Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

fajra
2. mar 2009

Holky, máte některá kočárek DEMA LOTUS SPORT? A jak jste s ním spokojené?Díky předem za odpovědi 😉

dankadina
2. mar 2009

ak máte záujem predávam super kočík ako nový chicco trio enjoy viac v bazáre je za super cenu tak kuknite

reni11
6. mar 2009

golfáče sa odporučaju od 6 mes., keď dieťa sedi, ale keď je silný, tak aj skorej

kengurka28
6. mar 2009

Ahojte!

Chcem vas poprosit, ak mate skusenosti s kocikmi Jane Energy a Chicco multiway, ako ste s nimi spokojne.
Neviem sa rozhodnut, ktory kupit. Budem rada ked mi pomozete 😉

lucinecka
6. mar 2009

Kengurko, taky jsem mezi oběma váhala a nakonec to vyhrálo chicco multiway. Měla jsem syna v obou golfáčích a chicco je širší. Malej není žádnej střízlík a ve spoustě golfek se krčil, chicco je krásně prostorné, vejde se tam i s fusakem. Navíc za tu cenu máš ve výbavě madlo, pláštěnku, nánožník (ten je podle mě naprd, nechala jsem si ušít jinej, ale někomu stačí). U Jané energy není všude madlo v ceně, ale dá se prý dokoupit. Taky jsou lehčí než chicco. Doporučuju oboje zkusit pokud máš možnost 🙂

astrane
6. mar 2009

fajra-Demy jsou strašně maličké a mají krátkou opěrku na záda,čouhala nám hlava úplně mimo-dítě tak 8 měsíců a normální velikosti v pohodě,ale ve dvou letech se tam žádný už snad vejít nemůže-mě se tam nevešlo už ani v roce... 😒 Taky tam měl moc pokrčený nožičky,když si je opřel o ten pás na nohy...
-testováno loni na více typech,na kterých přesně už ale bohužel nevím...

astrane
6. mar 2009

tak jsem se dívala a testovali jsme Dema Step LUx a Sunny...

gimulka
7. mar 2009

kengurko taky se rozhoduju mezi Energy a Multiway, ale co jsem si přečetla různé diskuze tak asi koupíme Multiway,snad s ním budeme spokojení...

fajra
7. mar 2009

Astrane: děkuji za info, ikdyž jsi mě teda moc nepotěšila ☹ , myslíš, že ty golfky dema lotus jsou stejné? Máme totiž taky celkem velkou slečnu a ted už mi mají přijít, tak nevím.... 😕

astrane
7. mar 2009

No na fotce vypadají větší.....tak snad i budou,ale konkrétně ty jsme nezkoušeli....
V nejhorším je budete posílat zpátky.... zkusím pohledat nějaký rozměry.... 😉

astrane
7. mar 2009

Tak rozměry jsem nikde nenašla.... 😠

fajra
7. mar 2009

jo jo, díky, to budeš moc hodná 🙂

astrane
7. mar 2009

my nakonec koupili Chicco Multiway-to je i velký děti 😉

gimulka
7. mar 2009

holky co máte multiway, ještě se rozhoduju mezi barvama topazio a fuego, jsou ty barvy jasné? Chtěla bych červené i když budou pro kluka, ale na netu mi připadají spíš vínové. Nemáte některá? A ty modré topazio jsou taky krásný, to bude dilema... 😉

lucinecka
7. mar 2009

Gimul, ta červená není vínová, ale jasně červená. Taky se mi líbila, ale já jsem spíš na modrou. Ta topazio je krásná modrá, taková zářivá, má ji kamarádka, proto jsme si ji nekoupili. 🙂 A navíc vídám hlavně tuhle barvičku, přijde mi že ji má skoro každý. Ale třeba ne 😉

gimulka
7. mar 2009

Jé Luci zdravím červenec...díky za info, pořád váhám jestli ta červená nebude pro kluka blbá, ale fakt by se mi líbila...asi budeme muset zajet do Brna a mrknout na to...na netu jsou ty barvy fakt zkreslené...tady u nás jsem je ještě neviděla, ale co bych chtěla na vesnici že? 😉

klouzavka
7. mar 2009

gimulka •my máme fuego.Červená je pěkná!
Měli jsme dilema:původně se nám líbil model discovery, pak jsme se rozhodovali mezi wimbledon či fuego.

klouzavka
7. mar 2009

Červená pro kluka, proti tomu nic nemáme, proč ne!!!!!!!

lucinecka
7. mar 2009

Gimulko, červená určo není pro kluka špatná. My vybrali manhatton, tedy tmavě modrou. 🙂 Doporučuju omrknout naživo, aspoň se ti bude líp rozhodovat. Skoro všechny barvy měli v chiccu v shopingparku vedle tesca 😉

gimulka
8. mar 2009

holky díky, se mi o tom v noci zdálo....

zajo79
8. mar 2009

ahojte kocky, neviete mi poradit, ktore golfky sa daju dat uplne do lahu? Alebo aspon takmer do lahu...dakujeeem

zuzinka6
9. mar 2009

ahoj holky, mám téměř 180cm a nevim, který golfky by byly ideální..líbí se mi moon a baby point, ale zdají se mi dost nízký 😒
dík za rady Z.

zuzinka6
9. mar 2009
zuzinka6
9. mar 2009

já bych totiž ráda do terénu a ten se mi zdá ideální 😉

gimulka
9. mar 2009

Holky ještě mě napadlo je vůbec nějaký rozdíl mezi chicco multiway 2008 a 2009?

garronne
9. mar 2009

ahojte. vidim, ze ste tu znale. zhanam golfac, ale maxi do 90 eur. mate niekto skusenost s golfacom dema city? dakujem

zitaje
22. mar 2009

Ahoj garrone, presne kvoli tejto otazke som sa pozrela do tejto temy. 🙂 Mne sa velmi paci, trochu mam obavy kvoli tym ohnutym tyciam, ci to nezavadzia? A kde by sa dal vyskusat, neviete? Som z BA.
Inak ja som este nasla tento, vola sa Leo, neviem cia je to vyroba, o tom neviete niekto nieco?http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=3741328

mady
23. mar 2009

Ahojky všem!Potřebovala bych poradit mám doma xlander xt a chicco multiway ale nechci ani jeden 😉 líbilo by se mi něco jako je TFK ale ten je pro mě už moc drahý. Neznáte někdo podobný ale levnější. Pro 2 letého prcka? 😉

sppring
23. mar 2009

ahojky

zuzinka - tak presne na ten se chci tady zeptat 🙂 jestli nekdo nema zkusenosti.. me se taky libi 🙂

marika6
23. mar 2009

mady skus britax verve, je super na ovládanie