• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Golfáč. Poraďte s výberom

5. mája 2015 
ja mam chipolino - pooky a som s nim spokojna, nepotrebujeme ani dazdnik, lebo ma velku sklapaciu "strechu"
24. apr 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chipolino se mi taky líbil,ten bych koupila kdybych nedosala do auta to chicco..
24. apr 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som zvedava, pre co sa nakoniec rozhodnem:

jané energy alebo neonato piuma.....

bambi sme uz predali, tak mozem kupit bud ten alebo ten.......

u jané sa stále bojím, ci mi nebudu vysoko madlá ...mám 162cm ....a u neonata nie je polohovanie noziciek....ale inak vyzera super...

budem musiet ich este raz omrknut v obchode....
28. apr 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyzenka jestli ti můžu poradit, oba jsem viděla naživo a byly to také mí adepti, než piumu tak raději energy, piuma je hrozně malá tím myslím pro dítě, je nízká opěrka zad a přečuhuje hlava a právě že i chybí oběrka nohou. A myslím že energy může být vysoký asi jako ten můj kočár a já mám 168 cm a to není tak velký rozdíl a vpohodě.
Včera jsem viděla jezdit energy docela dost, větší dítko se tam na spaní vejde, ale naše malá potřebuje prostor, nikdy nebyla v zavinovačce tak nemá ráda stísněnost a to mi přijde že to dítko co jsem viděla moc místa nemělo, ale co vím tak většině dětí to vůbec nevadí. Energy je jinak moc pěkný.
28. apr 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrtule,

ďakujem za radu....ja mám zas pocit, že ten náš má rád keď sa môže niekde ukryť - učučkať :grinning: rád spí aj medzi nami vo veľkej posteli a je tam taký stiesnený a mám pocit, že mu to tak vyhovuje - vo svojej postieľke sa vždy metá a prehadzuje a keď ho strčím do našej hneď sa učučká a ukludní a spí... :slight_smile: tak možno mu energy bude vyhovovať... :grinning:
potom dám vedieť čo sme teda kúpili... :slight_smile:
29. apr 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyzenka, neodpísala som na IP, neviem ti poradiť :wink:
29. apr 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tily, v pohode... :slight_smile:
29. apr 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

máte niektorá kočík dema step lux alebo zapo fusion?
ako vám vyhovujú?
17. máj 2008 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo šporťák free line?
17. máj 2008 o 09:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáte někdo zkušenost s tímto kočárkem - má přehazovcí rukojeť, velká kola a v ceně dobrou výbavu a má opěrku až do roviny?
http://www.spuntik.cz/nurse-kombinovany-kocarek-cooper-duplo/
17. máj 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ta váha, jestli je pravda, je taky bezva :wink:
17. máj 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím Vás kočky, potrebujem radu - tie, ktoré máte kočík Chicco CT04 alebo už multiway - dá sa na tie rukoväte pripevniť taška ku kočíku? A nebude sa zošmykávať dole? Objednala som si tento kočík, v pondelok mi má doraziť a ja si neviem predstaviť existenciu bez tašky. No a originál Chicco sa mi vidí dosť drahá. Tak som si jednu zohnala, len neviem, či tam bude držať. Počula som o tom, že to niekt rieši batohom, ale to ja odmietam. Prosím, babenky, poraďte mi. VĎaka, Zuzana.
17. máj 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tento tyzden kupili Maclaren Quest, sme velmi spokojni, je lahky, jednoducho sa sklada a je velmi pekny. Cena je taktiez prijatelna. papa
17. máj 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madalah já ho tedy nemam, ale mam 2 kamarádky a obě tam v pohodě nosí tašku přes rukojeť, takže neboj držet bude :wink:
17. máj 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madalah já ho mám a mám tam klasickou emitex tašku a dobrý,jenom když chci malou dát úplně do lehu,tak jí musím nadzvednout,páč tam brání té opěrce v položení,ale jinak bez problému a to tu tašku nemám prázdnou,nosím jí docela plnou..
17. máj 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rozak.my mame kocik nurse.sme s nim spokojny.len uz sme ho museli reklamovat.
odpadlo nam zadne koliecko.pouzivala som ho tri mesiace.reklamovali sme to.
tak uvidime kolko nam vydrzi.
18. máj 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taska na C4 sa da v poho zavesit, ak ma rucku dlhsiu, ale ja nosim tasku v tom mini kosiku co je pod kocikom pre istotu, lebo golfove kociky by sa nemali zatazovat na ruckach taskami, zevraj :astonished:
18. máj 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madalah já mám na multiwayi obyč černou kabelu od vietnamců, musím mít to ucho na fest utáhnuté a zavěšené na tu pěnovou část, jinak mi taška klouže dolů. Rukojeti mívám dost zatížené taškami s nákupem atd. a kočár se mi nepřeváží, takže s tím zatěžováním je to jak u kterých golfek, třeba vyzkoušet
18. máj 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy a s Moom alebo cossakom pogo alebo gessleinom skúsenosti nemáte. prosím o rady o nevýhodách neviem si vybrať kočík golfový :angry:
18. máj 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madalah - ja mám ten golfáč a nosím tam tašku z hlbokého kočíka - v pohode.zapnem ju normálne cvokmi o rúčku, padne síce až po opierku chrbta dieťaťa, ale nevadí to nijako. ani to nezavadzia pri chôdzi

kikaz - tie čo píšeš nepoznám, ale celkovo u golfových nevýhoda - pred zložením všetko vybrať z košíka aj z kočíka - nákup, deku..., málo miesta v košíku - možno nie u každého, neviem, deka z dieťatka bohovsky padá - hlavne ak je bez nánožníka a ťažko sa tlačí jednou rukou - ak chceš mať mobil, zmrzku, dáždnik, druhé dieťa...
ale zato sa ľahučko skladá, prenáša, vojdeš s ním kdekoľvek, podvihneš ako nič po schodoch...
20. máj 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petraluk moc dík :slight_smile:
20. máj 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,

ak by ste vedeli o niekom, kto zhana golface CHICCO C4 discovery (zeleno-cierny).....predavam... fotka je aj v bazare.... :slight_smile:
21. máj 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyzenka - a čo sa ho tak rýchlo zbavuješ, ešte pamatám, ako si pýtala radu, či tam môžeš malého už dať :wink: sa ti neosvedčil?
21. máj 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami,

ten golfac je uplne super....len my mame nesuper kufor na aute....a chodievame casto na zahradu.....a tie kolieska su fakt mega v tom nasom malom kufri...a potom tam uz toho vela nedame. V marci sme este na to neprisli, ked sme tak casto autom nechodili s kocikom...ale teraz sa to osvedcilo, ze je pre nas potrebne mat skladnejsie goflace. :grinning:
Tak dufam, ze sa niekomu budu pacit a hodit chicco golface... :slight_smile:
22. máj 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, potebujem poradit, rozmyslam nad kupou golfiek Chicco Multiway je to nastupca CT04. Potrebujem vediet hlavne ake su negativa.......Dakujem
6. jún 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susul,

my ked sme kupovali Chicco c4 tak sme narazili tiez na Chicco Multiway:

-kolieska su tam trosku uzsie ako ma chicco 4
-su vyssie madla
-ale ide lepsie sklapat opierka chrbta (co je u mna podstatne tiez) - potiahnes iba zozadu ...co na chiccu c4 musis pouzivat dve ruky na sklopenie po bokoch kocika.
-ma tam aj taku clonu na strieske
-vyzera trosku vypracovanejsie ako chicco 4

no, musis asi sama porovnat v obchode.
6. jún 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, je to drina vybrat kocik :grinning:
6. jún 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zhanam golfac Chicco C4, nema niekto?
19. jún 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok