skladne do auta, nakolko gesslein je obrovsky a nech splna urcite moje poziadavky...tak uvidime...zatial som vo faze rozhodovania, no najneskor do leta ho potrebujem kvoli dovolenke...co ak si to syncen rozmysli a bude sa rad vozit :D

janulka04
1. apr 2011

@livia333 aha...aj my sa radi nosime, ale ja v Mei tai 😵
@hranolka22 moc moc dakujem 😉
tak sa budem priklanat k slalomu 😉

danula.ch
1. apr 2011

@eimiky ja to tak ani neberiem 😉 . dufam ze ma ta moja teoria nesklame, lebo nemam moznost vidiet akykolvek kocik nazivo 😅

danula.ch
14. apr 2011

ahojte, tak mame Callisto doma, ale musim povedat ze som sklamana. mam 170cm, ale je na mna dost vysoky. Okrem toho stale kopem do kolies, maju strasne uzky rozostup a ak nie do kolies, tak do brzdy a kocik sa zastavi. teraz neviem ci som bambava, alebo aj vy mate tento problem

livia333
15. apr 2011

@danula.ch fiiha, to vazne? Ja som ho bola vcera narychlo kuknut v obchode a mne sa nezdal byt vysoky...a to mam tiez 170 cm...a kde si ho kupovala a pre aku farbu si sa rozhodla?

danula.ch
15. apr 2011

@livia333 mozno je vysoky len pre mna. na teutonii mam nastavitelnu vysku rucky a vzdy si ju davam nizsie, lebo kocik je vtedy ovela lepsie ovladatelny. Callisto sa mi oproti nemu tazko ovlada, ale mozno si nan zvyknem.
mame zeleny z Bambini.sk. ta zelena nie je taka ako na obrazku, fakt je dost sediva, ale druhy kocik mam este sedivejsi, nemam rada kriklave farby na kocikoch 😉

sonkab
16. apr 2011

Baby, tak pridavam sa ku Vam 🙂 Dnes sme si boli callisto obzriet a aj sme si ho objednali. Pre chlapceka chceme bud tmavomodry alebo cierny, na predajni mali len fialovy. Keby som nebola s muzom, zobrala by som aj ten. Ta farba je super ! 🙂
Len baby, nezda sa vam moc uzky ? Moj maly ma len 9 mesiacov, mal len teplakovu bundu a bol mu ten kocik akurat. Na teraz je super, ale co tak o rok ?

@danula.ch ja mam len 164 cm, ale ked som si ho v predajni skusala, vobec sa mi nezdal vysoky.

danula.ch
17. apr 2011

@sonkab je uzsi ako nas druhy kocik, ale nam staci. zalezi aj na tom, ci mas doma baculka, nas maly je drobec.
ta vyska je asi o tom, na aky si bola predtym zvyknuta. ja si uz zvykam aj na tento, uz ani do brzdy tolko nekopem, naucim sa pri nom zase chodit ako zena 😀. len som zvedava co bude robit manzel

zuzkaprofant
17. apr 2011

ahojte sa pridam ja mam calisto cybex od jesene a som max spokojna maly mi tam spinka ma 2 rocky velky je ako 3 rocne deticky a citi sa tam v pohode je lahky takze ked mi uteka ja uketak s kociarikom za nim , kociar je lahky kosik je celkom velky ale na velky nakup nevhodny 😀 ale tak na veci na ihrisko dake veci v pohode, tasku na kociarik som si kupila obycko platenku v dm a aj som si objednala taku sietku tu mam tam stale pripnutu a aj fusak v zime som mala super sa dal pripevnit, a aj teraz mam taky prechodny fusacik aby malemu nebola zima, nasila som si podlozky do kociarika aby mi maly hlavny potah nazaspinil takze odporucam vreslo, som skusala vela kociarikov ale v tej cene ten je naj ale este moj sen je mat macleren 😀

emi1602
17. apr 2011

@zuzana710 ahoj Zuzka, si asi jedina, ktora si z tychto bab v diskusii kupila Topaz. 2011. Ja sa stale rozhodujem, tak sa chcem opytat, ci si zatial spokojna🙂 v popise na nete som nasla, ze rucky su vysuvatelne, ale mam pocit, ze asi nie.... a ta strieska - je taka ako pri calliste? odzipsovatelna a da sa preklopit, ked dieta spi? a da sa posuvat? Prepac tieto otazky, ale vsade sa riesi len callisto a mne sa pozdava aj topaz. Aj na cestovanie ale aj na denne jazdenie na prechadzky, ci po hladkom povrchu ako aj po horsich cestach a na topaze sa mi zdaju na pohlad pevnejsie kolieska do terenu. A je mozne, ze ho mozno budem pouzivat aj v zime - jasne ze nie do zavejov, na to mame sportak, ale na rychle presuny... 😉 dakujem Ti za venovany cas....

zuzana710
18. apr 2011

@emi1602 Ahoj ... rada pomozem ked sa da 🙂 Zatial som s kocikom spokojna velmi, je lahucky, dobre manevrovatlny a malemu sa v nom paci 🙂 Co sa tyka ruciek, nie su vysuvatelne, ale su tak vyssie polozene, takze aj pre vyssie mamicky a strieska sa da tiez odzipsovat a preklopit ako slnecna clona a tiez sa da posuvat vyska striesky...ten sed sa mi zda akurat o trosisku kratsi (ked je ta sedanka sklopena) ako som mala na golfaci gesslein swift,ale lenmaly rozdiel...lenze ja mam vacsinou tu sedaciu cast v tej druhej polohe, aby mal maly vystrete nozicky, lebo ked ich ma v tej polohe ze ich ma zvesene, tak este nedociahne na odkladaci p riestor a zda sa mi ze je to teraz pohodlnejsie prenho...neviem ci si ma pochopila teraz (myslela som to polohovanie noziciek)...ja ho inak tiez chcem vyuzivat aj v zime, napr. sa mi tam super hodi aj fusak eisbarchen a ten je dost dlhy, takze super....co sa tyka p ohodlia pre dieta, urcite sa ziadny golfac neda zrovnavat s klasickymi sportakmi kocikmi s nafukovacimi gumami atd, tie kolecka ked idem po hrbolatejsej ceste, tak hrkocu, ale to len ak je extremne rozbity chodnik, inak sa mi zda tou hlucnostou koliecok uplne v norme...ale to somchcela povedat ze celkovo som velmi spokojna, lahucko sa mi s nim chodi a malemu je tiez pohodlny, takze asi tolko...snad som nejako pomohla 😀

emi1602
18. apr 2011

Zuzka 🙂 si zlata, dakujeeem 🙂 topaz bol prvy, ktory som si z mnohych vyberala, potom som citala chvalu na callisto, nevedela som sa rozhodnut,ale viac mi do terenu pasoval topaz. Spojenu rucku nemusim mat, ked je kocik lahko ovladatelny aj s golf.palicami, co sa tyka vysky, tak dufam, ze mi bude pasovat, patrim medzi tie vyssie 🙂 ale aj tak chodim stale v zabkach alebo balerinkach, takze to je v pohode. A islo mi aj o vahu, topaz je lahsi ako callisto. Mala zacala chodit a nejak sa jej to paci 🙂 takze kocik asi bude len na cesty a vylety. Ale na zimu by som ho sem tam rada tiez vytiahla v pripade nudze a rychlych presunov k babke a tie kolieska sa mi zdali, ze by mohli beznu mensiu clapkanicu zvladnut. Nasla som sice este vcera Baby Jogger City Miny, ale este ho nemam prekuknuty 🙂 Tak zatial vyhrava Topaz.
Velmi Ti dakujem a verim, ze budes aj nadalej spokojna. Ak sa pripojim do klubu majiteliek, tak sa urcite ozvem. Mozno aj skor, ak ma este napadnu nejake detaily. este raz vdaka!!!!!

zuzana710
19. apr 2011

@emi1602 nie je zac, rada som pomohla pri rozhodovani 😉 Len dufam ze ked sa pren rozhodnes, ze budes spokojna, vies kazdy ma ine naroky, ale ako hovorim kocik je fajn, mne "padol do ruky" 🙂 Tak vela stastia prajem pri vybere!!! Inak myslim ze calisto a topaz je jediny rozdiel tie kolecka a rucky, inak je to to iste...no a este nema madlo co sa nam teda dost hodi, lebo kolkokrat maleho ani nepriputavam ...

zuzana710
19. apr 2011

@danula.ch @livia333 Baby, aj ja mam 170 cm a kocik topaz, ktory ma take vyssie rucky, ale v p ohode, dokonca sa mi s nim pohodlnsie ide ako s gessleinom swift, kde su rucky nizsie...a hlavne aj manzelovi je to pohodlnejsie, nakolko je vyssi...a aco sa tyka zakopavania, s tym nemam tiez problem, treba si niekedy na iny kocik aj zvyknut 🙂 ja som s tym zakopavanim mala obcas problem pri casual p lay co sme mali, ale hovorim zvyk je zvyk...

danula.ch
19. apr 2011

@zuzana710 ja si uz tiez zvykam, davam si pozor pod nohy. teutonia ma kolesa aj podvozok dalej, rukovat ma viac vodorovne, tak to robi vacsi odstup medzi nohami a podvozkom, ani fakt vysoky clovek nema problem zakopnut, tak som sa asi trochu rozmaznala 😉

zuzana710
9. máj 2011

baby, neviete poradit aka vymenitelna podlozka pasuje do cybex-u?http://www.pinkie.cz/detail/207/podlozka-black-... myslite ze tato by mala pasovat?

ive82
9. máj 2011

my mame cybex aton - je to vajicko - velmi kvalitne, nasho maleho sme ho do neho davali hned od narodenia (ma super novorodenecku vlozku) a teraz ma rok a este stale sa tam pohodlne zmesti - ak uvazujes o znacke CYBEX, nevahaj, my sme s nou velmi spokojni

emi1602
15. máj 2011

@zuzana710 Zdravim Zuzka 🙂 Takze uz sa mozem predstavit ako stastna majitelka Cybexu 😀 Nakoniec som sa predsa rozhodla pre Callisto a nie Topaz, ale vela rozdielov medzi nimi nie je. A som velmi, ale velmi spokojna 😀 Teda aspon zatial ...... 😀 Vyzera uplne perfektne a jazdi sa s nim uzasne. Zvladne aj horsie tereny, v meste som s nim ficala uplne ukazkovo, krasne lahko, elegantne sa ovlada, spojena rukovat je velmi prakticka, sedi mi super na vysku, preklapacia strecha je plne vyuzivana, slnecnik vobec nepouzivame, a uz sme sa schovali pod budicku aj pred dazdovymi kvapkami. A kolieska? Idu zatial super, vobec nehrkocu, tak ako som od golfaca cakala, jasne ze to nie su nafukovacky, ale som velmi milo prekvapena z ich kvality. Je trochu uzsi, ale mala si v nom lebedi, ako keby v nom jazdila odmalicka. Vobec neprotestovala ked isla do noveho, tesila sa a recni, ze ma novy "bagy" 😀 Takze zatial same pozitiva a som rada, ze som si vybrala tuto znacku. Mam kolekciu 2011, farba Eclipse. Takze kazdemu, kto nad nim rozmysla ja mozem len odporucit!!!!
Tak zdravim a cybexovaniu zdar!!

zuzana710
15. máj 2011

@emi1602 Zdravim 🙂 A som velmi rada ze sa ti tak zapacil cybex. 🙂 ..na fotkach vyzera to callisto fakt super! A uz som ho videla aj nazivo...paci sa mi tiez viac ako topaz, ale uz to nejak neriesim...vlastne su tam take velke rozdiely neni, aj ked spojena rucka moze byt lepsia a tiez kolieska krajsie vyzeraju ako na topaze...ale ja som ho kupila vlastne tak "na behu", mali ho na predajni akurat tak som ho hned brala 😀
Len casom som predsa nasla malicku nevyhodu...strasne sa mi spini ten potah (mam cierno-sedu farbu) a ta latka na madle, idem to skusit oprat prave...mali sme predtym gesslein zeleny a tam teda spina vobec nebola vidiet...ale chcem kupit tiez podlozku vymenitelnu, tak uvidim...ale celkovo som velmi spokojna, hlavne sa mi lahucko vozi a malemu sa tiez velmi paci!!! Tak nech posluzi 😉

emi1602
20. máj 2011

@zuzana710 zdravim Zuzka 🙂 takze Callisto nam super sluzi, davame mu kazdy den zabrat, ale fakt som velmi spokojna. Ani sa mi nechce verit, ze internetovy nakup dopadol tak dobre a tento kocik mi skvele"sadol do ruky" Dnes sme boli na jednej akcii, kde bolo viac deti a kocikov a som velmi rada, ze mame tento. Vsetky mi pripadali rovnake, nazivo som dnes videla aj nunnu, ktora bola v mojom vybere, ale fakt som s Cybexom spokojna, oproti ostatnym vyzera úžasne, aspon mne sa teda tak paci 😀
No a s tym potahom a farbou mas ozaj pravdu. Uz som na to prisla aj ja, ale to by sa tykalo aj ineho kocika takejto farby. Ale velku hlavu si z toho nerobim, pretriem to vzdy cistiacimi utierkami z Lidla alebo to zvleciem a operiem 🙂 Stoji mi to zato 😀 😀
Tak pekny vikend 🙂

zuzana710
20. máj 2011

@emi1602 Super, nech len sluzi cybex 😉 Aj ja som nadalej spokojna velmi a co sa tyka potahu...tebe sa da stiahnut a zvliect? Lebo mne tiez tak hovorili ked som ho kupovala, ale ked som to skusala, dolu si tie pasy napevno a neda sa tak ten potah zvliect, idem to tusim este raz mrknut...ja to tiez utieram viacmenj s handrickou, len snad sa tym suchanim neznici moc ...
Aj vam pekny vikend 😵

emi1602
20. máj 2011

@zuzana710 podla popisu by to malo ist v pohode dolu,ale este staci utieranie handrickou, takze som ho este neprala. Ale madlo ma zips, takze to ide bezproblemov dole a v spodnej casti konstrukcie su cvocky na odopinanie, takze dufam, ze v pripade potreby to pojde. Ak vyskusam, dam vediet 😀 😀

zuzana710
20. máj 2011

@emi1602 diky za radu...madlo som uz prala viackrat, lebo to mi maly vzdy zapacka od rozku 😀