Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

aly
24. mar 2009

Baby, nemáte niektorá z Vás skúsenosti s golfáčom Cam Flip? Dakujem 🙂

mady
24. mar 2009

marika6 a nevíš zda se vleze do Britaxu 2 letej kluk asi 95cm a 14kg? Prý jsou hodně malé. JEště se mi lbí cosatto pogo ale ty se prý hůře ovládají jak britax

marika6
24. mar 2009

presne pogo som musela vymeniť za britax, strašné ovládanie oproti britíku, môj má 2 roky a 3 mesiace niečo cez 13 kg čo do šírky uplne vpoho, a do dlžky ešte mu chýba pár cm aj do budičky, ale budu nosíme stále sklopenú a nožky tiež vpohode, treba isť do obchodu a posadiť

marika6
24. mar 2009

inak ja môj predávam keby si chcela

mady
25. mar 2009

no marika ty jsi mi tedy dala 😉 pogo se mi jevil jako nej skrz šířku a ty mi ho tu haníš 😉 no nic budu muset vyzkoušet tedy v obchodě a i ten britax a uvidím no.

marika6
25. mar 2009

na šírku je v pohode, aj na dlžku, ten kočár je fakt super,

ale ovladanie je fakt podla mna ťažšie

mady
26. mar 2009

ach jo tak zatím jsem ještě v obchodě nebyla ale pročítám diskuze a ten britax je prý docela malej na větší děti. Jsem tedy fakt zoufala jakej kočár vzít. A jelikož se mi ozvala paní na sporťák měla bych rychle řešit 😀

tessie
26. mar 2009

ahojte, prosím vás je ten Britax verve vhodný aj pre 7, 5 mesačné bábo (tým že sa nedá dať do ľahu)? Malá je už v šporťáku a nechce sa nám ho nosiť stále zo sebou na nákupy. Sme s manželom obaja vysokí, ja mám 180cm, bolo by to v pohode? Alebo aký golfáč by ste mi odporučili? Ďakujem

marika6
26. mar 2009

7,5 mesačné je podla mna v poho, treba ju tam skúsiť posadiť, a uvidíš

atima
26. mar 2009

my sme kupili giordani mam v albume zatial som ho skušala len tak light ale zda sa mi super 🙂

marcim
29. mar 2009

Ahoj maminky,
chtěla bych poradit.Moc se mi líbí kočárek - golfáč Dema City(Citty) http://img.mimibazar.cz/foto/4/090224/19/d15303...
Máte s ním některá zkušenost?Chtěla bych v něm odvozit 1,5 leťáka,zhruba tak do 2,5 let (podle toho jak dlouho se ještě nechá vozit.) Zajímalo by mě,jak je velký prostorově a jak je velké sedátko,pohodlnost,jízní vlastnosti atd.
Předem díky.Marcela

janka.ld
30. mar 2009

Ahojky,
má někdo tyto golfky? http://obchudekuevika.mimishop.cz/detail.php?zb... nad nimy uvažuji,že bych si je koupila,kdyby jste byli hodný a poslali my nějaký fotky nebo názory,třeba i na email: janka.ld@seznam.cz,tak budu moc ráda,díky

robi
31. mar 2009

ahoj,

máme golfky od Neonate - Dakar Via Via, zatím jenom od včerejška, ale jsem moc spokojená, malé se tam taky pěkně sedí. Jediný co řeším je, kam dát věci jako peněženka, mobil, kapesníčky, atd. Doteď jsem to měla v tašce na rukojeti na velkým kočárku a teď nevím kam to dát. Kabelka na ruku nebo rameno mi jenom zavazí, když potřebuju kočár zvednout do tramvaje.
Jak jste to vyřešily? Koupit nějaký batůžek a zavěsit? Nechci to nechávat dole v nákupním košíku, aby mi to nevypadlo...

díky za rady 🙂

astrane
31. mar 2009

já mám na golfkách normálně tašku na rukojeť,co mám i na hlubokej kočárek-je to univerzál černá od emitexu...ale od babypointu se mi líbila víc-tu jsem měla předtím-nechávám ju buď nadlouho,takže leží v košíku,ale je zavěšená na rukojeti,nebo normálně zapnutou-jak kdy se mi to hodí 😉

robi
1. apr 2009

Něco takovýho mě napadlo, akorát my kočár prodáváme a navíc každý je úplně jiné barvy. Asi se ještě porozhlídnu co bych tam pověsila 🙂

astrane
1. apr 2009

V DM mají prý praktickou přebalovací tašku,co jde dát na kočár-mají různý barvy a stojí cca 450,nebo nějakou jinou univerzální-třeba něco z MMB.... 🙂

mady
2. apr 2009

Ahojky všem! TAk jsem tu zase a pořád nemám nějaký super golfík 😉 chtěla jsem vyzkoušet pogo ale nikde v OV jsem na něj nenarazila. Britax jsem zkusila co se týlá stability je nej ze všech zapp se může jít zahrabat 😉 ale malej mi do něj nechtěl ani vlézt a když jsem ho tam narvala měl konec lehátka tak tak 😀 a celkově bych měla strach že mi vypadne. TFK je nizkej to se nelíbilo manžílkovi 😀 klasické golfky nechci mám multiway a kopu do koleček 😀 Takže ještě ten pogo a pak si hodím mašli 😀

marika6
2. apr 2009

ževraj aj pri pogu ktosi písal že kopal do kolečiek, takže žiadne nádeje čo sa týka poga si nerob, osobne ked máš chicco by som do poga určite nešla, inak pozri silver cross alebo maclareny sú dosť veľké a dobre sa s nimi manipuluje

zajo79
2. apr 2009

gesslein swift si nepozerala?

mady
3. apr 2009

zajo 79 ten se mi moc líbí 😉 doteď jsem ho neznala. Víš o něm něco bližšího?

zajo79
3. apr 2009

mam ho doma a je super 😵 aj v obchode mi povedali, ze je to jeden z najkvalitnejsich golfacov a mozem len odporucit, super sa s nim chodi, super sa sklada a je lahucky ked sa zlozi. 😵 😵 a aj cena v pohode

zuzana76
3. apr 2009

baby , aky najlahsi golfac by ste mi odporucili? nieco okolo 4 kg

zajo79
4. apr 2009

peg perego sí, zacina sa predavat teraz niekedy, pisu ze ma 5kg... ale na vlastne oci som ho nevidela.

a potom su take "suplatka"..co mas dve tycky a medzi tym latku, to mas asi najlahsie... 😀

zuzana76
5. apr 2009

ved zajo, tie 2 tycky a latka na tom, to velmi nechcem, ved to je take labilne, take nic, sice pre 2-rocne dieta mozno postaci, sem-tam na odvezenie, ved mnohe 2-rocne deti uz len chodia, ale chcem nieco kvalitnejsie

aj chicco liteway pisali ze ma 5,5 kg, ale jeden Neonato som videla ze ma okolo 4,6 kg, videla som ho na jednej stranke, a uz tam nie je a ani som ho uz nenasla ☹

paratko
9. apr 2009

Ahojky, máte některá zkušenost nebo praktické připomínky ke golfkám:
Traper, Walker, Sprint, Chicco Simplicity?!? Díky moc.

anamor
9. apr 2009

zajo a na swifte ti nechyba madlo?

zajo79
9. apr 2009

tohtorocny model ma uz aj madlo 😉 ale mne nechyba, mne to tam zavadzia totizto.
kupila som ho, maly ma sice len tri mesiace,ale vypredavali minulorocny model, madlo nepotrebujem, a bol aj lacnejsi o 1600korun (prepocitane na koruny) takze ho uz mame doma.

anamor
11. apr 2009

zajo medzitym som zistila ze je madlo na 09 😉 dik za odpoved.
stale hladam spravny golfac... juj

suziad
12. máj 2009

ahoj mate niektora skusenosti s glfkami baby desing - travel, pacia sa mi aj cena je super a daju sa golface pouzivat celorocne hlavne v zime DAKUJEM
http://www.maderna.sk/kociky/sportove-kociky/ne...

marika6
12. máj 2009

dievčatá narazila som na veľmi šikovné golfky - šporťák?? , ale vyzerali šikovne : abc design rockie, je to tohtoročná novinka