Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

jankaanika
10. feb 2009

ahojte, a co tento golfac - giordani cinque?
http://www.maderna.sk/kociky/golfove-palice/gio...
co si o nom myslite? nemate s nim niekto skusenosti?

pepies
10. feb 2009

jankaanika celkom sikovny vyzera byt, len vaha je az 7kg 😉

pepies
10. feb 2009

a co tento? ma niekto Casualplay Skyline? 😉
tiez ma sice 6,8 kg, videla som uz aj lahsie 🙂 🙂

http://www.babytrend.sk/casualplay-skyline-p-14...

denisocka
10. feb 2009

pepies,čo zas vymýšlaš? 😝

pepies
10. feb 2009

denisocka, si ma odhalila.................. zasa spekulujem, no som normalna? 😝 ale uz som rozhodnuta pre ten Maclaren, lebo som sa prave dozvedela, ze Casualplay Skyline sice super vyzera, ale nema ani madlo ani nanoznik, takze pozor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ze nie je pre dieta moc pohodlny ...
inac akurat mi ta pani poslala fotky toho Maclarenu, myslim, ze ho zoberiem...........................

andy80
10. feb 2009

pepies: většina golfek nemá madlo ani nánožník. Já dokoupila madlo za 270kč od ABC Designu (je univerzální na všechny golfky) a Emitex nánožník na golfky za 350kč.

lenkakusi
10. feb 2009
norik1
10. feb 2009

andy kde si kupila to madlo? normalne v obchode?

dzidzuska
10. feb 2009

kocky tak ja mam nurse futura a som spokojna maximalne!trochu som mala obavy ed som ho kupovala ale je vazni tuti 😀

gimulka
10. feb 2009

holky poradíte nějaký lehký golfáč (tak do 8kg) a aby byl vhodný i do lehčího terénu. Bydlíme na vesnici...a cena tak do 4tis. Líbí se mi Jané Energy a chicco multiway, ale nevím nevím...

anamor
11. feb 2009

baby da sa na gesslein swift dat tiez madlo? lebo asi to je na golfky treba ci ani nie?

pepies
11. feb 2009

andy80, to som nevedela, tiez by ma zaujimalo, kde si kupila to univerzalne madlo aj nanoznik? myslis, ze pasuje na vsetky golface???? 😉

pecule
11. feb 2009

gimulka,mě se taky líbí Jané a Chicco. Chicco do terénu může bejt dobrý,ale já asi půjdu do Jané protože je fakt lehkej a líbí se mi.

pepies
13. feb 2009

baby Maclaren alebo Jane Energy?????? 🙂 poradte .......... 😉

yanna.o
13. feb 2009

maclaren - ale ten vymakanější typ s většími koly 😉 je vychytanější než energy. dlouhý i široký je dost, bouda jde dopředu, má slídový skrývatelný kšilt. A je i pro vyšší lidi (to energy možná taky). Jsou to ale golfky, takže zázraky bych nečekala. Na vynášení na MHD atd. ale dobrý 😉 Já bych nevzala ani jeden, protože mi vadí, že nemají madlo před dítětem. Někomu to nechybí, někomu pak ano. Nám by to chybělo, takže jsem nechtěla takový typ golfů.

marika6
13. feb 2009

na swift pasuje madlo od chicca a čo sa týka maclaren alebe jane - ja určite maclaren techno xt - fascinuje ma strieška - ktorá sa dá preklopiť proti slnku a vetru +polohovanie,

lyzenka
13. feb 2009

pepies,

my máme Jané energy ....je fakt super, lahučký, aj do terénu celkom dobrý...má kolieska akurát ani nie veľké ani nie malé....akurát čo mi dosť vadí - vysoké madlá --- keby boli aspoň o 5cm nižšie, potešila by som sa....bol by to úplne ideálny golfáčik.... 😉

lyzenka
13. feb 2009

a mám k tomu aj dokúpené madlo od firmy PATRON - a konkrétne na golfáč PATRON PLUTON.....len som napísala, že potrebujem madlo na PATRON PLUTON.....a normálne mi ho poslali... :O) a pasuje na Jane energy...

kingstonka
13. feb 2009

tak ja mam vybrany maclaren xt (s vacsimi kolieskami)-dufam, ze budem spokojna... myslite, ze to madlo bude velmi chybat? ak tak by som potom skusila nejake univerzalne ako sa tu vyssie pisalo to od abs design- snad bude pasovat...

yanna.o
13. feb 2009

lyzenka, aha, tak to je supr 😉 Já bych zas potřebovala rukojeti u svých golfů o 5 cm vyšší 🙄 😀

kingstonka, já v krámě zkoušela malého posazovat do různých golfáčů a jak to nemělo madlo, vztekal se, vzpouzel se a vůbec jsem ho nemohla posadit. Kšírovat jsem nestíhala. To bude individuální. dítě i rodiče si zvyknou 😉 Jsou pak rodiče, co s dětmi zápasí, aby je posadili a přikšírovali, ale i rodiče, co toto řešit nemusejí.
Madla se dítě ale může chytit, může se o něj opřít, naklonit dopředu.. Pokud je madlo dostatečně vpředu a opěrka chodidel dostatečně vysoko, aby na ní dítě dosáhlo (což mnohdy není 🙄 ), může si dokonce i stoupnout 😀 Já mám knorr eagle. Typem konstrukce je to jak Inglesina zippy nebo pliko. Tedy ty těžší golfky.. A s madlem jsem moc spokojená. 😉 Navíc mám přes madlo připnutý i takový textilní pás, takže malý mi nemůže ani podjet pod madlem. V zimě ale dítě nepřikryješ a nenastoupí si samo, musíš ho vždy prostrčit. Pokud ho kvůli tomu odepneš, tak tam pak visí a motá se tam. Ale to mi nijak extra neva 😀

pepies
13. feb 2009

babenky, dakujem za rady........... ja potrebujem golfac len na cestovanie + na dovolenku........
mam Quinny Speedy SX sportak, ten mam do terenu, takze nepotrebujem velke kolesa .......... Maclaren sa mi paci dizajnovo ................. uz som bola na 100% rozhodnuta, ze Maclaren, ale zas mi padol do oka Jane Energy................

Lyzenka a to, ze je to madlo vysoko, moc to vadi?

lyzenka
13. feb 2009

pepies...kolko merias? ...ja 162cm......vravím, keby to bolo aspon o 5cm nižšie.....

už som si zvykla na to....nie je to také strašné....ale keď napríklad zabáčaš....tak keď máš madlá nižšie - lepšie sa ti do toho vzopre ako keď to máš vyššie.....ale je to zvyk....zo začiatku ma normálne boleli ruky... (predtým sme mali chicco c4 - tam tá výška bola super-akurát pre mňa - no potrebovali sme kvôli autu vymeniť za niečo užšie a aby sa tam kolieska nemuseli dávať stále dolu.

yanna.o
13. feb 2009

lyz, to je pravda, že se pak líp zapřeš o rukojeti. Já mám 172 cm a chodím na druhou stranu v mírném předklonu a je to nepříjemné. Potřebovala bych o 5 cm víc, abyc se narovnala. Zezačátku mě také bolely ruce a záda, už si pomalu zvykám. Ale všechny golfky jsou na tohle pitomý. Mají špatný těžiště a 2 oddělené rukojeti a to je ten problém. Golfáče, co se skládají do deštníku a mají spojenou rukojeť, jsou jané solo (dřív carrera). Jsou ale těžší než energy. Jo.. při najíždění na obrubník se musí šlápnout na stupátko, pak to jde. Zippy nebo pp pliko má stupátko dlouhé, já mám jen takovou plošinku, kterou přišlapuju i při rozkládání. Ale stačí. Jak mají goflky to špatný těžiště, tak je potřeba si takto vypomáhat.

lyzenka
13. feb 2009

čo sa mi teraz páčia golfky....tak to moon fitt 3 (alebo mark ).....sú nižšie a také šikovnejšie už pre vyše ročného chlapčeka... :O)
ale to už by ma muž asi prihlúšil..... :O)

pepies
13. feb 2009

lyzenka ja mam 171cm.................
teraz mi este 1 holka odporucila Chicco Lite Way, ten je trosku tazsi 🙂 ako maclaren a jane energy

andy80
13. feb 2009

holky, madlo jsem koupila tady:

http://www.babydracek.com/zbozi/2394-kloubove-m...

nánožník tady:

http://www.e-florianek.cz/detail.php?zbozi=788006

Ten nánožník byl předtím v akci za 350, teď stojí 430 ale i tak to jde.

lyzenka
13. feb 2009

no kebyže mám 171 alebo 172cm.....tak Jané sú super......no, musím asi kúpiť vyššie topky... 😀

pepies
13. feb 2009

😀 😀 😀 😀

norik1
13. feb 2009

Pepies ja som teraz dostala druhy golfac od krstnych, takze Maclaren asi predavam... 50 Eur 🙂

norik1
13. feb 2009

pardon 49 Eur 🙂))