Golfáč. Poraďte s výberom

geegee
10. apr 2007

Potrebujem poradit ohladom vyberu golfacov. Uvazujem nad Chicco CT-0.4, no zda sa mi tazky (maly ma teraz 9 mesiacov a 12,5kg, tak mam co tlacit😉 . Mate s nim niekto skusenosti? Pripadne mi poradte nejaky dobry golfacik.
Mal by byt skladaci, a priestranny, dobra cena (nizsia ako CT-0.4) potesi 🙂

jana3
1. jan 2010

A este, radsej nie novinku, ale nejaky taky, co sa da zohnat aj na bazariku
Dakujem

kubinaa
1. jan 2010

ahaa tak ten je ještě dražšíí.jinej by na skladě nebyl.nikdo žádný typy na dobrej třeba za trojku asi to totiž stojí za prd tak to nedoporučujou.jen já zas si vymejšlim a pliko stojí za to???de do lehu atd...

kacka.l
1. jan 2010

Tu sem ještě něco našla. já se těším na pondělí, pojedu ho omrknout v reálu. teda jestli bude.

https://www.youtube.com/watch?v=uHjjo1aAOpM
jana3
1. jan 2010

hmmm... to video ma nadchlo... ale hladam nieco lacnejsie

kacka.l
1. jan 2010

No právě to pliko je jedno zmála co jde do lehu a ložnou plochu má 93cm. To je pro mě důležité. Já jsem jen nechtěla zdvojené kola a něco lehčího. Moc jsem chtěla tohle, ale prý je vachrlaté. U nás není k vidění, takže asi vyhraje to pliko.
http://www.babycity-shop.cz/babycity/eshop/16-1... Našla jsem je za 4500,-

kubinaa
1. jan 2010

týý jo kači ty mě uplně hypnotyzuješ 🙂 🙂 to video super a ložná plocha luxus dlouhá a co šíře mám velký mimi.až to v po omrkneš dej vědět těším se.a ta cena teda 4900.je to on že jo.no jestly se ti bude pačit tak do něj snad pudu až spracuju muža 😨

jana3
1. jan 2010

Prave som zistila, ze existuju aj take kociariky so stupienkom pre vacsie dieta... Takze dalsia poziadavka 😉

jana3
1. jan 2010

Takze ked to zhrniem:
Moje poziadavky su...
1. lacny, lahky, dobre ovladatelny
2. okienko na strieske, a nohy samostatne nastavitelne do vodorovnej polohy ( to totizto Cortina nema a mensie babo v nej pada - mozno vyzuzijeme aj pre druhe)
3. radsej nieco s vacsimi kolieskami
4. nie novinku, ale nieco, co zozeniem na bazariku
5. stupienok pre druhe dieta
Dakujem 😉

aurinka
1. jan 2010

Ahoj holky,
dávám tip na golfo-sporťák se spojenou rukojetí, váhově je stejně jako PegPerego Pliko, ale navíc má přehazovací rukojeť. Měla jsem doma právě PegPerego Pliko, ale nemohla jsem si zvyknout na ovladatelnost "golfových tyček" jsem zvyklá řídit jednou rukou a spojená rukojeť mi prostě chyběla. Nakonec jsem našla Bumbleride Flyer a jsem maximálně spokojená. Tady je odkaz: http://bumbleride.mimishop.cz/katalog.php?kateg... a tady video: http://www.bumbleride.com/collection2009/multim... 😉

sasrnka
1. jan 2010

Mame doma Pliko uz starsie, pouzivane pred nami asi 2,5 roka(intenzivne) a my par mesiacov a to sme ho teda nesetrili. Opotrebovanie je vidno ale hlavne na potahu, ktory kedysi robili z rifloviny, inak je stale super. Ten potah som zhanala novy, ale vraj by stal okolo 5000Sk, tak to som si povedala, ze sa neoplati a dali sme ten stary opravit. My sme ho vyuzivali aj normalne v lese, chodila som s nim s malou na ranc ku konom, prezil dovolenku v Chorvatsku so stalym rozkladanim a skladanim a chodenim po plazach....Super je, ze ta strieska sa da sklopit skoro az k madlu a ked male spi, tak sa da preklopit tiez(na novych potahoch je zips, my mame este vzadu uchytenie na cvoky, co ide lahko odopnut) a nepotrebujete ziadny slnecnik. A ovlada sa ozaj ako na tom videu.
Velkostne? Dcera ma 1,5roka a v pohode sa mi tam da naobliekana aj s fusakom.
Inak, na Slovensku aj jazdene Pliko stoji okolo 5000Sk, ak nie viacej.

jana3
1. jan 2010

Dakujem za tipy: To PP Pliko prave hladam na mimibazare, nasla som vacsinou tak okolo 4000Sk, este pohladam inde a necham si to prelezat v hlave... Ale povodne som chcela nieco z nizsiu sumu
Inak ja sa tiez bojim toho, ze som zvyknuta na spojenu rukovat a golface mi budu liezt na nervy... inak ten bumbleride ma kamaratka a celkom sa mi paci... Len tiez hladam asi nieco trosku lacnejsie...

sasrnka
1. jan 2010

Bumbleride sa mi velmi paci, ale skor Indie. Ale uz si vravim, ze uz je asi dost neskoro kupovat sportak pre 1,5 rocne dieta. Chcela som predat moju staru trojkombinaciu a kupit ho, ale nepodarilo sa....a ta cena je teda dost. Ovladanie kocika je super a o priestrannosti pre dieta ani radsej nebudem hovorit 🙂
Z tych lacnejsich tu niekto uz tusim spominal Coletto Aveo. Nie je tazke, predne otocne kolieska, da sa skoro do lahu, nohy nejdu polohovat, ale je tam taky vysuvny ram, kde sa polozi cast polstrovania a tym sa upravi na lezanie(neviem to lepsie vysvetlit). Rucku ma spojenu, ale nevyhoda je v tom, ze sa neda polohovat a zdalo sa mi, ze to nie je pre nizsie mamicky.
Inak, lacnejsie su golface Chicco, ma ich v meste vela mamiciek, tak skus pozriet este tie. Ja mam skusenost iba s Chicco Simplicity-lahky sportak. Tak ak by niekoho tie zaujimali, tak mozem pisnut...

nikollette
1. jan 2010

My máme babypoint mark 4, a zatial max spokojnosť 😉

kacka.l
2. jan 2010

Ten se mi taky líbil, ale dají se tam polohovat nohy???

kubinaa
2. jan 2010

ten aveo coletto sem asi zmínila já,viděla sem ho v obchodě ale taky nebyl moc skladný ale jinak o nem nic nevim špatně nevipadal,to pliko se mě líbí a ten bumbleride taky ale holky ta cena.to ja fakt nemůžu.a co ten pp aria ten je asi do 5 to bych možná dala ale musel by stat fakt za to.hlavně plinule polohovat do lehu žádný šnurky jak to má ten mark je docela hezký a cena good.a je prostorny?a dost dluhý?

kubinaa
2. jan 2010

tak to aveo nee prý nic moc ale docela se mě líbí huck malibu,nebo cam portofino evolution.ale ten huck fakt pěkný nemáte někdo???

mayka
2. jan 2010

baby nemate niektora skusenosti aj s inglesinou zippy alebo maclerenmi? 😉

tehula
2. jan 2010

ahojte, potrebovali by sme golfac na leto najma kvoli dovolenke, ale mozno aj neskor na lahsie cestovanie pre uz teda 1rocne dieta. Sice som uz precitala 2komplet temy na konikovi, nejak mam v tom gulas. Viete mi niekto poradit z tychto golfacov? Moja poziadavky su:

1) financne, nech nas to nezruinuje
2) nech ide opierka pokial mozno co najviac do lahu
3) nech nie je problem kratkej striezky, pripadne, aby sla nasadit slnecna clona
4) moznost pripnutia tasky, alebo nech to ma nak. kosik
5) kolesa nech nie su uplne prtate
a najma, nech mi tam dcerka pohodlne vlezie, ze aby jej to nebolo uzke, alebo kratke.
Vaha zas nejaku rolu pre mna nehra, ci 7kg, ci 9kg, ale zas nech to ma nosnost aj pre 2roc dieta pripadne.
oslovili ma tieto kociky:

http://www.samo-kociky.sk/graco-mojo

http://www.babydracek.com/zbozi/2524-golfove-ho...

http://www.slune-cz.cz/kocarek-chicco-liteway-2...

http://www.predeti.sk/?c=detail&id=3333

Per perego ani Inglesiny ma neoslovili. Viete prosim poradit?
Co inak znamena ta boudicka?

martinask
2. jan 2010

a videla si novy PP Sí completo????
ja by som nesla do golfacov s dvojitymi kolieskami.... 😉

tehula
2. jan 2010

martinask: preco nie su dobre dvojite? Mam aj teraz ABC design Condor 6S, co ma dvojite vpredu a vpohode.

tie PP su cenovo uz dost inde, kde sa chcem pohybovat. Najma, nemame zatial auto a ide mi fakt o letnu dovolenku, pripadne obcasne zvezenie s MHD. Cize, nemyslim, ze ten golfac budeme az tolko pouzivat. So sportakom som spokojna.

sasrnka
2. jan 2010

kubinaa, preco ten Coletto aveo nic moc? Inak, co si hodila sem, ten Hauck Malibu, tak ten je vazne pekny...Mam chrobaka v hlave 😀 Ale tiez tam nepojde tusim nastavit vysku rukovete. A idu tam polohovat nozicky? Je to novinka 2010, tak asi skusenosti tu s nim nebude mat nikto.
A ten Cam, tak ten mi pripomina moje Chicco Simplicity a to je skor kocik do nakupneho centra, ako do mesta.

kubinaa
2. jan 2010

aveo coletto malej nánožník a na boudičce takový ty plastový zipy měla bych strach že se rozjedou a docela velkej složenej a oláštěnka prý na to nesedí teda ta origoš,ale to sem slyšela.jinak byl hezkej ale radši nee.ale ten malibu vid je hezkej ale nic o něm nevim už sem to hodila jako tema do diskuze tak uvidíme zda se někdo ozve zatim nic.já právě chci tak kolem 4000 víc né.ty pp sou hezký a asi dost kvalitní ale pro mě cenově nerealné.

sasrnka
2. jan 2010

Coletto ma sice maly nanoznik, ale to by mi nevadilo, lebo ak je chladnejsie, tak este staci a ak by mrzlo, tak mame fusak a nanoznik na to netreba. Zips na strieske som si nevsimla...ale to mas riziko asi vsade, kde su tie striesky, ktore mozes prerobit na zimnu a letnu verziu. Toho by som sa nebala. A tu plastenku som neskusala. Mne ju i tak mala vzdy dava dolu, takze nam nikdy nesedi 😉 Jedina, co vydrzala bola na Chicc-u, kde sa upevnuje aj pomocou sucheho zipsu a to vazne pevne drzalo.

kubinaa
2. jan 2010

tak pokat ti to neva tak bych do nej sla je hezkej a lehkej.a co zopa fusions?náka zkušenost?

kacka.l
2. jan 2010

Ten PP aria nemá polohovací nohy.

kubinaa
2. jan 2010

hm to je fakt na prd asi pudu fakt do baby centra a nákej prostě zkusim a koupim nebo už nevim.třeba nák ten walker uplně obyč nebo fakt nevim.měla sem chutě na to aveo ale pak se mě to rozležolo ten nánožník atd,ale bude zas ne léto tak by to neva měla sem ho koupit měla bych po řešení ted sem fakt s nápadama v háji...

sasrnka
2. jan 2010

tehula, z tych 4. kocikov som videla Chicco a maminy su s nimi dost spokojne, hlavne s CHICCO Multiway. To je dost priestranne, ze sa im tam vojde pod nanoznik aj fusak a to s velkym dietatom(sesternica v nom vozi este teraz svoju 4-rocnu dcerku).
Inak, tie Nurse a Graco nemaju madlo, neviem, ci sa tam da dat nejake univerzalne a ci vlastne potrebujes....len som si vsimla, ze tam nie je a mne by chybalo.

sasrnka
2. jan 2010

kubinaa, ved to, ked clovek zacne pozerat, tak by si toho vybral viac 😀 Daj potom vediet, ako dopadol tvoj prieskum 😎

kubinaa
3. jan 2010

sasrnka tom máš pravdu než sem šla na diskuzi měla sem jasno chtěla sem coletto aveo nebo baby design walker nebo peg perego aria.no a tady mě všichni moje iluze obrátily tak nevim ale asi pudu do toho perega...