Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

sasiki
18. sep 2008

siza: skús cez mimibazar. Napíš si inzerát kúpim madlo na ct 04 do ........korún 😉

janka.ld
21. okt 2008

Ahojky,dá se na golfový kočárek Cam Flip polohovací z hrazdou koupit nánožník.Nebo má někdo zkušenost s tímto kočárkem,moc se my líbí a uvažuji si ho na jaro koupit

chachama
25. nov 2008

Ahojte,
chceme si kupit golfac a potrebovala by som poradit,mozno mate nejake skusenosti so znackami espiro city,active alebo chicco multiway.A taktiez ak ma niekto espiro city ten zlty je zlty alebo oranzovy?Dakujem.

luciaj
25. nov 2008

my mame moon http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co... a som s nim maximalne spokojna. uz bol aj niekolkokrat v lietadle a je v pohode. vozim ho stale v aute, pretoze ho pouzivam ako druhy kocik do nakupnych centier a v pripade zalohy, ked idem s malou niekde autom. odporucam.

danuska24
25. nov 2008

mne sa pozdava celkom tento : tiez ho planujem pouzivat ako druhy kociar - ako pisala luciaj

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=675711

janina1977
25. nov 2008

chachama - ahoj, dnes mi došiel chicco multiway, zajtra ideme vyskúšať, kúpila som ho na odporúčania mamičiek, zmestí sa mi tam aj veľký fusak emitex, je dosť vysoký, akurát má malý nákupný košík, ale to mi nevadí, myslím,že bude fajn, aj kolesá veľké, nie ako u ostatných kočíkov, také akurát do snehu

danuska24
8. dec 2008

nakoniec sme objednali cam flip, tak uvidime..

lennis
8. dec 2008

http://www.detatko.eu/zbozi/4334/Sportovni-koca...
holky, co říkáte na tenhle?????

danuska24
8. dec 2008

mala som predtym coneco V3 - podobny styl... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
polsky nikdy viac

sasiki
8. dec 2008

lennis, kočík je kráásny, a výrobca je babypoint??? Lebo oni mávajú dosť reklamácií 😖

soficianna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danuska24
8. dec 2008

netusim ci je to babypoint, ale je to ten styl co coneco. sasiki a coho sa tykaju reklamacie? nam 3x odpadlo velke koleso 😝 😝 😝 😝

sasiki
8. dec 2008

Ževraj mávajú nekvalitné poťahy a celkovo nie sú veľmi kvalitné, ale vlastnú skúsenosť nemám, tak neviem, ale je pekný a cena priaznivá.......

lennis
8. dec 2008

Holky, mně právě uchvátila váha, na jiným portálu udávají 4,5kg, ale to že je polský mně taky odrazuje, já měla Firkon a taky nikdy víc, máme Jané Nomada a jsem spokojená, jen příští rok 2x letíme do zahraničí, tak jsem chtěla něco fakt lehkýho. Jinak nemám důvod měnit.
Jak píšeš Sasi, potah u firkonu byl po 3 měs vybledlý a vůbec to byla hrůůůza.

eleonora
8. dec 2008

holky co si myslite o kocarku baby desing sprint?
http://www.kocarky.cz/kocarek-babydesign-sprint...
diky za reakce

danuska24
11. dec 2008

ja nahanam uz v tretom obchode cam flip a neviem sa k nim dopracovat 😠 , muzik vybral cierno-cervenu kombinaciu a zatial mi vsade nukali inu ze tieto uz nemaju..
a inac co vravite na chicco liteway.. som rozmyslala ze ked nenajdem zase flip tak kupime tie.. aj ked tie kolieska su trosku ,,smiesne,, 😲

lennis
11. dec 2008

a chceš objednat ty golfky přes net nebo v kamenném obch. Dani???

danuska24
11. dec 2008

lennis - dakujem 😉 😉

lennis
11. dec 2008

pak mi napiš, jak jsi spokojená a jak vypadá s nánožníkem 😀

danuska24
11. dec 2008

nakoniec to predsa vyhralo chicco .. 😉

martina78
14. dec 2008

no my sme kupili chicco C4, uplna spokojnast, az na par detailov. V snehu sa snim neda vobec jazdit, mam to vyskusane 😝 . Zadna brzda katastrofa, ale bez nej sa clovek zaobide. Inak v poho. Ale bohuzial museli sme kupit Jane Energy, lebo sa nam na chiccu zlomila operka noziciek.

sasiki
15. dec 2008

martina, nám sa s chiccom dalo jazdiť aj v snehu - zaistili sme predné kolieska a bolo to OK.

martina78
15. dec 2008

No ja som to skusila, ale bol mokry sneh, ten sa nalepil na kolieska a koniec, nepohla som sa 😢 . Inak nemam ziadne vyhrady. Teraz som hladala novy golfac, a stale som porovnavala s chiccom, nakoniec sme kupili tie jane, ale aj tak sa po oprave k chiccu vratim. U mna je jednotka!

sasiki
15. dec 2008

asi záleží od toho, aký ten sneh je, koľko ho je a od toho, ako odhŕňajú cesty........... 🙂

vrtule83
16. dec 2008

Tak ve sněhu to ještě jde, ale je zle jak zustávají hromady u přechodů a ještě horší je sněhová břečka. Ale zatlačím nohou a projedeme.

mkr
19. dec 2008

ahoj, scháním nějaké skladné golfky něco jako od babypointu solar, aby se pěkně vešly di kufru, byly větší a ne moc drahý máte nějaký typ?

lennis
28. dec 2008

http://www.silvercross.cz/index.php?show=produk...
holky, co říkáte na tyhle??? Máte někdo zkušenost?

alenka83
7. jan 2009

ahoj, plánujeme koupit moon buggy, kdo ho máte, jste spokojené? Je lehký na složení? Dá se sklopit do lehu?

kubinkov
8. jan 2009

My máme moon a jsme spokojeni. Skládá se snadno a do lehu jde dát taky dobře. Mohu doporučit. 😉