Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

alca22
2. jún 2009

Holky nemáte některá zkušenosti s těmihle golfkami Babypoint Traffic http://www.nej-kocarky.cz/babypoint-traffic-200...

bambini
2. jún 2009

viwien, asi si necitala moje prispevky pozorne...vyjadrovala som sa napriklad ku kociku Cam cortina X3 a moj prispevok nebol pozitivny...kociky posudzujem na zaklade 6 rocnej skusenosti z praxe.....ani jeden kocik nie je stopercentny, kazdy ma svoje plusy a minusy, zalezi, co mamicka preferuje....ak nieco napisem, je to len rada, nic tym nesledujem....predavam kociky o ktorych si myslim ze su dobre, ak mam ku kociku nejake pripomienky, poviem to narovinu, ako v pripade kocika Cam Cortina X3, nemam s tym ziadny problem.... 🙂

jjp
3. jún 2009

Ahoj, doporučuji ti Maclaren Techno XT. Je to super golfák, hodně prostorný 🙂

zuzanat
3. jún 2009

ahoj bambini, prosim ta, uz mate ten slapi? aka je tam prosim ta opierka chrbata, je pevnejsia ako ma moon? dakujem

zuzanat
3. jún 2009

a este by som ta poprosila o rozmery sedacej casti, ak by to slo, dakujem...

tyli
3. jún 2009

bambini,

ďakujem, za radu.

už sa rozhodujem veľmi dlho a stále neviem na 100% ktoré golfky kúpiť. syn má 16 mes., je veľmi dlhý a ešte si rád pospí v kočíku. tak hľadám golfky kt. sú ľahké, majú sklopnú opierku chrbta, ak by bolo možné priestranné, pre vysokých ľudí rúčky (ja 180cm a manžel má 198cm) a to posledné kvalitné kolieska (žiadna umelina). Asi priveľa požiadaviek 😝 .
Máš prípadne aj iný tip na golfky kt. by to spĺňali?
mne zatiaľ stále vychádza inglesina trip ako naj, tak neviem.....

díky za radu každému kto poradí 🙂

ve24
3. jún 2009

traffic má kamarádka a je s ním hodně spokojená 🙂

tyli
6. jún 2009

Ahojte,
ešte sa mi vcelku pozdáva Patron Pluton. Máte niektorá skúsenosti s týmito golfkami?

zuzana581
6. jún 2009

AHojte. Máte niekto skúsenosti s kočíkom First Class Uptown? Ďakujem.

tyli
7. jún 2009

ahoj zuzka,
ja ho síce nemám, no na to, že súto golfky, je dosť priťažký (8,7kg).
taktiež by som sa bála tých predných jednokoliečok.
momentálne mám PP uno (šporťák), tam mám taký štýl koliesok. taktiež som pred týždňom skúšala v obchode chicco liteway http://www.hrajko.sk/golfovy-kocik-chicco-litew... . syn má 12,5kg a mala som s golfkami problém. sú možno štýlovejšie, no z môjho pohľadu sú horšie na ovládanie. no to taktiež možno záleží na kvalite od výrobcu.
tiež zháňam nejaké golfky a niesom ešte úplne rozhodnutá.
prajem dobrý výber.

zuzana581
7. jún 2009

TYLI ja som chcela pôvodne chicco lite way, ale videla som už 5 kočíkov, ktoré majú tie predné kolieska ohnuté do vonku. A tento First Class má tie kolieska, respektíve to čo tie kolieska drží kovové, preto som ho pozerala. Jednak aj menšie. Myslím, že je ovela kvalitnejší ako lite way, ale chcela som počuť nejaké skúsenosti, len to vyzerá tak, že ho asi nikto nemá.

lenhod
11. jún 2009

ahoj ,já mám teď 2.měsíce baby point fortuna a jsem s ním velice spokojená.Má 9kg a je dobře skladný.

zajo79
11. jún 2009

caute kocky, mate niektora maclareny?

spetra
16. jún 2009

Ahojky, máte někdo jané energy?

pepies
16. jún 2009

zajo79 ja mam Maclaren Quest Sport a som spokojná 😉
ak máš nejaké otázky, kludne sa pýtaj .............

tyli
21. jún 2009

spetra,
jané energy sa už myslím nevyrába, aspoň mne tak povedali v obchode.
my sme sa nakoniec rozhodli pre Inglesina trip, už máme objednaný 😵 tak dúfam, že budeme spokojní.

fiury
23. jún 2009

ahoj maminy, taky přemýšlím, že si koupím maclaren xt... tak doufám, že volba bude dobrá 😲

ivana24
24. jún 2009

Holky, máte někdo golfky Britax Verve? Se mi zdají dobré, tak nevím. Mám po synovi Cam Apollo a to teda je tragédie 😠

andrealv
24. jún 2009

ahojte baby prosim vas neviete ci niekto nepredava quinny zapp?potrebujem kupit neaky pre chlapca modry....mam doma vo farbe orient z kolekcie 2009 a chceli by sme neaku inu farbu.A k tomu Britax verve aj mna by zaujimalo aky je to kocik.diky!!!

marika6
25. jún 2009

ja som mala britax a bol perfektný, skuste si nájsť tému britax verve

spetra
8. júl 2009

Ahojky, potřebuju poradit, heldám, heldám a zatím mě nic extra nezaujalo... hledám gofky - aspoň trošku odpružené, které jsou dát až do lehu a lehké... Díky za typy.

lundova123
8. júl 2009

pro spetra..Ahojky, hodně lehké golfky jsou golfky Jane - Energy 5,6kg jsou i trochu odpružené. Jinak doporučím Sport. Inglesina - Espresso má společnou rukojeť dobře se veze jednou rukou, je i výškově nastavitelná, jediné co tomuto kočárku vadí na kráse je polohovací tácek na nožičky. Golfáče moc odpružené nebývají.
Lída

sjuzocka
8. júl 2009

baby, tak pridam tip - mam kocik Peg Perego Sí - je to novy typ golfaca teraz cerstvo na trhu. kupila som ho a som veeelmi spokojna. az na ten nakupny kosik a puklice - tie odleteli, treba ich prilepit (na funkcnosti to ale neubera) no a nakupny kosik je sice priestranny ale je strasne nizko polozeny a ked tam nieco date tak sa ocitne ten kosik asi tak 1 cm nad zemou cize obrubniky - suchate ho :( to je dost zle :( ale vyvazi mi to vsetko ostatne. polohovatelny, lahunky (vazila som ho na vahe - ma 7 kg ) pekny a strieska ma aj taku clonku a da sa posunut tak ze dieta je v tieni a vobec netreba slnecnik kolieska su v pohode, zlozeny ma 1 meter, sklada sa lahko, je odpruzeny, da sa polohovat aj opierka noh, konstrukcia je pevna.. no skratka som spokojna. az na ten kosiiiik

spetra
9. júl 2009

lundova: díky za tip. Zkoušela jsem anlě nějaké kousky a bylo znát i to mini odpružení... Expresso se mi moc líbí, ale vadí mi jejich sklon do lehu je moc vysoký... ☹

janka5861
23. júl 2009

ahojte maminky predam tfk a geisslen swift .......... viac info v IP

janina1977
23. júl 2009

ahojte maminky aké máte skúsenosti s bébe confort loola?

denisocka
23. júl 2009

jani,už si predala multiway?

denisocka
23. júl 2009

a už si zohnala to puky odražadlo?

janina1977
23. júl 2009

už som ho predala a chcem niečo, čo sa mi zmestí do môjho "väčšieho nákupného košíka" - myslím tým auta ....
a puky ešte nie, čakám, lebo neviem, či by sa mi oplatilo investovať do nového, najradšej by som tej mojej malej "prdelke" dala vyskúšať, lebo ju bavia veci max.30 sekúnd 🙂 🙂 🙂 ale u nás nie je kde a nia som ho v meste nevidela ...