Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

andy80
9. jan 2009

lennis, já mám cam flip a musím říct, že jsou naprosto super. Jsou lehounké, dá se dát skoro do lehu a má polohovací i nožičky, takže při spaní nemusí malé nohy vyset dolů, jako je to u většiny golfáčů. Má super rokojeti, co padnou parádně do ruky.

pecule
9. jan 2009

Ahoj Andy80,právě koukám na forá o golfáčí cam flip,moc se mi líbí a uvažuju o nich.Líbí se mi v červený barvě i modrý. Uvažovala jsem i Chiccu multiway a tyhle mu jsou trošku podobný.Jestli některá máte zkušenosti s tímhle golfáčem,tak jsem s tím 🙂

tyli
9. jan 2009

Ahojte,
zamýšľam kúpiť golfky a neviem si vybrať. Pravdupovediac ani nieje z čoho, keďže je u nás slabý výber. Našla som na internete nejaké golfky, no neviem posúdiť, či sú dobré. Poradí mi niekto?

Napr. tieto som našla na stránke:

http://shop.aladdin-kociky.sk/

Bebé confort Viva+
Chicco Multiway topazio
Silver cross Pop Jet Sport
Inglesina Trip
Cosatto Diablo black

andy80
9. jan 2009

pecule: je fakt pěkný. Líbí se mi taky, že má klasikou boudičku a v základu i pláštěnku. Nemá nánožník, ale ten se dá za pár kaček dokoupit univerzální od Emitexu. Já mám černo-oranžový a je to pěkná kombinace barev. Taky je dobrý, že má takovu vložku, co jde vyndat a vyprat a nemusí se drhnout celý kočár.

jitka711
10. jan 2009

Nemáte někdo zkušenost, s golfáčema Chicco For Me? Chci si pořídit golfky, které mají přehazovací rukojeť. Nemáte nějaký tip? 🙂

tyli
15. jan 2009

Ahoj jitka, aj ja som zháňala kočík kt. má preh. rúčku, príp. otočnú sedačku. Kúpila som kôli tomu PP Uno a nakoniec sa malý vozí otočený stále von, vôbec to nevyužívam. je to podľa mňa zbytočné. dieťa sa rado pozerá na svet. fajn je okienko na strieške aby si mala prehľad čo bábo robí. Chicco for me má otočnú sedačku, a vraj je dosť úzka. vlastnú skúsenosť však nemám. veľa šťastia pri výbere 🙂

jitka711
15. jan 2009

Tyli, já měla x-landra. Potíž je v tom, že moje malá nechtěla být od malička v kočárku. Kočár potřebuji na občasný přesun. Hodně jezdíme v autě. Tak i něco skladnějšího a lehčího. Už mám objednanej Babypoint astral. ten má přehazovací rukojeť. Mě osobně se nelíbí, ale chci udělat radost, nebo spíš dokázat mojí mamce, že na typu kočárku asi nezáleží. Když tam malá nechce být, nebude v žádným kočáru 🙂 Jinak se mi líbí Monn. To Chicco jsem měla také v merku, ale nelíbí se mi ty kolečka.Tak uvidím do léta, jestli naše malá zmoudří 😀 tak jí pořídím něco hezčího 🙂

tyli
18. jan 2009

Ahoj jitka, Babypoint astral je celkom pekný, vlastne si ma inšpirovala 😀 podobá sa na Bebé confort. len neviem kto vyrába Babypoint.

tyli
18. jan 2009

jitka teraz som pozerala, že Babypoint astra váži až 11,7 kg. to je dosť. teraz mám kočík s váhou 10 kg a zdá sa mi to veľa. aj šírka sed. časti je iba 27 cm, to je pre drobca. môjho syna by som tam už nenatrepala. takže ja hľadám ďalej ☹

janzi
19. jan 2009

Baby prosim, poradte na co si mame davat pozor a co je dolezite pri vybere golfaca. Ked som vyberala hlboky kocik, tak som vyberala a vyberala a aj tak nie sme moc spokojny 😒 ide do jednej strany, dbala som na to aby bola velka vanicka a mala sa nam tam aj tak uz teraz v necelych 4 mesiacoch ledva vleze, ale pri nom som ratala s tym ze ho budeme pouzivat max. 6 mesiacov, takze sa to da prezit, ale golfac budeme pouzivat urcite dlhsie, takze je dolezite aby sme boli spokojny. Mala je narodena v oktobry takze buducu zimu ju tam potrebujem narvat ako rocnu a viac aj s fusakom.... Popripade odporucte znacku a typ... DAKUJEM

jitka711
19. jan 2009

Tak dnes mi dorazil ten Babypoint Astral. Hned jsem ho jela vyzkoušet. 🙂 Rozložit jde rychle a snadno. Sestavit taky. Dobrý jsou ty aret.kolečka. Já mám výhodu, že moje malá má jen 8kg a je drobná. Vešla se tam úplně v pohodě i s péřovou bundou. Jen asi, kdybych jí tam dala fusak, tak by měla těsno.Babypoint vyrábí asi poláci. Předtím jsem taky nechtěla od nich kočár a nakonec jsem byla v celku spokojená.Váhu neřeším. Cestuji převážně autem.Jinak je pěkný Chicco for me, nebo Piere Cardin. Ty mají taky přehazovací rukojet.

tyli
19. jan 2009

Ahoj jitka, prajem aby sa vám dobre vozilo v nových golfáčoch 🙂 ja sa stále rozhodujem, no už mám užšie kolo 😀 Silver cross pop, Cosatto diablo a Jané Energy. No. 1 je zatiaľ Cosatto, tak uvidím 🙂

janzi, aký máš kočík momontálne, keď je vám už malá vanička? tiež som tak vyberala až som prebrala 😀 najprv sme mali Nurse Look II, momentálne máme už druhý kočík PP UNO, pri tom už zostaneme, aj keď niesom na 100% spokojná a prikupujem k nemu nejaké ľahšie golfky na jar a leto.

tyli
19. jan 2009

jeje janzi, až teraz pozerám, že si z Piešťan ako ja. Slabý výber u nás v obchodoch, čo ty na to?

janzi
20. jan 2009

tyli veru tazka bieda, ale co uz, ja som kupovala 3kombinaciu v PN a teraz uz urcite vyrazime na obkukacky aj do BA lebo tu ozaj nic nemaju..... Rozmyslam nad Chiccom Mutliway, nasla som ho za super cenu na nete, ale chcela by som si ho obkuknut nazivo a neviem veru ci ho budu v PN mat niekde

nelis
20. jan 2009

ahoj holky,

nemáte někdo Silver Cross Pop?? Nebo ABC Design Giro? Neumím se rozhodnout....potřebuju zkušenosti, jak se s nima jezdí na kostkách, jak se skládají apod.... dííííky

tyli
20. jan 2009

janzi,
ak zháňaš Chicco Mutliway, mám dojem že ho majú pod kolonádou v detskom obchode. skús tam, len sú dosť drahí a nepríjemné predavačky 😝
ja uvažujem golfky objednať cez net, prípadne nakukni na str.: shop.aladdin-kociky.sk, majú aj predajňu :

Predajňa Aladdin
M. R. Štefánika 35
920 01 Hlohovec
Tel.: 0903 437 821

daj potom vedieť pre aké golfky si sa rozhodla, príp. ak budeš mať nejaký dobrý tip 🙂

mobina
21. jan 2009

Nelis tak s ABC giro jsem vydržela jezdit 2 dny a pak letěli. Šílený 😖 Hned první den začali vrzat a skřípat a kolečka po první procházce vypadaly, jak kdyby jsem s nimi jezdila rok. Taky mi absolutně nevyhovovalo polohování opěrky. Potřebuješ k tomu dvě ruce. Madlo vůbec nedrží tak jak má. Prakticky leží dítěti na nohou. O skládání ani nemluvím. Šlo to hrozně z tuha. Takže nedoporučuju. Myslím, že kupovat to nejlevnější není dobrý. Koukni třeba na Jané Energy.Jen bacha ta váha, co uvádějí není 5,6 kg, ale po převážení je to 7,8 kg. My nakonec koupili ještě o třídu lepší PP Pliko P3 a nemám k nim jedinou výhradu.

nelis
21. jan 2009

Mobi, moc díky! 🙂 Já jsem je zatím neviděla naživo, tak jsem to hodnotila jen podle obrázků. Takže do ABCčka nejdu ani náhodou. 🤐 Jané Energy mám jako dalšího adepta, v sobotu ho jedu omrknout, tak uvidím. Ta váha mi až tak nevadí. Dvě kilča sem, dvě kilča tam.... 😀

mimap
23. jan 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, od kdy dáváte prcky do golfáčů? My zatím jezdíme v hlubokém, malé bude půl roku a ještě nějaký čas v něm vydržíme, ale přemýšlela jsem, že bych koupila Chicco multiway a nechala si ho u našich (jezdím k nim 1 - 2x týdně), abych nemusela pořád převážet kočár. Od kdy myslíte, že bych ji v něm mohla vozit, jaké máte zkušenosti?

moniqe3
24. jan 2009

mimap: ja som malú začala voziť v športovom od 4mesiacoch, lebo ona nechcela byť v hlbokom..ale to bolo teplo... a multiway je podľa mňa super tiež si ho idem kúpiť.... už hodinu behám po nete a len samé chváli

astrane
25. jan 2009

Mimap:taky máme multiway-je skoro do lehu a když v něm mimi nebude dlouho,tak se jistě nic nestane.mě se na něm líbí,že se tam v pohodě vejde i skoro 2 letý dítě ve fusaku emitex combi-nánožník se na to teda už nevleze,ale i tak si myslím že pro větší dítě je docela dobrej.jen je trošku těžší-10kg,ale já jsem s ním spokojená.malýmu se v jiných golfkách nelíbilo 😒 a když usne,taky pohoda-má kolem 90cm ložnou plochu!!!

mimap
25. jan 2009

Holky, už se na něj fakt těším! Koukala jsem i na jiné weby - a fakt samá chvála.. 😀 😀

norik1
27. jan 2009

Ahojte, my sme sa teraz rozhodli pre Maclaren Triumph, mate s nim niekto skusenost? 🙂

kolca
28. jan 2009
kubinkov
28. jan 2009

dzidzuska: moon v trochu jiném provedení, ale mě vyhovuje. 😉

janzi
28. jan 2009

mimap boli sme chicco multiway omrknut nazivo, a velmi sa nam pozdaval, predavacka ma presviedcala ze ma oznacenie 0+ cize od narodenia, ale nema je 6+, ale aj tak si ho kupime uz teraz a budem ho pouzivat aspn ked pojdem autom do mesa a budm potrebovat aj kocik cca 1x tyzdenne inak budem malu doma vozit v hlbokom aspon este mesiac-dva, teda ak sa mi tam dovtedy vlezie,a aj keby nie skusala som ju do toho multiway nalezato a bolo to uplne v pohode

soficianna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimap
2. feb 2009

Ahojda, máte někdo zkušenost s těmito golfáči? Byla jsem rozhodnutá pro Chicco multiway, ale dnes jsem objevila tyto. Mají o něco větší kolečka, taktéž polohování až do lehu, polohování nožiček, stejná váha, ale určitě lepší materiál. Našla jsem ho jen na webu Superbaby a nikde nikdo, kdo by mi o něm poreferoval...
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=6...

pecule
2. feb 2009

holky a co tyhle 😀 😀 😀 ty jsou dost ujetý!!!